Jump to content

Διαγωνισμος - 90 Mercedes


andreas1022
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι ειναι λιγο περιπλοκα τα πραγματα και δεν υπαρχει καταλληλος χωρος για συζητηση...οταν εννοει οτι για να επικυρωθει η συμμετοχη σου πρεπει να κατεβασεις και wallpaper?ο κωδικος στελνεται,το θεμα ειναι μετα τι σε χρεωνει και αν καθε φορα πρεπει να κατεβαζεις wallpapers...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα μου έστειλαν τον κωδικό για το wallpaper και λέει πως πρεπει να μπω στο vodafone.gr για να το κατεβάσω αλλά δεν είδα πουθενά κάτι σχετικό στο site...

Εχω στείλει 3-4 μηνύματα σύνολο... μετά βαρέθηκα να απαντάω στις ερωτήσεις τους!

Δηλαδή όσοι δεν εχουν κατεβάσει το wallpaper δεν θεωρούνται έγκυροι?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πονηρα τα μηνυματακια παντως, τα κανουν σε προσωπικο στυλ κτλ κ σε κανει να στελνεις συνεχεια...

 

Αλλά μεχρι εδω, δεν ξαναστελνω ;-)

 

 

<< ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΧΩΡΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ MERCEDES ΠΟΥ ΚΛΗΡΩΝΕΙ Η VODAFONE ΣΗΜΕΡΑ >>

Link to comment
Share on other sites

Για να συμμετάσχουμε στο διαγωνισμό τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Για να συμμετάσχουμε στο διαγωνισμό τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε;

Στείλε ένα κενό sms στο 54290. Δες ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Nαι,μετα ομως?συμμετασχεις στο διαγωνισμο ή πρεπει πρωτα να κατεβασεις το wallpaper(και αν ναι,πως)?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβό τον βρίσκω τον διαγωνισμό. Να κόστιζε όσο ένα απλό μήνυμα να πω ΟΚ... Αφού συνήθως ΔΕΝ κερδίζεις, απλά θα ξοδέψεις πολλά... Και θα σε ενοχλούν με διαδημιστικά sms για την επόμενη δεκαετία...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Με ρώταγε σήμερα μια φίλη μου "λες να παίξω στο διαγωνισμό να κερδίσω μερσεντές να την πουλήσω να βγάλω λεφτά;' και της είπα "όχι". :lol:

Και τώρα που διάβασα τους όρους... συμφώνησα με τον εαυτό μου.

Να στέλνεις minimum 1 sms την ημέρα για να συμμετέχεις κάθε μέρα, με 1,19€ το sms... υπολόγισε κόστος! Κι άμα μπεις στο τριπάκι αντε να ξεκολλήσεις μετά!

Εκτός κι αν πληρώνει άλλος...

Και μου φαίνεται κάπως ασαφής ο διαγωνισμός, αφού δεν έχεις ιδέα τι πιθανότητες έχεις.

Παίξε λόττο καλύτερα, τουλάχιστον εκεί ξέρεις ότι με 0,50€ έχεις 1 στα 14 εκατομμύρια (αν θυμάμαι καλά). :grin:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ομως με τα wallpaper τι σχεση εχει?λεει οτι πρεπει πρωτα πρωτα να κατεβασεις ενα και μετα θα συμμετεχεις..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
και εγω μια απο τα ιδια "τραβαω". χωρις να μπω στην διαδικασια καν να στειλω sms, με εχουν πρηξει στα μυνηματα. ελεος....
Link to comment
Share on other sites

Να είχαν άραγε ικανοποιητικές συμμετοχές ή στέλνουν τώρα SMS σε όλους μπας και μαζέψουν κάνα φράγκο;

 

Μάλιστα, εμένα μου στείλανε και ένα μήνυμα κάπως παραπλανητικό αφού έλεγε:

ΕΚΠΛΗΞΗ! ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΕΝΟ SMS ΣΤΟ 54920 ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙΣ ΑΠΟΨΕ 1 ΑΠ'ΤΙΣ 90 MERCEDES C-180 ΤΗΣ VODAFONE! (1,19Ε ΜΕ ΦΠΑ/SMS)

Τι θα πει "επιλέχθηκα"; Αφού όποις θέλει συμμετέχει, δεν περιμένει να τον επιλέξουν.

