Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ama exw kameno pixel ayto den dikaiologei allagh thlefwnou etsi?ean to parw apo ellada de 8a exw problhma an to parw agglia etsi?kai to antistrofo(an to parw apo agglia de 8a exw problhma edw me tis sims 3 band einai.epishs an se sas kanei kopo 8a h8ela na mou steilete kapoia videakia h foto na dw poiothta.eimai poli epifylaktikos me thn nokia meta to fiasko me to 7250 kai osa trabh3a me ta service(6 fores to phga gia na broune ti eftege kai sto telos na mou dwsoun mia new batery.ELEOS?)?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (19 Αύγ. 2004 , 19:54)

 

ok molis to paro katef8ian gia anaba8misi 8a pao mono tin apodiksi agoras prepi na tous pao i 8eloun kai tipota alo

 

 

Η αποδειξη αγορας ειναι αρκετη φιλε μου.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος charlie_GR (19 Αύγ. 2004 , 22:25)

 

ama exw kameno pixel ayto den dikaiologei allagh thlefwnou etsi?ean to parw apo ellada de 8a exw problhma an to parw agglia etsi?kai to antistrofo(an to parw apo agglia de 8a exw problhma edw me tis sims 3 band einai.

 

* 1 πιξελ δεν δικαιολογειται.

* Αν το αγορασεις απο Αγγλια δεν θα εχεις προβλημα με

την λειτουργια αλλα με το service στην Ελλαδα αφου η

Alpha copy κανει τα δικα της.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι λοιπόν το πήρα και εγώ :)

 

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

 

Ποια θεωρείτε εσείς τα essential apps για το κινητό;

Κάνα καλό theme έχετε;

Έχω ένα πρόβλημα με το PC Suite. Το εγκαθιστώ. Βάζω και τα drivers για το καλώδιο. Συνδέω το κινητό και αναγνωρίζεται (μαζί με ένα μάτσο συσκευές). Όμως η PC Suite δεν το βλέπει.

 

Καμία ιδέα;;;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (20 Αύγ. 2004 , 00:24)

 

Βάζω και τα drivers για το καλώδιο. Συνδέω το κινητό και αναγνωρίζεται (μαζί με ένα μάτσο συσκευές). Όμως η PC Suite δεν το βλέπει.

 

Καμία ιδέα;;;

 

file to idio provlhma to exoun para poli!exw zhthsei polles fores na pei kapoios pou katafere na to syndesei kai na to anagnwrisei olh thn diadhkasia pws na ginei ayto!8a doume...!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Crypton-R- (19 Αύγ. 2004 , 21:19)

 

Ta exw dokimasei ola kai ta ksanadokimasa kai katevenoun ola kanonika. Otan pas na katevaseis hxo i video ti kanei?

 

δοκιμασα κι εγω φιλε μου και τιποτα δε κατεβαινει τιποτα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο λοιπόν και σε σένα shodanjr_gr.

 

Όταν λέτε οτι δεν το βλέπει το pc suite, εννοείτε οτι δεν μπορείται να ανοίξετε το pc suite αλλά τους φακέλους C και Ε σαν σκληρούς τους βλέπετε, έτσι; Δηλαδή μεταφορά αρχείων κάνετε κανονικά.

Αν ναι, το ίδιο και σε μένα αλλά δεν με πειράζει καθόλου. Άλλωστε ουτε καν προσπάθησα να το ανοίξω, μια φορά προσπάθησα την πρώτη μέρα που το πήρα και δεν ξανασχολήθηκα. Άλλωστε δεν χρησιμοποιώ το pc suite για back up των αρχείων μου αλλά τις ανάλογες series 60 εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

bre pedia diladi den to anagnorizi to kinito kai pos 8a bazo fotografies sto kinito kai 8a tis perno apo to kinito ama 8elo

pos 8a metafero arxia

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Mα αυτό μόλις είπα. Οτι θα μπορείς να μεταφέρεις τα πάντα. Μόνο συγχρονισμό δεν θα μπορείς να κάνεις αλλά υπάρχουν εναλλακτικοί τρόποι να το κάνεις και αυτό.
Link to comment
Share on other sites

ouf isixasa tora exo ali mia aporia ego tora exo ston ipologisti mou tregmeno to programa tou p800 kai ta sis arxia ta angnorizi gia to p800 8a prepi na to sbiso kai na exo mono to programa tis nokia i mporo na exo kai ta dio

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cocu (20 Αύγ. 2004 , 01:49)

 

file to idio provlhma to exoun para poli!exw zhthsei polles fores na pei kapoios pou katafere na to syndesei kai na to anagnwrisei olh thn diadhkasia pws na ginei ayto!8a doume...!!

