Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια....εχω βαρεθει να στελνω sms στα greeklish απο το κινητο,γιατι στα ελληνικα υποστηριζει μεχρι 30 χαρακτηρες και με χρεωνει πολλα μηνυματα μαζι...υπαρχει καμια λυση...? ευχαριστω εκ των προτερων!

 

1)chompSMS

2)Handcent SMS

κρατα οποιο σου αρεσει αν και το δευτερο ειναι καλυτερο, κατεβασε τα απο το μαρκετ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1)chompSMS

2)Handcent SMS

κρατα οποιο σου αρεσει αν και το δευτερο ειναι καλυτερο, κατεβασε τα απο το μαρκετ

 

ευχαριστω,για την απαντηση,αλλα στο μαρκετ παταω να κανω δημιουργια,δινω ονομα και κωδικο και μετα που ζηταει την ερωτηση για τυχον ξεχασεις τον κωδικο,δεν συνεχιζει,δεν μπορω να τελειωσω την εγγραφη οποτε δεν μπορω και να κατεβασω τιποτα:(

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,για την απαντηση,αλλα στο μαρκετ παταω να κανω δημιουργια,δινω ονομα και κωδικο και μετα που ζηταει την ερωτηση για τυχον ξεχασεις τον κωδικο,δεν συνεχιζει,δεν μπορω να τελειωσω την εγγραφη οποτε δεν μπορω και να κατεβασω τιποτα:(

 

κοιτα λογικα δεν εκανες εγγραφη στο gmail, λοιπον κανε ενα gmail στο pc και δωσε τα στοιχεια αυτα στο κινητο (email και κωδικο)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα λογικα δεν εκανες εγγραφη στο gmail, λοιπον κανε ενα gmail στο pc και δωσε τα στοιχεια αυτα στο κινητο (email και κωδικο)

 

το εκανα και αυτο...εδωσα το μειλ και τον κωδικο και λεει οτι δεν ειναι σωστο!:(

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο...εδωσα το μειλ και τον κωδικο και λεει οτι δεν ειναι σωστο!:(

 

παραξενο πραγμα τι να πω δεν ξερω, αν εχεις κανει λογαριασμο gmail μπορεις να το κατεβασεις και απο εδω https://market.android.com/ πατας install την εφαρμογη που θελεις και αν εχεις το wifi ανοιχτο σε λιγα λεπτα ισως και αμεσως στην κατεβαζει στο κινητο, δοκιμασε το :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρό quiz για την κοινότητα του mini pro:

 

Τι είναι αυτό που έρχεται μετά τη 2.2, αρχίζει από "GI" και τελειώνει σε "BREAD"?

 

Η απάντηση εδώ ...

Link to comment
Share on other sites

παραξενο πραγμα τι να πω δεν ξερω, αν εχεις κανει λογαριασμο gmail μπορεις να το κατεβασεις και απο εδω https://market.android.com/ πατας install την εφαρμογη που θελεις και αν εχεις το wifi ανοιχτο σε λιγα λεπτα ισως και αμεσως στην κατεβαζει στο κινητο, δοκιμασε το :)

 

δεν υπαρχει αυτο που γινεται...παταω πανω σε αυτο που εστειλες,στο ινσταλ ζηταει μειλ και κωδικο,παταω αυτο που μολις εκανα και λεει οτι δεν ειναι σωστο.παω λοιπον παω gmail και κανω αλλο μειλ κ αλλον κωδικο,ξαναπαταω και παλι λαθος....απλα δεν γινονται αυτα ή μπορω να τα κανω μονο εγω....:lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει αυτο που γινεται...παταω πανω σε αυτο που εστειλες,στο ινσταλ ζηταει μειλ και κωδικο,παταω αυτο που μολις εκανα και λεει οτι δεν ειναι σωστο.παω λοιπον παω gmail και κανω αλλο μειλ κ αλλον κωδικο,ξαναπαταω και παλι λαθος....απλα δεν γινονται αυτα ή μπορω να τα κανω μονο εγω....:lol:

 

κοιτα να δεις τα πραγματα ειναι απλα, αφου εχεις κανει νεο gmail πρεπει να κανεις και στο κινητο νεο login , πρεπει να κανεις εκκαθαριση στο κινητο τον παλιο λογαριασμο και μετα να περασεις τον νεο, δεν θυμαμε την διαδικασια για να σβησεις τον παλιο, ας μας πει καποιος πως να το σβησεις (ταυτοχρονα θα ψαχτω και εγω λιγο μηπως και το θυμηθω)

 

 

edit πηγαινε ρυθμισεις μετα εφαρμογες-διαχειριση εφαρμογων βρες το gmail πατα πανω και κανε εκκαθαριση, ισως να ειναι αυτος ο τροπος, δοκιμασε το

στην συνεχεια δωσε τα νεα στοιχεια στην εγγραφη για το gmail

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις τα πραγματα ειναι απλα, αφου εχεις κανει νεο gmail πρεπει να κανεις και στο κινητο νεο login , πρεπει να κανεις εκκαθαριση στο κινητο τον παλιο λογαριασμο και μετα να περασεις τον νεο, δεν θυμαμε την διαδικασια για να σβησεις τον παλιο, ας μας πει καποιος πως να το σβησεις (ταυτοχρονα θα ψαχτω και εγω λιγο μηπως και το θυμηθω)

edit πηγαινε ρυθμισεις μετα εφαρμογες-διαχειριση εφαρμογων βρες το gmail πατα πανω και κανε εκκαθαριση, ισως να ειναι αυτος ο τροπος, δοκιμασε το

