Jump to content

[Επίσημο] Motorola A1000


dpapa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

opoios 8elei na toy kanw copy ta cd apo 22 dekembriou 8a eimai a8hna .....na pros8esw kai merika alla programmata

handy tools

handy day pro2005

handy explorer

jmsn pro

jzip

mini opera

apla na exete ena dvd .....

*****moderation mode on*****

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε μου λέτε ρε παίδες, μου έκαναν flash την έκδοση 51,95 σε ένα Α1000 αλλά το Input+ δεν λειτουργεί σωστά, μου στείλαν μύνημα και είρθε σε ιερογλυφικά.

 

Τι λάθος έχει γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει το πρόβλημα λύθηκε χρεισιμοποιώντας μία....ελληνική κάρτα Sim.

Παρεπιπτόντως αξίζει να αγοράσω το Input+, δίνει κάτι παραπάνω απο το trial version??

Και επίσης, ξέρετε καμία έκδοση του QuickOffice που να δουλεύει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

aksizei na to agoraseis an se endiaferei to leksiko T9 se 13 glwsses poy prosferei to input+.

oso gia to office exw thn ekdosh poy doyleuei an 8es sth stelnw me email exw 10mbit fiber optic sthn italia h mesw msn

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

opoios 8elei programmata kai update se firmware h otidhpote aporeia kai voh8eia gia motorola a1000 me xara na ton voh8hsw .

(to forum exei topic gia agores pwlhseis h antallages kinhtwn?)

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

και προσθέτω ότι ο φίλος kavatzoulas προσφέρει την βοήθειά του δωρεάν...αλλιώς είναι εκτός ΟΠΧ και το ποστ του πρέπει να διαγραφεί...! :)
Link to comment
Share on other sites

ti tha ginei mwe auto to route66:lol:

 

παιδια με το route 66 υπηρχαν πολλα προβληματα, με τη τελευταια εκδοση διορθωθηκαν προσωπικα δεν εχω κανενα αρκει να εχετε ενα πολυ καλο bluetooth gps 16chan χρησιμοποιω 512mb memory card γιατι ζω στην ιταλια και ο χαρτης χρειαζεται 140mb ενω για την αθηνα ειναι μολις 8mb αν δεν κανω λαθος.

εχω στειλει στην αθηνα dvd με ολα τα προγραμματα γιατι πουλαω το κινητο οποιος θελει το dvd τσαμπα να κανει αντιγραφη ας επικοινωνησει μαζι μου.

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

an kaποιος ειχε ποτε την τυχη ειτε να χρησιμοποιησει ειτε να δει απο κοντα το 9090 της qtek μπορει να μου πει αν το μοτορολα ειναι πιο μεγαλο γιατι σκεφτομαι να το παρω....?

 

 

ευχαριστω

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

an kaποιος ειχε ποτε την τυχη ειτε να χρησιμοποιησει ειτε να δει απο κοντα το 9090 της qtek μπορει να μου πει αν το μοτορολα ειναι πιο μεγαλο γιατι σκεφτομαι να το παρω....?oxi to motorola einai pio mikro kai kompso apo to 9090 pou to xo dei.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

a ok

 

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση...κ τρεχει καλα το μηχανακι παιδια ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις κανει τις σωστες ρυθμισεις και αναβαθμισεις στο λειτουργικο συστημα ειναι ενα απιστευτο κινητο και με τεραστεια βιβλιοθηκη προγραμματων πολυ ανωτερο απο το p800 p900 p910 καθως ειναι 3G και εχει και ενσωματομενο AGPS και ειναι και σαφως πιο μικρο απο το qtek αφου το αλλο ειναι κα8αρα pda .εχω πουλησει στην ελλαδα 8 motorola a1000 με κομπλε προγραμματα και ολοι ειναι παρα πολυ ευχαριστημενοι.το συνιστο ανεπιφυλαχτα αν και μιας ορισμενης ηλικιας και το μονο που ειναι made in Germany με την γνωστη ποιοτητα κατασκευης και οχι made by tsibuktu asia(1 χρονος που κυκλοφορει εν αναμονη του α1010)

μοναδικος ανταγωνιστης το p990

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

πολυ θετικα βλεπω τα σχολια.θα κοιταξω μηπως αναβαθμιστω λοιπον !!!

 

thx

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε ευχαριστα νεα!!!

