Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο το Play υπαρχη πανω στο κουτι αυτοκολητο κοκκινο που ειναι ταινια ασφαλειας στα Ελληνικα που αναφερη σε περιπτωση που ειναι παραβιασμενο ελεγξε το περιεχομενο της συσκευασιας
Link to comment
Share on other sites

Επειδη στις προπαραγγελιες ειμαι και εγω γιαυτο σου λεω οτι μαλλον μουφες λενε.Αν το ειχε παρει καποιος δεν θα ειχε ποσταρει κατι?Εγω το εχω παραγγειλει 20-25 μερες ηδη...Γιαυτο και πιστευω οτι ειναι αναληθες αυτο που λενε για διαθεσιμοτητα απο τελος βδομαδας...Για τελος μηνα το υπολογιζα εγω...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει καπιος που εχει στα χερια του Desire?

 

Εάν διαβάσεις πιο πίσω θα δεις ότι έχουν πάρει στα χέρια τους δύο άτομα pre-release συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι σε αναζητηση καταστηματος και αποτι βλεπω καταληγω σε handtec

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα κανω τηλ σε Ελληνικα μαγαζια και αν αργησει να ερθει θα το παρω απεξω

 

μάλλον για απ έξω σε βλέπω...

 

εμένα 99% :D θα είναι το νέο μου κινητό αλλά δεν θα το αγοράσω αν δεν το πιάσω πρώτα στα χέρια μου... (ΝΟΜΟΣ.... :shifty:)

 

ελπίζω το πολυ σε κανά μήνα να το δούμε στα ελληνικά καταστήματα....

Link to comment
Share on other sites

Βαλε 2μηνο να εισαι μεσα:lol::lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Εάν διαβάσεις πιο πίσω θα δεις ότι έχουν πάρει στα χέρια τους δύο άτομα pre-release συσκευές.

Αληθεια ? Συγνωμη και παλι παραπληροφορηση μου :/

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Για πληροφορηση οσων εχουν παραγγειλει απο play247 σημερα πηρα και μου ειπαν οτι τελος βδομαδας ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ποτε θα το εχουν οχι οτι θα το εχουν τοτε...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει από Handtec και σήμερα μου ήρθε email από FedEx,οτι θα φύγει αυριο και να μπαίνω να τσεκάρω για την πορεία της αποστολής. Άντε να δούμε...

 

Πιστευω ήρθε η ώρα να αλλάξω avatar :p

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στο live chat του Handteck να ρωτήσω αν παραγγειλω σήμερα θα πάρω αν παραλάβουν αύριο... αλλιώς θα δω σε άλλο μαγαζί

 

Tελικα δεν απαντάνε θα το πάρω πεμτη από Ελληνικό μαγαζί!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιο Ελληνικο μαγαζι φιλος??? Υπαρχει κανενα που το εχει διαθεσιμο?

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επικοινωνια μου με play με ενημερωσαν οτι μεχρι Δευτερα θα το εχω στα χερια μου απλα δεν θα εχει λεει το μενου της ace-hellas ειδαλως θα επρπε να περιμενω μεχρι τελους του μηνα ναι σιγουρα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη τοτε μεχρι τελος του μηνα..

Αν κ βλεπω να παρουσιαζοντε μεχρι τελος της ανοιξης ολο νεες συσκευες κ ειμαι σε απογνωση..IPHONE OS 4 (IPHONE HD) βλεπω,Nokia Vasco me multitouch 720p HDMI,HTC Incredible, Samsung Galaxy S...

 

Ερχεται ενα καυτο καλοκαιρι γεματο εκπληξεις!!!:cool:

 

Καμια γνωμη???Να περιμενω η να παρω το Desire??:wacko:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα

 

ήρθε και σε μένα μύνημα από FedEx ότι θα το παραλάβουν αύριο και θα το παραλάβω μάλλον στις 12/04

 

Περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη τοτε μεχρι τελος του μηνα..

Αν κ βλεπω να παρουσιαζοντε μεχρι τελος της ανοιξης ολο νεες συσκευες κ ειμαι σε απογνωση..IPHONE OS 4 (IPHONE HD) βλεπω,Nokia Vasco me multitouch 720p HDMI,HTC Incredible, Samsung Galaxy S...

 

Ερχεται ενα καυτο καλοκαιρι γεματο εκπληξεις!!!:cool:

 

Καμια γνωμη???Να περιμενω η να παρω το Desire??:wacko:

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι γινεται με το handtec και τα φαξ που θελουν; τα εστειλα χτες και ακομα δεν μου απαντησαν

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

 

Κορυφαια προταση αλλα η Samsung εχει την χειροτερη υποστηριξη στην Ελλαδα κ γενικα στις συσκευες τις αξιζει η αγορα???

 

Ξεφυγαμε απτο θεμα μας...Εδω μυλαμε μονο για το HTC Desire οποτε εγω ενω ειμουν ενα click για να το παραγγειλω θα κανω λιγο ακομα υπομονη για να κερδισω κατι καλυτερο...:)

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι γινεται με το handtec και τα φαξ που θελουν; τα εστειλα χτες και ακομα δεν μου απαντησαν

 

Τους είχα στείλει κι εγώ χτες κάποια στοιχεία που χρειάζονταν και δε μου απάντησαν ούτε εμένα,αλλά έβγαλα άκρη με το live support. :)

Link to comment
Share on other sites

Τους είχα στείλει κι εγώ χτες κάποια στοιχεία που χρειάζονταν και δε μου απάντησαν ούτε εμένα,αλλά έβγαλα άκρη με το live support. :)

 

δηλαδη σου ειπαν οτι βρηκαν τα χαρτια σου; σου εστειλαν καποιο τελικο mail;

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Τους είχα στείλει κι εγώ χτες κάποια στοιχεία που χρειάζονταν και δε μου απάντησαν ούτε εμένα,αλλά έβγαλα άκρη με το live support. :)

 

Για πείτε μου και εμένα τι ακριβώς στείλατε. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν τηλέφωνο οι ίδιοι για επιβεβαίωση και μου είπαν πως λογικά αύριο θα σταλεί με FedEx και πως θα λάβω email με το tracking number

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...