Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ειναι paid δεν θα δουλεψει σε σενα.

Αν ειναι εφαρμογη με καταληξη .app τοτε ο μονος τροπος να το εγκαταστησεις ειναι μεσω KIES. Βαζεις τα αρχεια στο documents-Samsung-KIES-Applications και τα κανεις install μεσα απο το KIES.

 

Αλλα ακομα δεν εχει βρεθει τροπος να εγκαθιστας paid apps σε αλλα κινητα.

 

εχει καταληξει .app

 

το θεμα ινε δεν ξερο πως , ενγατασταμε ενα .app ???

 

το ανεβαζω στον λαγο , γεια 10 κατευασματα, οποιος προλαβει,

 

και αμα βγαλετε ακρη??

 

πειτε μου και εμενα μετα. το αρχειο ειναι 56 mb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει καταληξει .app

 

το θεμα ινε δεν ξερο πως , ενγατασταμε ενα .app ???

 

το ανεβαζω στον λαγο , γεια 10 κατευασματα, οποιος προλαβει,

 

και αμα βγαλετε ακρη??

 

πειτε μου και εμενα μετα. το αρχειο ειναι 56 mb

 

Αφου σου ειπα παραπανω, το βαζεις στον φακελο αυτο και μετα ανοιγεις το KIES πας στο Samsung store και βρισκεται στα My downloads και απο κει πατας install.

Link to comment
Share on other sites

Edo to link , geia 10 fores.http://rapidshare.com/files/410789286/20100710192653Real_Football_2010.rar

 

Το είχα βρει και εγώ πριν κανά 2 μέρες σε ένα ξένο site το δοκίμασα μέσω Kies αλλά τίποτα δεν γίνεται.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το είχα βρει και εγώ πριν κανά 2 μέρες σε ένα ξένο site το δοκίμασα μέσω Kies αλλά τίποτα δεν γίνεται.

 

ορεα, τουλαχιστον ξερουμε οτι δεν λειτουργει.

ερωτησεις> αν κε το εξειγη ο φιλοσ ηεικοεοοο πιο πανο , παρολα αφτα δεν καταλαβα.

 

που μεσα στο κιεσ βαζο αφτα τα 2 αρχεια ???? λιγο πιο αναλιτικα βρε πεδες, ειμαι και λιγακι αργοστροφος εγω .

 

στο προγραμα του κιεσ ???? η εκει που ειναι ενγατεστημενο το κιεσ.???? κε σε πιον φακελο ακριβοσ !!

Link to comment
Share on other sites

ορεα, τουλαχιστον ξερουμε οτι δεν λειτουργει.

ερωτησεις> αν κε το εξειγη ο φιλοσ ηεικοεοοο πιο πανο , παρολα αφτα δεν καταλαβα.

 

που μεσα στο κιεσ βαζο αφτα τα 2 αρχεια ???? λιγο πιο αναλιτικα βρε πεδες, ειμαι και λιγακι αργοστροφος εγω .

 

στο προγραμα του κιεσ ???? η εκει που ειναι ενγατεστημενο το κιεσ.???? κε σε πιον φακελο ακριβοσ !!

 

Μέσα στα έγγραφα σου έχει ένα κατάλογο Samsung. Eκεί μέσα τον κατάλογο Kies, μπαίνεις στο download και μετά στο applications.Εκεί πρέπει να τα γράψεις.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κανά νεώτερο από τo Ndrive ή από το Sygic έχουμε? Γιατί με wetravel δεν βγαίνει καμιά άκρη.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε αυτά τα επισκευαστικά κέντρα που μου βγάζει ...άραγε θα μου κάνουνε τσάμπα το φλασάρισμα?? η θα μου ζητήσουνε λεφτά?
Link to comment
Share on other sites

hard format στο τηλέφωνο πως γινεται?

 

 

 

*2767*3855#

 

ΠΡΟΣΟΧΗ οτι εχεις στην μνημη τοθ κινιτοθ, αποθηκευσετα προτα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα απο την Vodafone :)

Υπαρχει ενοτητα στο myphone που να ασχολειται με τα αξεσουαρ της συσκευης?

