Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον αυτο που λεει ο φιλος kouf ειναι. Μπορει ισως να εχει σπασει και κανενα ''δοντακι'' μπροστα και να μην κανει σωστη επαφη. Κουνα το καθως το βαζεις και ταυτοχρονα ασε να παιζει ενα τραγουδι.

το εχω δοκιμασει με πολλα ακουστικα το ιδιο κανει

 

Επίσης για πήγαινε Ρυθμίσεις--> Τηλέφωνο--> Αξεσουάρ και δες εκεί που λέει "Ακουστικό και μικρόφωνο" αν από κάτω λέει προεπιλογή.

πηγα αλλα δεν γραφει προεπιλογει λεει ''ενεργο προφιλ'' και εχω δοκιμασει πολλα ακουστικα

αλλα τα ιδια πιστευετε θα φτιαχτει αν κανω επαναφορα ρυθμισεων

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγα αλλα δεν γραφει προεπιλογει λεει ''ενεργο προφιλ'' και εχω δοκιμασει πολλα ακουστικα

αλλα τα ιδια πιστευετε θα φτιαχτει αν κανω επαναφορα ρυθμισεων

κανε μια αναβαθμιση,ειδαλως παντο για service :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανε μια αναβαθμιση,ειδαλως παντο για service :(

πιστευετε θα φτιαχτει αν κανω επαναφορα ρυθμισεων

Link to comment
Share on other sites

Που δηλαδη? Ξερω την απαντηση αλλα μεχρι εκει ειναι το ''ταβανι'' σας στους περισσοτερους μηλοφωναδες.:dash: Ειστε πολυ γελασμενοι...:lol:

Φιλε δεν θα μπω σ'αυτη την διαδικασια να αποδειξω το αυτονοητο....

Οπως και να εχει το iphone ειναι καλητερο σε καποιους τομεις που δεν ειναι το Satio οπως και αντιστροφα που ειναι το δυσκολο να καταλαβεις?

Δες ποσες εφαρμογες υπαρχουν για το Iphone και ποσες για το Satio...

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν θα μπω σ'αυτη την διαδικασια να αποδειξω το αυτονοητο....

Οπως και να εχει το iphone ειναι καλητερο σε καποιους τομεις που δεν ειναι το Satio οπως και αντιστροφα που ειναι το δυσκολο να καταλαβεις?

Δες ποσες εφαρμογες υπαρχουν για το Iphone και ποσες για το Satio...

 

Η apple πάντως στην Ελλάδα είναι από τις χειρότερες εταιρίες, για παράδειγμα αν θέλω να αλλάξω την μπαταρία του iphone, εγώ που μένω Κρήτη πρέπει να το στείλω Αθήνα, δηλαδή 1+ μήνα.

Επίσης είναι και η πολιτική της σε διάφορα θέματα, όπως την μεταφορά δεδομένων από κινητό σε κινητό με bluetooth και γενικότερα, που θεωρώ ότι είναι τελείως ηλ**ια, ειδικότερα στην ψηφιακή εποχή που ζούμε.

 

Εκτός από αυτά τα 2 παραδείγματα, υπάρχουν αρκετά άλλα, που έχουν και δεν έχουν να κάνουν καθαρά με το κινητό αλλά προσθέτονται στα αρνητικά του.

Τα οποία εν τελεί είναι περισσότερα από όλα όσα προσφέρει το κινητό.

 

Αλλά αν συγκρίνεις τις συσκευές μόνο, αντικειμενικά το iPhone πιστεύω προσφέρει λίγο περισσότερα από το satio.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Η apple πάντως στην Ελλάδα είναι από τις χειρότερες εταιρίες, για παράδειγμα αν θέλω να αλλάξω την μπαταρία του iphone, εγώ που μένω Κρήτη πρέπει να το στείλω Αθήνα, δηλαδή 1+ μήνα.

Επίσης είναι και η πολιτική της σε διάφορα θέματα, όπως την μεταφορά δεδομένων από κινητό σε κινητό με bluetooth και γενικότερα, που θεωρώ ότι είναι τελείως ηλ**ια, ειδικότερα στην ψηφιακή εποχή που ζούμε.

 

Εκτός από αυτά τα 2 παραδείγματα, υπάρχουν αρκετά άλλα, που έχουν και δεν έχουν να κάνουν καθαρά με το κινητό αλλά προσθέτονται στα αρνητικά του.

Τα οποία εν τελεί είναι περισσότερα από όλα όσα προσφέρει το κινητό.

 

Αλλά αν συγκρίνεις τις συσκευές μόνο, αντικειμενικά το iPhone πιστεύω προσφέρει λίγο περισσότερα από το satio.

παιδια εδω ειναι για satio!!!!! μην ξεχνιομαστε :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα υπαρχει καποιος Browser για το Satio το οποιο να εχει FaceBook Chat?

 

Πανω σε αυτο το θεμα κανενας δεν γνωριζει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Πανω σε αυτο το θεμα κανενας δεν γνωριζει κατι τετοιο?

το εχω πει 10 φορες ως τωρα!!!!!κατεβασε το nimbuzz και θα με θυμηθεις!!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πανω σε αυτο το θεμα κανενας δεν γνωριζει κατι τετοιο?

