Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

Θα ήθελα να μάθω εάν ειναι απαραίτητο το cd που περιεχεται με το 7610 για να του περασω καποια θεματα , παιχνιδια κλπ.

Εάν ναι , μήπως μπορώ να βρω το software κάπου στο δίκτυο ;

Ευχαριστώ πολύ

 

ps:Ευελπιστω σε συντομη απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tο έκανα και copy/paste και download αλλά τίποτα...

"Τhe mobile phone rejected the operation" μου βγάζει και πάλι...Μάλλον κάτι γίνεται με το τηλέφωνο.΄Προσπαθώ να βρώ κάποιο setting και δεν βρίσκω κάτι. Λές και είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο....:cry::angry:

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος INDYJONES (19 Νοέ. 2004 , 19:56)

 

Καλησπέρα

Θα ήθελα να μάθω εάν ειναι απαραίτητο το cd που περιεχεται με το 7610 για να του περασω καποια θεματα , παιχνιδια κλπ.

Εάν ναι , μήπως μπορώ να βρω το software κάπου στο δίκτυο ;

Ευχαριστώ πολύ

 

ps:Ευελπιστω σε συντομη απάντηση!

 

 

Οτι software ειχε μεσα το CD μπορεις να το κατεβασεις απο το επισημο site της Nokia ΕΔΩ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος INDYJONES (19 Νοέ. 2004 , 20:28)

 

μόνο για να βρει το κινητο ο υπολογιστής τί χρειάζεται;

 

 

ενα bluetooth dongle :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη δεν εχω bt παρα μονο το καλωδιο DKU2 κ θελω να περασω καποια αρχεια στο 7610.Γίνεται ;Κ αν ναι ποιο προγραμμα πρεπει να κατεβασω απο το Site της nokia ;

thanks

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι:

Στο ξυπνητηρι ως γνωστον υπαρχουν οι εντολες "διακοπη" και "αναβολη".

Τωρα τελευταια, τις περισσοτερες φορες οταν χτυπαει, δεν υπαρχει η εντολη "αναβολη" και επανερχεται μονο με restart του κινητου. Μαλλον καποιο προγραμμα δημιουργει αυτο το προβλημα αλλα δεν εχω ιδε ποιο. Σημειωτεον οτι δεν εχω αλλο προγραμματακι με ωρες και ξυπνητηρια περαν του κανονικου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geokaza (20 Νοέ. 2004 , 11:51)

 

Εχω ενα προβληματακι:

Στο ξυπνητηρι ως γνωστον υπαρχουν οι εντολες "διακοπη" και "αναβολη".

Τωρα τελευταια, τις περισσοτερες φορες οταν χτυπαει, δεν υπαρχει η εντολη "αναβολη" και επανερχεται μονο με restart του κινητου. Μαλλον καποιο προγραμμα δημιουργει αυτο το προβλημα αλλα δεν εχω ιδε ποιο. Σημειωτεον οτι δεν εχω αλλο προγραμματακι με ωρες και ξυπνητηρια περαν του κανονικου.

 

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα! :(

Όποτε θέλει βγάζει την αναβολή και με restart επανέρχεται..Ειδικά αν έχω κάποιες μέρες να του κάνω restart βγαίνει. Πιθανόν να είναι bug και να διορθώνεται με το νεο firmware. :o

 

PS: Έχω χάσει δουλειές, ραντεβού, μαθήματα απο αυτό το bug :mad: :cry:

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw kati??me thn anabathmish diorthwnetai h diakoph pou kanei ka8e 5second kata th diarkei anaparagwghs kapoiou mousikou arxeiou h xreiazetai kamia rithmish apo ton xrhsth...?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss (20 Νοέ. 2004 , 15:06)

 

na rwthsw kati??me thn anabathmish diorthwnetai h diakoph pou kanei ka8e 5second kata th diarkei anaparagwghs kapoiou mousikou arxeiou h xreiazetai kamia rithmish apo ton xrhsth...?