 

Μα το ειπαμε πιο μπροστα αν ο υπολογιστης βλεπει τους φακελους C --E ΤΟΤΕ και το PCSuite το αναγνωριζει κανονικα μολις σημερα εκανα ενα Back-up ΑΝ ΤΩΡΑ δεν βλεπει τους εν λογω φακελους καντε επανεκκινηση του υπολογιστη και τοτε θα τους δει κανονικα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Έχεις ήδη εγκατεστημένο και το πρόγραμμα συγχρονισμού για το Ρ800; Το είχα κάνει και γω κάποτε. Είχα ταυτόχρονα εγκατεστημένο και του Ρ800 και του 3650. Δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα αλλα του Ρ800 δεν το χρησιμοποίησα και ποτέ λόγω ύπαρξης card reader. Οπότε δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά. Δεν πιστεύω πάντως να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα.

 

Τα προγράμματα δεν θα τα εγκαθιστάς απο τον υπολογιστή σου. Θα τα μεταφέρεις και θα τα κάνεις εγκατάσταση απο το 7610. Πάντως τα αναγνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείτε εσείς τα essential apps για το κινητό;

Κάνα καλό theme έχετε;

Για να πάρεις μια χοντρή ιδέα για αυτό που ζητάς, διάβασε το θέμα Ποιές εφαρμογές έχετε εγκαταστήσει στο κινητό σας; απο εδώ και κάτω . Είναι τα πιο φρέσκα!!! :D :p

 

Για θέματα, προγράμματα και παιχνίδια, κάνε κλικ στα λίνκ της υπογραφής μου και θα βρείς πολύ υλικό. Ότι δεν βρείς, στείλε μου pm να στο στείλω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (20 Αύγ. 2004 , 01:54)

 

δοκιμασα κι εγω φιλε μου και τιποτα δε κατεβαινει τιποτα

 

 

Exw ton Netscape 7.1 kai katebenoun ola kanonika. Dokimasa kai ton Internet Explorer kai ekane kapoia problimatakia.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Αύγ. 2004 , 02:17)

 

Καλορίζικο λοιπόν και σε σένα shodanjr_gr.

 

Όταν λέτε οτι δεν το βλέπει το pc suite, εννοείτε οτι δεν μπορείται να ανοίξετε το pc suite αλλά τους φακέλους C και Ε σαν σκληρούς τους βλέπετε, έτσι; Δηλαδή μεταφορά αρχείων κάνετε κανονικά.

Αν ναι, το ίδιο και σε μένα αλλά δεν με πειράζει καθόλου. Άλλωστε ουτε καν προσπάθησα να το ανοίξω, μια φορά προσπάθησα την πρώτη μέρα που το πήρα και δεν ξανασχολήθηκα. Άλλωστε δεν χρησιμοποιώ το pc suite για back up των αρχείων μου αλλά τις ανάλογες series 60 εφαρμογές.

 

 

Thx για τις ευχές :Ρ

 

Τελικά όπως έγραψα η PC suite δούλεψε. Ευτυχώς δηλαδή γιατί την χρησιμοποιώ για να συνγχρονίσω το κινητό με το outlook. Πάντως θα κάνω άγαλμα στον τύπο που αποφάσισε να βάλει pop-port στο 7610 και να δώσει μαζί και το data cable.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Loipon paides,

 

gia opoion endiaferete parigeila apo to expansys RS-512MB markas ATP kai doulevei apsoga.

Irthe se 2 meres me fedex courier apo aglia kai to mali sunolika pige 200 Euro.

 

Polla tha mou peis alla me ta 128MB Trancsend pou dinei to plaisio den mporousa na kano tipota...

Eksalou edo les gia RS MMC kai oi perisoteroi bazoun ta gelia..

Einai psiloasxetoi..

Opote an perimeneis mporei kai na min breis pote...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.please.αν υπάρχει κάποιος που να μπορει να μου στείλει σε mail 4 εφαρμογές για το 7610 μας,θα του είμαι υπόχρεος μιας και μπαίνω στο δίκτυο από lan εταιρίας και όλα τα download είναι κλειδωμένα...

 

 

1)ultra mp3

 

2)mobileluck (αυτό δεν είναι που ξεκλειδώνει το bluetooth ? αν είναι αυτό...τότε και γω αυτό θέλω)

 

3)philips camcorder

 

4)οποιονδήποτε file manager (για να μπορώ να βλέπω τους κρυφούς φακέλους της συσκευής...)

 

 

ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων...(γιατί όσο κι αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να κατεβάσω τίποτα...)

