Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elefas (28 Απρ. 2004 , 11:16)

 

argi_7 σίγουρα δουλεύει το κόλπο που λες? εμένα δεν με πολυνοιάζει η ποιότητα του ήχου, γνωρίζω πολύ καλά ότι αγόρασα κινητό και όχι mp3όφωνο, απλά θέλω να ξέρω αν δουλεύει. μπορείς μόνο να μου πεις με τι μάρκα handsfree το δοκίμασες, δουλεύει με όλα, με μονό η διπλό ακουστικό?

 

σιγουρα δουλευει και ακουγεται σχετικα καλα.εγω εχω τα ακουστικα που ειχε το παλιο νοκια 8310 ξερεις αυτα με το μεγαλο τσιμπιδακι.και αμα ακουγεται και παλι στο μεγαφωνω ξαναδοκιμασε και θα το πετυχεις σιγουρα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pedia eixa parei mia prosoch 6euro myfa kai opos eixa diavasei kapu sto forum efarmoze pio kala apo thn gnisia.. alla meta apo 2-3 meres arxise na mu dimiurgei provlima sto akustiko.. allaxa thn prosoch xana kai evala thn original kai ola kala.. :blink: yparxei periptosh epidi mborei na pieze pio poly h mufa na dimiurgise ayto to provlimataki?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr (28 Απρ. 2004 , 22:22)

 

pedia eixa parei mia prosoch 6euro myfa kai opos eixa diavasei kapu sto forum efarmoze pio kala apo thn gnisia.. alla meta apo 2-3 meres arxise na mu dimiurgei provlima sto akustiko.. allaxa thn prosoch xana kai evala thn original kai ola kala.. :blink: yparxei periptosh epidi mborei na pieze pio poly h mufa na dimiurgise ayto to provlimataki?

 

φυσικα!!γνωμη μου ειναι οτι τα imitasion ειναι πεταμενα λεφτα,οτι και αν ειναι αυτα τιποτα δεν ειναι σαν το γνησιο ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (28 Απρ. 2004 , 22:26)

 

φυσικα!!γνωμη μου ειναι οτι τα imitasion ειναι πεταμενα λεφτα,οτι και αν ειναι αυτα τιποτα δεν ειναι σαν το γνησιο ;)

 

 

Απολυτα συμφωνω φιλε lagoudaki ;) γι'αυτο εχουν

και φτηνα αλλωστε,συνηθως τα πληρωνεις διπλα :whistle:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

nervous min eisai sigouros gia tin timh:p Enas poulouse maimou prosopsh 37 euros:blink: Eleos!Enw i original eixe 20 euros!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr (28 Απρ. 2004 , 22:22)

 

pedia eixa parei mia prosoch 6euro myfa kai opos eixa diavasei kapu sto forum efarmoze pio kala apo thn gnisia.. alla meta apo 2-3 meres arxise na mu dimiurgei provlima sto akustiko.. allaxa thn prosoch xana kai evala thn original kai ola kala.. :blink: yparxei periptosh epidi mborei na pieze pio poly h mufa na dimiurgise ayto to provlimataki?

 

Η γνήσια πρόσοψη έχει από την μέσα μεριά (πίσω από την τρύπα για το ακουστικό) ένα "σωληνάκι" μαύρου χρώματος για να μεταφέρει καλύτερα τον ήχο. Ξεκόλησέ το προσεκτικά , βάλτο στην ίδια θέση στην μούφα και όλα θα είναι ok. Εάν θες μπορείς να φτιάξεις μόνος σου ένα τέτοιο σωληνάκι πολύ εύκολα από διάφορα υλικά. Το συγκεκριμένο λέγεται αρμαφλέξ και είναι μονωτικό υλικό που συνήθως χρησιμοποιήται για σωλήνες αιρ κοντίσιον.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (28 Απρ. 2004 , 13:52)

 

σιγουρα δουλευει και ακουγεται σχετικα καλα.εγω εχω τα ακουστικα που ειχε το παλιο νοκια 8310 ξερεις αυτα με το μεγαλο τσιμπιδακι.και αμα ακουγεται και παλι στο μεγαφωνω ξαναδοκιμασε και θα το πετυχεις σιγουρα ;)

 

 

Ναι όντως δουλεύει. Πήρα ένα μονό handsfree, (δεν πιστεύω το 2πλο να παίζει stereo???) και κάνοντας το κόλπο που λες ακούγεται μόνο από το ακουστικό. Το καλό της υπόθεσης είναι δεδομένου ότι η ποιότητα αναπαραγωγής των mp3 από το κινητό είναι πολύ χαμηλή, αυτό επιτρέπει σε κάποιον υποδειγματοληπτώντας και κάνοντας από stereo σε mono τα Mp3 που έχει στον υπολογιστή του να τα κάνει πολύ μικρά σε μέγεθος και άρα εύκολα μεταφέρσιμα στην mmc κάρτα του κινητού.

