Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Orionas ( 3 Σεπ. 2004 , 21:17)

 

Καλησπέρα και πάλι.

Ξέρει κάποιος φίλος που θα βρώ το power dictaphone με το ******.

Ευχαριστώ

 

 

mIRC, Εφνετ, #medianet, και μετα @find dictaphone

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 ( 3 Σεπ. 2004 , 13:02)

 

ego giati blepo na exi kai to pliktrologio ego pou pira to kinito me tin aspri prosopsi den ixe afto to pliktrologio

 

πολυ απλα φιλε μου εχω παρει και μια γαλαζια και ειχε τετοιο χρωμα πληκτρολογιο και το κατσα στο 7610 μου ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss ( 1 Σεπ. 2004 , 22:01)

 

apalouza den einai kleidwmeno teleiws. fwtos diladi mporeis na steileis.

Fusika me to Mobile Luck tha mporeis na steiles otidhpote thes ;)

 

An kai ligo ka8usterhmena....prospa8hsa na steilw photo alla de ta katafera...8a dokimasw twra pou exw katebasei to Mobiluck ..Thanks :o

Reality is in fact virtual
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apalouza ( 4 Σεπ. 2004 , 02:18)

 

An kai ligo ka8usterhmena....prospa8hsa na steilw photo alla de ta katafera...8a dokimasw twra pou exw katebasei to Mobiluck ..Thanks :o

 

σιγουρα θα τα καταφερεις δε νομιζω να αντιμετπισεις καποιο προβλημα ειναι πολυ ευκολο :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα που ολοι ψάχναμε και ποτε δε βρήσκαμε...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕ... :p

 

pc remmote for series 60.

 

ελέγχει:

 

+ποντίκι

+PC TV

+winamp

+windows media

+General volume control of pc

+DVD

 

 

PC remote series 60

 

το εγραψα και στο thread "εφαρμογες symbian 7.0" αλλα θεώρησα σωστό να το γραψω και εδω.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 ( 5 Σεπ. 2004 , 02:04)

 

Το πρόγραμμα που ολοι ψάχναμε και ποτε δε βρήσκαμε...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕ... :p

 

pc remmote for series 60.

 

ελέγχει:

 

+ποντίκι

+PC TV

+winamp

+windows media

+General volume control of pc

+DVD

 

 

PC remote series 60

 

το εγραψα και στο thread "εφαρμογες symbian 7.0" αλλα θεώρησα σωστό να το γραψω και εδω.

 

 

???

 

Αυτό το πρόγραμμα πρέπει να το έχω τουλάχιστον ένα χρόνο και υπάρχει άλλο ένα της Nokia που μπορείς να χειριστείς το PC.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 5 Σεπ. 2004 , 13:20)

 

???

 

Αυτό το πρόγραμμα πρέπει να το έχω τουλάχιστον ένα χρόνο και υπάρχει άλλο ένα της Nokia που μπορείς να χειριστείς το PC.

 

δωσε λινκ αν μπορεις για αυτο της Νοκια.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κάποιος τρόπος που να μπορώ να γράφω ΠΑΝΤΑ με κεφαλαία γράμματα?!!!

Μου σπάει τα νεύρα που πρέπει να πατάω την # καμια 80αριά φορές για να γράψω ένα μήνυμα!!!

Ελπίζω να υπάρχει λύση :)

 

Υ.Γ. Κάνα προγραμματάκι για full screen picture όταν με καλούν?(ακόμα καλύτερα αν είναι και freeware!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akakios ( 5 Σεπ. 2004 , 15:11)

 

Παιδιά, υπάρχει κάποιος τρόπος που να μπορώ να γράφω ΠΑΝΤΑ με κεφαλαία γράμματα?!!!

Μου σπάει τα νεύρα που πρέπει να πατάω την # καμια 80αριά φορές για να γράψω ένα μήνυμα!!!

Ελπίζω να υπάρχει λύση :)

 

Υ.Γ. Κάνα προγραμματάκι για full screen picture όταν με καλούν?(ακόμα καλύτερα αν είναι και freeware!!)

 

Κατεβασε το FSCaller απο καποιο yahoo.group Οσο για τα κεφαλαια δεν υπαρχει τιποτε το προβλημα που ειναι ομως δεν καταλαβαινω
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

και γιατι τα γράφεις κεφαλαια??? αφου η cosmote τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαια... δεν βολευεσε να γραφεις με μικρα???

 

+full screen caller 3 πολυ καλο προγραμμα. δεν ειναι freeware αλλα μπορεις να το βρεις παντου cr@cked.

