Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά, από την ημέρα που έκανα το τελευταίο update αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Μερικές φορές, μετά από επανεκκίνηση, δεν βλέπει την κάρτα μνήμης.

Δεν τη δείχνει στις ρυθμίσεις, όταν ανοίγω τη φωτογραφική μου λέει να βάλω κάρτα μνήμης και γενικά κάνει σαν να μην υπάρχει κάρτα μέσα στο τηλέφωνο. Φτιάχνει μόνο με νέα επανεκκίνηση. (όχι πάντα, μπορεί να θέλει και 2 επανεκκινήσεις).

 

Επίσης, μετά το ρούτ και συγκεκριμένα από χτες, μου κανει πρόβλημα και το wifi.

Ενώ έχω συνδεθεί κανονικά και το σήμα είναι δυνατό, μου βγάζει ότι δεν υπάρχει σύνδεση και δεν μπορώ να ανοίξω τίποτα.!!! Και αυτό θέλει επανεκκίνηση για να διορθωθει.... (Και όταν κάνω επανεκκίνηση, διορθώνεται μεν αυτό και μετά δεν βλέπει την κάρτα μνήμης:shifty::shifty:)

 

Έχω κάνει 3 φορές επαναφορά ρυθμίσεων και στήσιμο από την αρχή, αλλά μετά από λίγες ώρες χρήσης τα προβλήματα επανέρχονται.

 

Αν δεν βρώ σύντομα τι φταίει, με βλέπω να το σουτέρνω...:mad::mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά για τα προβλήματα πρέπει να φταίει το καινούργιο superuser. Το έβαλα και ενώ πριν το βάλω είχα 125ΜΒ free, μετά μου έδειχνε 117ΜΒ free. Αφαίρεσα κάτι εφαρμογές που στο σύνολο τους ήταν περίπου 8ΜΒ και αντί να μου δείξει 125ΜΒ free μου δείχνει 118ΜΒ free. Επειδή αυτό με προβλημάτισε έκανα αμέσως nandroid restore για να γυρίσω στο προηγούμενο superuser που είχα. Μόλις τελείωσε το restore είχα πάλι 125ΜΒ free και αφαίρεσα τις ίδιες εφαρμογές που είχα αφαιρέσει και πριν (περίπου 8ΜΒ όπως είπα) και μετά μου έδειξε 132ΜΒ free. Άρα τα προβλήματα τα προκαλεί το καινούργιο superuser 2.2.2 μάλλον. Αυτα για τα προβλήματα που μνήμης που έχουν αναφέρει πολλοί από σας που λέτε ότι αφαιρείται εφαρμογές και δεν λιγοστεύει η μνήμη...

 

Όσο αφορά σε αυτά που λες ddr2 η λύση δεν είναι να το σουτάρεις το τηλέφωνο αλλά να βάλεις την GOT και να χρησιμοποιήσεις το OpenRecovery 1.03 και όχι το 1.04 για να κανείς root...

Παιδιά το FOTA update με το root πρέπει να δημιουργεί πολλά προβλήματα. Για αυτό όσοι θέλουν το root να περάσουν την GOT...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με την Κάρτα, αλλά δεν θα το στείλω κιόλας.

 

και εγω το ειχα αυτο, και έκανα μια διαμόρφωση της κάρτας μέσα

απο το κινητό και δεν με ξανά ενόχλησε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τα προβλήματα πρέπει να φταίει το καινούργιο superuser. Το έβαλα και ενώ πριν το βάλω είχα 125ΜΒ free, μετά μου έδειχνε 117ΜΒ free. Αφαίρεσα κάτι εφαρμογές που στο σύνολο τους ήταν περίπου 8ΜΒ και αντί να μου δείξει 125ΜΒ free μου δείχνει 118ΜΒ free. Επειδή αυτό με προβλημάτισε έκανα αμέσως nandroid restore για να γυρίσω στο προηγούμενο superuser που είχα. Μόλις τελείωσε το restore είχα πάλι 125ΜΒ free και αφαίρεσα τις ίδιες εφαρμογές που είχα αφαιρέσει και πριν (περίπου 8ΜΒ όπως είπα) και μετά μου έδειξε 132ΜΒ free. Άρα τα προβλήματα τα προκαλεί το καινούργιο superuser 2.2.2 μάλλον. Αυτα για τα προβλήματα που μνήμης που έχουν αναφέρει πολλοί από σας που λέτε ότι αφαιρείται εφαρμογές και δεν λιγοστεύει η μνήμη...

