Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hawk_heaven (15 Οκτ. 2004 , 12:48)

 

Paidia, exw balei ton emulator tou NGace, alla polla .blz paixnidia den ta paizei... Giati??? :(

 

Mono ta .blz paizoun kanonika?

 

Thanx

 

 

Δες την λιστα του φιλου killing_you2 για να δεις τι παιζει και τι οχι.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=14811&perpage=20&pagenumber=13

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θέλω να βάλω έναν τέτοιο emulator αλλά επειδή δεν ξέρω μπορεί να μου πει κανείς τι πρέπει να κάνω και που θα τον βρω? :)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 (15 Οκτ. 2004 , 14:15)

 

κι εγώ θέλω να βάλω έναν τέτοιο emulator αλλά επειδή δεν ξέρω μπορεί να μου πει κανείς τι πρέπει να κάνω και που θα τον βρω? :)

 

 

Αν θυμαμαι καλα το εχει σε καποιο απο τα group του ο Jim87.Οταν το κατεβασεις απλα το εγκαθιστας οπως και ολες τις υπολοιπες εφαρμογες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mpanos (15 Οκτ. 2004 , 16:07)

 

YPARXEI PAIDIA KAMIA RSMMC GIA TO 7610 POYTHENA GIATI DEN BRISKW??

 

 

Και βεβαια υπαρχει φιλε μου.Ριξε μια ματια στο http://www.play247.gr και θα βρεις μεχρι και 512Mb RS-MMC.Παντως αργησες λιγες μερες.Πριν απο 1 βδομαδα περιπου ο mirrorofsorrow ειχε κανονισει μαζικη παραγγελια απο το συγκεκριμενο e-shop. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να μην ψαχνω ολόκληρο το thread μπορείτε να μου πείτε που μπορω να βρω προγραμματάκια για το 7610; Ευχαρίστως να μου στείλετε ότι έχετε στο mail μου fi98ddv@hotmail.com . Ευχαριστώ προκαταβολικά:)
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

οταν τραβαω μια φωτογραφια με το 7610 και μετα παω να τη δω στην εκθεση,οταν την μεγενθυνω εμφανιζει πολλα pixels, αλοιωνεται η εικονα.

Αυτο δεν συνεβαινε στο 6600, υπαρχει καποια ρυθμιση??plz help

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Darkorigin (16 Οκτ. 2004 , 13:22)

 

οταν τραβαω μια φωτογραφια με το 7610 και μετα παω να τη δω στην εκθεση,οταν την μεγενθυνω εμφανιζει πολλα pixels, αλοιωνεται η εικονα.

Αυτο δεν συνεβαινε στο 6600, υπαρχει καποια ρυθμιση??plz help

 

mallon 8a vgazeis thn foto me megalo zoum gi'ayto to kanei!!an thn vgaleis kanonika xwris zoume mexri kai 3fores na thn megen8yneis den xaneis sxedon ka8olou poiothta!
Link to comment
Share on other sites

χωρις ζουμ τραβαω την φωτογραφια.Μηπως παιζει ρολο η αναλυση στην φωτο

εμενα την αλοιωνει παντος,

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Darkorigin (16 Οκτ. 2004 , 17:25)

 

χωρις ζουμ τραβαω την φωτογραφια.Μηπως παιζει ρολο η αναλυση στην φωτο

εμενα την αλοιωνει παντος,

 

 

Με τι αναλυση τραβας τις φωτος ,την μεγιστη?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Re paidia enas filos moy me 7610 ida oti i fotografia sto 7610 se indoors horoys vgainei kapos poly kafeti hroma??travixa mia me to 6260 kai mia me to 7610 toy kai to 7610 itane safos pio kathares alla poly kafe hroma vlepo otan ta anevasa sto pc!!Normal einai gia indoors me poly fos??mipos thelei format i den tha kanei kati?? Yparhei app poy tha mporei na perastei me sis file me radio opos toy 6260?Giati sto finale sis file einai ara,sigoura tha yparhei mia etariea poy ehei to app
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (17 Οκτ. 2004 , 02:00)

 

kati allo to radio handsfree poy kykloforie tis Nokia doulevei me to 7610??