 

παρ'το απο εδω

http://briefcase.pathfinder.gr/file/killing4you/26135/309793

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 ( 5 Σεπ. 2004 , 15:37)

 

και γιατι τα γράφεις κεφαλαια??? αφου η cosmote τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαια... δεν βολευεσε να γραφεις με μικρα???

 

+full screen caller 3 πολυ καλο προγραμμα. δεν ειναι freeware αλλα μπορεις να το βρεις παντου cr@cked.

 

παρ'το απο εδω

http://briefcase.pathfinder.gr/file/killing4you/26135/309793

 

σε ολες γινεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 5 Σεπ. 2004 , 20:05)

 

σε ολες γινεται ;)

 

ti enois se oles;

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

OOXXXII ! το panasonic GD92 http://www.d-net.com.tw/phones/Panasonic%20GD92.jpg το έχει η μάνα μου και δέχεται μικρά (όχι κεφαλαία) απο ένα και μοναδικό τηλέφωνο ενός φίλου της, που όμως δεν ξέρω πιο είναι γιατί δεν το έχω δει ποτέ! Θα βγάλω φοτωγραφία τα μικρά γράμματα αν θέλετε!!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Δεχεται μικρα ελληνικα αν αυτός που τα στελνει επιλέγει unicode κωδκοποίηση. Αυτό σημαίνει μονο 70 χαρακτήρες το μηνυμα... Τα παλιαότερα Sony Ericsson και Ericsson είχαν όλα αυτό το "πρόβλημα" αν επελεγες να γράψεις ελλήνικα.
Link to comment
Share on other sites

το κουφό όμως είναι ότι δεν μπορεί να γράψει μικρά ελληνικά το GD92!!!!!!!! άρα που βρήκε τη γραμματοσερά? Και όταν στείλεις εικονομύνημα, βγάζει "8-bit data" και πρέπει να το σβήσεις. Αλλά απο την Κύπρο μου είχαν στείλει στο 7210 και εμφανίστηκε το πρόβλημα!!!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω να κάνω εγκατάσταση την τελευταία έκδοση του Agora Contacts Manager και το τηλέφωνο μου 'πετάει' "Σφάλμα ασφαλείας στην εγκατάσταση"... Τι φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH ( 5 Σεπ. 2004 , 20:38)

 

Δοκιμάζω να κάνω εγκατάσταση την τελευταία έκδοση του Agora Contacts Manager και το τηλέφωνο μου 'πετάει' "Σφάλμα ασφαλείας στην εγκατάσταση"... Τι φταίει?

 

 

Ποια εκδοση πας να βαλεις?Δοκιμασε την εκδοση 1,04 και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Και εγω αυτην εχω. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Agora.Contacts.Manager.v1.04c.S60.SymbianOS.*****ed-XiMPDA...

Το δικό σου το έβαλα και μπήκε κανονικά, απλά αυτή που έχω εγώ είναι η τελευταιά έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH ( 5 Σεπ. 2004 , 21:47)

 

Agora.Contacts.Manager.v1.04c.S60.SymbianOS.*****ed-XiMPDA

 

 

Δοκιμασε αυτην που εχω στο group μου.Εγω την εχω καιρο τωρα,βασικα απο το 6600 και δεν μου εχει παρουσιασει τιποτα.Ισα ισα με εχει σωσει αφου εχω μεταφερει με απολυτη επιτυχια τον καταλογο μου. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 4 Σεπ. 2004 , 16:38)

 

σιγουρα θα τα καταφερεις δε νομιζω να αντιμετπισεις καποιο προβλημα ειναι πολυ ευκολο :)

 

 

Loipon ekana thn prwth dokimh gia apostolh me to programma alla me kinhto panasonic...exei akoustei tipota gia problhma sumbatothtas twn 2 kinhtwn??? 3ekina kanonika h apostolh arxeiou, bgainei mhnuma kai sto panasonic kai telika sto telos ginetai failed :wacko: :worry: . Exei sumbei se kanenan kati paromoio? Mhpws prepei na ru8misw tipota allo?

Thanks

:whistle: :o :D

Reality is in fact virtual
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apalouza ( 6 Σεπ. 2004 , 01:34)

 

Loipon ekana thn prwth dokimh gia apostolh me to programma alla me kinhto panasonic...exei akoustei tipota gia problhma sumbatothtas twn 2 kinhtwn??? 3ekina kanonika h apostolh arxeiou, bgainei mhnuma kai sto panasonic kai telika sto telos ginetai failed :wacko: :worry: . Exei sumbei se kanenan kati paromoio? Mhpws prepei na ru8misw tipota allo?

Thanks

:whistle: :o :D

 

 

Ti αρχειο στελνεις στο panasonic,

μηπως το panasonic εχει κλειδωμενο bt ?

νομιζω οτι εχει .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...