Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

*,3,πρασινο πληκτρο κλησης με κλειστο το κινητο, τα κρατας πατημενα και πατας το πληκτρο ενεργοποιησης ;)

αλλα δυσκολα πετυχαινει.

ti ennoeis petuxainei duskola dld mporei na to kanw kai 3-4 fores mexri na epaner8ei sto 12345??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άμα πάει και τους πει ότι θέλει αναβάθμιση, ο παλιός κωδικός δεν θα σβηστεί?

 

Oχι ο κωδικος δεν σβηνεται ,γι αυτο σε ρωτανε εαν εχεις αλλαξει κωδικο,πριν την αναβαθμιση.

 

ρε παιδια συγνωμη που θα μιλησω σαν ασχετος αλλα τελικα η απωλεια του κωδικου κλειδωματος λυνεται με hard format με τα 3 πληκτρα; πληροφοριακα, γιατι εχω μπερδευτει.

 

Επισης ,ο κωδικος δεν επαναφερεται με φορματ .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Exw problhma me to 7610 mou. Den mporw na steilw sms giati molis mpw ekei pou grafeis to sms petagetai ka8e ena deuterolepto ena warning pou leei system error (-1) kai otan gbw e3w ekei pou leei inbox leei synexws messaging: system error (-1). Mporeite na me boh8eisete?

 

P.S: To problhma emfanisthke 3afnika xwris na kanw install tpt...

Link to comment
Share on other sites

Exw problhma me to 7610 mou. Den mporw na steilw sms giati molis mpw ekei pou grafeis to sms petagetai ka8e ena deuterolepto ena warning pou leei system error (-1) kai otan gbw e3w ekei pou leei inbox leei synexws messaging: system error (-1). Mporeite na me boh8eisete?

 

P.S: To problhma emfanisthke 3afnika xwris na kanw install tpt...

 

Δοκιμασε να αλλαξεις την ρυθμιση που αφορα την αποθηκευση των μηνυματων.

Αλλαξε την ,απο την καρτα ,στο τηλεφωνο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να αλλαξεις την ρυθμιση που αφορα την αποθηκευση των μηνυματων.

Αλλαξε την ,απο την καρτα ,στο τηλεφωνο.

 

To ekana alla pali to idio warning pali efmanizetai. Ti allo mporw na kanw epeidi twra to kinhto mou einai axrhsto gia sms kai den mporw na steilw ka8olou (mporw, alla einai poly spastiko pou petagetai to warning ka8e ligo). Pls help... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

To ekana alla pali to idio warning pali efmanizetai. Ti allo mporw na kanw epeidi twra to kinhto mou einai axrhsto gia sms kai den mporw na steilw ka8olou (mporw, alla einai poly spastiko pou petagetai to warning ka8e ligo). Pls help... :w00t:

basika to idio pou les to ekane se enos filou to 3650 kai to ebgaze epeidh eixe kollhsei io!!twra den kserw mhpws ftaiei kati allo alla an einai panto gia mia anaba8misoula mpas kai ginei kati!

Link to comment
Share on other sites

Pos mporo na energopoiiso ta pliktra ploigisis stin katastasi anamonis tou tilefonou???Giati pigainontas stis rithmiseis tou tilefonou ta mona energa einai to deksi kai to aristero pliktro epilogis???

 

Θα το πας για αναβαθμιση το 7610 φιλε μου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Καινουριος εδω μεσα και θα ηθελα μια βοηθεια...

Λοιπον εχω εγκαταστησει το NOKIA PC SUITE απο το cd του nokia 7610 αλλα εχει προβλημα και θελω να το διαγραψω και δεν μπορω ( προσθαφαιρεση. διαγραφη...) κατεβασα ξανα απο τη nokia com νεοτερη εκδοση αλλα και παλι δεν μπορει να διαγραφει η προηγουμενη για να γινει η εγκατασταση της νεα εκδοσης.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

 

 

 

"""ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΜΩς ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ"""

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ......!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Καινουριος εδω μεσα και θα ηθελα μια βοηθεια...

