Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στης gameloft που ειναι 0,5 gb+ παντως τα παιχνιδια,θελει χειροκινητα μετα να πας να σβησεις τα δεδομενα..

 

ε δε γινεται αλλωστε να κανει απεγκατασταση 1 Gb παιχνιδι σε 2 δευτερα:),που τοσο κανει..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ναι αλήθεια την συμβαίνει; σβήνονται;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

σβηνεις το φακελο με τα data :)

σε τρεις φακελους μπορει να βρισκονται

 

(/mnt/sdcard/)gameloft

(/mnt/sdcard/)data

(/mnt/sdcard/)android/data

Link to comment
Share on other sites

Σε καποια παιχνιδια,συνηθως της Gameloft που βρισκονται σε δικο τους φακελο, δεν σβηνονται και θελει χειροκινητα να το κανεις μετα. Σε αλλα παλι, οπως της EA, που βρισκονται στο Android/data , μου εχει τυχει να σβηστουν μαζι με την απεγκατασταση, οπως το Shadowgun. Οποτε χανονται και τα backup.
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες αν δεν εχετε δοκιμασει το φιφα 12 καντετο οποσδηποτε...με το που το εβαλα πηραν ποδι και το pes και το rf 12

 

Sent from my Beast Galaxy S2 using Tapatalk 2

 

Μπορείς να δεις στο gameplay αν έχει επιλογή ρύθμιση πληκτρων για χειριστηριο....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Φιφα 12. Μακραν οτι καλυτερο. Το κατεβασα και στο tablet και εχω παθει πλακα!!!

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-4

Link to comment
Share on other sites

Φιφα 12. Μακραν οτι καλυτερο. Το κατεβασα και στο tablet και εχω παθει πλακα!!!

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-4

 

Τι tablet εχεις;Εχεις δοκιμάσει να παίξεις με καποιο χειριστηριο εκτός από τα κουμπιά που υπάρχουν πανω στην οθονη ή δεν γίνεται;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

το galaxy tab 10.1 εχω. οχι μονο με την οθονη παιζω.Δεν ξερω αν γινεται αλλα λογικα οχι γιατι θα υπηρχε κατι τετοιο στα αξεσουαρ στα διαφορα sites.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κατι σε τετοια φαση υπαρχει αραγε για εμας?

 

http://appadvice.com/appguides/show/ar-shooters

 

Πάρα πολλά! Απλά δεν έχουν τόσο ωραία icons/thumbnails όπως αυτά που έστειλες :Ρ:Ρ:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λέει οτι δεν ειναι συμβατό με το τηλ μου. Xperia S με την 2.3.7. Μήπως θέλει ics?

 

οχι δεν υσχυει αυτο...τρεχει μια χαρα και σε gb και σε ics

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει σε μια προσφορά που είχε το play το real football 2012 1.0.6. Ανοίγω την εφαρμογή και όταν επιλέγω να κατεβάσω το data που χρειάζεται μου βγάζει μήνυμα οτι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου και πρέπει να ζητήσω πίσω τα χρήματά μου. Δεν υπάρχει τρόπος να τρέξει ταο παιχνίδι; μήπως με το chainfire 3d;

 

Το ίδιο συμβαίνει και με το nlf pro 2012.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υσχυει αυτο...τρεχει μια χαρα και σε gb και σε ics

 

Τοτε γιατί μου λέει ότι δεν είναι συμβατό ? Μήπως λόγω ανάλυσης?

Link to comment
Share on other sites

Τοτε γιατί μου λέει ότι δεν είναι συμβατό ? Μήπως λόγω ανάλυσης?

 

Εμένα μου έλεγε πως δεν είναι διαθέσιμο στην χώρα μου.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε :D

Drag Racing Bike Edition

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativemobile.dragracingbe

 

Τρελο λιωσιμο το παιχνιδακι ειδικα οταν πρωτοπηρα το κινητο. Πλεον παμε για τη Bike Edition!!!;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.allaboutandroid.gr/wp-content/uploads/2012/04/FM-handheld.jpg

 

Το δημοφιλέστερο παιχνίδι διαχείρισης σπορ στον κόσμο συναντά τη δημοφιλέστερη πλατφόρμα κινητού τηλεφώνου στον κόσμο: η Sports Interactive και η SEGA ανακοινώνουν με υπερηφάνεια την κυκλοφορία του Football Manager Handheld™ για Android, την Τετάρτη 11 Απριλίου.

