Jump to content

Διακοπή Υπηρεσίας Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 / 02 / 2004

Αγαπητέ χρήστη,

 

Στα πλαίσια της προσπάθειας μας για παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών Internet στους συνδρομητές μας, διατηρούσαμε έως σήμερα ενεργούς τους λογαριασμούς του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ακόμα και στους χρήστες των οποίων οι συνδρομές είχαν λήξει.

 

Λόγω όμως αυξημένης ζήτησης και για την ταχύτερη εξυπηρέτηση των ενεργών συνδρομητών, αναγκαζόμαστε να καταργήσουμε τους λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στους χρήστες των οποίων οι συνδρομές έχουν λήξει και παραμένουν ανενεργοί για 6 μήνες.

 

Αν επιθυμείτε να παραμείνει ενεργός, σας παρακαλούμε όπως ανανεώσετε τη συνδρομή σας εντός 30 ημερών.

 

Αν μετά την πάροδο των 30 ημερών η συνδρομή σας δεν έχει ανανεωθεί, θα προχωρήσουμε στη διαγραφή του περιεχομένου του ηλεκτρονικού σας ταχυδρομείου και στην κατάργηση του λογαριασμού σας.

 

Μετά από αυτή την ενέργεια θα είναι αδύνατη η πρόσβαση στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο μέσω του website της Panafonet καθώς επίσης και οποιαδήποτε μελλοντική ανανέωσή σας στο συγκεκριμένο λογαριασμό. Την ίδια χρονική στιγμή θα χάσετε και οποιοδήποτε δικαίωμα είχατε μέχρι σήμερα στο ενεργοποιημένο username σας το οποίο θα μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί από νέους συνδρομητές της Panafonet μετά την πάροδο έξι (6) μηνών.

 

Mε εκτίμηση

 

Vodafone

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

pantos sto mycosmos mail, para ta tilefona kai tis epistoles, den mporesa na ksanaapoktiso to alias pou eiha otan teleiose i syndesi kai ksehasa na katargiso...

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thaner (16 Φεβ. 2004 , 23:25)

pantos sto mycosmos mail, para ta tilefona kai tis epistoles, den mporesa na ksanaapoktiso to alias pou eiha otan teleiose i syndesi kai ksehasa na katargiso...

 

Εγώ παραλίγο να την πατήσω έτσι, αλλά διαπίστωσα ότι με άφηνε να κάνω login με το παλιό κινητό (που είχε λήξει κάμποσους μήνες) και έκανα delete το alias από εκεί και add στο νέο λογαριασμό. Δοκίμασε να κάνεις login με τα παλιά σου στοιχεία...

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

kai nomizeis oti thymamai ego tora poio itan to kinhto mou prin 4 hronia. akoma kai to email eho allaksei apo tote..

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thaner (18 Φεβ. 2004 , 01:47)

kai nomizeis oti thymamai ego tora poio itan to kinhto mou prin 4 hronia. akoma kai to email eho allaksei apo tote..

 

Ας πρόσεχες :p

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

basika twra pou to ksanaskeftomai mporei na kopsoume kai ta etairika. an apo tou hronou douleyo monima sto magazi, kati poly pithano, mono enas mas den mporei na zisei horis kinhto. gia tous allous tha einai ahristo...

opote as prosehan oloi tous...

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μπω στο VF MAIL και μου βγάζει το εξής μήνυμα:

 

Σφάλμα

 

Προσωρινό πρόβλημα του συστήματος. Παρακαλώ συνδεθείτε ξανά. Αν το πρόβλημα παραμένει, επικοινωνήστε με την Υποστήριξη Πελατών.

Για να συνδεθείτε ξανά παρακαλώ Κάντε κλικ εδώ.

 

Λέτε να έχει σχέση με τα παραπάνω; Το τηλέφωνο μου είναι ενεργό, απλώς έχω καιρό να μπω στο VF MAIL...

 

Πάντως το login & passwd το δέχεται κανονικά και μπορώ να χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες MMS Photo Album & Vodafone Messenger!

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xrhstos (18 Φεβ. 2004 , 15:36)

 

Προσπαθώ να μπω στο VF MAIL και μου βγάζει το εξής μήνυμα:

 

 

 

Λέτε να έχει σχέση με τα παραπάνω; Το τηλέφωνο μου είναι ενεργό, απλώς έχω καιρό να μπω στο VF MAIL...

 

Πάντως το login & passwd το δέχεται κανονικά και μπορώ να χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες MMS Photo Album & Vodafone Messenger!

 

 

Οχι δεν εχει σχεση αυτο.. Απλα προσωρινο προβλημα στο Vodafone mail...

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman (18 Φεβ. 2004 , 21:00)

 

Οχι δεν εχει σχεση αυτο.. Απλα προσωρινο προβλημα στο Vodafone mail...

 

 

Tin teleytaia ebdomada pou prospatho mou to bgazei ayto!!!!!!

 

Exei tyxei kai se allous???

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xrhstos (19 Φεβ. 2004 , 10:43)

 

Tin teleytaia ebdomada pou prospatho mou to bgazei ayto!!!!!!

 

Exei tyxei kai se allous???

 

Τηλ/σε στο 1397 -ΔΩΡΕΑΝ- από το κινητό σου... να αναφέρεις το πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

έμενα πάντως μέχρι προχθες μου δούλευε κανονικά το mail... δεν το έχω δοκιμάσει από τότε!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω: σε περίπτωση μετατροπής από κάρτα σε συμβόλαιο... η υπηρεσία θα παραμείνει ενεργή ή θα πρέπει να την ενεργοποίησω πάλι? με τα alias μου έχω τι θα γίνει;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (19 Φεβ. 2004 , 12:21)

 

να ρωτήσω: σε περίπτωση μετατροπής από κάρτα σε συμβόλαιο... η υπηρεσία θα παραμείνει ενεργή ή θα πρέπει να την ενεργοποίησω πάλι? με τα alias μου έχω τι θα γίνει;

 

 

 

Aν δεν έχουν αλλάξει κάτι στην Ελλάδα :rolleyes: κατά τη μετατροπή του καρτοκινητού σε συμβόλαιο η υπηρεσία "Vodafone live! + Vodafone Mail" απενεργοποιούνται! Αυτό σημαίνει την αυτόματη διαγραφή των e-mail σου (inbox, sent etc.) και τη διαγραφή των alias.

 

Πρέπει να ενεργοποιήσεις πάλι την υπηρεσία.

 

Γιατί δε ρωτάς στο 1397... να είσαι σίγουρος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...