Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

ekeino to g pou skaei myti panw aristera ti einai?

 

Αυτό είναι το σηματάκι του GPRS :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

exei agorasei kaneis tin BL5C tin bataria?.. leei tipota?

poso exoun oi prosopseis?

 

Αυτή είναι η μπαταρία που έχει το κινητό όταν το αγοράζουμε.Εγώ αγόρασα και μια δεύτερη αλλά πάλι φορτίζω 2 φορές την ημέρα το κινητό γιατί χρησιμοποιώ πολλές ώρες το gprs.Tην δεύτερη μπαταρία την έχω μόνο για κλήσεις και μηνύματα και κανένα παιχνιδάκι και μου κρατάει γύρω στις δυομισι μέρες.

Επίσης πήρα από ένα πλανόδιο πωλητή μια χρυσαφί πρόσοψη μαϊμού η οποία γράφει νόκια όπως η κανονική 5€.Η διαφορά της με την γνήσια είναι στο πίσω καπάκι που το κουμπί για να το ανοίγεις είναι τελείως ψεύτικο και το πληκτρολόγιο ήταν λαστιχένιο και έτσι χρησιμοποιήσα το γνήσιο γιατί το λαστιχένιο είναι πολύ σκληρό στο πάτημα των κουμπιών :o

Link to comment
Share on other sites

Ti kinhto na agorasw????? Thelw 3650 alla vlepw glyka to 3660. Twra vgainoun synexws kainourgia kai mias kai h agora epikse me series 40 opws eixe pei enas filos, τώρα θα πήξει με series 60! Τι μου σησήνετε? Οχι 7650 η κατι σε Communicator. Ούτε και 40άρι (καλό είναι το 7210 για 40!) Σέριες 60!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον oresti$

 

Ti kinhto na agorasw????? Thelw 3650 alla vlepw glyka to 3660. Twra vgainoun synexws kainourgia kai mias kai h agora epikse me series 40 opws eixe pei enas filos, τώρα θα πήξει με series 60! Τι μου σησήνετε? Οχι 7650 η κατι σε Communicator. Ούτε και 40άρι (καλό είναι το 7210 για 40!) Σέριες 60!

 

Το 3660 θα έρθει στα 400 euros περίπου! Το 6600 είναι σαφώς καλύτερο! Βασικά το θέμα είναι πόσα χρήματα θέλεις να διαθέσεις!

Απο επιλογές.... άπειρες! :D

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρώ MMCards και πόσο κοστίζουν. Σήμερα παρείγγηλα τους φακούς εστίασης απο το πλαίσιο που είναι αποκλειστικά για το 3650. Τούς έχει κανείς άλλος; Θα σας αφήσω feedback μόλις τους πάρω.. ;)
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την MiKe-Dee

Που μπορώ να βρώ MMCards και πόσο κοστίζουν. Σήμερα παρείγγηλα τους φακούς εστίασης απο το πλαίσιο που είναι αποκλειστικά για το 3650. Τούς έχει κανείς άλλος; Θα σας αφήσω feedback μόλις τους πάρω.. ;)

 

Mmc cards apo plaisio h germano.Marka pare kalytera sandisk,64 h 128 mb.Timh apo 45euro.Perimenoume entypwseis apo ton fako.Poso kanei??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Kai twra mia dikia mou erwtish.Exw to eProfiles pro kai otan vazw tin epilogi na menei synexei anoixto to fws ths othonis,auto svinei sta 10sec.To kanei kai se sas auto??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Kai twra mia dikia mou erwtish.Exw to eProfiles pro kai otan vazw tin epilogi na menei synexei anoixto to fws ths othonis,auto svinei sta 10sec.To kanei kai se sas auto??? :confused:

 

Αυτό γίνεται όταν κλειδώνεις το πληκτρολόγιο, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Mmc cards apo plaisio h germano.Marka pare kalytera sandisk,64 h 128 mb.Timh apo 45euro.Perimenoume entypwseis apo ton fako.Poso kanei??? ;)

 

 

24 euro. Μάλλο Τρίτη θα το έχω στα χέρια μου. Αφού παίξω πρώτα θα σας γράψω εντυπώσεις.. :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

@johner Oxi,kai xwris na to kleidwsw,pali svinei sta 10sec! :o

 

Έχω ανεβάσει στο group μου την έκδοση 1.92! Δοκίμασέ την! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

24 euro. Μάλλο Τρίτη θα το έχω στα χέρια μου. Αφού παίξω πρώτα θα σας γράψω εντυπώσεις.. :D

 

 

εγώ το αγόρασα.. Δέλέω μου άρεσε.. Για φωτογραφίες και ένα μίνι-σχολιασμό δείτε το http://andrikosbo.com/forum/viewtopic.php?t=222

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον andrikosBO

 

εγώ το αγόρασα.. Δέλέω μου άρεσε.. Για φωτογραφίες και ένα μίνι-σχολιασμό δείτε το http://andrikosbo.com/forum/viewtopic.php?t=222

 

 

Πολύ καλός σχολιασμός, αξίζει να τον επισκεφτήτε και όσοι δεν ενδιαφέρεστε για να εδνιαφερθείτε! :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

Πολύ καλός σχολιασμός, αξίζει να τον επισκεφτήτε και όσοι δεν ενδιαφέρεστε για να εδνιαφερθείτε! :D

 

Δεν έπρεπε να το δω :p Τώρα που το είδα όμως θα το αγοράσω σίγουρα.Πολύ καθαρή η φωτό με τον φακό των 100mm για κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο πλαίσιο προς το παρόν. Στα κεντρικά υπάρχουν 2. Το ένα το τσίμπησα εγώ το δεύτερο.. σας περιμένει!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ζήτησε να δεί φωτογραφίες του gadget προσαρμοσμένο στο 3650. Ορίστε :)

 

http://andrikosbo.com/forum/viewtopic.php?p=1632#1632

Link to comment
Share on other sites

h foto sta 100 mm einai ontos poly kali !!!!

 

kai h piso pleyra den einai antiesthitiki !

 

o fakos prostateyete ??? h allagi einai eykoli ? stin mpataria koymponei ??

6942610386.png
Link to comment
Share on other sites

Κουμπώνει στο πίσω κάλλυμα του κινητού.

Οι φακοί είναι ελαφρώς προς τα μέσα.

Όταν λες αλλαγή εννοείς την αλλαγή από τον ένα φακό στον άλλο; Αυτό το αναλαμβάνει ο μικρός διακόπτης κάτω από τους φακούς ο οποίος περιστρέφεται και ανάλογα επιλέγεις φακό ή normal mode ( το οποίο είναι στην ουσία μια τρύπα :D )

Link to comment
Share on other sites

όπως προανέφερα εγώ το αγόρασα από τον Γερμανό της Καλλιθέας που βρίσκεται στην οδό Δαβάκη
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο έχει, και μάλιστα μπορείτε να δέιτε το προιόν στη σελίδα του..

 

Σε ευχαριστώ για τις φότος, όπως το περίμενα.. το ψιλομεγαλώνει.. :)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ο 3ος φακός που αναφέρει στην σελίδα του το Πλαίσιο για άπειρο δεν υπάρχει.. Το Normal είναι μία κενή τρύπα για φωτογραφήσεις με την χρήση του στάνταρτ φακού της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...