Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paides to 3650 den paizetai.alla auto gia to photo accute,den einai kai to kalytero paradeigma.ektos apo to oti prepi na to xeis akinito to kin gia poly wra,oi fotos den einai kales sto pc.megales men alla psilomoufes.tespa,to 3650 einai koryfi oti k an poume.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fantomXxXx (24 Ιούν. 2004 , 15:52)

,to 3650 einai koryfi oti k an poume.

 

συμφωνω αλλα εχουν βγει και καλυτερα πια

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (24 Ιούν. 2004 , 19:09)

 

συμφωνω μερικος,αλλα εχουν βγει και καλυτερα

 

oops λαθος

Link to comment
Share on other sites

Το 3650 είναι το μοναδικό κινητό που έχω κρατήσει πάνω από 10 μήνες. Αυτό τα λέει όλα. Δεν έχω την ανάγκη να αλλάξω κινητό! Το 6600 έχει κλειδωμένα midi, το SX1 κολλάει ελεεινά, το 3650 είναι το μοναδικό S60 που άντεξε στο χρόνο!

Ελληνική Ναυαγοσωστική Ακαδημία - Σχολή Ναυαγοσωστικής, μια από τις παλαιότερες σχολές Ναυαγοσωστικής

Web hosting - VPS hosting - Dedicated servers - Domain Names

Link to comment
Share on other sites

paidia yparxei kapoio programma gia nokia 3650 pou na diaxeirizetai to bluetooth? dhladh na psaxnei ana xronika diasthmata gia bluetooth syskeyes gyrw. na stelnei ena proka8orismeno keimeno, eikona, hxo stis syskeyes pou briskei kai na kanei kai auto accept oti arxeia stal8oun sth syskeyh sou xwris dhladh na se rwtaei an 8es na kaneis accept?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akaloith (25 Ιούν. 2004 , 00:31)

 

paidia yparxei kapoio programma gia nokia 3650 pou na diaxeirizetai to bluetooth? dhladh na psaxnei ana xronika diasthmata gia bluetooth syskeyes gyrw. na stelnei ena proka8orismeno keimeno, eikona, hxo stis syskeyes pou briskei kai na kanei kai auto accept oti arxeia stal8oun sth syskeyh sou xwris dhladh na se rwtaei an 8es na kaneis accept?

 

για να μην ξηταει accept πρεπει να γινεις αξιοπιστη συσκευει σε αυτον που στελνεις το αρχειο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akaloith (25 Ιούν. 2004 , 14:53)

 

psaxnw prog pou na kanei ola ayta pou eipa. kati 8a yparxei den mporei.

 

Υπαρχει, αλλα δεν τα κανει ολα αυτα. Δες το MobiLuck. Αυτο μολις ανιχνευσει κινητο με ανοιχτο ΒΤ κανει σαν να περνεις ενα μηνυμα. Εχει και αλλες μικρολειτουργειες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μια απορια:

Πως μπορω να βγάλω ένα *&@#Logo που εγκαταστάθηκε πάνω δεξιά στην οθόνη(εκεί που κανονικά έλεγε cosmote...)? Έστειλα ένα μύνημα στην Δελτα, για ενα διαγωνισμό (τι θύμα και εγώ..:)) και μου έστειλε ένα πατίνι logo σαν 'δωρο'.Πατώντας αποθήκευση μπηκε στην οθόνη αναμονής και δεν ξερω πως να το βγάλω!!!

takareas
Link to comment
Share on other sites

giea sou file,mporeis nato vgaleis to logo me to seleq kai mporeis na valeis opoio thes akoma ki auto pou eixes.prospathise.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roverakias (26 Ιούν. 2004 , 17:12)

 

Καλησπέρα παίδες. Μια απορια:

Πως μπορω να βγάλω ένα *&@#Logo που εγκαταστάθηκε πάνω δεξιά στην οθόνη(εκεί που κανονικά έλεγε cosmote...)? Έστειλα ένα μύνημα στην Δελτα, για ενα διαγωνισμό (τι θύμα και εγώ..:)) και μου έστειλε ένα πατίνι logo σαν 'δωρο'.Πατώντας αποθήκευση μπηκε στην οθόνη αναμονής και δεν ξερω πως να το βγάλω!!!

 

 

Με έναν οποιοδήποτε file manager σβήσε ή μετονόμασε (σε οτιδήποτε) το αρχείο C:\System\Apps\Phone\OpLogo\202_x_x.bmp (όπου x_x εξαρτάται από το δίκτυό σου).

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostis100 (26 Ιούν. 2004 , 23:26)

 

Ε Ρ Ω Τ Η Σ Η Ξ Α Ν Α .................. τελικα πηρε κανενας το 3650 σε αυτες τις τρελλλλλλλλλλες τιμες ή μας δουλευουν ??????????

