Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κάποιος αν στο funcy widgets μπορώ να αλλάξω το χρώμα γραμματοσειράς του ρολογιού? Στην επιλογή "χρωμα κειμένου του widget" που έχει αλλάζει το χρώμα όλων των υπολοίπων γραμμάτων εκτός του ρολογιού.

 

Επίσης έχει καταλήξει κάποιος στο ποια είναι η πιο αξιόπιστη εφαρμογή καιρού στις προβλέψεις?

Edited by Devil_7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gr.pool.ntp.org

 

Άψογος!ευχαριστω!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογη που να δειχνει το συνολικο χρονο που κραταει η μπαταρια απο φορτιση σε φορτιση;

 

Στο δικο μου το κανει η χρηση μπαταριας αυτο ...

 

Αν δεν εχει τετοια δυνατοτητα το δικο σου μπορεις να βαλεις το battery indicator

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

λεβεντες δε μπορω να συνδεσω το κινητο με λειτουργικο linux υπαρχει καποια εφαρμογη??????? καποιος χακερ υπαρχει να δωσει λυση???????????:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να το συνδέσεις ; δε βρίσκει ο υπολογιστής τη κάρτα μνήμης ;

 

ναι φιλε μου στο κινητο λεει οτι η καρτα sd συνδεθηκε με το pc αλλα στο pc δε βλεπω κατι

Link to comment
Share on other sites

Μου χουν σπασει τα νευρα. Παλευω εδω και ωρα, αλλα και στο παρελθον πολλες φορες, να βρω ενα call recorder, που να δουλευει ρε ****το.

Ειχα σεταρει εδω και καιρο τον total recall, και σημερα που χρειαστηκα να κανω ηχογραφηση, απλα με πουλησε! Το τηλεφωνο ομως, παει, χαθηκε!

Απο τοτε εχω κατεβασει διαφορες εκδοσεις, αλλη κρασαρει, αλλη δεν κανει εγγραφη κλπ

 

Δεν θελω απλα να μου πειτε μια προταση απο το search του play.. Δεν μπορει, καποιος εδω θα εχει εναν δοκιμασμενο call recorder, που να τον εχει δουλεψει στην πραξη.

Ποιον δοκιμασμενο call recorder μου προτεινετε? (ics συμβατο)

Link to comment
Share on other sites

@karib Αν εχεις S2/3 και εισαι rooted σου εχω λυση αλλιως δεν γνωριζω κατι αλλο αξιοπιστο.
Link to comment
Share on other sites

Μου χουν σπασει τα νευρα. Παλευω εδω και ωρα, αλλα και στο παρελθον πολλες φορες, να βρω ενα call recorder, που να δουλευει ρε ****το.

Ειχα σεταρει εδω και καιρο τον total recall, και σημερα που χρειαστηκα να κανω ηχογραφηση, απλα με πουλησε! Το τηλεφωνο ομως, παει, χαθηκε!

Απο τοτε εχω κατεβασει διαφορες εκδοσεις, αλλη κρασαρει, αλλη δεν κανει εγγραφη κλπ

 

Δεν θελω απλα να μου πειτε μια προταση απο το search του play.. Δεν μπορει, καποιος εδω θα εχει εναν δοκιμασμενο call recorder, που να τον εχει δουλεψει στην πραξη.

Ποιον δοκιμασμενο call recorder μου προτεινετε? (ics συμβατο)

 

το έχω ένα χρόνο και δουλεύει άψογα..!!! LG P990 2X 2.3.7. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yZWNvcmQubXkuY2FsbCJd

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου χουν σπασει τα νευρα. Παλευω εδω και ωρα, αλλα και στο παρελθον πολλες φορες, να βρω ενα call recorder, που να δουλευει ρε ****το.

Ειχα σεταρει εδω και καιρο τον total recall, και σημερα που χρειαστηκα να κανω ηχογραφηση, απλα με πουλησε! Το τηλεφωνο ομως, παει, χαθηκε!

Απο τοτε εχω κατεβασει διαφορες εκδοσεις, αλλη κρασαρει, αλλη δεν κανει εγγραφη κλπ

 

Δεν θελω απλα να μου πειτε μια προταση απο το search του play.. Δεν μπορει, καποιος εδω θα εχει εναν δοκιμασμενο call recorder, που να τον εχει δουλεψει στην πραξη.

