Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα το asphalt HD. κάτσε καλά παιχνίδι. το βρήκα στο αγγλικό apps.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που λες πληροφορίες της εφαρμογής που βρίσκεται ?

 

Aνοιγεις οποια εφαρμογη θελεις και πας κατω κατω που εχει τις πληροφοριες,γλωσσα,ημερομηνια που εκδοθηκε κτλ

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν περασει το Route 66, αξιζει να το αγορασω ή να περιμενω μηπως βγει τπτ αργοτερα? Ειστε ευχαριστημενοι οσοι το εχετε??
Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν περασει το Route 66, αξιζει να το αγορασω ή να περιμενω μηπως βγει τπτ αργοτερα? Ειστε ευχαριστημενοι οσοι το εχετε??

 

Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος (μακάρι να έφερνε και η συσκευή τον ήχο της πλοήγησης στο ΒΤ) και για το κόστος που έχει είναι super!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα εμπειρος σε αυτα, το θεωρω πολυ καλο. Κατεβασα ολη την Ευρωπη για 49 ευρω, γυρω στα 7 GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω προβλημα.

Κατεβασα μια εκδοση του palringo η οποια ηταν παλαιοτερη.

Την αντικατεστησα με την 2.2.2 αλλα τωρα οταν το ανοιγω μου βγαζει κατω τα βελακια και τα πληκτρα που βγαζει στις java εφαρμογες. Απο το "παιχνιδια και αλλα" δεν μπορω να το αλλαξω γιατι δεν το εχει εκει.

Μηπως μπορει κανεις που το γνωριζει να με βοηθησει? γιατι τωρα τα μαζευει ολα πανω και φαινονται τετραγωνακια

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω προβλημα.

Κατεβασα μια εκδοση του palringo η οποια ηταν παλαιοτερη.

Την αντικατεστησα με την 2.2.2 αλλα τωρα οταν το ανοιγω μου βγαζει κατω τα βελακια και τα πληκτρα που βγαζει στις java εφαρμογες. Απο το "παιχνιδια και αλλα" δεν μπορω να το αλλαξω γιατι δεν το εχει εκει.

Μηπως μπορει κανεις που το γνωριζει να με βοηθησει? γιατι τωρα τα μαζευει ολα πανω και φαινονται τετραγωνακια

 

Γεια σου Garry. (μιάου) :p

 

εγκατέστησες το JAR ή το JAD ;

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Garry. (μιάου) :p

 

εγκατέστησες το JAR ή το JAD ;

 

:lol::lol::p

 

Ειχα βαλει jar. τωρα εβαλα jad και ειναι μια χαρα............... thx marios

Ξερεις γιατι το κανει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::p

 

Ειχα βαλει jar. τωρα εβαλα jad και ειναι μια χαρα............... thx marios

Ξερεις γιατι το κανει αυτο?

 

έλα ντε.. γιατί το κάνει; :p απλά έτσι είναι... με το jad συνήθως δεν έχουμε πρόβλημα με το εικονικό πληκτρολόγιο ;)

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανα νεο για την 1.2?

Τελικα αυτο για τις 25 δεν ισχυε ε? :(...... να δουμε ποσα ακομα θα πουν :mad::mad::wacko:

Link to comment
Share on other sites

και τώρα απορία..για ποίον λόγο δεν μπορώ να συνδεθώ στο palringo?

είναι κανονικά εγκατεστημένο αλλα όταν πατάω να κάνω είσοδο με τον λογαριασμό μου τότε μου δίνει το εξής error message "Ο κεντρικός υπολογιστής δεν σας επιτρέπει να συνδεθείτε αυτή την στιγμή. Επιστροφή κυρίως υπολογιστή 'Login Incorrect' "

 

έχω σίγουρο δώσει τον σωστό κωδικό..το έχω τσεκάρει δεκάδες φορές . . . . . :mad:

Edited by Tyxerakias
Αφαίρεση bold font
Link to comment
Share on other sites

Κανα νεο για την 1.2?