 

θα σου ημουν υποχρεη...:)

 

θα σου ημουν υποχρεη...:)

 

μηπως ενα εβγαζα την καρτα μνημης και εκανα μια επαναφορα του τηλεφωνου να καταφερνα κατι ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

 

 

edit πηγαινε ρυθμισεις μετα εφαρμογες-διαχειριση εφαρμογων βρες το gmail πατα πανω και κανε εκκαθαριση, ισως να ειναι αυτος ο τροπος, δοκιμασε το

στην συνεχεια δωσε τα νεα στοιχεια στην εγγραφη για το gmail

 

μηπως ενα εβγαζα την καρτα μνημης και εκανα μια επαναφορα του τηλεφωνου να καταφερνα κατι ?

 

εκανες αυτο που σου ειπα?

Link to comment
Share on other sites

εκανες αυτο που σου ειπα?

ναι,μονο που στην διαχειρηση εφαρμογων δεν εχω απολυτως τιποτα.,κενο ειναι:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ναι,μονο που στην διαχειρηση εφαρμογων δεν εχω απολυτως τιποτα.,κενο ειναι:wacko:

 

ειναι κενο γιατι μαλλον εχεις την επιλογη ληψη απο το μαρκετ, δεν κατεβασες τιποτα, αφου φτασεις σ αυτο το σημειο πανω πανω σου γραφει ολα κλπ κλπ? εχω την froyo και δεν θυμαμε τι γραφει σε σενα , λογικα πρεπει να ειναι το ιδιο, πατα εκει που λεει ολα

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό εδώ μπορώ να επιστρέφω στην 2.0.2.Α.024 όταν φλασάρω το κινητό μου??? Edited by amoramor
Ξέχασα το Link... :P
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό εδώ μπορώ να επιστρέφω στην 2.0.2.Α.024 όταν φλασάρω το κινητό μου???

 

με ποιο??????

edit σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος αλλα ας απαντησει καποιος που γνωριζει σιγουρα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παλληκαρια.οι καινουργιες παρτιδες του χ10 μινι εχουν κανονικα μπλουτουθ για μεταφορα δεδομενων απο και προς αλλα κινητα η οχι?το κινητο βγαζει καλες φωτο το βραδυ?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παλληκαρια.οι καινουργιες παρτιδες του χ10 μινι εχουν κανονικα μπλουτουθ για μεταφορα δεδομενων απο και προς αλλα κινητα η οχι?το κινητο βγαζει καλες φωτο το βραδυ?

 

καλημερα δουλευει κανονικα το bluetooth με αλλα κινητα, ισως να βρεις καποιο προβλημα με καποιο handsfree, το βραδυ δε θα το ελεγα οτι βγαζει και καλες

Link to comment
Share on other sites

dimtz απο βιντεο πως παει φιλε?προτεινε μου καμμια καλη καρτα μνημης 8 γιγα.θα κολλαει αμα τη γεμισω λες?
Link to comment
Share on other sites

dimtz απο βιντεο πως παει φιλε?προτεινε μου καμμια καλη καρτα μνημης 8 γιγα.θα κολλαει αμα τη γεμισω λες?

 

επεσες στην περιπτωση φιλε μου, αν σου πω οτι δεν τραβηξα ακομη βιντεο ????:lol: μονο φωτο εχω βγαλει που την ημερα ειναι καταπληκτικες :) ,περιμενε να σου απαντησουν γιατι ουτε βιντεο εχω παρει αλλα και καρτα που αλλαξα 4αρα ειναι :D, υπομονη λοιπον...........:)

Link to comment
Share on other sites

ναι,μονο που στην διαχειρηση εφαρμογων δεν εχω απολυτως τιποτα.,κενο ειναι:wacko:

εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων....εκκινηση παλι απο την αρχη και οοοοοοοοολα καλα....ευχαριστω για τον χρονο σου!:)

Link to comment
Share on other sites

dimtz απο βιντεο πως παει φιλε?προτεινε μου καμμια καλη καρτα μνημης 8 γιγα.θα κολλαει αμα τη γεμισω λες?

 

 

Τη μερα τραβαει πολυ καλο βιντεο αν αναλογιστουμε οτι εχει 5αρα.βοηυαει και το autofocus πολυ..

 

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ειστε καλα παιδες.μηνυματα στελνεις κανονικα στους 160 χαρακτηρες η οχι?καλη μαρκα σε καρτα μνημης ποια ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Με κεφαλαία στέλνεις αν δεν απατώμαι, αλλά βάλε το Handcent με πολλές ρυθμίσεις και πάντα 160 όπως και να γράψεις για να βρεις την ησυχία σου!

Sandisk από μένα ως καλύτερες αλλά από κει και μετά δε σημαίνει ότι με μια Kingston ή μια Transcend θα έχεις πρόβλημα. Να κοιτάξεις κάτι σε class 4 ή ακόμα καλύτερα class 6.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα.παντως βλεπω εχει ζητηση το κινητο.δεν ξερω αν ειναι λογω τιμης η επειδη αξιζει πραγματικα σαν τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα.παντως βλεπω εχει ζητηση το κινητο.δεν ξερω αν ειναι λογω τιμης η επειδη αξιζει πραγματικα σαν τηλεφωνο.

 

Μαλλον και τα δυο..

 

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...