 

Όσο αφορά σε αυτά που λες ddr2 η λύση δεν είναι να το σουτάρεις το τηλέφωνο αλλά να βάλεις την GOT και να χρησιμοποιήσεις το OpenRecovery 1.03 και όχι το 1.04 για να κανείς root...

Παιδιά το FOTA update με το root πρέπει να δημιουργεί πολλά προβλήματα. Για αυτό όσοι θέλουν το root να περάσουν την GOT...

Μα εγώ έκανα ρούτ ακολουθώντας τον δικό σου, παλιό οδηγό, με μόνη διαφορά ότι πατούσα το up για να μην κάνει reboot με το rsd lite

 

EDIT : Τώρα παρατήρησα ότι εσύ δίνει λίγκ για open recovery 1.05.

Την 1.03 που τη βρίσκω?

Την GOT επίσης??

 

Έχω και εγώ το ίδιο θέμα με την Κάρτα, αλλά δεν θα το στείλω κιόλας.

 

 

και εγω το ειχα αυτο, και έκανα μια διαμόρφωση της κάρτας μέσα

απο το κινητό και δεν με ξανά ενόχλησε.

Μιλάτε ρε παιδιά και νομίζω ότι μόνο σε μένα συμβαίνουν αυτά!!!

Βασικά έχω κάνει 2-3 φορές φορμάτ της κάρτας από το Pc , όμως μετά από κάποια χρήση, επανέρχεται το πρόβλημα.

Από το κινητό δεν έχω δοκιμάσει να κάνω φορμάτ.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

τη got θα τη βρεις στο blog των g.o.t.,και εγώ ψάχνοντας το είχα βρει και δεν θυμαμαι τη διευθηνση,εκεί έχει και τη ρομ 2.36 για κεντρική Ευρώπη,η οποία έχει κανονικότατα τα ελληνικά της και είναι απείραχτη γνήσια σε μορφή sbf και μόνο έχει περασμένη μέσα τη vulneruble (νομίζω) εκεί έχει και τη got open recovery,η οποία αλλά κάνει παπάδες,καταργεις το pc,

και πάνω από όλα.,μου δούλεψαν όλα ρολόι κατευθείαν.νομίζω ότι οποίος θέλει το update εκεί θα καταλήξει.εχει και πιο καινουργειες εκδοσεις απο τη 2.36 αλλα εγω δε θα εμπαινα στον κοπο,με αυτην υσηχασα.

Πιο πολυ ζοριζομαι να εχω το update επειδη λενε οτι διορθωσαν το προβλημα με τις διακοπες ηχου που υπηρχαν στο συνομιλητη μας,και ειχα αρκετα παραπονα,τωρα κανενα προς το παρων.

 

Επισης μια και το ειχα μουρλανει στο φλασαρισμα αυτες τις μερες,δοκιμασα και το θεμα και το live wallpaper tou droid x,τα οποια ειναι ultra psarotic και μολις τα ειδα στο νετ χαζεψα,αλλα το κινητο επαθε λιγο κοκομπλοκο,το wallpaper του επεσε υπερ βαρυ,μονο με οβερκλοκ στα 1000 καπως το σηκωνε,και το θεμα ειχε μουφα γραματοσειρα και οπου ειχε ελληνικους τονους εβγαζε τετραγωνακι...

Αλλα το boot animation που εγραφε droid με το droid eye ηταν καλο.και ειχε και ενα πληκτρολογιο του droid x μεσα.αν νομιζει καποιος οτι μπορει να παιξει με τα fonts η οτι χρειαζεται τεσπα,του το δινω...

Για να βγει ομως,μαλλον μονο με nandroid restore.

Καπου ελεγε μαλιστα οτι ειχε και τα οριτζιναλ fonts σε ξεχωριστω φακελο.σε ενα γρμανικο γνωστο σαιτ ηταν.δυστυχως ουτε αυτο το θυμαμαι.::p:

Edit: νομιζω hilde.de καπως ετσι...

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθειά σας.

1) Που είναι η επιλογή για να μην σβήνει – κλειδώνει η οθόνη μετά από μερικά δευτερόλεπτα?