 

Σε ευχαριστώ φίλε για την συμβουλή σου.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elefas (29 Απρ. 2004 , 18:17)

 

Ναι όντως δουλεύει. Πήρα ένα μονό handsfree, (δεν πιστεύω το 2πλο να παίζει stereo???) και κάνοντας το κόλπο που λες ακούγεται μόνο από το ακουστικό. Το καλό της υπόθεσης είναι δεδομένου ότι η ποιότητα αναπαραγωγής των mp3 από το κινητό είναι πολύ χαμηλή, αυτό επιτρέπει σε κάποιον υποδειγματοληπτώντας και κάνοντας από stereo σε mono τα Mp3 που έχει στον υπολογιστή του να τα κάνει πολύ μικρά σε μέγεθος και άρα εύκολα μεταφέρσιμα στην mmc κάρτα του κινητού.

 

Σε ευχαριστώ φίλε για την συμβουλή σου.

 

οχι στερεο με τιποτα δυστηχως.εχεις το helix produser plus 9,αν ναι μετετρεψε τα mp3 σε rm.πολυ καλητερος ηχος και με ακουστικα και χωρις ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Sto philips camcorder to 3.7.4 travaw me poiotita SQCIF (128x96) kai 15 fps se mp4.To philips exei epilogi gia frames QQVGA(160x120) alla dustixws otan to epilegw travaei mono se SQCIF. Mipos prepei na valw tin ekdosi 3.7.5; ama se SQCIF einai toso kali h poiotita tote se QQVGA pws na einai; exei kataferei kanenas na grapsei se tetoia poiotita;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hotmarkos ( 5 Μάι. 2004 , 15:05)

 

bre paidia mipos kseri kaneis an sto 3650 mporoun na mpoun kati san themes?

 

Θα ηθελα και εγω να μαθω.

Plz ολους τους γνωστες να μας δοσουν τα φωτα τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vagoraja ( 5 Μάι. 2004 , 16:17)

 

Θα ηθελα και εγω να μαθω.

Plz ολους τους γνωστες να μας δοσουν τα φωτα τους!!!!

 

και βεβαια περνει με το προγραμμα smart launser καπως ετσι γραφεται.αλλα απο τοτε που το ειχα βαλει στο 3650 αρχισαν τα προβληματα με την ραμ και γενικα με το κινητο για αυτο καλυτερα οπως εχει το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από angel1979

καλημερα,

 

Που μπορω να βρω προγραμματα σπασμενα για 3650???

 

καθε απαντηση δεκτη,

ευχαριστω :)

 

Sto aivanet

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από hotmarkos

tha ithela na rotiso pws mporo na allakso to skin pou exei to smart launcher se kati allo? exo polla skins alla otan ta stilo sto mob mou leei unknown file

 

Sto c:\system\data ta vazeis sto fakelo me ta skins:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; έχω ξεχάσει τον κοδικό ασφαλειας του κινιτού μου. υπάρχει καποιος τρόπος να τον βρω.

http://www.danasoft.com/sig/stoNeheadsgf.jpg

 

ξερει κανεις το τροπο για να σπουδασω... προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω................

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soul_x2x (11 Μάι. 2004 , 18:40)

 

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; έχω ξεχάσει τον κοδικό ασφαλειας του κινιτού μου. υπάρχει καποιος τρόπος να τον βρω.

 

πρεπει να γινεται με card reader νομιζω.αλλιος nokia club

Link to comment
Share on other sites

xeretai poia paxnidia toy ngage mporoyn na paixoun sto 3650 gia ti egw osa dokimasa moy elege mnimi pliris

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος superfot (11 Μάι. 2004 , 20:55)

 

xeretai poia paxnidia toy ngage mporoyn na paixoun sto 3650 gia ti egw osa dokimasa moy elege mnimi pliris

 

 

αυτά που έτρεξαν στο δικό μου 3650 είναι τα: SonicN, Puyo Pop και Puzzle Bubble. Κάποια από αυτά ήθελαν επανεκκίνηση σε flight mode. Παρεπιπτόντως έτρεξε κανείς το Sega Rally σε 3650? αν ναι πως?

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PRATINAS (11 Μάι. 2004 , 20:43)

 

Ηello!!

Πως μπορω να κανω τα video να παιζουν

στο PC???

EΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

στο cd του 3650 εχει ενα προγραμμα to nokia multimedia player εγκατεστισετο στο pc και εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

egw ebala to sonic alla moy leei mnimi pliris pws to bazw se fligth mode to 3650

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος superfot (12 Μάι. 2004 , 15:12)

 

egw ebala to sonic alla moy leei mnimi pliris pws to bazw se fligth mode to 3650

 

 

Εμένα το Σονικ παίζει και χωρίς flight mode, απλά φρόντισε να είναι η πρώτη και μόνη εφαρμογή που θα τρέξει το κινητό σου όταν το ανοίξεις για πρώτη φορά. Τώρα αν θες να μπεις σε flight mode, κατέβασε τα system tools και εγκατέστησέ τα στην μνήμη του κινητού σου.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...