Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχουν διάφορες εφαρμογές. το full screen caller id (αν θυμαμαι καλα το ονομα της εφαρμογής) εμφανίζει σε πλήρη οθόνη την φωτό αυτού που σε καλεί και απαντάς με απλό πάτημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί όταν συνδέω το τηλέφωνο στο pc, δεν μου βγάζει φάκελο με την sd

card. Αλλά ένα φάκελο σαν cd, όπου δεν μπορώ να δω το περιεχόμενο του.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω για τις χθεσινες απαντησεις σας ...

αλλα κατι ακομα δεν μπορω να μπω στο android market και ενω εχω πατησει το λογαριασμο gmail μου λεει κατι σφαλμα μολις πατησεις οκ κληνει ι εφαρμογη

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ανταλασω ροζ καπακι με λευκο, οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει μηνυμα (κατα προτιμηση να μενει αθηνα)
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να χωριστεί το τόπικ σε 2 υποκατηγορίες:

α)Μετατροπές, hacking

β)Νορμάλ χρήση χωρίς τα παραπάνω

 

Οι χρήστες που δεν ασχολούνται με το α) πρέπει να ψάξουν πολύ για να βρουν κάτι που δεν έχει σχέση με μνήμη delvik, xrecovery, app2sd κλπ.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν διάφορες εφαρμογές. το full screen caller id (αν θυμαμαι καλα το ονομα της εφαρμογής) εμφανίζει σε πλήρη οθόνη την φωτό αυτού που σε καλεί και απαντάς με απλό πάτημα.

 

ευχαριστω , το εχεις πετυχει στο market αυτο?

 

και κατι ακομα μην ανοιγω αλλο, το μπλε θεμα του κινητου αλλαζει χρωμα χωρις να πειραχτει το κινητο??

Edited by gboy
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι εχψ συνδεθει σε δυκτιο αλλα δν μπαινει παλι ¨(

 

ξανακανε τη διαδικασια απο την αρχη μηπως δεν εχει παρει σωστα τα στοιχεια του λογαριασμου σου

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,προσπαθώ να κάνω partition μερικές κάρτες μου αλλά δε γίνεται μα τι στο καλό??!!Αρχικά έβαλα μια 4αρα και καλά έγινε μου βγαλε.. αλλά το περιεχόμενο της δε διαγράφηκε..το παραβλέπω και πήγα να δω αν το link2SD που είπε κάποιος πιο πριν δουλεύει και ΔΕΝ!!άρα δεν έγινε το partition γιατί το create link δε μπορούσα να το πατήσω..Πάω λοιπόν να κάνω partitions σε μια 6αρα που επίσης έχω πάω να κάνω πάλι όλα όσα λέει στο βιντεακι mini partition tool αλλά με το που πατάω διαγραφή,μετά create μπλα μπλα μπλα..και δεν έχει τώρα να επιλέξω το fat32 που πρέπει αφού έχω 6αρα αλλά μόνο fat...!!ή το πρόγραμματάκι είναι μουφαμ ή κάνω κάτι εγώ λάθος ή έχει κολλήσει το pc μου..δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο!!Μήπως έχουν πρόβλημα οι κάρτες μου??Τι άλλο να δοκιμάσω αχ ασ μου πει κάποιος δηλαδή έλεος κάτι ΤΟΣΟ απλό να με κουράζει τόσο ..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,προσπαθώ να κάνω partition μερικές κάρτες μου αλλά δε γίνεται μα τι στο καλό??!!Αρχικά έβαλα μια 4αρα και καλά έγινε μου βγαλε.. αλλά το περιεχόμενο της δε διαγράφηκε..το παραβλέπω και πήγα να δω αν το link2SD που είπε κάποιος πιο πριν δουλεύει και ΔΕΝ!!άρα δεν έγινε το partition γιατί το create link δε μπορούσα να το πατήσω..Πάω λοιπόν να κάνω partitions σε μια 6αρα που επίσης έχω πάω να κάνω πάλι όλα όσα λέει στο βιντεακι mini partition tool αλλά με το που πατάω διαγραφή,μετά create μπλα μπλα μπλα..και δεν έχει τώρα να επιλέξω το fat32 που πρέπει αφού έχω 6αρα αλλά μόνο fat...!!ή το πρόγραμματάκι είναι μουφαμ ή κάνω κάτι εγώ λάθος ή έχει κολλήσει το pc μου..δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο!!Μήπως έχουν πρόβλημα οι κάρτες μου??Τι άλλο να δοκιμάσω αχ ασ μου πει κάποιος δηλαδή έλεος κάτι ΤΟΣΟ απλό να με κουράζει τόσο ..

 

Να υποθεσω οτι εχεις ΧΡ?

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι εχεις ΧΡ?

