Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι επέλεξα το delete, αλλα κάθε φορά που το κάνω μου βγάζει ένα μικρό παράθυρο με τη μόνη επιλογή το delete.

Α στα δεξιά είναι; Οκ σορυ νόμιζα ότι είναι ο κύκλος στα αριστερά. Thx.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι επέλεξα το delete, αλλα κάθε φορά που το κάνω μου βγάζει ένα μικρό παράθυρο με τη μόνη επιλογή το delete.

Α στα δεξιά είναι; Οκ σορυ νόμιζα ότι είναι ο κύκλος στα αριστερά. Thx.

 

Τι να σου πω; εμένα το σβήνει κατευθείαν.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά. Μάλλον θα είναι κανένα bug. Τους το ανέφεραν στο feedback. Θα περιμένω μπας και μου απαντήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο εναλλακτικό του hangouts?

Ευχαριστώ.

http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο εναλλακτικό του hangouts?

Ευχαριστώ.

 

To Whatsapp είναι πολύ καλό. Το Skype, το Viber.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο εναλλακτικό του hangouts?

Ευχαριστώ.

 

Για να στέλνεις μηνύματα μέσω Internet αυτά που σου ανέφεραν. Όπως επίσης και το bbm αν δεν θέλεις να δίνεις το νούμερό σου.

 

Για SMS, textra, chompsms κ.α

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καινούργιος στο Android και με το που άνοιξα την πρώτη μου συσκευή, εκτός των άλλων, διαπίστωσα ότι στο μενού δεν υπάρχουν τα μηνύματα, αντ' αυτού ήταν προεγκατεστημένα τα Hangouts... Υπάρχει τρόπος να βάλω βασική εφαρμογή για SMS? Διαφορετικά πρέπει να επιλέγω μέσα από τις επαφές και είναι αρκετά δύσχρηστο...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα να μην έχει μηνύματα. πες κάποιον να σου στείλει μήνυμα, θα το δεις στην μπάρα ειδοποιήσεις πανω, πάτα το να ανοίξει και θα σε πάει στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα να μην έχει μηνύματα. πες κάποιον να σου στείλει μήνυμα, θα το δεις στην μπάρα ειδοποιήσεις πανω, πάτα το να ανοίξει και θα σε πάει στην εφαρμογή.

Οκ το δοκιμάζω έτσι μήπως εμφανιστεί κάτι... Στο μενού πάντως δεν υπάρχει τίποτα... Ούτε στις εφαρμογές που εμφανίζονται μέσα από τις ρυθμίσεις... Κι εμένα παράξενο μου φαίνεται...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Δες εφαρμογές για sms στο market. Εγώ εχω το textra. Έχει πολλές άλλες να διαλέξεις.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Και το hangouts είναι εφαρμογή για μηνύματα της Google.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Τι καλημέρα δηλαδή που άνοιξαν οι ουράνοι... :cold: Anyway, ήθελα να αντικαταστήσω το Go SMS Pro με κάτι πιο minimal....

Δοκίμασα και μου άρεσαν το textra και το google messenger. 'Εψαξα όμως και δεν βρήκα στις ρυθμίσεις τους επιλογή για unicode ώστε να μην έχουμε το γνωστό πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες. Τα έχετε δοκιμάσει; Μου ξεφεύγει κάποια ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Τι καλημέρα δηλαδή που άνοιξαν οι ουράνοι... :cold: Anyway, ήθελα να αντικαταστήσω το Go SMS Pro με κάτι πιο minimal....

Δοκίμασα και μου άρεσαν το textra και το google messenger. 'Εψαξα όμως και δεν βρήκα στις ρυθμίσεις τους επιλογή για unicode ώστε να μην έχουμε το γνωστό πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες. Τα έχετε δοκιμάσει; Μου ξεφεύγει κάποια ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

Λες για τους 70 χαρακτήρες ανά μνμ;

Γιατί και εγώ έχω το textra και αυτό το πράγμα μου σπάει τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και μου άρεσαν το textra και το google messenger. 'Εψαξα όμως και δεν βρήκα στις ρυθμίσεις τους επιλογή για unicode ώστε να μην έχουμε το γνωστό πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες. Τα έχετε δοκιμάσει; Μου ξεφεύγει κάποια ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

 

Το messenger δεν εχει, αλλα στο textra πας ΡΥΘΜΥΣΕΙΣ / SMS / Strip accents

Link to comment
Share on other sites

Το messenger δεν εχει, αλλα στο textra πας ΡΥΘΜΥΣΕΙΣ / SMS / Strip accents

 

Μπράβο ρε φιλαράκι! Ευχαριστώ πολύ! Δεν είχα καταλάβει τι κάνει αυτή η ρύθμιση. Συμπαθητικό φαίνεται το textra, για να το δούμε. To go sms pro το βαρέθηκα και μου φαινόταν και λίγο "βαρύ". To messenger θα προτιμούσα βέβαια... 'Εστειλα μύνημα στη google για τη ρύθμιση που λείπει. Απαράδεκτο για native android app. Ελπίζω να το φτιάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά, θα τις κοιτάξω τις εφαρμογές! :)

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση πως δεν έχει μια απλή βασική εφαρμογή SMS/MMS προεγκατεστημένη πέρα από το hangouts...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Δες και το chompsms που είναι πολύ ελαφρύ επίσης

 

OK, ευχαριστώ. Θα το τσεκάρω. Από ότι διάβασα έχει καλές κριτικές απλά παραπονιούνται για τις πολλές διαφημίσεις στο free version. Με ελληνικά είναι ΟΚ να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις σε αυτη τη σελιδα στο facebook "ο τοιχος ειχε τη δικη του υστερια" με ποιο προγραμμα κανουν αυτη τη γραμματοσειρα στις εικονες με γραμματα?μηπως με υπολογιστη;;
Link to comment
Share on other sites

OK, ευχαριστώ. Θα το τσεκάρω. Από ότι διάβασα έχει καλές κριτικές απλά παραπονιούνται για τις πολλές διαφημίσεις στο free version. Με ελληνικά είναι ΟΚ να υποθέσω;

Υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στα ελληνικά. Για τις διαφημίσεις δεν ξέρω γιατί είχα αγοράσει την pro έκδοση παλιά

Link to comment
Share on other sites

Τι βασικές διαφορές έχουν τα Textra και Chomp? Τα κατέβασα αλλά για την ώρα δεν βλέπω κάποια διαφορά...

 

Πέρα από τα θέματα στο Chomp, δεν είδα κάτι άλλο... Τέλος πάντων... Κρατώ το Chomp για την ώρα και βλέπουμε...

Edited by Mivas

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Το messenger δεν εχει, αλλα στο textra πας ΡΥΘΜΥΣΕΙΣ / SMS / Strip accents[/quote

 

Καλησπέρα,και ποια από τις 3 ρυθμίσεις επιλέγεις;

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Το messenger δεν εχει, αλλα στο textra πας ΡΥΘΜΥΣΕΙΣ / SMS / Strip accents[/quote

 

Καλησπέρα,και ποια από τις 3 ρυθμίσεις επιλέγεις;

Πάντα (always).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...