Jump to content

Ερώτηση για αγορές από Βουλγαρία


asmodeus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

yup... φιλτατε asmodeus εγω μολις σημερα πηγα για να μαθω τα κατατοπια... γενικοτερα πως ειναι!για βολτα!πηγα δυο φιλες μου να ψωνιστουνε... :p εγω απλα κοιτουσα!γενικοτερα ναι ξυπνησαν οι γειτονες με εμας τους ντενεκεδες του ξεγανωτους που παμε πανω για ψωνια κ μας βαραν στο κεφαλι πλεον... τα shox ενδεικτικα εγω τα πηρα 40 ευρω!το τελευταιο μοντελο το εχουν 50 με τις πολλες τις σουστες!το δε puma sparco η οπως αλλιως λεγεται τωρα... καταλαβαινετε τα χαμηλα τελος παντων (σε καστόρι που το ηθελα) ειχε μονο ενα χρωματισμο κ παρακαλω... 80 ευρααα!ε ημαρτον τοσο τα παιρνω κ απο εδω Ελλαδα απο ενα φιλο με μαγαζι εδω κοντα που μενω!ξυπνησανε οπως κ να το κανουμε! :wacko: κ βαρανε στο κεφαλι ιδιως σαβ/κο που εχω ακουσει κ για τροποποιησεις στις τιμες (με ανοδικες παντα τασεις) :cry:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

gia anakefalaiosh

 

proton aytoi pou poylane tetoia den einai blakes

 

deyteron otan pas ekei den prepei na biazese

 

triton den prepei na psaxneis entona

 

tetarton otan rixeis to doloma se briskoyn aytoi

 

pempton oi poio enhmeroi einai oi odhgoi toyristikon leoforeion oxi oloi(ego odhgos den eimai)apla phgiano taktika sto borovets

 

den einai ola gnhsia px ypaxoun syskeyes me allo kallyma eno einai alles kyrios ayta poy moiazoun

 

kalo einai na einai kapoios tripos mazi sou na xerei ta katatopia

 

ayta kai telos th selida ayth th blepoun kai aytoi kai xeroun poly kala ellhnika kai diathetoun kai kaloys hackers

 

filika

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3200/1.0 () Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από DrGus

yup... φιλτατε asmodeus εγω μολις σημερα πηγα για να μαθω τα κατατοπια... γενικοτερα πως ειναι!για βολτα!πηγα δυο φιλες μου να ψωνιστουνε... :p εγω απλα κοιτουσα!γενικοτερα ναι ξυπνησαν οι γειτονες με εμας τους ντενεκεδες του ξεγανωτους που παμε πανω για ψωνια κ μας βαραν στο κεφαλι πλεον... τα shox ενδεικτικα εγω τα πηρα 40 ευρω!το τελευταιο μοντελο το εχουν 50 με τις πολλες τις σουστες!το δε puma sparco η οπως αλλιως λεγεται τωρα... καταλαβαινετε τα χαμηλα τελος παντων (σε καστόρι που το ηθελα) ειχε μονο ενα χρωματισμο κ παρακαλω... 80 ευρααα!ε ημαρτον τοσο τα παιρνω κ απο εδω Ελλαδα απο ενα φιλο με μαγαζι εδω κοντα που μενω!ξυπνησανε οπως κ να το κανουμε! :wacko: κ βαρανε στο κεφαλι ιδιως σαβ/κο που εχω ακουσει κ για τροποποιησεις στις τιμες (με ανοδικες παντα τασεις) :cry:

 

Mallon prepei na viasto..Toulaxiston ta shox pou thelo tahoun akoma ftina...

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο εγω εφτασα τα 3 ζευγαρια.. δεν σκοπευω να τα εκατοστησω απλα ειδα παλι ενα ωραιοτατο τωρα που ανεβηκα κ μου γυαλισε... γενικοτερα εχει πολλα καλα!εγω δεν ηθελα να ψωνισω αλλιως θα τους εβγαζα το λαδι στο παζαρι... που ξυπνησαν κ οι Βουλγαροι! :eek:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (11 Μάρ. 2004 , 17:06)

 

e uparxoun kai merh me sta8era xamhles times......

 

οπως........... ?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (11 Μάρ. 2004 , 22:40)

 

E OLA 8A STA PO?GIA SOFIA KAI PLOVDIV KSERO....ALLOSTE STA EIPA KAI SE PM ESENA:)

 

Δεν το λεω βρε για μενα, αλλα για να ενημερωθουν και τα υπολοιπα παιδια που ενδιαφερονται... :p
Link to comment
Share on other sites

Εχω σκοπο σημερα να ανεβω θεσσαλονικη με ενα φιλαρακι με το αμαξι να διανυκτερευσουμε εκει κ το πρωι να παω Βουλγαρια κ βραδυ να γυρισουμε Αθηνα.Το κακο ειναι οτι ο φιλος μου δεν εχει ακομα διαβατηριο οποτε θα πρεπει να περασω μονος Βουλγαρια και δεν θελω.Μηπως θελει κανεις να μας ακολουθησει :rolleyes: ?
Link to comment
Share on other sites

