Jump to content

Next Top Model (Ant1)


pagia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει και ασχημο σωμα αλλα το προσωπο της με αυτο το πεθαμενο βλεμα και τα μισανοιχτα χειλη 24ωρες το 24ωρο ελεος...:lol:

και μην αρχισω στο περπάτημα πασαρελας της καθε μιας...αν κερδισε οντως η ιωαννα ενταξει ουτε κρυο ουτε ζεστη, χιλιες φορες καλυτερη απο το σαγονι και τη δημητρα

 

Κακιεεεεεεεεες.... :lol::lol:

 

Η Δημητρα να δειτε που θα γινει πανελιστρια!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα μου αρεσει η Σεραινα.Δεν ειχαν πει οτι ο τελικος θα γινει live για να μην μαθευτει το αποτελεσμα;
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει η Σεραινα.Δεν ειχαν πει οτι ο τελικος θα γινει live για να μην μαθευτει το αποτελεσμα;

οποιος αμφισβητει το ταλεντο της δημητρας ας κοιταξει και μετα ας σωπασει για παντα.. :P

http://blog.ju-lian.info/medium-quality-dimitra-alexandraki-maxim-magazine-greek-february-2010-9x/

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει η Δημητρα δεν ειναι και top model αλλα δεν την λες και μπαζο!! Μια χαρα γυναικαρα ειναι...

Στην Μονικα αναφερομουν προφανως...

Oχι μονο απο τους κριτες...''Αμα βγει το μπαζο τοπ μοντελ θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα γελαω για 3 δεκαετιες. Α ρε σταρ συστεμ, κανεις μοντελα τις σαυρες''

Σε ενοχλησε καπου το σχολιο μου;:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οποιος αμφισβητει το ταλεντο της δημητρας ας κοιταξει και μετα ας σωπασει για παντα.. :P

http://blog.ju-lian.info/medium-quality-dimitra-alexandraki-maxim-magazine-greek-february-2010-9x/

φωτογραφιες χωρις παρεμβαση photoshop υπάρχουν?:devil:

Link to comment
Share on other sites

Η τελικη 3αδα του Next top model:

 

1. Ιωάννα

2. Σεράινα

3. Μόνικα

 

Αυτή που θα βγει Next top model θα είναι η Ιωάννα και θα διεκδικήσει τον τίτλο μαζί με την Σεράινα. Αυτή που δε θα περάσει στην 4αδα είναι η Δήμητρα. Μετά η Μαρία, μετά η Μόνικα και όπως είπα Ιωάννα εναντίον Σεράινα και τελικά Ιωάννα. (επίσης είχε γίνει γνωστό το ποιες κοπέλες θα περάσουν στην 5αδα από το X-factor.) Θεωρώ τραγική την επιλογή της επιτροπής να κρατήσει και την Μαρία και την Μόνικα. Αν και μπορώ να πω ότι με συγκίνησε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

^^^ δε μου λες αυτο με τη Παταγονία του mega ξερεις ποιος θα νικήσει?γιατι βλεπω το εχεις παρει πολυ ζεστα το θεμα:lol:
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου αξιολόγηση του Next top model:

 

Ζωή + Βάσω

 

Ούτε που τις κατάλαβα πότε μπήκαν, πότε βγήκαν... Και καλά η Βάσω έχει έναν βαθμό ομορφιάς αλλά η Ζωή...

Ζωή: 0/10

Βάσω:1,5/10

 

Νίνα

 

 

Τι δουλειά έχει ένα κορίτσι 15 χρονών να γίνει να θέλει Next top model; Παρ' όλα αυτά ήταν μια καλή του Next top Model. Έβγαζε ωραίες φωτογραφίες αλλά αποχώρησε για να μη μείνει σε τάξη.

 

8/10

 

Κάτια

 

Τη διώξανε επειδή λέει ήταν μεγάλη. Δε μπορώ να πω ότι άξιζε πολλά αλλά θα μπορούσε να κάτσει λίγο παραπάνω.

