Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοτε γιατί μου λέει ότι δεν είναι συμβατό ? Μήπως λόγω ανάλυσης?

 

Και σε Galaxy Tab 7" το ιδιο γράφει, οτι το NBA Jam δεν ειναι συμβατο με τη συσκευή μου..

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Και σε Galaxy Tab 7" το ιδιο γράφει, οτι το NBA Jam δεν ειναι συμβατο με τη συσκευή μου..

 

:-o γιατι άραγε ? Ποιός έχει παίξει το παιχνίδι αυτό Και σε τι συσκευή ?

Link to comment
Share on other sites

:-o γιατι άραγε ? Ποιός έχει παίξει το παιχνίδι αυτό Και σε τι συσκευή ?

 

Εγω το εχω παίξει σε Xperia mini pro. Το είχα κατεβάσει από ένα σιτε πριν βγει στο play store. Ίσως ήταν beta δε θυμάμαι αλλά θα δώ το apk αύριο από περιέργεια . Στο store λέει ότι δεν είναι συμβατό με τη συσκευή μου και μου έκανε εντύπωση γιατί είχα παιξει και αγώνα . :blink:

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμενη εκδοση τρεχει αψογα στο s2 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eamobile.nbajam_row_wf

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Στο drag racing bike, το έχω φτάσει σε καλούτσικο επίπεδο,αλλά όταν παίζω online face to face εδώ και πολλούς αγώνες, είτε χάσω είτε κερδίσω δεν μου αλλάζει τους πόντους στο ranking.Πάντα μηδέν έχει στη παρένθεση. Έχει κολλήσει ή συμβαίνει μετά από ένα σημείο και μετά;Δεν είχα παίξει το πρώτο με τα αυτοκίνητα πολύ,και δεν ξέρω τι γίνεται εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Σε γκαλαξυ ΝΟΤΕ παιζει σε ολη την οθονη το μανατζερ?

 

Στο transformer μου,δυστυχώς δεν παίζει σε όλη την οθόνη.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχετε δοκιμάσει το Draw Something.. δοκιμάστε το ΤΩΡΑ!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι είναι πως α) είναι κολλητικό β) σε κάνει ψυχαναγκαστικό !

 

Turn based - Online Pictionary

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχετε δοκιμάσει το Draw Something.. δοκιμάστε το ΤΩΡΑ!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι είναι πως α) είναι κολλητικό β) σε κάνει ψυχαναγκαστικό !

 

Turn based - Online Pictionary

 

γ)εχεις ανοιχτο ταυτοχρονα και το translate γιατι καποιες λεξεις ειναι απιθανες

δ)εχεις ανοιχτο και τον browser για να παιρνεις ιδεες

ε)ειναι τοσο κολλητικο που σκεφτεσαι να αγορασεις το note να ζωγραφιζεις με το s-pen :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχετε δοκιμάσει το Draw Something.. δοκιμάστε το ΤΩΡΑ!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι είναι πως α) είναι κολλητικό β) σε κάνει ψυχαναγκαστικό !

 

Turn based - Online Pictionary

 

Γιατί πρέπει να συνδεθείς με facebook ή email;

Link to comment
Share on other sites

γ)εχεις ανοιχτο ταυτοχρονα και το translate γιατι καποιες λεξεις ειναι απιθανες

δ)εχεις ανοιχτο και τον browser για να παιρνεις ιδεες

ε)ειναι τοσο κολλητικο που σκεφτεσαι να αγορασεις το note να ζωγραφιζεις με το s-pen :lol:

 

Έδωσε αξία στην αγορά τάμπλετ :Ρ

 

Γιατί πρέπει να συνδεθείς με facebook ή email;

 

Κατά προτίμηση facebook για να βρεις φίλους σου που το έχουν και να παίξετε μαζί. Αλλιώς αν κάνεις με email, ή ψάχνεις random τυπάκια, ή πρέπει να ξέρεις το nick αυτού με τον οποίο θες να παίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχετε δοκιμάσει το Draw Something.. δοκιμάστε το ΤΩΡΑ!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι είναι πως α) είναι κολλητικό β) σε κάνει ψυχαναγκαστικό !

 

Turn based - Online Pictionary

 

Σχεδίαζω κάτι,το στελνω και ενώ είναι εμφανές τι εχω κάνει βγάζει κάτι απαντήσεις ότι να'ναι.Δεν μπορούμε να γράψουμε τι είναι αυτό που ζητάμε να βρει ο άλλος;;;Μόνο του τα βγάζει;Επίσης offline δεν παίζει έτσι;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το Modern Combat 3 παιζει σε οσους το εχουν ? (Sgs II)

 

Στο δικό μου μετά το ICS update μένει σε ένα ατέλειωτο loop στο σήμα της Gameloft...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου μετά το ICS update μένει σε ένα ατέλειωτο loop στο σήμα της Gameloft...

 

Κ με GB το ιδιο προβλημα εχω.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα δε ξέρω αν είναι offtopic αλλά δε νομίζω πως ταιριάζει πουθενά αλλού. Γνωρίζει κανείς σε πιο email θα απευθυνθώ για να κράξω την Disnay για το where is my water? Δε μπορώ να βρω πουθενά το email για επικοινωνία για τα παιχνίδια της...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα δε ξέρω αν είναι offtopic αλλά δε νομίζω πως ταιριάζει πουθενά αλλού. Γνωρίζει κανείς σε πιο email θα απευθυνθώ για να κράξω την Disnay για το where is my water? Δε μπορώ να βρω πουθενά το email για επικοινωνία για τα παιχνίδια της...

Ευχαριστώ!

Στο Where's My Water στο Play Store έχουν δηλώσει ως developer email το support@disneymobile.com. Για ποιο λόγο θες να την κράξεις αν επιτρέπεται; :p

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου μετά το ICS update μένει σε ένα ατέλειωτο loop στο σήμα της Gameloft...

 

Κ με GB το ιδιο προβλημα εχω.

 

Δοκιμάστε να σβήσετε ότι data έχει κατεβάσει το παιχνίδι και αφήστε να τα ξανά κατεβάσει από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να σβήσετε ότι data έχει κατεβάσει το παιχνίδι και αφήστε να τα ξανά κατεβάσει από την αρχή.

 

Δεν ειναι λαθος στα data που κατεβαζει αλλα στις ρυθμισεις του παιχνιδιου.

Αλλαζοντας τη γλωσσα του τηλεφωνου απο Ελληνικα σε English UK παιζει κανονικα τελικα.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά, που ειναι το παιχνίδι με της κάρτες που παίζαμε όταν ειμασταν παιδιά..!!!;)

 

 

http://s14.directupload.net/images/120423/fcblq87x.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...