Τελικα αυτο για τις 25 δεν ισχυε ε? :(...... να δουμε ποσα ακομα θα πουν :mad::mad::wacko:

 

Όχι, και δεν περίμενα να ισχύσει για να είμαι ειλικρινής. Φήμες είναι πως θα καθυστερήσει λίγο γιατί κάνουν κάτι αλλαγές για την ασφάλεια των εφαρμογών.

 

και τώρα απορία..για ποίον λόγο δεν μπορώ να συνδεθώ στο palringo?

είναι κανονικά εγκατεστημένο αλλα όταν πατάω να κάνω είσοδο με τον λογαριασμό μου τότε μου δίνει το εξής error message "Ο κεντρικός υπολογιστής δεν σας επιτρέπει να συνδεθείτε αυτή την στιγμή. Επιστροφή κυρίως υπολογιστή 'Login Incorrect' "

 

έχω σίγουρο δώσει τον σωστό κωδικό..το έχω τσεκάρει δεκάδες φορές . . . . . :mad:

 

έχεις λογαριασμό Palringo? κατέβασε την εφαρμογή στον υπολογιστή και δοκίμασε αν μπαίνεις από εκεί. μήπως φταίει ο λογαριασμός σου και όχι το κινητό.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα εμπειρος σε αυτα, το θεωρω πολυ καλο. Κατεβασα ολη την Ευρωπη για 49 ευρω, γυρω στα 7 GB

 

μπορεις να γραψεις σε παρακαλω απο που το αγvορασες? ειχα δει καποιο λινκ παλια στο ιντερνετ και απο οτι εχω δει υπαρχει και η δυνατοτητα να το αγορασεις οταν ανοιγεις την εφαρμογη route 66. Βεβαια παρατηρησα σημαντικη διαφορα και στην τιμη αλλα και στην διαρκεια χρησης του προγραμματος.

στο λινκ αν θυμαμαι καλα ελεγε 50 ευρω για παντα και στο route 66 20 ευρω για ενα χρονο μονο.

Θες να μας πεις πια διαδικασια ακολουθησες και για τι διαρκεια χρησης αγορασες το προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλουμε να βάλουμε ένα άλλο λειτουργικό σε μια συσκευή που τώρα τρέχει Bada πχ στο wave s8500, μπορούμε και εάν ναι ποιο;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλουμε να βάλουμε ένα άλλο λειτουργικό σε μια συσκευή που τώρα τρέχει Bada πχ στο wave s8500, μπορούμε και εάν ναι ποιο;

Εχεις επηρεαστεί από το avatar που χρησιμοποιείς ή μου φαίνεται:confused:(αν και ΄κει κάτι τέτοιο μονο με πατέντες γίνεται και δεν κρίνεται ως ιδιαίτερα σταθερό για να το κρατήσεις έτσι....),στο Κύμα κάτι τέτοιο δε παίζει και ευτυχώς δηλαδή γιατί φτάνει πια με το android(ναι είχαν εκφραστεί κάποιες φρούδες σκέψεις γιαυτό και την συμβίωση του με το Wave-μέχρι τώρα δεν έγινε........http://www.badaforums.net/forums/samsung-wave-forum/samsung-wave-android-t114.html

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να γραψεις σε παρακαλω απο που το αγvορασες? ειχα δει καποιο λινκ παλια στο ιντερνετ και απο οτι εχω δει υπαρχει και η δυνατοτητα να το αγορασεις οταν ανοιγεις την εφαρμογη route 66. Βεβαια παρατηρησα σημαντικη διαφορα και στην τιμη αλλα και στην διαρκεια χρησης του προγραμματος.

στο λινκ αν θυμαμαι καλα ελεγε 50 ευρω για παντα και στο route 66 20 ευρω για ενα χρονο μονο.

Θες να μας πεις πια διαδικασια ακολουθησες και για τι διαρκεια χρησης αγορασες το προγραμμα?

 

https://secure.66.com/samsung_wave/?cid=GR ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ποιες χώρες περιλαμβάνει η Ανατολική Ευρώπη και ποιες η Δυτική;

 

Τις χώρες της Ανατολικής Ευρώπης και τις χώρες της Δυτικής Ευρώπης μπορείς να τις δεις στήν άνωθεν σελίδα του 66...