Για θηκες, για screen protectors.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα απο την Vodafone :)

Υπαρχει ενοτητα στο myphone που να ασχολειται με τα αξεσουαρ της συσκευης?

Για θηκες, για screen protectors.

 

Dystixos den uparxoynai , stiki themata geia ta basika toylaxiston, elpizo na to diorthosoyne syntoma oi moderators, afto to thema,!!!!

 

giati den leei , na psaxneis mesa se 100 selides,!!!!!

 

Σθντομα θα ποσταρο μερικες σελιδες, ειδικα γεια θηκες, !!! μιας και με καιει κε μενα το θεμα αφτο.!!!!!!

 

ειναι τοσο λεπτεπιλεπτο αφτο το κινιτο, οστε νοο οτι ανα πασα στιγμη θα μου πεσει απο τα χερεια,.. Ορεσ ορεσ, δεν κσερο απο που να το πιασο !!!:lol::p:lol:

Edited by makiman
Link to comment
Share on other sites

@makiman

Εδω φιλε μου, δες πανω πανω στην εικονα να δεις που ειναι ο φακελος που λεγαμε.

 

http://img716.imageshack.us/img716/8416/kies.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

@makiman

Εδω φιλε μου, δες πανω πανω στην εικονα να δεις που ειναι ο φακελος που λεγαμε.

 

http://img716.imageshack.us/img716/8416/kies.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

@haigoeo

σε εφχαρισο βρε φιλε, επιτελους το βρηκα.

 

εγο επσαχνα μεσα στο Program Files. γιαφτο δεν το εβρισκα.

τορα το βρηκα με τιν βοηθεια σοθ , και ιδικα με αφτο με βοηθησε . ητανε η εικονα σου.

 

εδο και ι δικια μου , σε γερμανικα.

 

 

ich bedanken mich , an deine sehr hilbares foto.

 

Σε Εφχαριστω γεια αλλει μια φορα στα ελληνικα.. χαχαχα

Edited by makiman
Link to comment
Share on other sites

SORY alla den to vrisko ton sinkekrimeno fakelo .

 

vrika samsung| kies | kai meta exo 225 fakeloys kai arxeia, alla , download και μετά στο applications. DEN VRIKA ,

 

SAMSUNG --> KIES --> DOWNLOADS --> APPLICATIONS

 

Εμένα έτσι είναι και στα δυο computer που το έβαλα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Dystixos den uparxoynai , stiki themata geia ta basika toylaxiston, elpizo na to diorthosoyne syntoma oi moderators, afto to thema,!!!!

 

giati den leei , na psaxneis mesa se 100 selides,!!!!!

 

Σθντομα θα ποσταρο μερικες σελιδες, ειδικα γεια θηκες, !!! μιας και με καιει κε μενα το θεμα αφτο.!!!!!!

 

ειναι τοσο λεπτεπιλεπτο αφτο το κινιτο, οστε νοο οτι ανα πασα στιγμη θα μου πεσει απο τα χερεια,.. Ορεσ ορεσ, δεν κσερο απο που να το πιασο !!!:lol::p:lol:

 

 

Περιμενω, και φανταζομαι και αλλοι, το δικο σου ποστ με τις σελιδες :D

 

Επισης, ποιος ειναι διαθεσιμος για μερικες συμβουλες μεσω pm γιατι ψαχνω ψαχνω και δεν βρισκω τιποτις? :lol:

Link to comment
Share on other sites

SAMSUNG --> KIES --> DOWNLOADS --> APPLICATIONS

 

Εμένα έτσι είναι και στα δυο computer που το έβαλα.

 

GUZGUNη σε προλαωε ο φιλος haigoeo!!! λολ ποσταρατε μστο ιδιο λεπτο.