 

Το Football Manager Handheld, που σημείωσε ήδη τεράστια επιτυχία στα iPhone, iPad και iPod Touch, σχεδιάστηκε για να φέρει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του συναρπαστικότερου επαγγέλματος στον κόσμο στις κινητές συσκευές. Ο παίκτης αναλαμβάνει την ηγεσία κάποιας ομάδας από μια μεγάλη ποικιλία αγωνιστικών κατηγοριών σε 12 χώρες, και έχει τον πλήρη έλεγχο των μεταγραφών, της προπόνησης, της στρατηγικής και του προσωπικού μάνατζμεντ της ομάδας στις αγωνιστικές – εκτελώντας τα καθήκοντά του είτε με σύντομα παιχνίδια στο μετρό είτε με μαραθωνίους από την άνεση του καναπέ του.

 

Ο παίκτης σε Android μπορεί να επιλέξει να κάνει καριέρα στο πρωτάθλημα μιας συγκεκριμένης χώρας ή να αντιμετωπίσει την πρόκληση του ‘Challenge Mode’ που δίνει τη δυνατότητα παιχνιδιού μικρής διάρκειας με ξεκάθαρους στόχους, αποκλειστικά στο κινητό. Όποιον τρόπο παιχνιδιού κι αν επιλέξει, ο μάνατζερ θα βρεθεί αντιμέτωπος με ρεαλιστικές καταστάσεις και πραγματικούς παίκτες, που σχεδιάστηκαν με βάση τις έρευνες του παγκόσμιου δικτύου κυνηγών ταλέντων της Sports Interactive.

 

Το Football Manager Handheld για Android θα κυκλοφορήσει αρχικά μέσω του καταστήματος Google Play, στην προνομιακή τιμή των £6,99. Κατά πάσα πιθανότητα θα διατεθεί και από άλλα διαδικτυακά καταστήματα εφαρμογών για Android μέσα στις επόμενες εβδομάδες.

 

«Από την πρώτη κυκλοφορία του Football Manager Handheld για κινητά πριν από μερικά χρόνια, το συχνότερο ερώτημα στα κοινωνικά δίκτυα ήταν “Πότε θα κυκλοφορήσει για Android;”» ανέφερε ο Miles Jacobson, Studio Director της Sports Interactive. «Τώρα, μπορούμε πλέον να αποκαλύψουμε την απάντηση».

 

Οι 12 χώρες με αγωνιστικές κατηγορίες που μπορεί να χειριστεί ο παίκτης στο Football Manager Handheld για Android είναι οι εξής: Αγγλία, Αυστραλία, Βέλγιο, Βραζιλία, Γαλλία, Γερμανία, Ισπανία, Ιταλία, Ολλανδία, Ουαλία, Πορτογαλία και Σκωτία. Το το παιχνίδι είναι διαθέσιμο σε τέσσερις γλώσσες: Αγγλικά, Γαλλικά, Ιταλικά και Ισπανικά.

 

Το Football Manager Handheld για Android έχει σχεδιαστεί για συσκευές με λειτουργικό σύστημα Android 2.2 ή νεότερο (ανατρέξτε στο κατάστημα Google Play για έναν πλήρη κατάλογο συμβατών συσκευών). Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε τις διαδικτυακές τοποθεσίες http://www.sigames.com ή http://www.footballmanager.com.

 

πηγή

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! :):lol::p:D:happy::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για να σας πωρώσω διαβάστε αυτό... http://www.allaboutandroid.gr/?p=8598 :lol: 11/4/2012 βγαίνει το FM για android!!!!!

 

Ετσι!!! Το ειδα στο fmgreece.gr και πραγματικα πορωθηκα. Μακαρι πλησιαζει σε ενα βαθμο το pc Football Manager!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να σας πωρώσω διαβάστε αυτό... http://www.allaboutandroid.gr/?p=8598 :lol: 11/4/2012 βγαίνει το FM για android!!!!!

 

το fm το εχω στο iphone και μπορω να πω πως δεν με ενθουσιασε και πολυ...ελπιζω η εκδοση για android να ειναι καλυτερη

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-6

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...