2) Έβαλα τελικά τις επαφές μου αλλά για κάποιο λόγο μερικές δεν έχουν συγχρονιστεί. Τι μπορώ να κάνω? Πηγαίνω στον συγχρονισμό το απενεργοποιώ και το ενεργοποιώ αλλά τίποτα.

3) Δεν είμαι σίγουρος ότι έχει συγχρονίσει το σύνολο του ημερολογίου.

4) Τέλος θέλω να φαίνονται πρώτα τα επώνυμα και μετά τα ονόματα, αλλά δεν έχω καταφέρει να βρω κάποια επιλογή για αυτό.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, περασα τη 2.36 για κεντρικη Ευρωπη. Την κατεβασα απο το λιγκ που δινει ο Kalagas στο how to που εχει στην υπογραφη του.

Ειναι 2.1 με περασμενο το update.

Επισης, εκανα φορματ στην καρτα μνημης μεσα απο το κινητο.

Και τελος εκανα ρουτ με τον τροπο και τα εργαλεια που περιγραφει ο Maxairo στη σελ. 184.

 

Μεχρι τωρα, ολα καλα, το παρακολουθω. Δεν με πειραζει αν τυχον μου φαει λιγα mb απο την εσωτερικη μνημη, αρκει ολα τα αλλα να δουλευουν σωστα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο help ειχα ενα wallpaper (οχι live ) με κατι χροματιστους κυκλους και το αλαξα και δεν υπαρχει στα wallpapers μεσα, το μονο που υπαρχει ειναι ενα παρομοιο αλλα σε πορτοκαλι χρωμα . Μπορει καποιος να ανεωασει σε φοτο τα wallpaper pou εχει απο την μανα του κινητο για να το βρο καπως.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειχες launcher pro και ειχες το wallpaper του?

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Η ROM Νο7 είναι έτοιμη και σας περιμένει....

 

Η αλλαγή που έκανα εδώ είναι ότι ΔΕΝ την περνάτε με Nandroid Restore όπως τις προηγούμενες, αλλά μέσω του G.O.T OpenRecovery διαλέγοντας G.O.T Modding menu - Install G.O.T Theme.

Λεπτομέρειες περιγράφονται αναλυτικά στην σελίδα της ROM Νο7.

 

Αυτό το έκανα 1ον) για να MHN κάνετε wipe data/cache και να είστε αναγκασμένοι να ξαναπερνάτε Google Accounts, Επαφές, Ημερολόγια κλπ, 2ον) γιατί έτσι είναι πολύ πιο απλό και γρήγορο και 3ον) γιατί πριν χρησιμοποιόντας το Nandroid Restore είχατε και όλα αυτά που είχα εγώ δηλαδή dalvik-cache hack, mountro - mountrw, busybox κλπ που κάποιος μπορεί να μην τα ήθελε, ενώ έτσι παίρνετε καθαρά και μόνο ένα theme και τα υπόλοιπα (dalvik-cache hack, mountro - mountrw, busybox κλπ) τα κάνετε μόνοι σας αν θέλετε....

 

Πολλά εικονίδια προέρχονται από το ΗΤC Sence (από το update σε 2.1 που έκανα στο HERO) προσαρμοσμένα στην ανάλυση του Milestone μας...

 

Άντε και περιμένω εντυπώσεις....

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, περασα τη 2.36 για κεντρικη Ευρωπη. Την κατεβασα απο το λιγκ που δινει ο Kalagas στο how to που εχει στην υπογραφη του.

Ειναι 2.1 με περασμενο το update.

Επισης, εκανα φορματ στην καρτα μνημης μεσα απο το κινητο.

Και τελος εκανα ρουτ με τον τροπο και τα εργαλεια που περιγραφει ο Maxairo στη σελ. 184.

 

Μεχρι τωρα, ολα καλα, το παρακολουθω. Δεν με πειραζει αν τυχον μου φαει λιγα mb απο την εσωτερικη μνημη, αρκει ολα τα αλλα να δουλευουν σωστα.