 

5/10

Δανάη

 

 

Γλυκιά, χαριτωμένη, καλός χαρακτήρας αλλά για μοντέλο δεν κάνει. Και απορώ πώς την κρατήσανε μέχρι την 4η φωτογράφιση.

 

3/10

Μαρσίντα

 

 

 

Η παρουσία της δεν ήταν αισθητή. Ήταν άσχημη και δεν απέδιδε καθόλου. Πιστεύω ότι έφτασε πάρα πολύ ψηλά.

 

2/10

Ανθή

 

 

 

Η Ανθή είναι αχώνευτη, άσχημη, κλαψιάρα, κακιασμένη και θέλει να τραβάει την προσοχή. Καλά έκαναν και την έδιωξαν.

5/10

 

Αρετή

 

 

 

Τσαμπουκαλού και συμπαθητική. Θεωρώ ότι ήταν πιο όμορφη με μακριά μαλλιά και ότι δεν έπρεπε να αποχωρήσει πριν από μερικές - μερικές.

Ντένια

 

 

 

Απ' της αγαπημένες μου αλλά πιστεύω ότι για μοντέλο δεν κάνει. Κατά τ' άλλα τη συμπαθώ πολύ. Θα την αξιολογήσω όμως σαν μοντέλο.

 

5/10

Ραμόνα

 

http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_12_Ramona_small.jpg

 

Τη Ραμόνα προσωπικά δεν τη χονεύω μόνο και μόνο επειδή τα έχει με αυτόν τον βλάκα. Αλλά σαν μοντέλο είναι πολύ καλή.

 

9/10

 

Χριστίνα

 

 

Αχώνευτη και καθόλου καλή σαν μοντέλο. Ποτέ μου δεν τη συμπάθησα.

 

2/10

 

Νάιλα

 

http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_1_Naila_small.jpg

Μία από τις πιο καλές κοπέλες στο μόντελινγκ και κακώς έδιωξαν εκείνη και όχι τη Δήμητρα.

 

10/10

 

Αθηνά

 

Όμορφη κοπέλα και καλή για μοντέλο. Η φωτογραφία της στο επεισόδιο που έφυγε μου άρεσε και αδίκως την έδιωξαν.

 

8/10

 

Δήμητρα + Μόνικα

http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_16_Monika_small.jpg

http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_3_Dhmhtra_small.jpg

Ψωνάρα, όμορφη σχετικά και πολύ κακιά. Ζηλιάρα. Για μοντέλο δεν είναι και τέλεια.

Η Μόνικα είναι πολύ ψώνιο και κακιά και άσχημη.

 

7/10 4/10

 

Ιωάννα + Σεράινα

http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_11_Seraina_small.jpg http://im2.yupi.gr/y2/fixed2_95x70_9_Iwanna_small.jpg

Καλές, όμορφες και οι δύο. Πολύ καλά μοντέλα.

 

9/10 και οι δύο

 

Μαρία

 

Πολύ καλό μοντέλο. Τίποτα άλλο.

 

9/10

Link to comment
Share on other sites

^^^ δε μου λες αυτο με τη Παταγονία του mega ξερεις ποιος θα νικήσει?γιατι βλεπω το εχεις παρει πολυ ζεστα το θεμα:lol:

 

δυστυχώς όχι... εξ άλλου μάλλον δε θα το βλέπω και αυτό

 

Για όσους βλέπουν τον 12ο κύκλο του America's Next Top Model κάθε Κυριακή στις 16.00 (4) στο ΣΚΑΪ η νικήτρια είναι η Teyona (Τιόνα)

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ακουστεί πολλά για το εν λόγω κόνσεπτ.

 

Νομίζω πως μας έλλειψε πολύ το γνήσιο ξεκατίνιασμα που αν μη τι άλλο προσφέρεται σε αφθονία. Και το λέω γνήσιο γιατί βασίζεται στις προσωπικότητες των παικτών και έχει λογικές συνέχειες ανά εκπομπή... Όχι σαν τα στημένα του Μποτρίνι ας πούμε.

