Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8910 & 8910i


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia an den anakoinwthei kati mesa sto mhna me blepw na xtypaw moto razr black

 

me misw kai egw poy to lew alla de mporw na perimenw allo.to 8910i moy arxizei kai gernaei.

 

lete na xenerwsw?

 

Περιμενε μεχρι την CeBIT 2005 - Hannover 10-16 March 2005 να δουμε αν η Νοκια παρουσιασει τιποτε καινουργιο :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 447
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποτε βγαινει?

 

που το ειδες?

λιγο παρακατω

A new Nokia? [RM-13] - 8xxx Prototype ? :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια χαρά σε όλους! Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Έχω το bluetooth dongle ΜΑ - 700 αλλά το software της Nokia αρνείται πεισματικά να λειτουργήσει και να βρει το κινητό.

 

Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή! Ευχαριστώ!

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου.Για ριξε μια ματια σε αυτο : mobile action ma700 . Η λύση . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω και δεν αναγνωρίζεται. Δεν ξέρω τι να κάνω!

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλησπέρα,

 

Γνωρίζει κάποιος πώς γίνεται στο 8910, να μην απαντάται αυτόματα η κληση που δεχόμαστε όταν ανοίγει το καπάκι του;

 

Ρωτάω γιατι συχνα τυχαίνει να θέλω να μην απαντήσω μία ανεπιθύμητη κλήση , ή να θέλω το βάλω στο αθόρυβο ενώ χτυπάει αλλα επειδη το έχω κλειστό το καπάκι, δεν γίνεται! γιατι αν το ανοίξω θα απαντηθεί

 

άραγε υπάρχει κάποιος τρόπος; έχω το software 3.27 του Ιουνίου 2002

 

Please advise!

Ευχαριστώ!

Berry fan? Join BerryUser.com
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον στο 8910i υπάρχει ένα μικρό χρονικό περιθώριο από την ώρα που ανοίγει το πορτάκι μέχρι την ώρα που το ανοίγει η γραμμή ώστε να μπορείς είτε να απορρίψεις την κλήση, είτε να διαλέξεις το αθόρυβο με το δεξί softkey.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδια μια ερωτηση: Ενα νοκια 8910i ποσο εχει σημερα μεταχειρισμενο? Σε ενα καταστημα της γειτονιας μου βρικα ενα σε μετρια κατασταση 180 ευρω. Καλη τιμη? Μπορω να αλλαξω μετα απο το πισω μερος το νικελ κομματι που λεει nokia?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση: Ενα νοκια 8910i ποσο εχει σημερα μεταχειρισμενο? Σε ενα καταστημα της γειτονιας μου βρικα ενα σε μετρια κατασταση 180 ευρω. Καλη τιμη? Μπορω να αλλαξω μετα απο το πισω μερος το νικελ κομματι που λεει nokia?

 

File Serraie nomizw pws 180 an sou dinoun kai kapoia eggyhsh(mia kai to pairneis apo katasthnma)einai poly kalh timh.Diaforetika mporeis na to breis kai ligotero.Oso gia to logo ths nokia allazei poly eykola kai kostizei an thymamai kala 5 eyrw.

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε... πηγα χθες σε ενα club nokia για να δω αν εχουν καινουριο. Μου ειπαν οχι. Τους ρωτησα λοιπον ποσο εχει η αλλαγη της προσοψης, και ποσο κανει καινουριο σημερα. Τιμες: 250 για αλλαγη του κατω μερους, και 800 καινουριο :blink: :cry: :X Μαλλον το ξανασκεφτομαι για 8910i... :O :worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακουστε... πηγα χθες σε ενα club nokia για να δω αν εχουν καινουριο. Μου ειπαν οχι. Τους ρωτησα λοιπον ποσο εχει η αλλαγη της προσοψης, και ποσο κανει καινουριο σημερα. Τιμες: 250 για αλλαγη του κατω μερους, και 800 καινουριο :blink: :cry: :X Μαλλον το ξανασκεφτομαι για 8910i... :O :worry:

 

Φιλε Enema αν ακομα ενδιαφερεσε,δοκιμασε απο e-bay,οι τιμες ειναι χαμηλοτερες για προσοψη

http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=8910i+covers&category0=

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξέρει κανείς πόσο κοστίζει η αλλαγή οθόνης του 8910ι?

 

Στο ebay απο 19 € εως 30 € εχει πολλες επιλογες, φανταζομαι και σε Nokia Shop πανω κατω ιδιες τιμες θα παιζουν

 

Δες εδω

 

http://cgi.ebay.com/Genuine-Original-Nokia-8910-8910i-Black-Housing-Cover_W0QQitemZ5818681986QQcategoryZ42432QQrdZ1QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καταρχην καλησπερα!

Εχθες αγορασα ενα μεταχειρησμενο Nokia 8910 και ηθελα να κανω 2 ερωτησεις:

1. Οι αριθμοι των πληκτρων δεν φωτιζουν καθολου ουτε μια υποψια φωτος δηλαδη (περαν απο αναμεσα στα πληκτρα) και σε εσας ή εχει προβλημα το τηλεφωνο. Αν ειναι να το δωσω να δω αν γινεται κατι αν και μου ειπαν απο Nokia shop οτι φωτιζουν απο ελαχιστα εως καθολου αλλα δεν μπορω να φανταστω οτι στο απολυτο σκοταδι δεν υπαρχει ενα ιχνος φωτος στα γραμματα.

2. Εχω ενα Bluetooth μαρκας Cambridge Silicon και δεν μπορω να το συνδεσω με το pc. Πανω που κανει συνδεση κοβεται. Απο οτι διαβασα χρειαζεται καποιο συγκεκριμενο τυπο Bluetooth? Ισχυει αυτο? Και με ποιο pc suite παιζει? Παιζει και με ποιο καινουργια εκδοση και απο καποιο αλλο τηλεφωνο οπως με του 6630?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλησπερα!

Εχθες αγορασα ενα μεταχειρησμενο Nokia 8910 και ηθελα να κανω 2 ερωτησεις:

1. Οι αριθμοι των πληκτρων δεν φωτιζουν καθολου ουτε μια υποψια φωτος δηλαδη (περαν απο αναμεσα στα πληκτρα) και σε εσας ή εχει προβλημα το τηλεφωνο. Αν ειναι να το δωσω να δω αν γινεται κατι αν και μου ειπαν απο Nokia shop οτι φωτιζουν απο ελαχιστα εως καθολου αλλα δεν μπορω να φανταστω οτι στο απολυτο σκοταδι δεν υπαρχει ενα ιχνος φωτος στα γραμματα.

Δεν υπάρχει φωτισμός στους αριθμούς των πλήκτρων στα 8910/8910i. Δεν είναι πρόβλημα της δικιάς σου συσκευής δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση mcde. Καλα ειναι δυνατον ενα τοσο ωραιο τηλεφωνο και εχουν κανει αυτη την μα...κια? Ειναι απιστευτοι οι ανθρωποι!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
file mou to ribbon einai ena kapws akribo eksarthma giati paei mazi me to mikrofwno kai to charging block. sthn ellada exei peripou 100 eyrw an den me apata h mnhmh mou alla boreis na breis fthnotera apo ekswteriko. exw ena filo sthn agglia pou eboreyete eksarthmata gia kinhta nokia se poly kales times. fysika 8a prepei na to pas sth nokia gia na sto perasoun. epishs kalh douleia kanei kai o phone doctor...
Ο χρόνος είναι ο χειρότερος γιατρός.....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...