Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valentinos5 (24 Δεκ. 2004 , 18:14)

 

Mallon to provlima einai tis rs-mmc m evala tin tin rs-mmc kapoiou filou m k douleve kanonika

 

 

Καταλαβα :( , αν μιλας παντως για την rs-mmc που δινει η νοκια, δεν φημιζεται για την ποιοτητα της :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (24 Δεκ. 2004 , 18:24)

 

Καταλαβα :( , αν μιλας παντως για την rs-mmc που δινει η νοκια, δεν φημιζεται για την ποιοτητα της :(

 

 

και τις πουλαει αλλωστε και παμφθηνα επειδη ακριβως εχουν τοσο καλη ποιοτητα.... :worry: :rolleyes: :o

 

Ααααχ...νοκια...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi (24 Δεκ. 2004 , 18:37)

 

και τις πουλαει αλλωστε και παμφθηνα επειδη ακριβως εχουν τοσο καλη ποιοτητα.... :worry: :rolleyes: :o

 

Ααααχ...νοκια...

 

telika piga k agorasa mia 128mb gireva ton 512 mb alla m eipan poli diskola tha vro(apo kipro eimai)
Link to comment
Share on other sites

πηγα να αγορασω μια μνημη 512ΜΒ και μου είπανε πως καλο θα ηταν να μην βάλω πανω απο 128 γιατι θα κολλαει το κινητο...τι λετε? παιρνει 512ΜΒ μνημη?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Baracuda (25 Δεκ. 2004 , 00:40)

 

πηγα να αγορασω μια μνημη 512ΜΒ και μου είπανε πως καλο θα ηταν να μην βάλω πανω απο 128 γιατι θα κολλαει το κινητο...τι λετε? παιρνει 512ΜΒ μνημη?

 

 

Παιρνει φιλε μου δοκιμασμενα 512ΜΒ,χωρις κανενα κολλημα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

pe paidia giati mou kanei diakopes otan paizei mp3 kai video?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΩ ΣΤΟ ΤΑΦΟ ΜΟΥ ΚΟΛΙΒΑ ΚΙΑΡΤΟΥΛΑΚΙΑ,ΜΟΝΟ ΤΟ CHIVAS ΑΦΘΟΝΟ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΑΓΑΚΙΑ

BLACKOPS/QX9770 ON PHASE/DDR3 4GB 2.0GHZ/300GB VELOCIRAPTOR/DUAL 4870X2/1300W/ CHIFTEC BLACKDRAGON[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Paidia tha paw na kanw anabathmisi to kinito mou!

An kanw back up me to Pc suite tha xathoun ta programmata ktl??? xreiazetai na ta ksanagrapsw meta??? ta exw alla bareto einai :P :P

Kai ta minimata??? Epanaferontai me to Back up h oxi???

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρήσει κανείς το εξής ή το κάνει μόνο σε μένα?Οταν βάζω τα μηνυματα να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης δεν έχω ήχο όταν μου έρχεται μήνυμα(στην οθόνη το δείχνει κανονικά) ενώ όταν τα βάζω να αποθηκεύονται στην μνήμη του τηλ μου βγάζει κανονικά ήχο.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (26 Δεκ. 2004 , 16:01)

 

Paidia tha paw na kanw anabathmisi to kinito mou!

An kanw back up me to Pc suite tha xathoun ta programmata ktl??? xreiazetai na ta ksanagrapsw meta??? ta exw alla bareto einai :P :P

Kai ta minimata??? Epanaferontai me to Back up h oxi???

 

οταν θα κανεις restore θα τα εχεις ολα οπως πριν ;)
Link to comment
Share on other sites

ενα προγραματακι που εχει και λεγεαι εντοπισμος θεσης τι ειναι και τι κανει?το εχετε ενεργοποιημενο?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikos2004dj (27 Δεκ. 2004 , 17:08)

 

ενα προγραματακι που εχει και λεγεαι εντοπισμος θεσης τι ειναι και τι κανει?το εχετε ενεργοποιημενο?