Το περίεργο είναι ότι την Ελλάδα τη περιλαμβάνει και "αριστερά" και "δεξιά"...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τις χώρες της Ανατολικής Ευρώπης και τις χώρες της Δυτικής Ευρώπης μπορείς να τις δεις στήν άνωθεν σελίδα του 66...

Το περίεργο είναι ότι την Ελλάδα τη περιλαμβάνει και "αριστερά" και "δεξιά"...

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν στο samung gt s 8500 μπορούμε να ακούσουμε ράδιοφωνο μέσω ιντερνετ από σαιτ? αν ναι που θα βρω τις εφαρμογές link?

Link to comment
Share on other sites

Τις χώρες της Ανατολικής Ευρώπης και τις χώρες της Δυτικής Ευρώπης μπορείς να τις δεις στήν άνωθεν σελίδα του 66...

Το περίεργο είναι ότι την Ελλάδα τη περιλαμβάνει και "αριστερά" και "δεξιά"...

 

Στο FAQ του Route 66 γραφει τα παρακάτω:

 

Eastern Europe. This map contains 21 detailed countries: Romania, Bulgaria, Slovenia, Croatia, Bosnia-Herzegovina, Serbia, Montenegro, Macedonia, Albania, Greece, Estonia, Latvia, Lithuania, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Poland, Russia, Moldova, Belarus and Ukraine.

 

Western Europe. This map contains 22 countries: Great Britain, Ireland, Belgium, The Netherlands, Luxemburg, Austria, Switzerland, Italy, Germany, Liechtenstein, San Marino, Vatican, Spain, Portugal, Gibraltar, Denmark, Norway, Sweden, Finland, France, Andorra and Monaco.

 

Στο Link που έχεις δώσει δεν βλέπω καμια πληροφορία σχετικά με τους χάρτες

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν στο samung gt s 8500 μπορούμε να ακούσουμε ράδιοφωνο μέσω ιντερνετ από σαιτ? αν ναι που θα βρω τις εφαρμογές link?

 

φίλε , ναι υπάρχει μια σελίδα, και κάτι άλλα πού έμενα δεν με γεμιζουνε, , ι σελίδα λέγετε

 

βάλε στον μπροσερ σου αφτο >> m.yourmuze.fm << κανε εγγραφεί

και στην καταλελη σελίδα στο ίντερνετ, !!!!!! και τηα την βρεις την άκρη πιστεύω.!!!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Στο FAQ του Route 66 γραφει τα παρακάτω:

 

Eastern Europe. This map contains 21 detailed countries: Romania, Bulgaria, Slovenia, Croatia, Bosnia-Herzegovina, Serbia, Montenegro, Macedonia, Albania, Greece, Estonia, Latvia, Lithuania, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Poland, Russia, Moldova, Belarus and Ukraine.

 

Western Europe. This map contains 22 countries: Great Britain, Ireland, Belgium, The Netherlands, Luxemburg, Austria, Switzerland, Italy, Germany, Liechtenstein, San Marino, Vatican, Spain, Portugal, Gibraltar, Denmark, Norway, Sweden, Finland, France, Andorra and Monaco.

 

Στο Link που έχεις δώσει δεν βλέπω καμια πληροφορία σχετικά με τους χάρτες

 

Πρέπει να προχωρήσεις στην εγραφή...;)

 

Και αν δε σου κάνει την ακυρώνεις!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν στο samung gt s 8500 μπορούμε να ακούσουμε ράδιοφωνο μέσω ιντερνετ από σαιτ? αν ναι που θα βρω τις εφαρμογές link?

 

Φίλε μου υπάρχει μια εφαρμογή στο samsungapps που ακούς live radio (και πολλές επιλογές απο κομμάτια) αλλα οχι ελληνικά. Λέγεται ENERGY.DE

Link to comment
Share on other sites

ενα γεια και απο μενα.

εχω ακολουθησει τον οδηγο αλλαγης γλωσσας αλλα επειδη εχω εκνευριστει με τις αναβαθμισεις θα ηθελα να το γυρισω στην εργοστασιακη κατασταση που το αγορασα.

το κινητο εχει ερθει απο γερμανια αν αυτο βοηθαει.

υπαρχει τροπος να το κανω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...