Λοιπον εχω εγκαταστησει το NOKIA PC SUITE απο το cd του nokia 7610 αλλα εχει προβλημα και θελω να το διαγραψω και δεν μπορω ( προσθαφαιρεση. διαγραφη...) κατεβασα ξανα απο τη nokia com νεοτερη εκδοση αλλα και παλι δεν μπορει να διαγραφει η προηγουμενη για να γινει η εγκατασταση της νεα εκδοσης.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Τι μηνυμα σου βγαζει δηλαδη οταν πας να κανεις απεγκατασταση;;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Loipon,paw na to 3ekokalhsw pali to thread mhpws vrw lysi sto provlima moy. Efxaristw gia tis apanthseis sas k aftoys pou diavasan to prob moy k as mhn mporoyn na apanthsoyn.

 

Extes,etsi 3afnika,sto 7610 moy,de mporoysa na kanw tpt ektos apo to na mpainw sto menu k meta an pataga kapoia epilogh htan san na mh ginotan tpt,pataga p.x. na mpei sta mhnymata h kapou alloy k den empaine,de mporoysa na kanw akrivws tpt allo ektos apo na mpainw sto menu k na vgainw.

To ekleisa k to 3ananoi3a,pali ta idia,akoma k toy koumpia apenergopoiisis otan to pataga den evgainan oi epiloges,mono ama to patoysa synexomena ekleine.

Afou to ekleisa k to 3ananoi3a 2-3 fores k douleia den ekane ektos apo to na mpainei sto menu k tpt allo,to 3anaekleisa gia akomh mia fora,twra epa8a th zhmia,anoigei,k grafei gia poly wra to NOKIA k afoy perasei arketh wra,feygei to NOKIA k menei lefkh i o8onh,anoixth,de svhnei to fws k de kanei tpt allo osh wra k na t'afhsw,shmeiwteon oti mono ama vgalw th mpataria svhnei.

Dokimasa k evgala thn mmc alla pali to idio,alla3a sim alla pali to idio,xwris sim pali to idio,mono thn mpataria de mporoysa na alla3w giati den exw allh.

K twra exw meinei etsi,anoigei,vgazei to NOKIA ekei pou vgainei sthn arxh apo katw k meta menei anoixth h o8onh sketh,mono to fws,fainetai.

 

Ama mporei kapoios na voh8hsei 8a tou eimai poly grateful.

 

P.S. paw twra na koita3w olo to thread apo thn arxh.

 

EFXARHSTW

Μαύρη Θύελλα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Καινουριος εδω μεσα και θα ηθελα μια βοηθεια...

Λοιπον εχω εγκαταστησει το NOKIA PC SUITE απο το cd του nokia 7610 αλλα εχει προβλημα και θελω να το διαγραψω και δεν μπορω ( προσθαφαιρεση. διαγραφη...) κατεβασα ξανα απο τη nokia com νεοτερη εκδοση αλλα και παλι δεν μπορει να διαγραφει η προηγουμενη για να γινει η εγκατασταση της νεα εκδοσης.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

 

 

 

"""ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΜΩς ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ"""

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ......!!!!!!

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα και κατέβασα το Tune up utility και έτσι το έσβησα και μπόρεσα μετά να το κάνω εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σοβαρά μιλάς??μεγάλη ατυχία...(ευκαιρία όμως για να πάρεις ένα κινητό με περισσότερες δυνατότητες από αυτό)..το ίδιο είχα πάθει k εγώ με το πρώτο μου κινητό ..μεγάλη λύπη..αν και ο αντικαταστάτης του(7610) ήταν άξιος...
Link to comment
Share on other sites

Αφησε το παντως ανοιχτο τελειως 2-3 μερες μπας και στεγνωσει και γλυτωσεις.Δεν χανεις και τιποτα. ;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...βοήθεια... :cry: Ξαφνικά το κινητό μου δεν δέχεται να κάνει καμία outgoing σύνδεση...ούτε USB ούτε bluetooth. Το πρόβλημα ξεκίνησε στα καλά του καθουμένου.Προσπαθούσα να στείλω κάτι με bluetooth σε ένα φίλο μου και μου έβγαζε αδυναμία σύνδεσης και το παρατάω. Πάω μετά από κάποια ώρα να στείλω ξανά και μόλις επιλέξω αποστολή μέσω/ Bluetooth κάνει restart το κινητό! :cry: :confused: Αυτό συμβαίνει με οποιοδήποτε αρχείο και με οποιοδήποτε πρόγραμμα υποστηρίζει αποστολή με bluetooth. Οι άλλοι μπορούν να μου στείλουν κανονικά. Τώρα προσπαθώ να κάνω backup με το pcsuite αλλά...μόλις ξεκινάει το backup κάνει restart το κινητό :cry: Έβγαλα την mmc,έκανα deactivate ότι πρόγραμμα είχα on startup,έβαλα το βασικό theme του κινητού, έβγαλα τα fonts...τί άλλο να κάνω?Πώς θα κάνω backup για να δοκιμάσω ένα format?Άμα δεν λυθεί και με format με βλέπω για νέο firmware :( Άλλα ρε γμτ στα καλά του καθουμένου?Και ότι δεν έχει σχέση με usb και bluetooth δουλέυει κανονικότατα...Καμιά ιδέα? :cry:

 

Edit: Μόλις επιχείρησα να κάνω αντίγραφο της μνήμης του τηλεφώνου στην mmc...και έκανε restart :cry:

 

Edit2: Θυμήθηκα ότι όταν σταμάτησα να προσπαθώ να στείλω αρχείο μέσω bt εγκατέστησα το F-cabir το antivirus της F-secure. Υπάρχει περίπτωση αυτό να μου προκάλεσε τα προβλήματα :mad: Αν και το έχω σβήσει τώρα...έχω ακόμα προβλήματα. Υπάρχει περίπτωση να αφήνει υπολλείματα? Ή να μου έκανε κανένα αρχείο της μνήμης του τηλεφώνου corrupt?

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

yparxei kapoia anavafmisi gia to 7610? exei parei kanenas to movie to mobile apo ton germ.... ? einai kalo, fainete kala h eikona? kserete kai kanena programa pou na paizei allhs morfhs video apo .rm kai .3gp
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

exei parei kanenas to movie to mobile apo ton germ.... ? einai kalo, fainete kala h eikona? kserete kai kanena programa pou na paizei allhs morfhs video apo .rm kai .3gp

 

Οι πληροφοριες που ζητας βρισκονται στο αναλογο θεμα Μετατροπή & Αναπαραγωγή Video στο κινητό το οποιο θα το βρεις απο τον *** ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ ***

 

Οσο για αναβαθμιση ,ναι, υπαρχει, με μια αναζητηση θα βρεις και τι διορθωνει η τελευταια που κυκλοφορει ,αν δεν κανω λαθος ειναι η v 5.0509.0

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που αναρωτιέται κανείς για το τί απόγινε το κινητουλίνι μου...Κατάφερα να κάνω Synchronize με το outlook. Έπειτα έκανα restore ένα backup που είχα από πέρισι :( τέσπα καλό είναι και αυτό...Μου έβγαλε ένα λάθος (δεν μπόρεσε να κάνει restore το contacts.db !!! :D ) Οπότε δεν έχασα τα τηλέφωνα...Είμαι και πολύ κολό :X φαρδος μές την ατυχία μου...Μετά το restore όλα δουλέυουν τζάμι :cool: κανένα πρόβλημα. Τα sms ήταν στην κάρτα,εφαρμογές κτλ κομπλέ εκτός από το fscaller που αν και ήταν ενεργοποιημένο δεν εμφανίζεται οπότε reinstall. Με synchronize με το pc πήρε από το outlook σημειώσεις/καταχωρίσεις ημερολογίου οπότε πάνε και αυτά. To Backup με το pcsuite ή του κινητού ακόμα δεν δουλέυουν και δεν ξέρω γιατί. Έχω πάρει ένα backup με το Sprite Backup αλλά δεν ξέρω αν δουλέυει...Ελπίζω να μην χρειαστεί να το μάθω :X :O :rolleyes:

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι 7610άκηδες χαιρετώ!

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...

Ξερω πως το 7610 κανει λήψη video εως 10 λεπτα.Γίνεται να ξεπεράσει αυτό το όριο , κ να φτάσει για παράδειγμα την 1 ώρα , όπως το 6630 ?

 

Ευχαριστώ πολύ ! :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι 7610άκηδες χαιρετώ!

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...

Ξερω πως το 7610 κανει λήψη video εως 10 λεπτα.Γίνεται να ξεπεράσει αυτό το όριο , κ να φτάσει για παράδειγμα την 1 ώρα , όπως το 6630 ?

 

Ευχαριστώ πολύ ! :)

 

Και βεβαια μπορει με το ETI Camcoder ή το Philips Camcorder. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...