 

Παντως ρε παιδια απο τοτε που εβαλα την 2.36 update 1 σωθηκα.Με την αρχικη την 2.1 ειχα παρα πολλα παραπονα απο τους συνομιλητες μου για διακοπες και echo και γενικα κακη ποιοτητα συνομιλιας.Ολα αυτα ειχαν αρχισει μετα που ειχα βαλει την 2.1 ενω στην 2.0.1 δεν ειχα προβλημα.Ειναι σαν να αλλαξα τηλεφωνο τωρα και το openrecovery ειναι τελειο εργαλειο.Καταργει σχεδον τον υπολογιστη.Οποιος δεν το εχει βαλει χανει

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια απο τοτε που εβαλα την 2.36 update 1 σωθηκα.Με την αρχικη την 2.1 ειχα παρα πολλα παραπονα απο τους συνομιλητες μου για διακοπες και echo και γενικα κακη ποιοτητα συνομιλιας.Ολα αυτα ειχαν αρχισει μετα που ειχα βαλει την 2.1 ενω στην 2.0.1 δεν ειχα προβλημα.Ειναι σαν να αλλαξα τηλεφωνο τωρα και το openrecovery ειναι τελειο εργαλειο.Καταργει σχεδον τον υπολογιστη.Οποιος δεν το εχει βαλει χανει

 

Μάλλον, διορθώσαν τους αλγόριθμους του crystal talk.

Παρόλα αυτά, εγώ δεν είχα παράπονα πριν το update.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια απο τοτε που εβαλα την 2.36 update 1 σωθηκα.Με την αρχικη την 2.1 ειχα παρα πολλα παραπονα απο τους συνομιλητες μου για διακοπες και echo και γενικα κακη ποιοτητα συνομιλιας.Ολα αυτα ειχαν αρχισει μετα που ειχα βαλει την 2.1 ενω στην 2.0.1 δεν ειχα προβλημα.Ειναι σαν να αλλαξα τηλεφωνο τωρα και το openrecovery ειναι τελειο εργαλειο.Καταργει σχεδον τον υπολογιστη.Οποιος δεν το εχει βαλει χανει

 

Τώρα που έχεις το OpenRecovery δοκίμασε την Rom μου την τελευταία αφού κανείς ένα nandroid backup... τυχαίο; δε νομίζω....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχεις το OpenRecovery δοκίμασε την Rom μου την τελευταία αφού κανείς ένα nandroid backup... τυχαίο; δε νομίζω....

 

Θα την δοκιμασω kalagas και θα postarω εντυπωσεις.Φαινεται πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα ξαφνικα τις τελευταιες μερες με το κινητο. Οταν παιρνω mail στο gmail δεν μου εμφανιζει πια το notification στο status bar ενω ειναι ενεργοποιημενα τα notifications. Οταν ανοιγω το shortcut στο inbox τα καινουρια mail τα δειχνει κανονικα απλα δε μου κανει notify οτι ερχονται!!Ολα τα αλλα notifications κανονικα...sms, missed calls

 

 

Το χω σβησει και ξαναανοιξει, εχω βγαλει τη μπαταρια αλλα τιποτα!!!

 

Πριν δεν ειχα ποτε προβλημα ξαφνικα το κανε αυτο

 

rom εχω τη 2.1 update 1 δεν το χω πειραξει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα ξαφνικα τις τελευταιες μερες με το κινητο. Οταν παιρνω mail στο gmail δεν μου εμφανιζει πια το notification στο status bar ενω ειναι ενεργοποιημενα τα notifications. Οταν ανοιγω το shortcut στο inbox τα καινουρια mail τα δειχνει κανονικα απλα δε μου κανει notify οτι ερχονται!!Ολα τα αλλα notifications κανονικα...sms, missed calls

 

 

Το χω σβησει και ξαναανοιξει, εχω βγαλει τη μπαταρια αλλα τιποτα!!!

 

Πριν δεν ειχα ποτε προβλημα ξαφνικα το κανε αυτο

 

rom εχω τη 2.1 update 1 δεν το χω πειραξει καθολου.

 

Πανε στο settings-accounts&sync και δες αν ειναι τσεκαρισμενα το autosync και πανε και στο settings-applications-manage applications filter all και πανε google mail και clear cache

Edited by ivyhae
Link to comment
Share on other sites

Πανε στο settings-accounts&sync και δες αν ειναι τσεκαρισμενα το autosync και πανε και στο settings-applications-manage applications filter all και πανε google mail και clear cache

 

Και είσαι σίγουρα από Θεσ/νίκη ε? :p:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πως το καταλαβες?:D

 

Ε, κληρονομικό χάρισμα:lol:

 

Λοιπόν, μετά από τις ενέργειες που έκανα (πέρασμα της 2.36 και ρούτ, όπως περιγράφει ο Maxairo στη σελ. 184) τις τελευταίες 3 μέρες δεν έχω κανένα πρόβλημα, ούτε με την κάρτα μνήμης, ούτε με το wifi.

