Jump to content

Sunno Q880


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.fastcardtech.com/goods-3331-SUNNO+Q880+K3+460MHZ+CPU+50MP+camera+WM61+system+WIFI+GPS+navigation+colorful+covers.html

 

Απλά άφωνος

 

τι τιμή είναι αυτή ρε παιδιά

 

αντίο στα επώνυμα ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

http://www.fastcardtech.com/goods-3331-SUNNO+Q880+K3+460MHZ+CPU+50MP+camera+WM61+system+WIFI+GPS+navigation+colorful+covers.html

 

Απλά άφωνος

 

τι τιμή είναι αυτή ρε παιδιά

 

αντίο στα επώνυμα ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

κακεκτυπο του pixon 12

μονο 128 ram

δεν εχει 3G

αμφιβολη ποιοτητα (chinese)

SAR σιγουρα...ουρανιο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Όλα όσα δεν γράφουν μάρκες samsung lg nokia κλπ είναι μούφες οκ κατάλαβα

αν εσύ μπορείς να βρείς με 130 ευρώ αντίστοιχο επώνυμο με τις ίδιες δυνατότητες τότε οκ...

 

Και τα επώνυμα έχουν ένα ελάτωμα είναι υπερτιμημένα

 

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

σου λεει δεν εχει 3g. αν ειναι να δοσω 500€ παραπανω για 3g τι να το κανω.ολα πρεπει να τα συγκρινουμε εχοντας παντος στο μιαλο μας και το ποσο κοστιζουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει αγορασει κανεις το κινητο αυτο? Ψηνομαι κι εγω να το παρω και απο οτι ξερω ολα τα SUNNO εχουν ελληνικα.
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Oταν παραλαβεις περιμενουμε με αγωνια το review! Καλως να ρθει λοιπον!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Και ενα φοβερο βιντεο, πες μας αν τα κανει ολα αυτα!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψήνομαι και εγώ για το συγκεκριμένο τηλέφωνο μήπως γνωρίζει κανείς αν έχει φόρους γιατί η τιμή του είναι σκανδαλιστική με αυτά που προσφέρει 133.1352 € μαζί με τα μεταφορικά!!!!Επίσης σε ερώτησή μου, είπαν ότι θέλει 6-8 ημέρες να φτάσει.

Άδραξε τη μέρα

Huawei Ascend P1, Neo N003 2/32

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ζητησεις απο τον Κινεζο να γραψει πανω στο πακετο GIFT και δεν θα εχεις προβλημα με το τελωνειο.
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ καλό.. Όταν το παραλάβεις με το καλό, πες μας εντυπώσεις (κυρίως για την ανταπόκριση της touchscreen, που όλα τα κινέζια έχουν πρόβλημα) και από πιο site το πήρες..

 

Το πήρες με Ελληνικά 6.1 WM ή με Αγγλικά 6.5WM? Ξέρει κανείς αν πάρεις τα Αγγλικά 6.5, αν μπορείς να δεχτείς στείλεις SMS κανονικά και μόνο τα menu είναι στα Αγγλικά;

Link to comment
Share on other sites

Unregistered User( 2009-11-19 06:58:55 ) from Greece Question & Comment Comment

How much is the S.A.R. rating?

azuraReply:( 2009-11-19 10:16:21 )

Please check the currency converter to check.

 

χαχαχαχα άλλα ρωταμε άλλα απαντάνε!!! πραγματική βαβέλ

Link to comment
Share on other sites

Το πήρες με Ελληνικά 6.1 WM ή με Αγγλικά 6.5WM? Ξέρει κανείς αν πάρεις τα Αγγλικά 6.5, αν μπορείς να δεχτείς στείλεις SMS κανονικά και μόνο τα menu είναι στα Αγγλικά;

 

Δηλαδη αν το παρουμε με ελληνικα αυτο σημαινει οτι θα ειναι με 6.1? Ενω τα 6.5 ειναι μονο στα αγγλικα? Που το ειδες αυτο?

Ο φιλος που το παρειγγειλε σε τι γλωσσα το πηρε?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι κατάλαβα και εγώ από τις απαντήσεις τους μόνο αγγλικά τα 6.5. Αν θέλεις ελληνικά σου βάζουν 6.1. Τώρα αν τα αγγλικά έχουν international keyboard για να υποστηρίζουν sms δεν το ξέρω και μάλλον με ερώτηση, αν φυσικά ξέρουν , θα μας απαντήσουν.