 

Σας ευχαριστω και τους 2 σας ,

 

να ιστε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω, και φανταζομαι και αλλοι, το δικο σου ποστ με τις σελιδες :D

 

Επισης, ποιος ειναι διαθεσιμος για μερικες συμβουλες μεσω pm γιατι ψαχνω ψαχνω και δεν βρισκω τιποτις? :lol:

 

Πως απενεργοποιούμε το κλικ που κανει σε καθε πατημα η οθονη? εχω φαει τον τοπο παναθεμα το:)

Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιούμε το κλικ που κανει σε καθε πατημα η οθονη? εχω φαει τον τοπο παναθεμα το:)

 

Settings -> Sound profiles -> επιλέγεις το προφίλ που θες να ρυθμίσεις και κατεβάζεις την τελευταία μπάρα (system) στο μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

Settings -> Sound profiles -> επιλέγεις το προφίλ που θες να ρυθμίσεις και κατεβάζεις την τελευταία μπάρα (system) στο μηδέν.

 

Αυτο ομως απενεργοποιει ολους τους ηχους και ηδοποιησεις του συστηματος ή μονο το κλικ της οθονης?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ομως απενεργοποιει ολους τους ηχους και ηδοποιησεις του συστηματος ή μονο το κλικ της οθονης?

 

Νομίζω τα πάντα, αλλά ποιους ακριβώς ήχους συστήματος χρειάζεσαι... την ειδοποίηση για low battery? :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα πάντα, αλλά ποιους ακριβώς ήχους συστήματος χρειάζεσαι... την ειδοποίηση για low battery? :p

 

Δεν γνωριζω ποιοι ηχοι περιλαμβανονται, αλλα σιγουρα μπορω να σου πω οτι δεν χρειαζομαι το κλικ της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ομως απενεργοποιει ολους τους ηχους και ηδοποιησεις του συστηματος ή μονο το κλικ της οθονης?

 

Εννοεις αν σου απενεργοποιει και τους ηχους απο μηνυματα ή κλησεις ή ξυπνητηρι κλπ ; Αν ναι, οχι μονο αυτο το σπαστικο κλικ της οθονης!

Link to comment
Share on other sites

ποιες ρυθμισεις πρεπει να βαλω ωστε να ενεργοποιησω τον λογαριασμο μου στο GMAIL...???.. και να συγχρονισω τις επαφες μου ωστε να εμφανιστουν στο κινητο και επισης να λαμβανω τα email του λογαριασμου...??
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις αν σου απενεργοποιει και τους ηχους απο μηνυματα ή κλησεις ή ξυπνητηρι κλπ ; Αν ναι, οχι μονο αυτο το σπαστικο κλικ της οθονης!

 

Σε ευχαριστω πολυ :)

 

ποιες ρυθμισεις πρεπει να βαλω ωστε να ενεργοποιησω τον λογαριασμο μου στο GMAIL...???.. και να συγχρονισω τις επαφες μου ωστε να εμφανιστουν στο κινητο και επισης να λαμβανω τα email του λογαριασμου...??

 

Εγω δεν εβαλα καμια ρυθμιση. Τα εκανε ολα μονο του. Απλα εβαλα το email μου, τον κωδικο μου και μετα περασε τις ρυθμισεις μονο του.

 

 

Εκεινο ομως που δεν γνωριζω ειναι το εξης:

Αν κανει συγχρονισμο σε καποιον λογαριασμο email που εχω (gmail και exhcange εταιρικο), συνδεεται στο δικτυο της κινητης, αλλα αφου τελειωσει ο συγχρονισμος, δεν αποσυνδεεται. Αυτο το καταλαβαινω βλεποντας το εικονιδιο G ή 3G που ειναι διπλα απο την μπαρα του σηματος, το οποιο εμφανιζεται κατα τον συγχρονισμο, αλλα οταν τελειωσει αυτος, δεν φευγει παρα μονο αν μπω απο το μενου και ξετικαρω την επιλογη Συνδεση πακετων δεδομενων. Αν ομως το ξετικαρω, μετα δεν μπορω να κανει τον συχρονισμο. Οποτε το ξετικαρω, για να σταματησει η συνδεσει και στο καπακι το επιλεγω ξανα για να λειτουργησει ο συχρονισμος την επομενη φορα.

Ειναι λιγο σπαστικο βεβαια, γι'αυτο και ρωταω μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει τροπος να αποσυνδεεται μονο του αφου τελειωσει ο συγχρονισμος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...