Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γενικά πλέον δεν βγαινουν απλά ωραία παιχνίδια σαν το ski safari τόσο ολοκληρωμένο . να μαζεύεις κοινς για αναβαθμίσεις και έτσι . ψάχνω τόσο καιρό κάτι σαν αυτό το στυλάκι παιχνιδιού αλλά τίποτα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τερματισα μολις και το monument valley.Εξαιρετικο απο καθε αποψη.Μακαρι να ηταν μεγαλυτερο οι 10 πιστες μου φανηκαν πολυ λιγες αλλα ξανα παιζονται ανετα.
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.idreams.skyforcehd

Εξαιρετικό παιχνίδι με πολύ ωραία γραφικά :D

Έχω κολλήσει άσχημα :D

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.idreams.skyforcehd

Εξαιρετικό παιχνίδι με πολύ ωραία γραφικά :D

Έχω κολλήσει άσχημα :D

 

Παρα πολυ καλο παιχνιδι το επαιζα στο n80 το 2006.Το νεο ειναι ιδιο σε gameplay αλλα με πολυ καλυτερα γραφικα.Δεν μου αρεσε που το εβαλαν free αλλα με αστερακια και θελει να περιμενεις και αλλα τετοια ωραια.Ετσι χαλασε και το asphalt 8 οπως και αλλες παιχνιδαρες.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο παιχνιδι το επαιζα στο n80 το 2006.Το νεο ειναι ιδιο σε gameplay αλλα με πολυ καλυτερα γραφικα.Δεν μου αρεσε που το εβαλαν free αλλα με αστερακια και θελει να περιμενεις και αλλα τετοια ωραια.Ετσι χαλασε και το asphalt 8 οπως και αλλες παιχνιδαρες.

 

ειμαι στο 4 και μπορω να πω πως δεν εχω συναντησει καμια δυσκολια

μια χαρα και αναβαθμισεις κανω και ολα :D

γιαυτο και μαρεσε τοσο.. γενικα δεν κατεβαζω ετσι τζαμπα γιατι πραγματι τα περισσοτερα ειναι εντελως χαζα.. δεν αξιζουν...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο 4 και μπορω να πω πως δεν εχω συναντησει καμια δυσκολια

μια χαρα και αναβαθμισεις κανω και ολα :D

γιαυτο και μαρεσε τοσο.. γενικα δεν κατεβαζω ετσι τζαμπα γιατι πραγματι τα περισσοτερα ειναι εντελως χαζα.. δεν αξιζουν...

 

Αν μαζευεις πολλα αστερακια ειναι μια χαρα.Απλα λιγο που το επαιξα πηγα να κανω αναβαθμιση και ηθελε 2 λεπτα για να γινει.Εδωσα 60 αστερια και ετοιμη.Σαν το real racing 3.Θα το προτιμουσα με χρηματα σαν το air attack.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το most wanted έναντι 0,5 ευρώ.. Τέλεια γραφικά, τέλειος χειρισμός..
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πάντα υπάρχει και αυτή η λύση αλλά ρωτάω επείδη τον emulator το πληρώνουμε δεν θα έπρεπε να υπάρχει και μια "επίσημη" υποστήριξη ? ένα επισημο μαρκετ έστω! Τεσπα

 

Σας ευχαριστώ και τους 2.

 

Είναι γνωστό πως η διακίνηση roms είναι παράνομη, άρα δεν γίνεται να τις πουλήσει κανένας. Άρα δεν γίνεται να υπάρξει και κανένα επίσημο market ή υποστήριξη. Το ότι πληρώνεις τον emulator είναι άλλο θέμα, πληρώνεις το πρόγραμμα και μόνο (που είναι νόμιμο). Από εκεί και πέρα αν είναι και ηθικό είναι στην κρίση σου.

Link to comment
Share on other sites

παίδες , δεν είναι παιχνίδι βεβαια αλλα επειδή αφορα παιχνίδια το ποστάρω εδώ. έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλο Bluetooth controller?? παίζω πολλά games στο κινητό. κυρίως με emulators βεβαια αλλα και κανονικά games για android και με έχει κουράσει η οθόνη αφής :happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το most wanted έναντι 0,5 ευρώ.. Τέλεια γραφικά, τέλειος χειρισμός..

 

θέλω να το πάρω και εγώ, τρέχει καλά/σωστά στο nexus 5?

ζεσταίνεται αμα παίζεις?

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

θέλω να το πάρω και εγώ, τρέχει καλά/σωστά στο nexus 5?

ζεσταίνεται αμα παίζεις?