Unregistered User( 2009-11-19 06:58:55 ) from Greece Question & Comment Comment

How much is the S.A.R. rating?

azuraReply:( 2009-11-19 10:16:21 )

Please check the currency converter to check.

 

χαχαχαχα άλλα ρωτάμε άλλα απαντάνε!!! πραγματική βαβέλ

Το πιο πιθανό είναι να μην κατάλαβαν τι τους ρώτησες. Αν θέλεις -λέμε τώρα- να πάρεις μια απάντηση ανέλυσε τους με δυο λόγια τι είναι το SAR.

Άδραξε τη μέρα

Huawei Ascend P1, Neo N003 2/32

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ηρεμία καταρχάς να πω οτι λογικά σε 6-7 μέρες θα το έχω κατα δεύτερον,επειδή δεν έχω καμία σχέση με windows mobile θα μου πάρει λίγο χρόνο για να γράψω review(πρώτο κινητό με ανοιχτό λειτουργικό)

 

να πω επίσης οτι αυτή η εταιρία έχει βγάλει και το s880 με επεξεργαστή 800mhz και με διπλό λειτουργικό windows+android

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ηρεμία καταρχάς να πω οτι λογικά σε 6-7 μέρες θα το έχω κατα δεύτερον,επειδή δεν έχω καμία σχέση με windows mobile θα μου πάρει λίγο χρόνο για να γράψω review(πρώτο κινητό με ανοιχτό λειτουργικό)

 

να πω επίσης οτι αυτή η εταιρία έχει βγάλει και το s880 με επεξεργαστή 800mhz και με διπλό λειτουργικό windows+android

 

για το s880 εχουν γραφτει πολλα θετικα σχολεια , και επισες ειχα διαβασει οτι θα εβγαιναι τελη οκτωμβριου, παρολα αυτα δεν μπορω να το βρω πουθενα κανενα site που να το πουλανε,μιπος ξερεις τιποτα? (και ο επεξεργαστεις ειναι 806 mhz , το βγαλανε επιτιδες τοσο για να ειναι παραπανω απο το omnia2 που εχει 800mhz) ενημεροτικα.

Link to comment
Share on other sites

για το s880 εχουν γραφτει πολλα θετικα σχολεια , και επισες ειχα διαβασει οτι θα εβγαιναι τελη οκτωμβριου, παρολα αυτα δεν μπορω να το βρω πουθενα κανενα site που να το πουλανε,μιπος ξερεις τιποτα? (και ο επεξεργαστεις ειναι 806 mhz , το βγαλανε επιτιδες τοσο για να ειναι παραπανω απο το omnia2 που εχει 800mhz) ενημεροτικα.

 

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι η κυκλοφορία του αναβλήθηκε για το Δεκέμβριο, αλλά δε μπορώ να το βρω αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αν το Q880 δεν ηταν τοσο ομορφο, μικρο και με χρωματιστα καλυμματα τοτε θα επαιρνα σιγουρα το S880 που εχει και 8 μεγκαπιξελ καμερα και πολυ πιο μεγαλη οθονη.
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. Ελπίζω να μην είναι αυτή η τελική τιμή του s880, γιατί ξεφεύγει.

 

Μια χαρα ειναι η τιμη του δεν πιστευω να υπαρχει κινητο με αυτα τα χαρακτηριστικα σε τετοια τιμη και να μην ξεχναμε οτι το συγκεκριμενο κινητο εχει παγκοσμια καινοτομια το dual boot WM + Android και αν εγραφε πανω καποια μαρκα γνωστη θα εκανε πανω απο 700 ευρω σιγουρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

 

εδώ γραφει για επεξεργαστή:CPU: HisiliconK3 460Mhz. Οπουδήποτε αλλού το περιγράφουν με επεξεργαστή 806 mhz. Αυτόν που έχει το Q880 δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

εδώ γραφει για επεξεργαστή:CPU: HisiliconK3 460Mhz. Οπουδήποτε αλλού το περιγράφουν με επεξεργαστή 806 mhz. Αυτόν που έχει το Q880 δηλαδή.

 

για να το μαθουμε αυτο το θεμα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα οταν κικλοφορισει με το καλο,παντος ενα ειναι το σιγουρο οτι εχει διπλο λειτουργικο, και κατα την γνωμη μου αυτο το κανει την bugati veyron των κινητων τηλεφωνων!

Link to comment
Share on other sites

Tο φλας ξενον ειναι η μου φαινεται??

Παντως ο επεξεργαστης δεν νομιζω να ναι 800. Μου ακουγεται παρα πολυ μεγαλο για την τιμη του.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sunno Q880

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...