Χαρακτήρες σαν της Δήμητρας, της Αρετής ή της Μόνικας δύσκολα θα ξαναπεράσουν από την τηλεόραση.

 

Απ την άλλη είναι ένα ριάλιτι με πολύ καλή σκηνοθεσία, ενδιαφέρουσες δοκιμασίες, αισθητική. Το προτιμώ σε σύγκριση με άλλα ριάλιτι της κακιάς ώρας!

 

Στην τελική, πρέπει κάποια στιγμή να κατασταλάξουμε στο τι θέλουμε! Από τη μια γκρινιάζουμε για τα "ριάλιτι" και το παίζουμε δήθεν ποιοτικοί κι από την άλλη νιώθουμε κατώτεροι σαν έλληνες τηλεθεατές αφού στο εξωτερικό έχουν καλύτερη τηλεόραση. Μα αυτή την τηλεόραση έχουν στο εξωτερικό. Το Next top model έχει προβλήθει ΠΑΝΤΟΥ και έχει αποθεωθεί ΠΑΝΤΟΥ. Δεν φτάνει λοιπόν που επιτέλους τα κανάλια μας δείχνουν τι παίζει στον κόσμο, εμείς ως μονίμως αχάριστοι το σνομπάρουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε τη Δημητρα για κοριτσι του Θεμου τωραααα.... η κοπελα εχει ολο το υφακι!! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε τη Δημητρα για κοριτσι του Θεμου τωραααα.... η κοπελα εχει ολο το υφακι!! :p

 

Και μόνο που το διαβάζεις, φαίνεται αστείο. :p

 

"Τί δουλειά κάνεις;"

"Είμαι κορίτσι του Θέμου".

 

:D

 

Η Δήμητρα είναι αυτή που τα πέταξε στο τελευταίο Maxim?

Να την χαίρεται ο πατέρας της κι' αυτήν...Άξια κοπέλα.

 

O tempora, o mores...

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που το διαβάζεις, φαίνεται αστείο. :p

 

"Τί δουλειά κάνεις;"

"Είμαι κορίτσι του Θέμου".

 

:D

 

Η Δήμητρα είναι αυτή που τα πέταξε στο τελευταίο Maxim?

Να την χαίρεται ο πατέρας της κι' αυτήν...Άξια κοπέλα.

 

O tempora, o mores...

 

Δυστυχως δεν τα πεταξε ολα...μπορουσε να βγαλει και αλλα, ελπιζουμε σε αλλη φωτογραφηση!! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε τη Δημητρα για κοριτσι του Θεμου τωραααα.... η κοπελα εχει ολο το υφακι!! :p

 

Και να αντικαταστήσει την Χριστίνα Στεφανίδη, η οποία είναι πάαααρα πολύ υπερτιμημένη!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα ηθελα νικητρια την Σεραινα.

εχει ολο το πακετο : κορμι,υψος,φατσα,στυλ.

δεν εχει σνομπ υφακι,μου φαινεται χαμηλων τονων.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να μου πείτε. Υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η Μόνικα; Τέλος πάντων. Το παιχνίδι είναι κατά κάποιον τρόπο στημένο. Εντάξει συμφωνώ η Μόνικα έχει κάνει μεγάλη πρόοδο. Αλλά όταν την επέλεξαν στο Bood Camp πού ήξεραν ότι θα κάνει τόση πρόοδο και επέλεξαν αρχικά εκείνη και όχι τη Μαρία;
Link to comment
Share on other sites

Αφού στο Λονδίνο όλα τα μοντέλα είναι άσχημα...