αμαν ρε Χρηστακο αυριο ειναι αναγκη να πας??τελος παντων κανε μου ενα τηλ αν ανεβεις να τα πουμε απο κοντα μιας κ θα περασεις απο εδω!εγω δεν ειμαι για ανεβω αυριο γιατι κ δουλιτσες εχω κανονισει κ φραγκα δεν παιζουν τωρα για αγορες!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (18 Μάρ. 2004 , 21:59)

 

αμαν ρε Χρηστακο αυριο ειναι αναγκη να πας??τελος παντων κανε μου ενα τηλ αν ανεβεις να τα πουμε απο κοντα μιας κ θα περασεις απο εδω!εγω δεν ειμαι για ανεβω αυριο γιατι κ δουλιτσες εχω κανονισει κ φραγκα δεν παιζουν τωρα για αγορες!

 

Τελικα δεν θα ανεβω αδερφε...Ε λεω αφου δεν θα με ακολουθησει εστω ο Κωστας τι νοημα εχει? :p Κανονιζουμε λοιπον για next week!!!
Link to comment
Share on other sites

λεω Τεταρτη να ανεβω για ψωνια!μια μερα απο τις μαζικες αγορες των Ελληνων... δεν λεει στον πανικο μεσα να παμε κ εμεις!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

anyone else that would like to join in??λεμε τωρα... εγω λεω να παω μερα ησυχη κ ομορφη που θα βρω να ψωνισω παρα να πατηθω με τους υπολοιπους σε μερα οπως γιορτη η σαβ/κο... ηρεμα κ ωραια!φιλε Χρηστο ελπιζω να τα καταφερεις κ να τα πουμε απο κοντα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Σημετα ειχαμε αυτη τη συζητησε με τα κολληταρια μου και αποφασισαμε να παμε και εμεις την Τετερτη για shopping therapy!!!! :D Απλα επειδη θα παμε με αμαξι αυτη τη φορα υπαρχει κανα link με κανα χαρτη (οδικο) για να μην χαθουμε στο δρομο??? Θα ξεκινησουμε απο Θεσσ/νικη νωρις το πρωι! Λετε να βρουμε καλα πραγματακια ?? Κανα παπουτσακι (νουμερο 46 :p )?? Αντε να δουμε!!!!! :cool:
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα δεν θα χαθειτε... θα πατε για Σερρες κ πριν τον Λευκωνα στο φαναρι που λεει για Βουλγαρια θα στριψετε... απο εκει ειναι καμια σαρανταρια χιλιομετρα μεχρι τον Προμαχωνα (τα ελληνοβουλγαρικα συνορα) εκει αφηνετε το αμαξι κ αφου περασετε με τα ποδαρακια τα συνορα περνετε ενα ταξακι (θα σας μιλησουν ελληνικα τα βασικα τα ξερουν) κ πατε στο Σαντανσκι για ψωνια... τωρα για 46 ισως δυσκολευτεις λιγο αλλα αν εισαι τυχερος... ;)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Τα βασικα τα ξερω !!! ;) Εχω παει αλλη μια φορα και ψωνισα... Αλλα ηταν με οργανωμενη εκδρομη με πουλμαν και μαλιστα Σαββατο=χαμος+τσιμημενες τιμες και ετσι παπουτσακι δεν βρηκα :( Ελπιζω αυτη τη φορα... Ok thankzz για τις οδηγιες... :p
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Panasonic-X70/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από DrGus

anyone else that would like to join in??λεμε τωρα... εγω λεω να παω μερα ησυχη κ ομορφη που θα βρω να ψωνισω παρα να πατηθω με τους υπολοιπους σε μερα οπως γιορτη η σαβ/κο... ηρεμα κ ωραια!φιλε Χρηστο ελπιζω να τα καταφερεις κ να τα πουμε απο κοντα!

 

Gia na dume an tha ta katafero afti tin vdomada..isos gia paraskevi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (22 Μάρ. 2004 , 15:46)

 

re asmodeus....me blepo na perno ptuxio kai esy bg na mhn exeis er8ei gia psoniA!!!

 

 

:D :D μην παραβλεπεις αγαπητη Freak οτι το παιδι ειναι απο Αθηνα... χαρας το κουραγιο του δηλαδη κιολας... :cry: εγω τις προαλλες πηγα μεχρι κατω... δεν νομιζω αν ημουν στη θεση του να ανεβω Θεσ/νικη... στο καπακι μεχρι Βουλγαρια κ να ειχα την αντοχη να γυρισω τα μαγαζια... θα πρεπει να το οργανωσει για 2-3 μερουλες να τις "φαει" κ να μπορεσει να κανει τα ψωνια του!πραγμα που του ευχομαι γρηγορα να ψαξει για να μην "τσιμπησουν" κ αλλο τις τιμες :whistle: ;)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

οντως... :Ρ

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...