Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!εχετε υποψιν κανενα αξιοπιστο site και αγορες αρωματοσ απο το internet?αυτο το cheapsmells και το fragrance direct ειναι καλα?και σε τι τιμες ειναι τα εξοδα αποστολης?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.lookfantastic.com/fragrances

 

Γενικα το lookfantastic.com θεωρειται απο τα κορυφαια σε αξιοπιστια- ποικιλια και οχι μονο για αρωματα

 

Το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες. Η κοπελα μου το εχει πρωτο πρωτο στα bookmarks :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.skinstep.com/product_images/angel-eau-parfum-spray-01132254606.jpg

http://www.cosmopolitanusa.com/images/inv/BULGARI_BLUE_W.GIF

http://www.singaporemotherhood.com/forumboard/messages/581296/1687823.jpg

http://www.hellascosmetique.gr/cart/catalog/images/02171739506.jpg

αυτα...ολα πολυ αγαπημενα !!!

Let's conspire to re-ignite

All the souls that would die just to feel alive!!

Link to comment
Share on other sites

Απο cheapsmells ποσο καιρο κανει για να ερθει με απλο airmail παιδια?Ευχαριστω.

 

Εμένα πάντως έκανε γύρω στις 10 μέρες απ' ότι θυμάμαι!Έμεινα πολύ ευχαριστημένη με τις κολώνιες.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απο cheapsmells ποσο καιρο κανει για να ερθει με απλο airmail παιδια?Ευχαριστω.

 

παραγγελια απο cheapsmells Δευτερα βραδυ 19/10 ,παραλαβη στην Πατρα(Αθηνα θα ερχοταν πιο γρηγορα) 29/10 ....Αρνητικη εντυπωση απο Ελτα,που δε μου αφησε ειδοποιητηριο παρα αφησε το δεμα στην εισοδο της πολυκατοικιας,το οποιο δεμα γραφει πανω στην ετικετα με τα στοιχεια μου,τη συνολικη τιμη των προιοντων.Και καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο οταν ζεις σε πολυκατοικια με 28 διαμερισματα...Θ ξαναποσταρω οταν λαβω και απο το fragranceX.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα. Θα ηθελα να αγορασω ενα αρωμα στην μανα μου.Ειναι 45 ετων και καθηγητρια. Θα ηθελα να ειναι κατι για καθημερινη χρηση αλλα να ειναι κομψο,εκλεπτυσμενο και ραφινατο.Τι μου προτεινετε?Σκεφτομουνα να επιλεξω κατι απο Versace ή Dolce & Gabbana. Ακουω γνωμες.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θα ηθελα να αγορασω ενα αρωμα στην μανα μου.Ειναι 45 ετων και καθηγητρια. Θα ηθελα να ειναι κατι για καθημερινη χρηση αλλα να ειναι κομψο,εκλεπτυσμενο και ραφινατο.Τι μου προτεινετε?Σκεφτομουνα να επιλεξω κατι απο Versace ή Dolce & Gabbana. Ακουω γνωμες.Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

εγω θα σου προτιμα κατι σε cheap and chic απο Moschino ή απο Boss το femme ( το οποιο νομιζω βγαινει σε 2 τυπουσ..ελαφρυ και πιο δυνατο) το πηρα δωρο και εγω στην δικη μου και σε μια θεια μου και ενθουσιαστηκαν

Let's conspire to re-ignite

All the souls that would die just to feel alive!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου αρωματα ειναι:

Allure-chanel

The beat-burberrys

Addict-Dior

 

Πολυ ωραιο αντρικο ειναι το Aqua-Bulgari

 

Οσο για sites αγορας αρωματων εχω δοκιμασει το fragrancex.com Εμεινα αρκετα ευχαριστημενη, δεν υπηρχαν εξοδα αποστολης, πολυ καλες τιμες, μεγαλη ποικιλια.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω για μια φίλη μου που έχει γενέθλια σε λίγες μέρες, ένα καλό άρωμα και έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για την Addict-Dior. Είναι πραγματικά καλή ή κάτι το συνηθισμένο, ένα δροσερό άρωμα και τίποτα παραπάνω?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σημερα αγορασα το Davidoff adventure. Φοβερο αρωμα και πολυ ξυλωδες. Το προτεινω ανεπιφυλαχτα σε ολους.Και εχει και καλη τιμη
Link to comment
Share on other sites

Αποστολη απο fragranceX(JAMAICA N.Y.) στις 21/10-παραλαβη σημερα στην Πατρα 19/11......αρκετα ευχαριστημενος αφου δεν ξεπερασε τις 45 μερες.Αποστολη απο fragrancedirect 3/11-παραλαβη σημερα 19/11(αργησε λιγο)...