 

μουαχαχαχα,με κανετε και γελαω,σιγουρα αυτο που χρειαζεται η ελληνικη,παγκοσμια μοδα και ενα καρο σχεδιαστες ειναι να ακουσουν να λετε οτι η Μονικα δεν ειναι καλη γιατι εχει περιεργη φατσα..:rolleyes: Επειδη εσεις ξεφυλλισατε κατι περιοδικα και ειδατε τηλεοραση ξερετε απο μοδα και ομορφια.Βαρεθηκα να ακουω ''μα πως ειναι ετσι'' τυφλοι ειστε??Κανει την καλυτερη δουλεια..να κανω και κακα δηλαδη για να καταλαβετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μουαχαχαχα,με κανετε και γελαω,σιγουρα αυτο που χρειαζεται η ελληνικη,παγκοσμια μοδα και ενα καρο σχεδιαστες ειναι να ακουσουν να λετε οτι η Μονικα δεν ειναι καλη γιατι εχει περιεργη φατσα..:rolleyes: Επειδη εσεις ξεφυλλισατε κατι περιοδικα και ειδατε τηλεοραση ξερετε απο μοδα και ομορφια.Βαρεθηκα να ακουω ''μα πως ειναι ετσι'' τυφλοι ειστε??Κανει την καλυτερη δουλεια..να κανω και κακα δηλαδη για να καταλαβετε?

 

τι με λες......τι παει να πει κανει την καλυτερη δουλεια???μοντελο ειναι δεν ειναι μαγείρισσα....δεν πρεπει να εχει μονο ωραιο σωμα για να κανει αυτη την δουλεια...αν δεν ειναι ομορφη που παει ξυπολυτη στα αγγουρια??? και το θεμα

δεν ειναι οτι απλα δεν ειναι ομορφη...απλα ειναι σαν να σφινωσε το κεφαλι της

στην χεστρα...αυτα... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

τελικα στο μοντελινγκ μετραει μονο το καλο σωμα η πρεπει να υπαρχει συνδυασμος σωματος και προσωπου? γιατι αν ισχυει το δευτερο κατι δεν κανουν καλα στο next top model.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα στο μοντελινγκ μετραει μονο το καλο σωμα η πρεπει να υπαρχει συνδυασμος σωματος και προσωπου? γιατι αν ισχυει το δευτερο κατι δεν κανουν καλα στο next top model.

 

στην πασσαρελα μπορει να μετραει μονο το σωμα αλλα στις φωτογραφησεις

πιστευω και σωμα και φατσα.....εγω παντος δεν εχω δει φωτογράφηση με μοντελο

που το σαγονι της προεξεχει περισσοτερο απο την μυτη της...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

στην πασσαρελα μπορει να μετραει μονο το σωμα αλλα στις φωτογραφησεις

πιστευω και σωμα και φατσα.....εγω παντος δεν εχω δει φωτογράφηση με μοντελο

που το σαγονι της προεξεχει περισσοτερο απο την μυτη της...:p

 

η ομορφια ειναι υποκειμενικη, αλλα η συγκεκριμενη κοπελα ειναι ασχημη. οταν μιλαει δε, νομιζεις οτι θα της τρεξουν τα σαλια απο το στομα:rotfl::rotfl:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μουαχαχαχα,με κανετε και γελαω,σιγουρα αυτο που χρειαζεται η ελληνικη,παγκοσμια μοδα και ενα καρο σχεδιαστες ειναι να ακουσουν να λετε οτι η Μονικα δεν ειναι καλη γιατι εχει περιεργη φατσα..:rolleyes: Επειδη εσεις ξεφυλλισατε κατι περιοδικα και ειδατε τηλεοραση ξερετε απο μοδα και ομορφια.Βαρεθηκα να ακουω ''μα πως ειναι ετσι'' τυφλοι ειστε??Κανει την καλυτερη δουλεια..να κανω και κακα δηλαδη για να καταλαβετε?

 

Εχεις δικιο... μα πώς τολμαμε να εχουμε διαφορετικη αποψη απο εσενα;

Σου ζηταμε ταπεινα συγνωμη. :rolleyes:

 

Ουτε ωραιο σωμα εχει, τα ποδια της ειναι στραβα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...