 

Όμως, το πρόβλημα με την "άναρχη" έναρξη της μουσικής, μου εμφανίστηκε μια φορά, οπότε, μάλλον δεν λύθηκε....:shifty:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μερικές αλλαγές στο framework της τελευταίας ROM κυρίως στην οθόνη κλειδώματος (φαίνονται και οι λέξεις πλέον όταν ξεκλειδώνουμε το τηλέφωνο) και ξανα ανέβασα τη Mixed Rom.....

Δείτε το τελευταίο screenshot για να δείτε τι εννοώ....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εδώ παιδιά!

 

Ένας ακόμα ευχαριστημένος χρήστης του Mile , ζητά βοήθεια για την εφαρμογή e-mail που έχει το κινητό απο μαμά.

Είναι για το ανδρικό μόριο ή είναι η ιδέα μου ρε παιδιά ;

 

Έχω και hotmail account και θα με βόλευε αφάνταστα να μπορώ να βλέπω τα mail μου απο εκεί μιας και είναι το κύριο mail μου ενώ το gmail όχι.

Αφού έχω βάλει τα στοιχεία σύνδεσης μου βγάζει μεν τα mail , αλλά όλα ως ''μη αναγνωσμένα'' και μου σπάει τα νευρα στις ειδοποιήσεις χωρίς να ξέρω αν είναι νέο mail ή απο τα παλιά μέχρι να μπω να δώ!

 

Όντας υπομονετικός τα μάρκαρα ένα ένα (καμιά 100αρα) και τα έβαλα mark as read , ε και ο διάλος πάλι μου βγάζει κάποια σαν unread και τα καινούρια που έρχονται αν τύχει και τα διαβάσω στον υπολογιστή μου τα βγάζει πάλι unread!

Με έχει παιδέψει αρκετά δεν το κρύβω.

Μπορείτε να με βοηθήσετε; Ξέρετε κάποια εφαρμογή απο το market για hotmail ;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εδώ παιδιά!

 

Ένας ακόμα ευχαριστημένος χρήστης του Mile , ζητά βοήθεια για την εφαρμογή e-mail που έχει το κινητό απο μαμά.

Είναι για το ανδρικό μόριο ή είναι η ιδέα μου ρε παιδιά ;

 

Έχω και hotmail account και θα με βόλευε αφάνταστα να μπορώ να βλέπω τα mail μου απο εκεί μιας και είναι το κύριο mail μου ενώ το gmail όχι.

Αφού έχω βάλει τα στοιχεία σύνδεσης μου βγάζει μεν τα mail , αλλά όλα ως ''μη αναγνωσμένα'' και μου σπάει τα νευρα στις ειδοποιήσεις χωρίς να ξέρω αν είναι νέο mail ή απο τα παλιά μέχρι να μπω να δώ!

 

Όντας υπομονετικός τα μάρκαρα ένα ένα (καμιά 100αρα) και τα έβαλα mark as read , ε και ο διάλος πάλι μου βγάζει κάποια σαν unread και τα καινούρια που έρχονται αν τύχει και τα διαβάσω στον υπολογιστή μου τα βγάζει πάλι unread!

Με έχει παιδέψει αρκετά δεν το κρύβω.

Μπορείτε να με βοηθήσετε; Ξέρετε κάποια εφαρμογή απο το market για hotmail ;

 

Ευχαριστώ! :)

 

Φιλε μου εγω εκανα ολα τα mail μου forward στο gmail και το χρησιμοποιω σαν κυριο mail και με την εφαρμογη του gmail στο κινητο δεν ειχα ποτε προβλημα.Αυτο θα εκανα στη θεση σου

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω εκανα ολα τα mail μου forward στο gmail και το χρησιμοποιω σαν κυριο mail και με την εφαρμογη του gmail στο κινητο δεν ειχα ποτε προβλημα.Αυτο θα εκανα στη θεση σου

 

Και δεν γεμίζει έτσι πολύ η μνήμη του κινητού????

Και αν πας απο τις ρυθμίσεις εφαρμογών και κάνεις μετά clear cache στο gmail δεν σβήνονται όλα τα email σου???

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...