Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6220


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Στις 16 -10 θα εχω τα πρωτα επισημα κομματια στα χερια μου.Τελικη και επισημη πλεον τιμη ειναι τα 430 ευρω τελικη παντα. :)

 

Απίθανα...... :)

 

Κinitoneidimona ας μας ξαναενημερώσεις για την ακριβή άφιξη και σε κάθε περίπτωση κράτα γιά μένα ένα.....:rolleyes:

 

Γνωρίζεις μήπως και ποιό θα είναι το χρώμα που θα κυκλοφορήσει αρχικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 175
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Βρε, μήπως έκανες λάθος στη τιμή....; Χαμηλότερα τόσο από το 7250i...; Μήπως είναι 530...; :worry:

 

Oχι φιλε μου,τοσο η αφιξη οσο και η τιμη ειναι καρτσεκαρισμενα.Ωστοσο απο εδω βγαινει μια ειδηση.Για πρωτη φορα στα χρονικα ενα κινητο της Νοκια χανει τοσο πολυ την τιμη του!!!Μιλαμε ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ το 7250i που μεσα σε μια εβδομαδα χανει αρκετα ευρα και θα πωλειται απο την Δευτερα στα 438 ευρω τελικη τιμη!!!Χ Α Μ Ο Σ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ!!10 ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΕΝ ΡΙΠΗ ΟΦΘΑΛΜΟΥ!!! :eek:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Oχι φιλε μου,τοσο η αφιξη οσο και η τιμη ειναι καρτσεκαρισμενα.Ωστοσο απο εδω βγαινει μια ειδηση.Για πρωτη φορα στα χρονικα ενα κινητο της Νοκια χανει τοσο πολυ την τιμη του!!!Μιλαμε ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ το 7250i που μεσα σε μια εβδομαδα χανει αρκετα ευρα και θα πωλειται απο την Δευτερα στα 438 ευρω τελικη τιμη!!!Χ Α Μ Ο Σ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ!!10 ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΕΝ ΡΙΠΗ ΟΦΘΑΛΜΟΥ!!! :eek:

 

Καλά μου κάνει εντύπωση το γεγονός με τις νέες τιμές το 6220 να είναι οριακά χαμηλότερης τιμής από το λιγότερο εξελιγμένο 7250i.... :eek:

 

Aν θέλεις, θα μας ήταν πολύ χρήσιμο να μας πεις πιά τελικά μοντέλα έρχονται μέσα στον Οκτώβρη... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Στις 16 -10 θα εχω τα πρωτα επισημα κομματια στα χερια μου.Τελικη και επισημη πλεον τιμη ειναι τα 430 ευρω τελικη παντα. :)

 

Τελικά θα τα έχεις αύριο (16-10) και σε αυτή την τιμή....; :o

Link to comment
Share on other sites

Tελευταίες πληροφορίες από την ΝΟΚΙΑ τοποθετούν την κυκλοφορία του τηλεφώνου τέλη Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη με επίσημη τιμή αντιπροσωπείας 368 € + ΦΠΑ..... :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

Καλά μου κάνει εντύπωση το γεγονός με τις νέες τιμές το 6220 να είναι οριακά χαμηλότερης τιμής από το λιγότερο εξελιγμένο 7250i.... :eek:

 

Aν θέλεις, θα μας ήταν πολύ χρήσιμο να μας πεις πιά τελικά μοντέλα έρχονται μέσα στον Οκτώβρη... :)

 

Δεν μου ερχοταν ειδοποιηση για νεα μυνηματα,και ετσι δεν ειχα δει τα παστ σας σας.Χτες(22-10)ηρθαν τα πρωτα 3 κομματια,τα οποια λογω συρματος :D και απειρων τηλεφωνηματων εφυγαν μεσα σε μιση ωρα!Αυριο Παρασκευη παραλαμβανω αλλα 3 αν ολα πανε καλα.Ανετη διαθεση σε ολα τα καταστηματα θα υπαρχει απο Τεταρτη...

Μεσα στην αλλη βδομαδα που ρωτας Χρηστο,βγαινουν Αλκατελ 332,Μοτορολα 450,Μοτορολα V525 -VODAFONE LIVE,MOTOROLAMPX-200,NOKIA 6600,NOKIA 3200,Panasonic G-60,ενω ηδη εχω διαθεσει Ζημενς mc-60,το απλο το c-60,kai to 6220!!! :wacko: :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Δεν μου ερχοταν ειδοποιηση για νεα μυνηματα,και ετσι δεν ειχα δει τα παστ σας σας.Χτες(22-10)ηρθαν τα πρωτα 3 κομματια,τα οποια λογω συρματος :D και απειρων τηλεφωνηματων εφυγαν μεσα σε μιση ωρα!Αυριο Παρασκευη παραλαμβανω αλλα 3 αν ολα πανε καλα.Ανετη διαθεση σε ολα τα καταστηματα θα υπαρχει απο Τεταρτη...

