Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανέβασα καινούριες φωτογραφίες στις οποίες φαίνεται πως με την χρήση του κάθε φακού για οποιαδήποτε απόσταση μπορούμε να επιτύχουμε το καλύτερο αποτέλεσμα :D enjoy
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλοι, μπορειτε να μου πειτε στις Επαφες που εχω καταχωριση ενος φιλου μου με δικη του φωτο σε πορτραιτο πως γινεται να φανει η φωτο του οταν με καλει γιατι το δοκιμασα αλλα δεν εγινε τιποτα. Αυτα..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον 21century

 

Φιλοι, μπορειτε να μου πειτε στις Επαφες που εχω καταχωριση ενος φιλου μου με δικη του φωτο σε πορτραιτο πως γινεται να φανει η φωτο του οταν με καλει γιατι το δοκιμασα αλλα δεν εγινε τιποτα. Αυτα..

 

Πας σε κάποια επαφή, πατάς επεγεργασία, επιλογές, προσθήκη μικρογραφ. και επιλέγεις εικόνα! :)

Link to comment
Share on other sites

H an thes mporeis na kateyaseis to FSCaller to opio soy deixnei tin fotografia toy alloy se Full Screen otan se kalei

 

Tha to vreis sto http://www.aivanet.com

6942610386.png
Link to comment
Share on other sites

Οι φακοί κάνουν για μεγάλες αποστάσεις;

Ελληνική Ναυαγοσωστική Ακαδημία - Σχολή Ναυαγοσωστικής, μια από τις παλαιότερες σχολές Ναυαγοσωστικής

Web hosting - VPS hosting - Dedicated servers - Domain Names

Link to comment
Share on other sites

Φιλε aivadream εχω δει το προγραμμα οπως και το ομορφο site link του οποιου προσθεσα στο δικο μου site και καλο ειναι να κανεις περιγραφη καθε εφαρμογης οπου χρειαζεται.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jog

 

:happy: diladi tha mporo na alazo kanali sti tv????to 3650 einai teleio. :p :p :p :p :whistle: to kane i nokia to thayma tis pali

 

pws ginetai na allaj kanali stin tv?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Με το πρόγραμμα IRRemote! Υπάρχει εδώ ! ;)

 

stin aytokratoria toy gianni.se mena allazei kanali kai apo ta 4 metra se sony kai philips :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι 4 μετρα? Σίγουρα? Γιατί οι υπέρυθρες του 3650 είναι κοντα 2 μέτρα νομιζω! :i'mwithstupid:
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον oresti$

 

Τι 4 μετρα? Σίγουρα? Γιατί οι υπέρυθρες του 3650 είναι κοντα 2 μέτρα νομιζω! :i'mwithstupid:

 

Το δοκίμασα σε διάφορες συσκευές και ένα video jvc καταφέρα να χειριστώ από απόσταση 4μέτρων.Ενώ μια τηλεόραση philips πρέπει να είμαι γύρω στα 30cm για να λειτουργήσει.Αρε γμτ γιατί να μην έχουν οι τηλεοράσεις bluetooth? :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα τους φακούς σήμερα. Τελικά αξίζουν, μόνο στο βγάλσιμο είναι λίγο μανούρα. Κατα τ'αλλα είναι μαμάτοι!! :D
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Αρε γμτ γιατί να μην έχουν οι τηλεοράσεις bluetooth? :p

 

 

Και εμενα με ενοχλει αυτο :mad: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nonono

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Gia ti fakous milate olli?

 

Δες το παρακάτω link και θα καταλάβεις! ;)

http://andrikosbo.com/forum/viewtopic.php?t=222

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Johny-B

Αρχικό Μήνυμα από τον nonono

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Gia ti fakous milate olli?

 

Δες το παρακάτω link και θα καταλάβεις! ;)

http://andrikosbo.com/forum/viewtopic.php?t=222

 

An mporis pes mou proforika giati den exo ipologisti akoma.

Link to comment
Share on other sites

An mporis pes mou proforika giati den exo ipologisti akoma.

 

Όπως λέει και στο λινκ αυτό πρόκειται για "ένα gadget το οποίο προσαρμόζεται στην πίσω όψη του 3650 και διαθέτει 2 επιπλεόν φακούς οι οποίοι θα προσθέσουν στο 3650 σας τις δυνατότητες zoom και focus ο καθένας"

Από ότι φαίνεται πρέπει να κάνει καλή δουλειά και κοστίζει 24 ευρώ από το Πλαίσιο (αν δεν απατώμαι). :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nonono

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Poso zoom kani?Episis,i piotita tou zoom ine kaliteri apo to Photographer kai to CameraFX?

 

Μμμμ...

Απ' ότι γράφουνε στο site αυτό ο ένας φακός είναι 50mm και κάνει μόνο focus μέχρι 50mm, ενώ ο άλλος είναι 100mm και κάνει focus και ζουμ.

Επίσης έχει και μερικές φωτογραφίες παρμένες με διαφορετικούς τρόπους, δηλαδή χωρίς φακό και με τον καθένα φακό, στις οποίες φαίνεται ότι όντως είναι καλοί.

Για το αν είναι ή όχι καλύτεροι από το Photographer και το CameraFX δεν μπορώ να σου απαντήσω επειδή δεν έχω καν το κινητό.

Αν κάποιος συμφορουμίτης μας ξέρει κάτι επ' αυτού, ας πεί... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Για το αν είναι ή όχι καλύτεροι από το Photographer και το CameraFX δεν μπορώ να σου απαντήσω επειδή δεν έχω καν το κινητό.

Αν κάποιος συμφορουμίτης μας ξέρει κάτι επ' αυτού, ας πεί... :)

 

 

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να γίνει σύγκριση... το μεν είναι οπτικό ζουμ, οπότε έχουμε ουσιαστική μεταβολή της εικόνας που φωτογραφίζεται, ενώ το άλλο ψηφιακό, πρόκειται δηλαδή για ένα απλό resize που δε βελτιώνει το αντικείμενο, απλά το μεγενθύνει...

 

Διορθώστε με αν κάνω λάθος. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...