 

Επισης και το eBuddy ενσωματωνει το chat του FB χωρις ομως να βλεπεις ταυτοχρονα το thread των συμβαντων.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

το εχω πει 10 φορες ως τωρα!!!!!κατεβασε το nimbuzz και θα με θυμηθεις!!!!! ;)

 

Το nimbuz το κατεβασα αλλα δεν εχει FaceBook Chat.

 

Επισης και το eBuddy ενσωματωνει το chat του FB χωρις ομως να βλεπεις ταυτοχρονα το thread των συμβαντων.

 

Απο το Ebuddy δεν εχω καταφερει να συνδεθω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Το nimbuz το κατεβασα αλλα δεν εχει FaceBook Chat.

 

Δεν γίνεται να μην σου εμφανίζει το fb chat .......κάτι κάνεις λάθος!!!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μην σου εμφανίζει το fb chat .......κάτι κάνεις λάθος!!!

Ε?δεν εχει facebook chat.......μηπως κατεβασες τιποτα αλλο?αποκλειεται,εγω αυτο εχω και δουλευει αψογα!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά μετά από χρονια απαρνήθηκα την nokia k πήρα "σατιο"...αλλα μάλλον κακός έκανα...έχω ένα θέμα αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος....όταν τραβάω video στην αναπαραγωγή ξεκινάει παίζει κολλάει 1δευτερόλεπτο και συνεχίζει έχει κανεις κάποια λύση η παρόμοια εμπειρία??
Link to comment
Share on other sites

είχα n95,n95 8g,n96 k δεν είχα ποτε πρόβλημα,πήγα στην wind που το πήρα,μου κάναν format κάρτα k λογισμικό k πάλι τα ίδια...δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά μετά από χρονια απαρνήθηκα την nokia k πήρα "σατιο"...αλλα μάλλον κακός έκανα...έχω ένα θέμα αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος....όταν τραβάω video στην αναπαραγωγή ξεκινάει παίζει κολλάει 1δευτερόλεπτο και συνεχίζει έχει κανεις κάποια λύση η παρόμοια εμπειρία??
Nαι το κανει,(δεν παγωνει η οθονη ομως). Αυτο ομως παει να πει οτι εκανες λαθος επιλογη?:blink:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά μετά από χρονια απαρνήθηκα την nokia k πήρα "σατιο"...αλλα μάλλον κακός έκανα...έχω ένα θέμα αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος....όταν τραβάω video στην αναπαραγωγή ξεκινάει παίζει κολλάει 1δευτερόλεπτο και συνεχίζει έχει κανεις κάποια λύση η παρόμοια εμπειρία??

αφου εχεις τραβιξει το βιντεο και πας να το δεις εκει σου κολαει?αν ειναι ετσι σε μενα δεν το κανει αυτο μονο οταν πας να τραβιξεις αργει λιγο!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφου εχεις τραβιξει το βιντεο και πας να το δεις εκει σου κολαει?αν ειναι ετσι σε μενα δεν το κανει αυτο μονο οταν πας να τραβιξεις αργει λιγο!!!!
αυτο εννοει,οταν παει να τραβηξει το κανει.
Link to comment
Share on other sites

αφου εχεις τραβιξει το βιντεο και πας να το δεις εκει σου κολαει?αν ειναι ετσι σε μενα δεν το κανει αυτο μονο οταν πας να τραβιξεις αργει λιγο!!!!

 

οταν παω για αναπαραγωγη ξεκιναει παιζει κολλαει γυρω στο 1δευτερολεπτο κ συνεχιζει...πηγα στην σ.ε. κ μου λενε πρεπει να το αφησω τουλαχιστον 5μερες...ειναι δυνατον καινουργιο κιν...ααα κ οταν τα βαζω στο p.c. αλλες φορες παιζουν κανονικα κ αλλες δειχνει μονο μαυρι οθονη κ εχει μονο ηχο....

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

οταν παω για αναπαραγωγη ξεκιναει παιζει κολλαει γυρω στο 1δευτερολεπτο κ συνεχιζει...πηγα στην σ.ε. κ μου λενε πρεπει να το αφησω τουλαχιστον 5μερες...ειναι δυνατον καινουργιο κιν...ααα κ οταν τα βαζω στο p.c. αλλες φορες παιζουν κανονικα κ αλλες δειχνει μονο μαυρι οθονη κ εχει μονο ηχο....

δοκιμασες να το κανεις ενα update?μπας και ξεκολησει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει 3 φορες k update k μορφοποίηση την κάρτα μνήμης..αλλα τίποτα..έχω ξενερώσει απίστευτα..:mad:
Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει 3 φορες k update k μορφοποίηση την κάρτα μνήμης..αλλα τίποτα..έχω ξενερώσει απίστευτα..:mad:

Δεν ειναι και κατι σοβαρο(καθολου θα ελεγα) για να ξενερωνεις,ουτε οτι εκανες λαθος επιλογη συσκευης. Μπορει να διορθωθει με το επομενο update. Αν το θεωρεις TΟΣΟ σοβαρο πια αυτο αλλαξε συσκευη.:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...