 

 

Οχι ,δεν δουλευει δυστυχως.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (17 Οκτ. 2004 , 01:40)

 

Yparhei app poy tha mporei na perastei me sis file me radio opos toy 6260?Giati sto finale sis file einai ara,sigoura tha yparhei mia etariea poy ehei to app

 

 

Οχι,ουτε αυτο παιζει.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia otan travate foto se kapoio atomo se horoys mesa me fotismo me normal kai high analisi soy vgazei to prosopo poly foteino i poly kafe hroma?Eho mia aporia kai den xero ean ftaei i camera i genika ean ola ta 7610 einai etsi?mipos ehei kapoia epilogi kapoy kai den to eho rythmisei??Thanks
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα κ γω προχθες

Παμε στα αρνητικα πρωτα

1.Δεν εχει hands free στη συσκευασια!Απαραδεκτο για τοσα λεφτα συσκευη..

2.Ο κλασσικος μονοφωνικος ηχος...

3.Μετριοτατο ακουστικο....

4.Ασχημη αισθηση του joystick...μονο με το νυχι δουλευεται ευκολα....

5.Μετριοτατη(σε ορισμενες περιπτωσεις αθλια...) φωτογραφικη ικανοτητα...Ελπιζω με το update να φτιαξει καπως γιατι ειναι το μεγαλητερο παραπονο μου απο αυτη τη συσκευη...

6.Το πληκτρολογιο ειναι καπως....

 

Τα θετικα

1.Καλη ποιοτητα οθονης-ηχειου

2.Αρκετα καλη μπαταρια(για την κλαση του παντα)

3.Αριστο software κ διασυνδεσιμοτητα!

5.Καλωδιο USB

4.Μεχρι στιγμης φαινετε να εχει πολυ καλο σημα!

5.Προσωψεις!

6.Made In Finland ;)

 

Γενικα δε περιμενα κ πολλα απο αυτη τη συσκευη κ για αυτο εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο αυτην μιας κ ειναι καλητερη απο οτι την περιμενα ;)

 

Εχω τρελαθει να ψαχνω κ να κατεβαζω τα παντα για δοκιμη!Αν εχετε τπτ που θα επρεπε να δοκιμασω οπως κ διποτε ενημερωστε :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Samael (17 Οκτ. 2004 , 22:30)

 

Το παρελαβα κ γω προχθες

Παμε στα αρνητικα πρωτα

1.Δεν εχει hands free στη συσκευασια!Απαραδεκτο για τοσα λεφτα συσκευη..

2.Ο κλασσικος μονοφωνικος ηχος...

3.Μετριοτατο ακουστικο....

4.Ασχημη αισθηση του joystick...μονο με το νυχι δουλευεται ευκολα....

5.Μετριοτατη(σε ορισμενες περιπτωσεις αθλια...) φωτογραφικη ικανοτητα...Ελπιζω με το update να φτιαξει καπως γιατι ειναι το μεγαλητερο παραπονο μου απο αυτη τη συσκευη...

6.Το πληκτρολογιο ειναι καπως....

 

Τα θετικα

1.Καλη ποιοτητα οθονης-ηχειου

2.Αρκετα καλη μπαταρια(για την κλαση του παντα)

3.Αριστο software κ διασυνδεσιμοτητα!

5.Καλωδιο USB

4.Μεχρι στιγμης φαινετε να εχει πολυ καλο σημα!

5.Προσωψεις!

6.Made In Finland ;)

 

Γενικα δε περιμενα κ πολλα απο αυτη τη συσκευη κ για αυτο εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο αυτην μιας κ ειναι καλητερη απο οτι την περιμενα ;)

 

Εχω τρελαθει να ψαχνω κ να κατεβαζω τα παντα για δοκιμη!Αν εχετε τπτ που θα επρεπε να δοκιμασω οπως κ διποτε ενημερωστε :D

 

καλα η νοκια παντα στην συσκευασια δεν εβαζε και τιποτα :mad: σιγα μην εβαζε ακουστικα :p δεν λες που ειχε το καλωδιο,αν μπορουσαν δεν θα εδιναν ουτε φορτιστη για να τον αγορασεις ,για τις φωτο που βγαζει θα διαφωνησω μαζι σου!!δεν σου αρεσουν;γιατι;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (17 Οκτ. 2004 , 21:47)