 

Sent from my U20i using Tapatalk

 

Σωστά υποθέτεις!!!μην βγάλεις κι άλλα στην φόρα με τρομάζεις:p:p χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγκατεστησα το igo8 στο μινι αλλα εχω προβλημα στην αναλυσγ μηπως ξερει καποιος τι πρεπει να κανουμε για να παιξει σωστα τωρα δειχνει το 1/3 της οθονης

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σωστά υποθέτεις!!!μην βγάλεις κι άλλα στην φόρα με τρομάζεις:p:p χαχαχα

 

Σου υποσχομαι οτι δε θα προβω σε αλλες αποκαλυψεις!!! Για την ωρα βρες καποιο PC με windows7 (η vista) να κανεις τη δουλεια σου και βαλε στο προγραμμα αναβαθμιση λειτουργικου και στο PC!!!:-P

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω , το εχεις πετυχει στο market αυτο?

 

και κατι ακομα μην ανοιγω αλλο, το μπλε θεμα του κινητου αλλαζει χρωμα χωρις να πειραχτει το κινητο??

 

εχεις πμ.

 

οχι το μπλε δεν αλλαζει χωρις να πειράξεις αρχεία συστήματος. αλλά πλέον με το xrecovery είναι τόσο εύκολο και απλό να αλλάξεις θέματα και χρώματα με τα themes που έχουν βγάλει που δν χρειάζεται να φοβάσαι τπτ.

 

@μανος: υπάρχει ειδική έκδοση του igo που είναι για χαμηλές αναλύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σου υποσχομαι οτι δε θα προβω σε αλλες αποκαλυψεις!!! Για την ωρα βρες καποιο PC με windows7 (η vista) να κανεις τη δουλεια σου και βαλε στο προγραμμα αναβαθμιση λειτουργικου και στο PC!!!:-P

 

Sent from my U20i using Tapatalk

 

Mμμ :p:pκαλά θα τα δοκιμάσω και αυτά και θα δω!Σ ευχαριστώ(αναβαθμίζομαι συχνά πυκνά αν θες να ξέρεις κάτι άλλο θα φταίει ή απλά έχει κολλήσει κάτι..θα δω και στα vista..)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο πρόγραμμα για τον καιρό εδώ στην Ελλάδα έχουμε κάποιο?

Και ρολόι αυτό με της καρτέλες που μπορούμε να βρούμε?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ....ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΟΝ IGO8 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ CONTENT ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤHΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΝ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΟΟΤ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑPP2SD ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ PLS...
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ GOOFYS86[/member], καλώς όρισες στο φόρουμ! :)

Θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις με συνεχόμενη κεφαλαία γραφή, καθώς κάτι τέτοιο πέραν του ότι κάνει τα μηνύματα δυσανάγνωστα και κουραστικά, μεταφράζεται και ως αύξηση του τόνου της φωνής και απαγορεύεται και από τους όρους χρήσης του φόρουμ.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ....ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΟΝ IGO8 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ CONTENT ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤHΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΝ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΟΟΤ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑPP2SD ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ PLS...

 

Για να βλεπεις τι εχεις μεσα στην καρτα σου πρεπει να εγκαταστησεις απο το μαρκετ το oi file manager η το astro file manager, κατεβασε τα και κρατα οποιο σου αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει θεμα με wifi? Ενω εμπαινα κανονικα, τωρα (παλι) δεν μπαινω, ειμαι διπλα στο ρουτερ, φουλ σημα, σωστος κωδικος, εκανα επανεκκινηση κινητο, επανεκκινηση ρουτερ, το εχω παθει πολλες φορες , μετα απο κανα τριωρο μπορει να μπαινω, αλλα γιατι το κανει αυτο? διαβαζω στο ιντερνετ οτι και αλλοι εχουν προβλημα με την συνδεση wifi.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Για να βλεπεις τι εχεις μεσα στην καρτα σου πρεπει να εγκαταστησεις απο το μαρκετ το oi file manager η το astro file manager, κατεβασε τα και κρατα οποιο σου αρεσει

 

βασικά τα εχω όλα αυτα αλλά δεν βρίσκω την συγκεκριμενη τοποθεσια που ανοιγουν τα προγραμματα μετα το installation τους (πχ το Ιgo που ανοιγει τα folder του)?....sorry για τα CAPS LOCK πριν!!!

Link to comment
Share on other sites

βασικά τα εχω όλα αυτα αλλά δεν βρίσκω την συγκεκριμενη τοποθεσια που ανοιγουν τα προγραμματα μετα το installation τους (πχ το Ιgo που ανοιγει τα folder του)?....sorry για τα CAPS LOCK πριν!!!

 

για να καταλαβω εκτελεις την εφαρμογη igo8.apk και δεν βλεπεις που εχεις κανει εγκατασταση? δηλ που τοποθετηθηκαν οι φακελοι?( με τους χαρτες-φωνες κλ)

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...