 

 

Πρεπει να υποστηριζεται απο το δικτυο

Positioning

allows the network to detect the position of your nokia cellular phone. By enabling or disabling Positioning

, you choose when your position information is provided to the

network.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia format sthn karta pws kanw??? Den pisteuw na exei kana problima meta e?

thelw na kanw gia na ta kanw ola restore meta apo to back up giati ekana anabathmisi :D kai thelw na nai ola opws prin.

Gia na ginoun kai oi fakeloi ktl opws akribws htan prin OLA.

Ginetai kai kateutheian restore etsi h prwta na kanw format??

 

telika me thn anabathmisi sbinetai oti exeis sto thlefwno mono. apo thn karta mou tipora de sbistike ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (27 Δεκ. 2004 , 20:49)

 

Paidia format sthn karta pws kanw??? Den pisteuw na exei kana problima meta e?

thelw na kanw gia na ta kanw ola restore meta apo to back up giati ekana anabathmisi :D kai thelw na nai ola opws prin.

Gia na ginoun kai oi fakeloi ktl opws akribws htan prin OLA.

Ginetai kai kateutheian restore etsi h prwta na kanw format??

 

telika me thn anabathmisi sbinetai oti exeis sto thlefwno mono. apo thn karta mou tipora de sbistike ;)

 

 

Μορφοποιηση καρτας θα κανεις απο το μενου της Μνημης ,αλλα αν κανεις φορματ στην καρτα πως θα κανεις restore μετα απο την καρτα στο τηλεφωνο ? Εκτος αν εχεις παρει back-up με το pc suite.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,μια απορία.Πηρα ενα 7610 ολοκαινουργιο,να το εξετασω λιγο για να δω αν θα το παρω.Πηγαινω στο προφίλ να δω τους ηχους και δεν δουλευει κανεις.Το ηχείο δουλευει,με πηραν τηλ και ακουω κανονικά.Προφίλ=γενικό.Η δόνηση δουλευει.Καμμια ιδέα κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grvit (27 Δεκ. 2004 , 22:40)

 

Ρε παιδιά,μια απορία.Πηρα ενα 7610 ολοκαινουργιο,να το εξετασω λιγο για να δω αν θα το παρω.Πηγαινω στο προφίλ να δω τους ηχους και δεν δουλευει κανεις.Το ηχείο δουλευει,με πηραν τηλ και ακουω κανονικά.Προφίλ=γενικό.Η δόνηση δουλευει.Καμμια ιδέα κανείς?

 

 

Οταν σε παιρνουν τηλ χτυπαει κανονικα ?

Δοκιμασες την ανοικτη ακροαση ?

(αλλο το ακουστικο,αλλο το ηχειο-μεγαφωνο)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δεν χτυπαει καθόλου οταν με καλουν.(πηρα απο το σταθερό του σπιτιού).ΟΥτε η ανοιχτή ακρόαση δουλεύει.Τώρα μόλις το δοκιμασα.Μα τόσο γκαντέμης να ειμαι ? Ειχα SX1 μεχρι πριν 2 εβδομαδες,βαρέθηκα τα κολληματα και τα αυτοματα reset,παιρνω Ζ1010 καλό αλλα οχι αρκετό.Το βούτηξε η γυναίκα.Παιρνω τωρα το 7610 και εχει πρόβλημα....?

Τι αλλο μπορω να δοκιμασω να δω αν μπορω να λυσω το πρόβλημα?

