Jump to content

Δείξτε τη home screen / lock screen σας!


nikoskat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικο μου

http://https//mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/s/?view=att&th=147a8310aa9f37ff&attid=0.1&disp=attd&realattid=1475635884165431296-local0&safe=1&zw&saduie=AG9B_P8TmaXOD3qlqqI89jUGnlDU&sadet=1407278644235&sads=MLR3ppG6fRa_LnKkhZ9L9HqIZzQ

Edited by PETTROS
κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εξαιρετική!

 

Ευχαριστώ :D

 

 

Είναι εύκολο το wallpaper;

 

Βεβαίως, ορίστε :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι widget, είναι συντόμευση! Πατήστε στις συντομεύσεις και βρείτε τo tapatalk;)
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι widget, είναι συντόμευση! Πατήστε στις συντομεύσεις και βρείτε τo tapatalk;)

[ATTACH]48231[/ATTACH] εμένα γιατί φαίνεται έτσι σε Νόβα launcher?

Link to comment
Share on other sites

Και μένα έτσι είναι παιδιά!!!

 

Edit : Λάθος δεν κατάλαβα καλά! Εσείς εννοείτε το πάνω widget με τα νεα. Είναι η εφαρμογή feedly και έχω βάλει αγαπημένα site!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Και μένα έτσι είναι παιδιά!!!

 

Edit : Λάθος δεν κατάλαβα καλά! Εσείς εννοείτε το πάνω widget με τα νεα. Είναι η εφαρμογή feedly και έχω βάλει αγαπημένα site!

 

σε ευχαριστουμε :D

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Όχι κάτι τρελό απλώς μου άρεσε το wallpaper, με nova και moonshine icon pack απ'το οποίο λάτρεψα το εικονίδιο του calendar που δείχνει την ημερομηνία χωρίς να χρειαστεί να ανοίξει κάποιος την εφαρμογή. :)

 

[ATTACH]48252[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Όχι κάτι τρελό απλώς μου άρεσε το wallpaper, με nova και moonshine icon pack απ'το οποίο λάτρεψα το εικονίδιο του calendar που δείχνει την ημερομηνία χωρίς να χρειαστεί να ανοίξει κάποιος την εφαρμογή. :)

 

[ATTACH]48252[/ATTACH]

 

αλα ios ε? το μονο ασχημο με το συγκεκριμενο ειναι οτι εχει πολυ λιγα Icons σε σχεση μεε αλλα Packs.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

αλα ios ε? το μονο ασχημο με το συγκεκριμενο ειναι οτι εχει πολυ λιγα Icons σε σχεση μεε αλλα Packs.

Που το είδες το ios?

Link to comment
Share on other sites

αλα ios ε? το μονο ασχημο με το συγκεκριμενο ειναι οτι εχει πολυ λιγα Icons σε σχεση μεε αλλα Packs.

Ναι η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσε να έχει περισσότερα (φαντάζομαι ότι θα προσθέσουν κι άλλα μελλοντικά) αλλά απ'τη στιγμή που διαθέτει αυτά που χρησιμοποιώ στις homescreens μου, προς το παρόν εγώ προσωπικά είμαι καλυμμένος. Θα ψάξω σίγουρα και για άλλο icon pack κάποια στιγμή, συνήθως βαριέμαι σύντομα τα ίδια και τα ίδια.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσε να έχει περισσότερα (φαντάζομαι ότι θα προσθέσουν κι άλλα μελλοντικά) αλλά απ'τη στιγμή που διαθέτει αυτά που χρησιμοποιώ στις homescreens μου, προς το παρόν εγώ προσωπικά είμαι καλυμμένος. Θα ψάξω σίγουρα και για άλλο icon pack κάποια στιγμή, συνήθως βαριέμαι σύντομα τα ίδια και τα ίδια.. :)

 

το θετικο του ειναι οτι εχει ποικιλια χρωματων, ετσι τα Icons που δεν υπαρχουν δεν ξεχωριζουν τρελα. Απλα για καποιον που εχει πολλες(και με λιγοτερα απο 10.000 dl's) εφαρμογες, ειναι θεμα.

 

ΥΓ.: Καλο και με ποικιλια σε διαφορα εικονιδια, για να τα προσαρμοσεις, ειναι το Lumos.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Δείξτε τη home screen / lock screen σας!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...