Μεσα στην αλλη βδομαδα που ρωτας Χρηστο,βγαινουν Αλκατελ 332,Μοτορολα 450,Μοτορολα V525 -VODAFONE LIVE,MOTOROLAMPX-200,NOKIA 6600,NOKIA 3200,Panasonic G-60,ενω ηδη εχω διαθεσει Ζημενς mc-60,το απλο το c-60,kai to 6220!!! :wacko: :)

 

Aπίστευτο το 6600 από τώρα....Το περίμενα Δεκεμβρη....Το alcatel 332, motorola 450 kai V525 δεν τα γνωρίζω (μονο το V 500 ξέρω...).

 

Οι τιμές που έχεις πει ισχύουν...; Το c 60 τι τιμή έχει;

 

Τελικά με το 6220 μάλλον σκέπτομαι να περιμένω το 6230, εκτός αν με πιάσει κανένα αμόκ από τα γνωστά μας.... :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να φανω εγωιστης ,αλλα οι τιμε ς που λεω ΠΑΝΤΑ ισχυουν γιατι ειναι επισημες καρατσεκαρισμενες.Παρολο οτι πιεζομαι απο πολλα προσωπικα μυνηματα δεν ποσταρω κατι αν δεν ειναι χιλιοτσεκαρισμενο,εσυ εισαι και παλιος και ρωτας??? :) Αφου ξερεις καλα την βαρυτητα των γραφομενων μου.. ;)

 

Υ.Γ:Siemens c-60 130 ευρω τελικη...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Δεν θελω να φανω εγωιστης ,αλλα οι τιμε ς που λεω ΠΑΝΤΑ ισχυουν γιατι ειναι επισημες καρατσεκαρισμενες.Παρολο οτι πιεζομαι απο πολλα προσωπικα μυνηματα δεν ποσταρω κατι αν δεν ειναι χιλιοτσεκαρισμενο,εσυ εισαι και παλιος και ρωτας??? :) Αφου ξερεις καλα την βαρυτητα των γραφομενων μου.. ;)

 

Υ.Γ:Siemens c-60 130 ευρω τελικη...

 

Tην ξέρω.....απλώς πάντα γιά την τιμή των όπλων....αν και πάλι μου φαίνονται απίστευτες γενικότερα......(C 60--->130, C55--->125 πχ.) ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Εχω ποσταρει ηδη την τιμη του 3200 στο αναλογο τοπικ και θα υπαρχει απο την Τεταρτη 29-10 :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια τοση νεκρα και αδιαφορια γι' αυτο το κινητο;

Νομιζω οτι απο τα series 40 ειναι ισως το πιο ενδιαφερον. Εχει και ηχοχραφηση και εξελιγμενα contacts και ημερολογιο και ισως το πλεον σημαντικο: notes μεχρι 3.000 χαρακτηρες η καθε μια και συγχρονισμο με τις σημειωσεις του outlook και τιμη 430 τελικη για αρχη. (110 ευρω πιο φθηνο απο το 6600. Ενταξει δεν ειναι ισως και μεγαλη η διαφορα τιμης)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς....αναμένεται ακόμα!!!

 

Αν και πλέον η οσονούπω κυκλοφορία του διαδόχου του 6230 και στο ίδιο επίπεδο τιμής, το καθιστά :down:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοειται οτι το 6230 ειναι σαφως καλυτερο αλλα το ζητημα ειναι το ΠΟΤΕ θα το δουμε στις ελληνικες βιτρινες. Μαλλον απο Ιανουαριο - Φεβρουαριο. Βαρεθηκα πια να βλεπω κινητα μονο στο Internet.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στην Ελλάδα η κατάσταση φαίνεται και είναι τραγική....

 

Από τη μιά οι εταιρείες βγάζουν ολοένα και περισσότερα κινητά και από την άλλη η ελληνική αγορά φαίνεται πως δεν μπορεί να απορροφήσει περισσότερα από δέκα νέα κινητά ανά έτος...., με αποτελεσμα το πράγμα να γίνεται ακόμα τραγικότερο....Ιδίως γιά όσους περιμένουν νέες αφίξεις.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Λογικό είναι... Δεν έχουν όλοι την τρέλλα μας...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Κινητων ειδημων κανενα νεο για το κινητο εχεις;

Ξερει κανεις ποτε κυκλοφορει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jog

 

Σύμφωνα με το σαιτ της βονταφον,αναμένεται στισ 29/11/03 δηλαδή σήμερα,παραπάνω δεν ξέρω :(

 

 

 

 

με βαση το site tou πλαισιου και του oteshop το κινητο εχει ερθει και πωλειται στο προγραμμα 45 με πιστωτικη 267 και 278 αντιστοιχα.

 

δεν ξερω εαν ειναι ετοιμοπαραδοτο αλλα για να εχουν βγει οι τιμες του σημαινει οτι θα εχουν αποθεμα.

για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...