 

paidia otan travate foto se kapoio atomo se horoys mesa me fotismo me normal kai high analisi soy vgazei to prosopo poly foteino i poly kafe hroma?Eho mia aporia kai den xero ean ftaei i camera i genika ean ola ta 7610 einai etsi?mipos ehei kapoia epilogi kapoy kai den to eho rythmisei??Thanks

 

σιγουρα εχει προβλημα σε φωτισμο εσωτερικου χωρου ...θελω να πιστευω οτι ειναι ετσι ωστε οταν βαζεις το φλας να βγαινουν καλες οι φωτο ...τωρα το φλάς ποτε θα το φερουν :(
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (17 Οκτ. 2004 , 22:50)

 

καλα η νοκια παντα στην συσκευασια δεν εβαζε και τιποτα :mad: σιγα μην εβαζε ακουστικα :p δεν λες που ειχε το καλωδιο,αν μπορουσαν δεν θα εδιναν ουτε φορτιστη για να τον αγορασεις ,για τις φωτο που βγαζει θα διαφωνησω μαζι σου!!δεν σου αρεσουν;γιατι;

 

Χμμ..ωστε ετσι η κ.Νοκια εε! :p Ειναι το πρωτο μου Νοκια παντως,εχω περασει απο αλλες 5 μαρκες ως τωρα. :D

 

Οσο για τις φωτο,ειναι ποιοτητα για 1mp τωρα αυτη??Κ ο φωτισμος ιδανικος θα ελεγα εε...!

Εξω,1η σκαλα zoom

 

Για συνθικες εσωτερικου φωτισμου δε το συζηταμε...τιγκα στο οπτικο θορυβο

Μεσα

 

Μεσα 2

 

Η καλητερη δυνατη,ναι δεν ειναι κ ασχημη :)

 

 

Ιδανικος φωτισμος

 

Μα καλα macro δεν εχει??

Μacro macro εισαι εδω??

 

Και τελος

Εξαιρετικα δυσκολες συνθηκες,εξαιρετικα ασχημα αποτελεσματα :)

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwthsh 8elw na kanw. Skeftomai na parw stereofwnika akoustika gia to 7610. 1) Dexete stereofonika akoustika etsi den einai h kanw la8os? 2) O hxos 8a akougete mono apo to ena akoustiko etsi den einai? Ti akrivws paizei?

 

Please help

Link to comment
Share on other sites

Για να... ευθυμήσουμε λίγο!

Δείτε πως αναγνωρίζει το 6600 μου το ΒΤ και πως ένα 7610!!! :mad: :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfs (18 Οκτ. 2004 , 16:43)

 

Paidia mia erwthsh 8elw na kanw. Skeftomai na parw stereofwnika akoustika gia to 7610. 1) Dexete stereofonika akoustika etsi den einai h kanw la8os? 2) O hxos 8a akougete mono apo to ena akoustiko etsi den einai? Ti akrivws paizei?

 

Please help

 

 

Δυστυχως φιλε μου κανεις λαθος ,δεν υποστηριζονται διπλα ακουστικα

απο το 7610, μονο κατι ακουστικα με ενσωματωμενο ραδιο που τα βρισκεις σε πλανωδιους πωλητες.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ μου Samael δεν ξερω η πρωτη φωτογραφια καμια σχεση κοιτα τι εχω βαλει εγω στην gallery κατι δεν μου αρεσει παντως :!: με οτι βγαζει το δικο μου παντα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (18 Οκτ. 2004 , 19:52)

 

Δυστυχως φιλε μου κανεις λαθος ,δεν υποστηριζονται διπλα ακουστικα

απο το 7610, μονο κατι ακουστικα με ενσωματωμενο ραδιο που τα βρισκεις σε πλανωδιους πωλητες.

 

 

 

Dhladh ean parw stereofwnika akoustika den 8a ta anagnwrizei ka8olou? Den 8a paizei toulaxiston apo to ena akoustiko?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfs (18 Οκτ. 2004 , 22:23)

 

Dhladh ean parw stereofwnika akoustika den 8a ta anagnwrizei ka8olou? Den 8a paizei toulaxiston apo to ena akoustiko?

 

 

Δυστυχως ,δεν τα αναγνωριζει το 7610.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...