Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu ( 1 Δεκ. 2004 , 20:29)

 

meres, στην Κατεχάκη η αναβάθμιση γίνεται επί τόπου ή το αφήνεις (εννοώ πάνω από μέρα, λίγες ώρες δεν μας πειράζουν!);

 

File mou to pira meta apo misi oritsa, anavathmizan k ena allo ekeini tin ora, isa pou ekana mia volta na piw ena grigoro kafe kai...etoimo..!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχετε παρατηρήσει πράγματι κάποια αξιοσημείωτη αύξηση στην αυτονομία του μετά την αναβάθμιση?

Τα shortcuts και οι ήχοι δεν με απασχολούν τόσο, όσο η αυτονομία.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoleon ( 4 Δεκ. 2004 , 13:56)

 

Έχετε παρατηρήσει πράγματι κάποια αξιοσημείωτη αύξηση στην αυτονομία του μετά την αναβάθμιση?

Τα shortcuts και οι ήχοι δεν με απασχολούν τόσο, όσο η αυτονομία.

 

 

Ναι, η αυτονομία έχει αυξηθεί κάτι παραπάνω απο αισθητά στο κινητό μου! Επίσης είναι ΠΟΛΥ πιο γρήγορο :happy:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγω αναβάθμηση χθες στην Κατεχάκη αλλά δεν πρόλαβα να το χαρώ το κινητό μου.Εβαλα την κάρτα μνήμης και δεν αναγνώριζε τον κωδικό.Απο τότε μου κολλάει συνέχεια και παρόλο που βάζω τον σωστό κωδικό δεν τον αναγνωρίζει.Προσπαθώ να βρώ μια λύση αλλά δεν γίνεται κάτι.Αν τα καταφέρω θα σας πω και εγώ εντυπώσεις από την αναβαθμηση.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 ( 5 Δεκ. 2004 , 01:12)

 

Έκανα και εγω αναβάθμηση χθες στην Κατεχάκη αλλά δεν πρόλαβα να το χαρώ το κινητό μου.Εβαλα την κάρτα μνήμης και δεν αναγνώριζε τον κωδικό.Απο τότε μου κολλάει συνέχεια και παρόλο που βάζω τον σωστό κωδικό δεν τον αναγνωρίζει.Προσπαθώ να βρώ μια λύση αλλά δεν γίνεται κάτι.Αν τα καταφέρω θα σας πω και εγώ εντυπώσεις από την αναβαθμηση.

 

 

diamorfosi kartas kai kinitou. :D kai gia na soseis ta arxeia apo tin karta vale se ena allo 7610 me tin ppalia version. :D

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD ( 5 Δεκ. 2004 , 04:07)

 

Psaxno ena programma pou na kanei convert diafora.px maza,xiliometra ...

 

 

Αν δεν κάνω λάθος ο ενσωματωμένος converter του κινητού μας κάνει όλα τα παραπάνω :cool:

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD ( 5 Δεκ. 2004 , 04:07)

 

Psaxno ena programma pou na kanei convert diafora.px maza,xiliometra ...

 

 

Κατα την γνωμη μου ο καλυτερος converter ειναι η εφαρμογη Answer Please η οποια εκτος απο μετατροπες εχει και αλλες επιλογες. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD ( 5 Δεκ. 2004 , 04:05)

 

diamorfosi kartas kai kinitou. :D kai gia na soseis ta arxeia apo tin karta vale se ena allo 7610 me tin ppalia version. :D

 

δεν ειναι αναγκη.κατι τετοι γινεται και απο το pc suite

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silver82 ( 5 Δεκ. 2004 , 18:56)

 

na rwtisw kati.To 6600 kai to 7610 pernoun thn idia MMC???

 

οχι.το 6600 περνει mmc(απλη δηλαδη.) ενω το 7610 rs-mmc.η αλλαγη ειναι το μεγεθος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 5 Δεκ. 2004 , 17:11)

 

Κατα την γνωμη μου ο καλυτερος converter ειναι η εφαρμογη Answer Please η οποια εκτος απο μετατροπες εχει και αλλες επιλογες. :)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoleon ( 5 Δεκ. 2004 , 12:27)

 

Αν δεν κάνω λάθος ο ενσωματωμένος converter του κινητού μας κάνει όλα τα παραπάνω :cool:

 

 

 

pou 8a ta vro ?