 

 

Δες ΕΔΩ τι διορθωνει το νεο firmware. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Thanks asymvivastos !!!!!!!ta mhnumata tou kinhtou k ayta pou exw stis shmeiwseis tha xa8oun meta thn anabathmish ??an nai ti na kanw gia na to apofigw???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (20 Νοέ. 2004 , 21:42)

 

poso kostizi i anaba8misi

 

Η αναβαθμιση ειναι δςρεαν εκτοσ κ αν εχει ληξει η εγγυηση του κινητου.Διαφορετικα κοστιζει 20 ευρω
ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΕΤΙΧΥΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΞΥΠΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..........
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss (20 Νοέ. 2004 , 22:19)

 

Thanks asymvivastos !!!!!!!ta mhnumata tou kinhtou k ayta pou exw stis shmeiwseis tha xa8oun meta thn anabathmish ??an nai ti na kanw gia na to apofigw???

 

 

Για να μην χάσεις τα μηνύματά σου αποθήκευσέ τα σε ένα .txt αρχείο με τη βοήθεια του προγράμματος MessageSever ή MessageStorer. Kαι τα δύο καλά είναι. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος theangel (20 Νοέ. 2004 , 21:18)

 

ονομαστε μου ενα προγραμμα για encrypt, decrypt fies στο 7610??

ευχαριστω

 

 

Media Safe - for media files

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1034&faq=5

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

pedia na kano mia erotisi katebasa simera apo to irc to philips camcoder pro v1.03 full doulebi sto 7610 i ekdosi 1.03;

giati ego exo tora tin 1.01 kai kati akoma prin tin trekso na apegkatastiso tin palia i na tin trekso apo pano.

Doulebi kanonika i kani kana problima.

 

Efxaristo

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (21 Νοέ. 2004 , 13:24)

 

kalitera sbise tin palia prota! ;)

 

 

tin ebala ala trabai poli eleina video den exi ka8olou kali piotita

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος adenira (20 Νοέ. 2004 , 23:04)

 

Η αναβαθμιση ειναι δςρεαν εκτοσ κ αν εχει ληξει η εγγυηση του κινητου.Διαφορετικα κοστιζει 20 ευρω

 

15 ευρω(τουλαχιστον τοσο μου εχουν παρει εμενα)

Link to comment
Share on other sites

Kai pali ena provlima pou ksanaantimetopisa sto parelthon. Piga na katevaso mia efarmogi java kai anti na tin kanei download egrapse mia simiosei kai otan patisa apothikeusei tin apothikeuse pali san simiosi! Ti ginete re?
The best preparation for tomorrow... is doing your best today!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ήθελα να ρωτήσω τί αξιζει να αγοράσει κάποιος ώστε να μεταφέρει στο κινητο του κάθε είδους αρχεία... 1.ενα card reader ή 2.bt συσκευή ; Κ αν γνωρίζετε , πόσο κοστίζουν ; (πάνω κάτω...)

Ευχαριστώ!

Ά κ κατι άλλο ... πολύ σημαντικό !!!

Επιχείρησα να περάσω στο 7610 ενος φίλου κάτι αρχεια με το καλώδιο που υπηρχε μέσα στο κουτι...

Λοιπον δεν είχα το cd κ κατεβασα τα προγραμματα απ τη νοκια,αλλά δεν κατάλαβα για ποιον λόγο πρεπει να υπαρχει το service pack 1 εγκατεστιμένο υποχρεωτικά στον υπολογιστη;;; !!! Ισχύει το ίδιο κ για τη συσκευη bt ;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος INDYJONES (21 Νοέ. 2004 , 21:53)

 

Παιδια θα ήθελα να ρωτήσω τί αξιζει να αγοράσει κάποιος ώστε να μεταφέρει στο κινητο του κάθε είδους αρχεία... 1.ενα card reader ή 2.bt συσκευή ; Κ αν γνωρίζετε , πόσο κοστίζουν ; (πάνω κάτω...)

Ευχαριστώ!

Ά κ κατι άλλο ... πολύ σημαντικό !!!

Επιχείρησα να περάσω στο 7610 ενος φίλου κάτι αρχεια με το καλώδιο που υπηρχε μέσα στο κουτι...

Λοιπον δεν είχα το cd κ κατεβασα τα προγραμματα απ τη νοκια,αλλά δεν κατάλαβα για ποιον λόγο πρεπει να υπαρχει το service pack 1 εγκατεστιμένο υποχρεωτικά στον υπολογιστη;;; !!! Ισχύει το ίδιο κ για τη συσκευη bt ;

Ευχαριστώ πολύ!

 

bt και reader ειναι πολυ χρησιμα,εχουν 40 και 20Ε περιπου αντιστοιχα ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...