Τρέχει άψογα, ζεσταίνεται φυσιολογικά :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Τρέχει άψογα, ζεσταίνεται φυσιολογικά :)

 

ευχαριστώ! παω να το αγωράσω,φαίνεται παιχνιδάρα :D

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

παίδες , δεν είναι παιχνίδι βεβαια αλλα επειδή αφορα παιχνίδια το ποστάρω εδώ. έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλο Bluetooth controller?? παίζω πολλά games στο κινητό. κυρίως με emulators βεβαια αλλα και κανονικά games για android και με έχει κουράσει η οθόνη αφής :happy:

 

Δεν ξέρω αν έννοιες κάτι τέτοιο

http://www.amazon.com/gp/product/B00J58T7LG/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00J58T7LG&linkCode=as2&tag=atzstore-20

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια για οποιον παιζει coc να ενημερωσω οτι υπαρχει η ομαδα GR 8 HELLAS καντε add βασικη προυποθεση 18+ κ 4+ troops ευχαριστω μαγκες
Link to comment
Share on other sites

 

ακριβώς κάτι τέτοιο.σε ευχαριστω πολυ φιλε μου, απλά εψαχνα λίγο πιο φθηνό και επειδή υπάρχουν πολλά και από reviews που έχω διαβάσει πολλά από αυτά δεν λειτουργούν η αν λειτουργήσουν σου βγάζουν την παναγια, σκεφτικα να ποστάρω να ρωτήσω μήπως κάποιος έχει αγοράσει κάτι αντίστοιχο και έχει μείνει ικανοποιημένος οποτε να προχωρήσω και εγώ σε αγορά ;)

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!ψαχνω το the sims free play για το lg tablet μου.γνωριζει κανεις που μπορω να το βρω και πως μπορω να το εγκαταστησω??γιατι μεσω του play store δεν υπαρχει.μου λεει δεν ειναι συμβατο με την συσκευη μου.δεν ξερω τι φταιει,ισως επειδη το tablet μου εχει την kitkat.:(:(kai το θελω τοσο πολυ σαν παιχνιδι στο tablet!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!ψαχνω το the sims free play για το lg tablet μου.γνωριζει κανεις που μπορω να το βρω και πως μπορω να το εγκαταστησω??γιατι μεσω του play store δεν υπαρχει.μου λεει δεν ειναι συμβατο με την συσκευη μου.δεν ξερω τι φταιει,ισως επειδη το tablet μου εχει την kitkat.:(:(kai το θελω τοσο πολυ σαν παιχνιδι στο tablet!!!!!!!

 

Μπες εδώ, δώσε το package name (com.ea.games.simsfreeplay_row) και πάτησε download για να κατεβάσεις το .akp και να το εγκαταστήσεις στη συσκευή σου :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε τίποτα strategy games σε στυλ Great Little War Game?

Που να συνδυάζει πόλεμο με στρατό, ναυτικό και αεροπορία;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε τίποτα strategy games σε στυλ Great Little War Game?

Που να συνδυάζει πόλεμο με στρατό, ναυτικό και αεροπορία;

 

Υπάρχει το κλασικό stratego με δυνατότητα παιχνιδιού σε πραγματικό χρόνο online. Ίσως δεν είναι αυτό που ζητάς, αλλά το stratego είναι νομίζω το κορυφαίο του είδους.

Το μόνο μειονέκτημα του για μένα είναι ότι είναι σαφώς καλύτερο σε tablet.

Link to comment
Share on other sites

παίδες , δεν είναι παιχνίδι βεβαια αλλα επειδή αφορα παιχνίδια το ποστάρω εδώ. έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλο Bluetooth controller?? παίζω πολλά games στο κινητό. κυρίως με emulators βεβαια αλλα και κανονικά games για android και με έχει κουράσει η οθόνη αφής :happy:

 

φιλε μου εγω παρηγγειλα αυτο. καποιες κριτικες που διαβασα ελεγαν οτι ειναι καλο για τα λεφτα του.

δες στο youtube εχει αρκετα βιντεο. 6/6 το εστειλαν οποτε σε 10 μερες ελπιζω να το παραλαβω για να πω κατα ποσο αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγω παρηγγειλα αυτο. καποιες κριτικες που διαβασα ελεγαν οτι ειναι καλο για τα λεφτα του.

δες στο youtube εχει αρκετα βιντεο. 6/6 το εστειλαν οποτε σε 10 μερες ελπιζω να το παραλαβω για να πω κατα ποσο αξιζει.

 

Μοιάζει με του one το χειριστήριο

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...