 

Mάλλον μας δουλεύουν φίλε....Ρώτησα παντού και δεν υπάρχει τίποτα....Ο Γερμανός γιατί το έχει στο site του αφού δεν το διαθέτει????Για να μας κοροιδεύει??? :mad:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

στο 3650 που εχω με μερικους αρυθμους οταν θυμαται κατεβαζει παρα πολυ την ενταση του ηχου κλισης(ενω ειναι στο μεγιστο)με αποτελεσμα να μην ακουγεται καθολου δυνατα.ξερεται τι φτεει???
Link to comment
Share on other sites

Όποιος μου βρει κατάστημα vodafone που να έχει 3650 καινουριο του δίνω 30 ευρώ. Η Vodafone το δίνει με 170 ευρώ!! Παρ'όλα αυτα έχω φάει τον κόσμο και δεν υπάρχει πουθενά. Έχει σταματήσει η παραγωγή του μου λένε.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konstantinos_bei (29 Ιούν. 2004 , 20:29)

 

Όποιος μου βρει κατάστημα vodafone που να έχει 3650 καινουριο του δίνω 30 ευρώ. Η Vodafone το δίνει με 170 ευρώ!! Παρ'όλα αυτα έχω φάει τον κόσμο και δεν υπάρχει πουθενά. Έχει σταματήσει η παραγωγή του μου λένε.

 

το βαλανε 170 ευρω για να το ψαχνουμε σαν βλακες :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ισως αυτό που θα ρωτησω να χει ηδη απαντηθει πιο πανω αλλα επειδη ειμαι φανταρος και δεν εχω δυστυχως χρονο να το ψαξω θα σας ημουν υποχρεος να μου πείτε πως κανω format στο 3650 (στο τηλεφωνο εννοώ, όχι στην καρτα) ώστε να επανέλθουν όλα όπως ηταν τη μερα που το αγορασα. Ευχαριστώ πολύ. Αν είναι δυνατον απαντηστε μου συντομα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerios (30 Ιούν. 2004 , 21:29)

 

Καλησπέρα σε όλους. Ισως αυτό που θα ρωτησω να χει ηδη απαντηθει πιο πανω αλλα επειδη ειμαι φανταρος και δεν εχω δυστυχως χρονο να το ψαξω θα σας ημουν υποχρεος να μου πείτε πως κανω format στο 3650 (στο τηλεφωνο εννοώ, όχι στην καρτα) ώστε να επανέλθουν όλα όπως ηταν τη μερα που το αγορασα. Ευχαριστώ πολύ. Αν είναι δυνατον απαντηστε μου συντομα

 

*#7370# καλος πολιτης!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (27 Ιούν. 2004 , 17:09)

 

Mάλλον μας δουλεύουν φίλε....Ρώτησα παντού και δεν υπάρχει τίποτα....Ο Γερμανός γιατί το έχει στο site του αφού δεν το διαθέτει????Για να μας κοροιδεύει??? :mad:

 

Ένας φίλος μου το πήρε στα 200 ευρώ από γερμανό(το κανονικό,όχι το vodafone live)! :)
Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι ειναι .............. αισχος !!! Α Ι Σ Χ Ο Σ !!!!! :mad: :mad:

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (29 Ιούν. 2004 , 20:46)

 

το βαλανε 170 ευρω για να το ψαχνουμε σαν βλακες :mad:

 

 

 

ακριβως ετσι ειναι .............. αισχος !!! Α Ι Σ Χ Ο Σ !!!!! :mad: :mad:

:)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (29 Ιούν. 2004 , 09:16)

 

στο 3650 που εχω με μερικους αρυθμους οταν θυμαται κατεβαζει παρα πολυ την ενταση του ηχου κλισης(ενω ειναι στο μεγιστο)με αποτελεσμα να μην ακουγεται καθολου δυνατα.ξερεται τι φτεει???

 

κανεις δεν ξερει???

Link to comment
Share on other sites

re pedia exo ena 3650 5-6 minon kai skeftome na to puliso, possa na zitiso?$$
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr ( 6 Ιούλ. 2004 , 08:38)

 

re pedia exo ena 3650 5-6 minon kai skeftome na to puliso, possa na zitiso?$$

 

καμια 200.θα το δωσεις με την 16αρα που εχει μεσα ή με καμια μεγαλυτερη mmc???γιατι αν ειναι καμια 128αρα με πολα καλουδια μεσα μπορεις να ζητησεις και παραπανο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr ( 6 Ιούλ. 2004 , 12:26)

 

nice.. 128 Mb einai.. :D kai einai kai mesa sthn eggyhsh.. 6minon...

 

ε τοτε τσιμπα λιγο την τιμη :p :p αν αποφασεις βεβαια να δωσεις και την 128αρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...