Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον παιδια εχω τρομερο προβλημα με την συνδεση δεδομενων για την ακριβεια οταν ανοιξω το κινητο μου ολα καλα , αν βαλω καποιον διακοπτη να απεργοποιει το απν τοτε κολλαει δν ξερω τι παθαινει και μετα δεν ξανα ανοιγει η συνδεση προς το δικτυο , ενω αν δεν βαλω καποιον διακοπτη δεν κανει τιποτα αλλα δεν θελω να το εχω ετσι ανεξελεκτα .

Καμια ιδεα κανεις ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια εχω τρομερο προβλημα με την συνδεση δεδομενων για την ακριβεια οταν ανοιξω το κινητο μου ολα καλα , αν βαλω καποιον διακοπτη να απεργοποιει το απν τοτε κολλαει δν ξερω τι παθαινει και μετα δεν ξανα ανοιγει η συνδεση προς το δικτυο , ενω αν δεν βαλω καποιον διακοπτη δεν κανει τιποτα αλλα δεν θελω να το εχω ετσι ανεξελεκτα .

Καμια ιδεα κανεις ?

 

Δεν έχω καποιο προβλήμα με την ενεργοποιηση - απενεργοποιηση του απν, προβληαμα έχω αν με το απν ανοικτό παω απο 3g σε 2g ή αντίστροφα, τοτε θέλει reset για να εχω data

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ποιο δικτυο εισαι και επιπλεον τι χρησιμοποιεις σαν " διακοπτη "

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχω τρομερο προβλημα με την συνδεση δεδομενων για την ακριβεια οταν ανοιξω το κινητο μου ολα καλα , αν βαλω καποιον διακοπτη να απεργοποιει το απν τοτε κολλαει δν ξερω τι παθαινει και μετα δεν ξανα ανοιγει η συνδεση προς το δικτυο , ενω αν δεν βαλω καποιον διακοπτη δεν κανει τιποτα αλλα δεν θελω να το εχω ετσι ανεξελεκτα .

Καμια ιδεα κανεις ?

Μια απο τα ιδια και τα εκανα ολα uninstall

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, μολις το πηρα, το φορτισα, το ανοιξα και.... Ειναι στα Γερμανικα. Πως αλλαζω γλωσσα? Υπεθετα πως θα εντοπιζε μονο του τα ελληνικα με την σιμ, αλλα δεν το εκανε.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ πας ρυθμισεις και θα βρεις την γλωσσα υπαρχει η επιλογη των ελληνικων και μενα το ιδιο συνεβη

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ πας ρυθμισεις και θα βρεις την γλωσσα υπαρχει η επιλογη των ελληνικων και μενα το ιδιο συνεβη

 

Σωστος! Σε ευχαριστω πολυ! Παρακολουθω το θεμα απο την αρχη του και ημουν σιγουρος πως το ειχα δει καπου :lol:

Η οθονη του απιστευτη παντως και νομιζα πως του Leo μου ηταν η καλυτερη.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα,

 

Είμαι ενας ευτυχισμένος κάτοχος του Galaxy.

Σήμερα το παρέλαβα και το απόγευμα θα αρχίσουν οι δοκιμές.

Παραλαβή απο κατάστημα στην Αθήνα 495€ τελική τιμή!!!! :D

 

495 ευρω????Απο που αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Στις πληροφοριες σχετικα με την συσκευη γραφει: εκδοση firmware 2.1 update1

Εκδοση βασικου φασματος: I9000xxjf3

Εκδοση Kernel 2.6.29.

Aυτα που εχω ειναι τα τελευταια επισημα? Υποθετω πως οχι...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Στις πληροφοριες σχετικα με την συσκευη γραφει: εκδοση firmware 2.1 update1

Εκδοση βασικου φασματος: I9000xxjf3

Εκδοση Kernel 2.6.29.

Aυτα που εχω ειναι τα τελευταια επισημα? Υποθετω πως οχι...

 

Αυτό είναι το τελευταίο που έχει κυκολοφορήσει επίσημα η Samsung.

 

Το τελευταίο όμως της Samsung είναι το JM2 και όλοι λένε οτι πετάει!

