Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια βγηκε επιτελους το angry birds! οχι beta . αλλα εχουν πέσει όλα τα site απο τη ζητηση !! Dear visitors, GetJar website is experiencing temporary technical problems due to a totally undexpected high demand for the new free game Angry Birds. Please visit the mobile site at http://m.getjar.com with your Android phone to get the game. We sincerely app-ologize for the problems. GetJar team

 

μπορουμε να το βρουμε ? το προλαβε κανείς

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

To δοκιμασα σε xperia x10 mini αλλα μονο ηχο ακουω κ μαυρη οθονη ....τι φταιει...καμια ιδεα

 

κι εγώ σε xperia x10i μία από τα ίδια...:(

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε παιδες...εμενα στο desire παιζει μαι χαρα...μηπως υπαρχει ειδικη εκδοση για το xperiα mini λογω της αναλυσης;για ψαξτο λιγο...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σε xperia x10i μία από τα ίδια...:(

 

Προς το παρών δεν υποστηρίζει qvga, αλλά θα κυκλοφορήσουν έκδοση και για εσάς σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Για ποκερ παιδια εχουμε τιποτα;

δοκιμασε αυτο αν θες.

http://www.appbrain.com/app/com.appeak.poker

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο GT540 το angry birds μόνο μια φορά ακούστηκε ήχος χωρίς τίποτα στην οθόνη και από τότε μαύρη μαυρίλα και άκρα του τάφου σιωπή.

Τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

πάντως στο HD2 παίζει

πολύ καλά το angry birds

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει κανείς υπόψη του παρόμοιο παιχνίδι του στυλ και της ποιότητας του κλασσικού championship manager;
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Πάντως απ' όσα παιχνίδια έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα, τα καλύτερα για μένα ειναι της gameloft.. Κορυφαία
Link to comment
Share on other sites

Αν δυσκολεύεστε με το Angry Birds: http://gizmodo.com/5671609/how-to-unlock-all-the-stages-in-angry-birds

 

Thnx, γιατί έχω κολλήσει εδώ και 3-4 σε μια πίστα, δεν μπορώ να την περάσω με τίποτα..!

 

Το παιχνίδι πάντως είναι μεγάλο κόλλημα. :)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα επιμείνω στα sims. Έχετε παίξει καθόλου Big Sport Fishing (Beta); Αν και έπαψα προ πολλού να είμαι "ψαράς" :lol:, χρησιμοποιώντας πυξίδα και επιταχυνσιόμετρο το παιχνίδι είναι σούπερ εμπειρία!!!
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.θελω να ρωτησω για τα παιχνιδια της gameloft.μπηκα στο σαιτ της και ειδα οτι οταν πας να αγορασεις καποιο σου ζηταει να διαλεξεις παροχο και ενω εχει επιλογη για wind και vodafone για cosmote δεν εχει.τι γινεται λοιπον για εμας που εχουμε cosmote?πως μπορουμε να αποκτησουμε καποιο απο τα παιχνιδια?επισης να ρωτησω για το angry birds αν υπαρχει στο android market.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.θελω να ρωτησω για τα παιχνιδια της gameloft.μπηκα στο σαιτ της και ειδα οτι οταν πας να αγορασεις καποιο σου ζηταει να διαλεξεις παροχο και ενω εχει επιλογη για wind και vodafone για cosmote δεν εχει.τι γινεται λοιπον για εμας που εχουμε cosmote?πως μπορουμε να αποκτησουμε καποιο απο τα παιχνιδια?επισης να ρωτησω για το angry birds αν υπαρχει στο android market.

το angry birds υπαρχει κανονικα και ειναι free.

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δε το βρισκω το angry birds?παιζει ρολο το οτι δεν ειμαι rooted?για τα παιχνιδια της gameloft τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δε το βρισκω το angry birds?παιζει ρολο το οτι δεν ειμαι rooted?για τα παιχνιδια της gameloft τι γινεται?

 

Οχι δεν παιζει ρολο. Μαλλον δεν το υποστηριζει η συσκευη σου.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...