Η γυναικα στο σταθερό λεει οτι με ακουει πολυ δυνατά αλλα οταν ενεργοποιήσω την ανοιχτή ακρόαση,με ακουει σε διπλασια ενταση απο οταν εχω ρυθμιση ακουστικού.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grvit (27 Δεκ. 2004 , 22:56)

 

δεν χτυπαει καθόλου οταν με καλουν.(πηρα απο το σταθερό του σπιτιού).ΟΥτε η ανοιχτή ακρόαση δουλεύει.Τώρα μόλις το δοκιμασα.Μα τόσο γκαντέμης να ειμαι ? Ειχα SX1 μεχρι πριν 2 εβδομαδες,βαρέθηκα τα κολληματα και τα αυτοματα reset,παιρνω Ζ1010 καλό αλλα οχι αρκετό.Το βούτηξε η γυναίκα.Παιρνω τωρα το 7610 και εχει πρόβλημα....?

Τι αλλο μπορω να δοκιμασω να δω αν μπορω να λυσω το πρόβλημα?

Η γυναικα στο σταθερό λεει οτι με ακουει πολυ δυνατά αλλα οταν ενεργοποιήσω την ανοιχτή ακρόαση,με ακουει σε διπλασια ενταση απο οταν εχω ρυθμιση ακουστικού.....

 

 

Υποθετω οτι εχεις ανεβασει την ενταση μεσα απο το προφιλ.

Φιλε μου απο αυτα που γραφεις ,μαλλον εχει προβλημα το ηχειο-μεγαφωνο και θα θελει αλλαγη. Το εχεις ηδη αγορασει; ,μπορεις να το δωσεις πισω ;

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εχω αγοράσει ακομα.Γνωρίζομαι καλα με τον ιδιοκτητη του καταστηματος και μπορω να δοκιμαζω κατι σπιτι πριν το αγοράσω.Κρίμα παντως που εγινε ετσι με το 7610.Ευχαριστώ για την αμεση βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Και οταν το ανοιγω δεν κανει καποιο ηχο παντως.Υπαρχει περιπτωση να μην δουλευουν οι ηχοι επειδή δεν εχω φορτισει καθόλου την μπαταρία του? Εχει μια μπαρα. Απιθανο,δεν το εχω ξανασυναντησει αλλα ειπα να ρωτήσω.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grvit (27 Δεκ. 2004 , 23:04)

 

Υπαρχει περιπτωση να μην δουλευουν οι ηχοι επειδή δεν εχω φορτισει καθόλου την μπαταρία του? Εχει μια μπαρα. Απιθανο,δεν το εχω ξανασυναντησει αλλα ειπα να ρωτήσω.

 

 

Οχι δεν ισχυει κατι τετοιο .

Αλλαξες την ενταση ηχου κλησης μεσα απο το προφιλ ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grvit (27 Δεκ. 2004 , 23:11)

 

Ναι βεβαια.Και δοκιμασα με κλησεις απο το σταθερό σε ολα τα προφίλ μήπως...αλλά τιποτα.

 

 

Αφου εχεις την επιλογη να το αλλαξεις φιλε μου , δοκιμασε καποιο αλλο 7610.

Σαν τελευταια λυση (που δεν νομιζω ,να εχει σχεση,) εφοσων εχει προβλημα το ηχειο-μεγαφωνο, κανε ενα φορματ

 

Το κινητο στην φορτιση !

Με κλειστό το κινητο, κρατάς πατημένα τα *,3,πράσινο και το ανοίγεις χωρίς να αφήσεις τα κουμπια .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

3 συντομες ερωτήσεις.

 

1-αν δοκιμασω format ,υπάρχει περίπτωση να φανει οταν επιστραφει στην εταιρία και να μην το παιρνουν πίσω ?

 

2-Εχει δυνατή ανοιχτή ακρόαση ?

 

3-Γενικά ειναι αξιόπιστο ? (εχω κακή εμπειρία απο το συγκεκριμενο SX1 που ειχα) Να ψαξω το 6670 ?

 

Εναλλακτικά θα επαιρνα το 6230.Ξερω καμμια σχεση αλλα ειναι δοκιμασμενο και αξιόπιστο και εχει δυνατούς ήχους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...