Link to comment
Share on other sites

495 ευρω????Απο που αν επιτρεπεται?

cleverstore φιλε μου και εγω απο κει το πηρα με μεταφορικα να μου ερθει γλυτωσα 100 ευρω , αα εχει βγει αναβαθμιση ? εχει καμια σημαντικη αλλαγη η να κατσω στα αυγα μου βαριεμαι να ξαναστηνω ολο το τηλεφωνο απο την αρχη :(

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το τελευταίο που έχει κυκολοφορήσει επίσημα η Samsung.

 

Το τελευταίο όμως της Samsung είναι το JM2 και όλοι λένε οτι πετάει!

 

Τhanks dimon. Προς το παρον θα περιμενω τα επισημα καλουδια καθοτι νεος με τα android θελω να το ψαξω λιγακι το θεμα πριν μπω σε πειραγματα. Στα WinMob ηξερα τι εκανα και γιατι, εδω εχουμε ενα θεματακι προς το παρον :lol:

 

Προταση. Λεω να μαζεψουμε ολα τα tips και τα how to και να τα περασουμε στο πρωτο ή το δευτερο ποστ ως καλυτερη οργανωση και σημειο αναφορας, τι λετε?

Κατι τετοιο δηλαδη που πραγματικα βοηθαει imo.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=257071

Οταν βρω λιγο χρονο θα προσοαθησω να ξεζουμισω το τοπικ και να τα βρω αν ειναι συμφωνοι και οι μοδερατορες :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

_DiMoN_

 

Πεταει τελικα η JM2; γιατι καπου διαβασα για το gps οτι το κανει χειροτερο....

 

Έτσι διάβασα, εγώ έχω την JM1 η οποία επίσης πάει πολύ καλά.. βλέπεις μετά από μια μέρα έβγαλαν την JM2, μας έχουν πεθάνει στα updates, που σημαίνει ότι το δουλεύουν το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι εχω πχ εγω την JM1, πως θα μαθω ποτε και εαν θα την κανει η Samsung επίσημη και την βαζει στα κινητα της, ωστε να βλεπω πιο πολλες εφαρμογες στο market...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρε παιδιά τρόπος να βάλουμε τα εξώφυλλα των album μας στον default mp 3 player του κινητού;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση ρε παιδια γιατι με εχει τρελανει η συσκευη. Στην εφαρμογη του youtube δεν μπορουμε να δουμε hd video 720p μεσω 3g;;;;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σημερα πηρα τον γαλαξια και θα θελα να ρωτησω κατι οταν παταω για να μπω στισ ρυθμισεις μου βγαζει μονο 2 κουκιδες αλλαγης μενου ενω στα βιντεο εβλεπα 3 εσας τι λεει? xxjf5 kernel 2.6.29 ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι πιθανοτητες υπαρχουν να χαθηκε η ελληινκη γλωσσα απο το swype? Την ειδα καποια στιγμη, αλλα τωρα δεν μου την βγαζει στις επιλογες γλωσσας...

Προφανως κανω κατι λαθος, αλλα τι?

Ωπ, το ιδιο βλεπω και στο κλασικο πληκτρολογιο... Χμμμμ...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα στους γαλαξίες. Δουλευω στη Vodafone και ξέρω ότι το κινητο θα ερθει μετα τις 16 Αυγουστου. Ξέρουμε αν θα κυκλοφοριση καπου αλλού πιο γρήγορα. πχ. Eshop.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι πιθανοτητες υπαρχουν να χαθηκε η ελληινκη γλωσσα απο το swype? Την ειδα καποια στιγμη, αλλα τωρα δεν μου την βγαζει στις επιλογες γλωσσας...

Προφανως κανω κατι λαθος, αλλα τι?

Ωπ, το ιδιο βλεπω και στο κλασικο πληκτρολογιο... Χμμμμ...

 

Και συνεχιζει και μετα απο Επαναφορα εργοστασιακων Ρυθμισεων... Αυτο δεν ειναι το αντιστοιχο του hard reset? Πειτε καμια προταση διοτι δεν ειναι βολικο χωρις ελληνικη γραφη...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σημερα πηρα τον γαλαξια και θα θελα να ρωτησω κατι οταν παταω για να μπω στισ ρυθμισεις μου βγαζει μονο 2 κουκιδες αλλαγης μενου ενω στα βιντεο εβλεπα 3 εσας τι λεει? xxjf5 kernel 2.6.29 ευχαριστω

 

ας μου πει καποιος ρε παιδια ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...