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

pedia pira simera sto nokia club gia na pao gia anaba8misi to 7610 kai mou ipan oti mpori na kolisi kai ama gini afto 8a prepi na to pane sta kentrika kai 8a xriasti 7 ergasimes meres ti na kano ime se dilima na to pao i oxi etsi ginete iparxi megali pi8anotita na kolisi

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

to card reader ine mia siskebi i opia mpeni ston ipologisti kai mpori kai diabazi kapies kartes opos ine i mmc -SD -memory stic kai poles ales

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος themis4 ( 7 Δεκ. 2004 , 11:42)

 

kalispera .mia erotisi ti akrivos kani to card reader???

thanks

Υπάρχει σχετικό θέμα (και μάλιστα βρίσκεται στην πρώτη σελίδα)

CARD READER αξιζει η αγορα του;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 ( 7 Δεκ. 2004 , 11:31)

 

pedia pira simera sto nokia club gia na pao gia anaba8misi to 7610 kai mou ipan oti mpori na kolisi kai ama gini afto 8a prepi na to pane sta kentrika kai 8a xriasti 7 ergasimes meres ti na kano ime se dilima na to pao i oxi etsi ginete iparxi megali pi8anotita na kolisi

 

 

Οταν δεν κανουν σωστα την δουλεια τους,τοτε ναι ,μπορει να κολλησει.

Δοκιμασε σε καποιο αλλο Νοκια shop ή στα κεντρικα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , παρακαλώ τη βοήθεια σας για ένα καλό file manager για το ΝΟΚΙΑ 7610 ο οποίος θα δείχνει & τα αρχεία συστήματος . Πρέπει να διαγραφούν ορισμένα αρχεία διότι μία φίλη έπεσε θύμα του ιού caribe μέσω bluetooth. !!!
Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antdouk ( 9 Δεκ. 2004 , 12:34)

 

Καλημέρα , παρακαλώ τη βοήθεια σας για ένα καλό file manager για το ΝΟΚΙΑ 7610 ο οποίος θα δείχνει & τα αρχεία συστήματος . Πρέπει να διαγραφούν ορισμένα αρχεία διότι μία φίλη έπεσε θύμα του ιού caribe μέσω bluetooth. !!!

 

 

Μην ρωτας σε ολα τα θεματα ,δεν υπαρχει λογος

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=295&goto=lastpost

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγώ την αναβάθμιση στο Nokia Shop της Κατεχάκη.

Αρχικά έπαθα ένα σοκ, όταν στην πρώτη ενεργοποίηση του κινητού, πέταξε το μήνυμα "Αποτυχία εκκίνησης, επικοινωνήστε με αντιπρόσωπο", στη συνέχεια όμως, αφού έβγαλα και ξαναέβαλα τη μπαταρία και τη memory card και κάνοντας ξανά εκκίνηση (κάτι που ΕΔΩ ΜΕΣΑ είχα διαβάσει!), όλα λειτουργούν ρολόϊ.

Προς το παρόν και μετά το restore όλα είναι οκ, περαιτέρω εντυπώσεις (ειδικά για τη διάρκεια της μπαταρίας) αργότερα...

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Πριν καιρό θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί πως έχουν αγοράσει κάποια άτομα ράδιο για το 7610.Είμαι από θεσσαλονίκη.Από που τα αγοράσετε και πόσο?Επίσης παίζει τα mp3?και λειτουργεί ως hands-free???
ntineli
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Το Σάββατο αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό. Όταν επιλέγω να ακούσω τους ήχους .amr κάνει διακοπές κάθε 5" περίπου. Ο ίδιος ήχος σε 6600 παίζει κανονικά. Συμβαίνει και σε άλλους ή να το πάω πίσω για αλλαγή?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος makisp (12 Δεκ. 2004 , 19:57)

 

Γεια σε όλους. Το Σάββατο αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό. Όταν επιλέγω να ακούσω τους ήχους .amr κάνει διακοπές κάθε 5" περίπου. Ο ίδιος ήχος σε 6600 παίζει κανονικά. Συμβαίνει και σε άλλους ή να το πάω πίσω για αλλαγή?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας!

 

 

το προβλημα λυνεται με την νεα αναβαθμιση που κυκλοφορει.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ntineli (12 Δεκ. 2004 , 14:39)

 

Γεια σας παιδιά.Πριν καιρό θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί πως έχουν αγοράσει κάποια άτομα ράδιο για το 7610.Είμαι από θεσσαλονίκη.Από που τα αγοράσετε και πόσο?Επίσης παίζει τα mp3?και λειτουργεί ως hands-free???

 

 

Ράδιο hands free θα βρεις μόνο σε πλανόδιους.Για τιμή γύρω στα 8ευρω αν θυμάμαι καλά.Για ποιότητα δεν ξέρω.Ας πουν αυτοί που το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...