 

νεο firmware 54.07.11 generic το κατεβαζετε απο το site

 

http://www.planetmobile.it/index.php?name=UpDownload&req=viewsdownload&sid=32

 

απλα για να αναφερουμε τα θετικα βελτιωμενα στοιχεια σε σχεση με το προηγουμενο 51.95.00(που ηταν ουσιαστικα το 51.92 modified)

το κινητο απλα πεταει σε χρονους!!! και πολυ βασικο δεν χρειαζετε πλεον το αγιο μεχρι σημερα ;) προγραμματακι nopex για να κανετε install τα προγραμματα στην εξωτερικη μνημη

για περισσοτερες πληροφοριες συντομα αφου το τεσταρω και με το route66 και tom tom navigator οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες και δεν χανετε το σημα απο τη κεραια bluetooth

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε ευχαριστα νεα!!!

 

νεο firmware 54.07.11 generic το κατεβαζετε απο το site

 

http://www.planetmobile.it/index.php?name=UpDownload&req=viewsdownload&sid=32

 

απλα για να αναφερουμε τα θετικα βελτιωμενα στοιχεια σε σχεση με το προηγουμενο 51.95.00(που ηταν ουσιαστικα το 51.92 modified)

το κινητο απλα πεταει σε χρονους!!! και πολυ βασικο δεν χρειαζετε πλεον το αγιο μεχρι σημερα ;) προγραμματακι nopex για να κανετε install τα προγραμματα στην εξωτερικη μνημη

για περισσοτερες πληροφοριες συντομα αφου το τεσταρω και με το route66 και tom tom navigator οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες και δεν χανετε το σημα απο τη κεραια bluetooth

arkei na tan sta agglika mono.diafora sthn camera uparxei kamia h sto video h tipota pali
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

στη καμερα εχει βελτιωθει ο χρονος αποκρισης καθως και το night vision ειναι πολυ πιο σταθερο και με καλυτερη χρωματικη αποδοση ,εχει διορθωθει το bug που οταν εβαζες τη μπαταρια ανοιγε το κινητο καθως επισης εχει τη δυνατοτητα να βγαλεις τα ενοχλητικα videakia εναρξης ,τα ringtones πλεον γινονται install στη εξωτερικη καρτα μνημης ,σε καμια εβδομαδα τελειωνω και το τεστ με το route66 και θα σας πω τ αποτελεσματα ,πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες βελτιωμενες σε ταχυτητα και σταθερη επικοινωνια αναμεσα σε κινητο και κεραια μεσω bluetooth........

υπαρχουν διαθεσιμα και ετοιμοπαραδοτα α1000 κομπλε στα κουτια τους με full προγραμματα και updated σε 51.95 h 54.07.11 οτι διαλεξετε

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

συνεχεια στο test με το νεο update για το A1000 .

το route66 ολα οκ βελτιωθηκε και σταθεροποιηθηκε η ταχυτητα με τη κεραια gps bluetooth μεχρι σημερα ολα καλα .συνεχιζω το τεστ με το αλλο διασημο προγραμμα TomTom navigator σε καμια εβδομαδα 8α εχω νεα.

συντομα θα εχω και νεα προγραμματα για το κινητο εκτος απο αυτα που ηδη εχω ανακοινωσει και διανεμω free και ελευθερα απο καθε περιορισμο (οποιος καταλαβε καταλαβε)

cu

 

PS προταση στο site να δημιουργηθει τομεας download προγραμματων που θα κανουμε upload/download και θα διανεμονται για οσους δεν εχουν προσβαση σε dc++ ,idc,mdc, stealth dc ,emule adunanza,bittorent και ολα τα συναφη peer 2 peer προγραμματα

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

oxi einai mono gia a1000 an 8es mporw na psaksw na soy vrw update gia a925 einai to palio kinhto moy kai moy arese arketa!!! ;)
Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

thanks kavatzoulas.Exo brei basika mia firmware pou nai gia to a920 to prohgoumeno montelo kai h opoia kanei to a920 pio grhgoro kai h mpataria krataei pio poly xereis gia auth th firmware kai an einai sumbath gia to a925
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

manolis steile moy se parakalw ksana to emai soy giati ekana patata na soy steilw ta programmatakia oso gia to firmware 8a soy apanthsw to s/k
Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

manolis steile moy se parakalw ksana to emai soy giati ekana patata na soy steilw ta programmatakia oso gia to firmware 8a soy apanthsw to s/k
ok manolis_varnassinger@yahoo.com kai euxaristo
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...