(Εννοείται ότι δεν είχα στείλει κανένα sms ως τότε, ούτε και μετά λολ.)

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλαν μυνημα απο την vodafone οτι ειμαι ενας απο τυχερους χωρις να στειλω μυνημα αλλα δεν εστειλα .... εχω πολλα τετοια μηνυματα.....

2 φορες μεσα στην ιδια μερα και σημερα μ το εστειλαν ετσι ακριβως!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλαν μυνημα απο την vodafone οτι ειμαι ενας απο τυχερους χωρις να στειλω μυνημα αλλα δεν εστειλα .... εχω πολλα τετοια μηνυματα.....

2 φορες μεσα στην ιδια μερα και σημερα μ το εστειλαν ετσι ακριβως!!

 

Το ίδιο ακριβώς και σε μένα.. Χωρίς καν να έσω ασχοληθεί ποτέ με το συγκεκριμένο διαγωνισμό...

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε μένα...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά χρόνια πολλά!

 

Μπορείτε να μου πείτε αν έχετε λάβει/στείλει μηνύματα από/στο 54300 για τον συγκεκριμένο διαγωνισμό?

Ευχαριστώ για την απάντησή σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά!

 

Μπορείτε να μου πείτε αν έχετε λάβει/στείλει μηνύματα από/στο 54300 για τον συγκεκριμένο διαγωνισμό?

Ευχαριστώ για την απάντησή σας.

 

Έχω 2 αριθμούς και έχω λάβει μήνυμα και στους 2. Νομίζω 2 φορές στον κάθε αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να τους πεις να το βουλώσουν?? :wacko::mad: Κάθε μέρα κι από 2 μυνήματα.. Ελπίζω να μην τα χρεώνουν τουλάχιστον? Μετά από πολύ πρήξιμο, είπα αντε ας στείλω ένα μόνο μύνημα και τέλος.. 1 έστειλα τλκ, 2 κάθε μέρα εδώ και 2 βδομάδες περίπου παίρνω :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να τους πεις να το βουλώσουν?? :wacko::mad: Κάθε μέρα κι από 2 μυνήματα.. Ελπίζω να μην τα χρεώνουν τουλάχιστον? Μετά από πολύ πρήξιμο, είπα αντε ας στείλω ένα μόνο μύνημα και τέλος.. 1 έστειλα τλκ, 2 κάθε μέρα εδώ και 2 βδομάδες περίπου παίρνω :lol:

Τα ιδια εδω,και τα μηνυματα τα κανουν και προσωπικα.... :-)

<<βρες χωρο να παρκαρεις τ mercedes απο vodafone, συγχαρητηρια κερδισες, και μετα λεει ισως λαβεις αυτο το μηνυμα αν απαντησεις και διαφορα τετοια...>>

 

Πειρασμος..δεν ξαναστέλνω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
με 3000 συμμετοχές έχω καμιά ελπίδα; πόσες έχετε φτάσει ρε παίδες; εγώ ξέρω κανά δυό περιπτώσεις που έλαβαν μέρος και τρελάθηκαν όταν τους ήρθαν οι λογαριασμοί....

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι μπορούμε να γνωρίζουμε πόσες είναι οι συμμετοχές κάθε ημέρα ώστε να μπορέσουμε να υπολογίσουμε πόσες είναι οι πιθανότητες.

Όσο αφορά το κόστος, είναι 1,19€ το SMS που στέλνεις.

Εσύ πόσα έχεις στείλει; Κάνε Χ επί 1,19.......

Link to comment
Share on other sites

έκανα μιά ερώτηση για το πόσες συμμετοχές έχει κάποιος, αν παίζει... εγώ έχω περίπου 3000....

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...