Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο φιλε μου το κινητο.Εγω το χρησιμοποιουσα με μια 512Mb rs-mmc της ATP αλλα παιρνει χωρις προβλημα και 1Gb καρτα.

 

 

yparxei 1GB rs-mmc ? :blink:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yparxei 1GB rs-mmc ? :blink:

 

Ναι υπαρχει κατοπιν παραγγελιας.Κοιτα ΕΔΩ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις του έβαλα μια 256ΚΒ και δεν χορταίνω να τραβάω φώτος!

Φόρτωσα και αγαπημεάν τραγούδια και είμαι έτοιμος!

Αν το ήξερα ότι δεν έχει πρόβλημα θα έβαζα 1 GB!

Δεν πειράζει....

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

τι να το κανεις 1gb??(τι να βάλεις μέσα??)

τέσσρα,εγώ έχω μια 256mb ATP ,έχω μέσα καμια20aria mp3 ,ηχους,φάρσες,άπειρες εικόνες και άπειρες εφαρμογές το ίδιο και μου έχουν μείνει αλλα 65mb να γεμίσω!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που τα αποθηκεύω εδώ και πόσους μήνες στην mmc δεν είχα ποτε τέτοιο "problemm"!!

 

Και εγώ μετα από φορμάτ σε κάρτα και τηλέφωνο δεν έχω κανένα πρόβλημα. :)

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo paidia!!!file mou thelo 1 gb gia na to kano k mp3 player kai na exo arketo xoro gia video k fotos!!!oso pio megali mnhmh tosso to kalitero!!!

 

:)

 

-Paides uparxei programmataki pou otan me kalei kapios na pazei video me hxo?px san tis video tones pou diafimizoun!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκέφτομαι να αγοράσω το 7610 αλλα πιο πριν είχα το 6600 (τώρα το Ρ900).

Το 6600 το πουλησα γιατι μου φαινοταν πολυ αργό, και θέλω να ξέρω αν και το 7610 είναι το ίδιο αργό στο μενού και τις λειτουργίες του....

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκέφτομαι να αγοράσω το 7610 αλλα πιο πριν είχα το 6600 (τώρα το Ρ900).

Το 6600 το πουλησα γιατι μου φαινοταν πολυ αργό, και θέλω να ξέρω αν και το 7610 είναι το ίδιο αργό στο μενού και τις λειτουργίες του....

 

Thanks!

 

ego diatheto ke ta dio ke megali diafora stin tahitita den vlepo!

tha su protina na kitaxis to 6680 an vevea mporis na diathesis perisotera hrimata!

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7610/2.0 (5.0509.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Mporei kapoios na mu pei poio einai to teleutaio firmware gia to 7610 kai an diwrthwnei kati idiaitera shmantiko? Exw thn 5.0509.0 apo tis 28-5-05 RH51

 

 

 

Ξ§ΟΞ·ΟΞΉΞΌΞΏΟΞΏΞΉΞ·ΟΞ΅ λαΟΞΉΞ½ΞΉΞΊΞΏΟΟ ΟΞ±ΟΞ±ΞΊΟΞ·ΟΞ΅Ο

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,πιστεύω το παρακάνατε,το 6600 μπορεί να είναι αργό αλλα σε σχέση με το 7610 είναι σαφώς πολύ πιο γρήγορο(το 7610) !!το έχει ένας φίλος μου το 6600 και αργεί περισσότερο από το 7610 μου!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,πιστεύω το παρακάνατε,το 6600 μπορεί να είναι αργό αλλα σε σχέση με το 7610 είναι σαφώς πολύ πιο γρήγορο(το 7610) !!το έχει ένας φίλος μου το 6600 και αργεί περισσότερο από το 7610 μου!!

 

Η αληθεια ειναι αυτη ,το 7610 ειναι λιγο πιο γρηγορο. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα για αναβάθμιση πριν λίγες μέρες να βάλω το τελευταίο firmware!!μου εξαφανίστηκαν τα σταλθέντα sms(τα αποθηκεύω στην mmc)!!ξέρετε τι μπορώ να κάνω??είχα κάνει backup-restore αφού το πήρα αλλα tpt!!είχα backup και την mmc με το pc suite!!φοβάμαι μην 2"πλασιαστουν" οι επαφές κτλ !!τι μου προτείνεται?
Link to comment
Share on other sites

200 σελίδες για το 7610!

πολύ καλό τηλέφωνο αλλά πάντα η nokia αφήνει κάτι απέξω ώστε να μας κάνει να πάρουμε το επόμενο μοντέλο! Εντωμεταξύ και μέχρι να γίνει αυτό συνεχίζουμε να το φορτώνουμε!! Ποτέ δεν βαριέσαι ένα symbian τηλέφωνο!!

Link to comment
Share on other sites

Gia kapoio logw otan sbisw tis anafores apo ta minimata mou emfanizontai ksana otan steilw neo minima! why???

H anabathmisH telika otan to kinito einai katw apo ena etos H agora tou xrewnete?

Link to comment
Share on other sites

k εμενα μου το κάνει αυτό νίκος_star με τις αναφορές(ακόμα k τώρα που έχω το τελευταίο το τελευταίο firmware),αν και δεν το θεωρώ κάτι σοβαρό..

 

ναι,χρεώνεται η "αναβάθμιση" όταν το κινητό είναι πάνω των 12μηνών με 15-20ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

ναι,χρεώνεται η "αναβάθμιση" όταν το κινητό είναι πάνω των 12μηνών με 15-20ευρώ..

 

Εκτος αν καποιος το αγορασε 1η Απριλιου και μετα οπου ισχυει η 2ετης εγγυηση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Paidia to provlima tou kinitou sinexizei allaksa na apothikevei ta minimata sti mnimi tilefonou omos pali to idio evgala tin mnini mmc kai to afisa sketo alla sinexizei to idio de ksero ti na skeftika mipos exei parei io alla evala efarmogi apo edo kai den vrike kati , mipos kserete ti mporei na ginei??????????

sti nokia de thelo na apo dioti exo kakes namniseis me to 6210 pou mou to kratisan 1 kai mina sto service, an gnorizete kati apadiste mou.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις μεγάλη διαφορά μετά την αναβάθμιση? Σε ποιόν τομέα? Μου προτείνεις ανεπιφύλακτα να την κάνω? Εχω την v 4.0437.4
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έκανα την αναβάθμηση δεν παρατήρησα τίποτα φοβερό.Έγινε ελάχιστα πιο γρήγορο αλλά τίποτα σπουδαίο.
Link to comment
Share on other sites

μια απλη ερωτηση ,

μπορω στο 7610 να βαλω οταν το κινητο μεινει ανεργο για πχ 1λεπτο να κλειδωνει το πληκτρολογιο?

Link to comment
Share on other sites

μια απλη ερωτηση ,

μπορω στο 7610 να βαλω οταν το κινητο μεινει ανεργο για πχ 1λεπτο να κλειδωνει το πληκτρολογιο?

 

Δοκιμασε το AutoLock http://fuse.stc.cx/autolock/

που ειναι και δωρεαν

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...