Ποιον δοκιμασμενο call recorder μου προτεινετε? (ics συμβατο)

 

Τι κινητό έχεις; Ποια rom έχεις και ποιον kernel φοράς;

Link to comment
Share on other sites

@karib Αν εχεις S2/3 και εισαι rooted σου εχω λυση αλλιως δεν γνωριζω κατι αλλο αξιοπιστο.

 

Πες το @sofos γιατί το total recall είναι για τα πανηγύρια...... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το είχα στο Galaxy S και τώρα στο Galaxy S3 και δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

@karib Αν εχεις S2/3 και εισαι rooted σου εχω λυση αλλιως δεν γνωριζω κατι αλλο αξιοπιστο.

 

root ειμαι, τωρα αν εχω s2/3 δεν το γνωριζω.

 

Τι κινητό έχεις; Ποια rom έχεις και ποιον kernel φοράς;

 

 

zte skate με custom rom ics-4, rooted.

Edited by Villis
Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί "τροποποίηση" εναλλακτικά!
Link to comment
Share on other sites

Το call recorder του skvalex είναι το καλύτερο και έχει τις περισσότερες επιλογές. Για gingerbread δεν θέλει root. Για ics νομίζω θέλει
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα εχω το samsung 551 και χθες εκανα αναβαθμιση στο λογισμικο σε froyo 2.3.6 και θελω να ρωτησω αν υπαρχει εφαρμογη να μπορω να απαντησω σε κληση χωρις να συρω την μπαρα δεξια αλλα με ενα απλο πατημα.

μεχρι τωρα ειχα το easy answer bytton αλλα τωρα δεν δουλευει μετα την αναβαθμιση

ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη να συνδεομαι με wifi με το pc και να μεταφερω ολοκληρους φακελους(και οχι ενα ενα αρχειο) απο το ενα στο αλλο???????? σαν το airdroid ας πουμε
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη να συνδεομαι με wifi με το pc και να μεταφερω ολοκληρους φακελους(και οχι ενα ενα αρχειο) απο το ενα στο αλλο???????? σαν το airdroid ας πουμε

 

AirDroid

10char

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,το viber γιατι δε μου λειτουργει με data?μονο οταν πιανω wifi παιζει...εχω το SE arc S

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το call recorder του skvalex είναι το καλύτερο και έχει τις περισσότερες επιλογές. Για gingerbread δεν θέλει root. Για ics νομίζω θέλει

 

+1 και απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη να συνδεομαι με wifi με το pc και να μεταφερω ολοκληρους φακελους(και οχι ενα ενα αρχειο) απο το ενα στο αλλο???????? σαν το airdroid ας πουμε

 

Δοκίμασε και το Samba, σου βγάζει τον αποθηκευτικό χώρο του κινητού ως network drive και τα κάνεις όλα μέσω file explorer του υπολογιστή.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

AirDroid

10char

 

Δοκίμασε και το Samba, σου βγάζει τον αποθηκευτικό χώρο του κινητού ως network drive και τα κάνεις όλα μέσω file explorer του υπολογιστή.

 

σας ευχαριστω και τους δυο, με το airdroid δε μπορω να στειλω ολοκληρο το φακελο μηπως κανω κατι λαθος????

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω και τους δυο, με το airdroid δε μπορω να στειλω ολοκληρο το φακελο μηπως κανω κατι λαθος????

 

Folders upload is only supported in Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Το call recorder του skvalex είναι το καλύτερο και έχει τις περισσότερες επιλογές. Για gingerbread δεν θέλει root. Για ics νομίζω θέλει

 

Oντως ειναι πολυ καλος 2 way recorder, Αλλα δεν λειτουργει σε ολες τις συσκευες με gingerbread, καποιες συσκευες χρειαζονται Darky's Rom η frugo + darky core

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,το viber γιατι δε μου λειτουργει με data?μονο οταν πιανω wifi παιζει...εχω το SE arc S

 

φιλε και γω xperia εχω και συνδεομαι και χωρις wifi απλα δεν εχει τοσο καλο σημα σε ορισμενες περιοχες.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου το κανει η χρηση μπαταριας αυτο ...

 

Αν δεν εχει τετοια δυνατοτητα το δικο σου μπορεις να βαλεις το battery indicator

 

Η χρηση μπαταριας στο δικο μου δειχνει μονο το χρονο απο ενεργοποίηση σε απενεργοποίηση, ισως επειδη ειμαι σε γιαουρτι ακομη:)

 

Edit Ουτε το battery indicator δειχνει τη συνολικη διάρκεια

Edited by polll
προσθεση σχολιου
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...