 

Ευχαριστω πολυ τον @trackera για τις συμβουλες του....

Link to comment
Share on other sites

Αποστολη απο fragranceX(JAMAICA N.Y.) στις 21/10-παραλαβη σημερα στην Πατρα 19/11......αρκετα ευχαριστημενος αφου δεν ξεπερασε τις 45 μερες.Αποστολη απο fragrancedirect 3/11-παραλαβη σημερα 19/11(αργησε λιγο)...

 

Ευχαριστω πολυ τον @trackera για τις συμβουλες του....

 

Εμενα το fragranceX κανει περιπου 10-12 ημερες στην Πρεβεζα. Μια φορα μονο εκανε 20 ημερες..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω για μια φίλη μου που έχει γενέθλια σε λίγες μέρες, ένα καλό άρωμα και έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για την Addict-Dior. Είναι πραγματικά καλή ή κάτι το συνηθισμένο, ένα δροσερό άρωμα και τίποτα παραπάνω?

 

αν και έχουν περάσει κάτι μέρες ..

το addict (το σκούρο μπουκαλάκι) που έχω δοκιμάσει εγώ (το είχα κιόλας κάποτε) είναι φρουτώδες μεν, αλλά θεωρώ ότι έχει πολύ βαρύ και δυνατό άρωμα. Αρκούν 2 ψεκάσματα για να σου "κάτσει" στη μύτη!! Δεν ενδείκνυται καθόλου για χρήση ως καλοκαιρινό άρωμα .. δεν "τραβιέται" με τίποτα..

 

Το άλλο στο διαφανές μπουκαλάκι (αν δεν κάνω λάθος) δεν το'χω δοκιμάσει για να σου πω τη γνώμη μου ... απ' ότι είχα ακούσει πάντως, ήταν πιο light έκδοση ...

 

ελπίζω να βοήθησα..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την απάντηση, αλλά τελικά πήρα light έκδοση όπως την χαρακτήρισες και ευτυχώς της άρεσε :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αποστολη απο fragranceX(JAMAICA N.Y.) στις 21/10-παραλαβη σημερα στην Πατρα 19/11......
Είναι το φθηνότερο κατάστημα και με την μεγαλύτερη ποικιλία αρωμάτων που έχω βρεί...Αλλά αυτοί οι χρόνοι που έχει για παράδοση πραγματικά είναι πολύ μεγάλοι :mad:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.fragrancedirect.co.uk/

 

το προτεινω ανεπιφυλακτα σε 3 μερες ειχα οτι παραγγειλα ,επισης κυκλοφορουν στο net και διαφοροι κωδικοι με εκπτωσεις ,εγω ειχα εκπτωση 3gbp με ενα που βρηκα κωδικο :)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το βρίσκω το καλύτερο άρωμα που έχω δοκιμάσει ποτέ. Το http://www.fragrancedirect.co.uk τι έξοδα αποστολής έχει παίδες τα φέρνουν γρήγορα είναι αυθεντικά ; σκέφτομαι να το αγοράσω από εκεί το 1 million..
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το βρίσκω το καλύτερο άρωμα που έχω δοκιμάσει ποτέ. Το http://www.fragrancedirect.co.uk τι έξοδα αποστολής έχει παίδες τα φέρνουν γρήγορα είναι αυθεντικά ; σκέφτομαι να το αγοράσω από εκεί το 1 million..

 

6 ευρω περιπου εξοδα αποστολης αν δεν ειναι συστημενο και 9 συστημενο παρα πολυ καλη συσκευασια και ναι ειναι αυθεντικα:happy:

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τρομερό άρωμα το οποίο δε το αλλάζω με τίποτα είναι το Versace - The Dreamer!!!Είναι λίγο βαρύ σαν άρωμα...
Link to comment
Share on other sites

6 ευρω περιπου εξοδα αποστολης αν δεν ειναι συστημενο και 9 συστημενο παρα πολυ καλη συσκευασια και ναι ειναι αυθεντικα:happy:
Δεν στέλνει με συστημένο παρόλο που σε αφήνει να το περάσεις σαν παραγγελία.Μετά σου στέλνουν mail και σου λένε ότι δεν στέλνουν εκτος UK με συστημένο.Για τα μεταφορικά είναι 3,5 λίρες περίπου και αν ψάξεις στο internet με ένα απλό google search θα σου βγάλει και εκπτωτικά κουπόνια των 2-2,5 λιρών

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...