 

p.s : να ρωτήσω και κάτι άλλο?έχω πάρα πολλά παιχνίδια java για 6230 series 40 και ενώ τα περνάω στο 7610 και παίζουν κανονικά,μου τα βγάζει στην οθόνη σε μέγεθος σαν αυτό της οθόνης του 6230.μπορώ να κάνω κάτι?

thanks !!!

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.please.αν υπάρχει κάποιος που να μπορει να μου στείλει σε mail 4 εφαρμογές για το 7610 μας,θα του είμαι υπόχρεος μιας και μπαίνω στο δίκτυο από lan εταιρίας και όλα τα download είναι κλειδωμένα... :mad: :mad:

 

 

1)ultra mp3

 

2)mobileluck (αυτό δεν είναι που ξεκλειδώνει το bluetooth ? αν είναι αυτό...τότε και γω αυτό θέλω)

 

3)philips camcorder

 

4)οποιονδήποτε file manager (για να μπορώ να βλέπω τους κρυφούς φακέλους της συσκευής... ;) )

 

letis_se@yahoo.gr

 

ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων...(γιατί όσο κι αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να κατεβάσω τίποτα... :mad: :mad: :mad: )

 

p.s : να ρωτήσω και κάτι άλλο?έχω πάρα πολλά παιχνίδια java για 6230 series 40 και ενώ τα περνάω στο 7610 και παίζουν κανονικά,μου τα βγάζει στην οθόνη σε μέγεθος σαν αυτό της οθόνης του 6230.μπορώ να κάνω κάτι?

thanks !!!

LET MY LIFE BE PSYCHEDELIC!!!

http://www.danasoft.com/sig/Letis.jpg

mail me!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Letis (20 Αύγ. 2004 , 11:49)

 

ρε παιδια.please.αν υπάρχει κάποιος που να μπορει να μου στείλει σε mail 4 εφαρμογές για το 7610 μας,θα του είμαι υπόχρεος μιας και μπαίνω στο δίκτυο από lan εταιρίας και όλα τα download είναι κλειδωμένα... :mad: :mad:

 

 

1)ultra mp3

 

2)mobileluck (αυτό δεν είναι που ξεκλειδώνει το bluetooth ? αν είναι αυτό...τότε και γω αυτό θέλω)

 

3)philips camcorder

 

4)οποιονδήποτε file manager (για να μπορώ να βλέπω τους κρυφούς φακέλους της συσκευής... ;) )

 

letis_se@yahoo.gr

 

ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων...(γιατί όσο κι αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να κατεβάσω τίποτα... :mad: :mad: :mad: )

 

p.s : να ρωτήσω και κάτι άλλο?έχω πάρα πολλά παιχνίδια java για 6230 series 40 και ενώ τα περνάω στο 7610 και παίζουν κανονικά,μου τα βγάζει στην οθόνη σε μέγεθος σαν αυτό της οθόνης του 6230.μπορώ να κάνω κάτι?

thanks !!!

 

 

Στα στελνω τωρα φιλε μου.Οσο για τα παιχνιδια και βεβαια μπορεις να κανεις κατι.Πολυ απλα να μην ξανασχοληθεις με αυτα.Υπαρχουν παρα πολυ καλα παιχνιδια για τα Series 60 που σιγουρα θα σε κανουν να ξεχασεις αυτα που ειχες.Ριξε μια ματια στο http://www.my-symbian.com και θα δεις. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eliasgeo2 (20 Αύγ. 2004 , 10:05)

gia opoion endiaferete parigeila apo to expansys RS-512MB markas ATP kai doulevei apsoga.

Irthe se 2 meres me fedex courier apo aglia kai to mali sunolika pige 200 Euro.

 

Polla tha mou peis

Φίλε eliasgeo2, δεν είναι απλά πολλά, είναι πάρα πολλά. Και όχι βέβαια γιατί δεν τα αξίζει. Το expansys αυτή την στιγμή την έχει 163 ευρώ τελική με φπα, τουλάχιστον το Ελληνικό παράρτημά του, πως γίνεται εσένα να σου πήγε 200 ευρώ; Πολλά μου φαίνονται.

 

Για έξοδα αποστολής πόσο σε χρέωσαν; Γιατί τους είχα πάρει για να αγοράσω την 512ΜΒ και μου είπαν οτι τα έξοδα είναι 22 ευρώ γιατί το στέλνουν ασφαλισμένο το δέμα. Κάτι που μου φάνηκε χοντράδα. Εδώ απο Αμερική παραγγέλνεις και σε χρεώνουν 6 ευρώ. Για να στο στείλουν απο Βασ.Σοφίας, που είναι 10 λεπτά απ'το σπίτι μου, θα δώσω 22 ευρώ; Έτσι στο έκαναν και σένα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω μια 256 MMC για το 7610? Κοιταξα στο πλαισιο αλλα εχει μονο 128.thanx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...