Jump to content

Jaga phones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα, πηρα το v78 jaga ..καλο φαινεται και γα την δουλεια που το θελω ειναι αριστο 2 γραμμες ταυτοχρονα sms με Τ9 ελληνικο μια χαρα...............αλλα ρε παιδια αυτη την δονηση που εχει στην οθονη οταν την ακουμπας πως θα την βγαλω ....εφαγα το μενου στοψαξιμο αλλα τζιφος.....και ακομα μηπως υπαρχει κανενα προγραμα συγχρονισμου για outlook σε vista με αυτο το τηλεφωνο....

ευχαριστω!!!!!!!

δοκιμασε αυτο για τις επαφες

http://rapidshare.com/files/333342252/ChinaPhoneSuite.rar

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δοκιμασε αυτο για τις επαφες

http://rapidshare.com/files/333342252/ChinaPhoneSuite.rar

 

Tο δοκιμασα σαν pc suite αλλα το τηλεφωνο δεν το βλεπει. εχει επιλογες το τηλεφωνο ¨μαζικη αποθ." "com" "picbridge" στη μαζικη αποθηκευση μονο δουλευει και αυτο μονο για μεταφορα αρσειων αλλα για τηλ.καταλογο τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

βαλτο comμετα πηγαινε δες σε ποια com εχει μπει για να ρυθμισεις το pc suite

το βαζω com αλλα τα vista δεν το βλεπουν θελουν driver .

Link to comment
Share on other sites

 

με εσωσες !!!!!!!! ευχαριστω συγχρονιζει απο outlook

 

ειναι η Phonesuite V6.0.10

αψογα

 

το v78

 

ρε παιδια αυτη την δονηση που εχει στην οθονη οταν την ακουμπας πως θα την βγαλω ....εφαγα το μενου στο ψαξιμο αλλα τζιφος.οπως ακομα και πως βαζεις συντομευσεις για τους αριθμους σου...δεν εχει το μενου τιποτα ενω το υποστηριζει

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εχω ακριβως το ιδιο προβλημα! το πηρα απ τη wind σημερα και δεν μπορω να το ενεργοποιησω με τιποτα! ξερει καποιος πως λειτουργει?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:ΠΡΙΝ 3 μερες περιπου το απεκτησα και μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα κινεζικα {εχω αλλαξει 4 στα 2 ετη.}μεχρι στιγμης πρωτα πρωτα εχει καμπανα σημα και οι δυο γραμμες χαμηλο SAR καλη φωτο σε ημερα την νυχτα τσα και τσα το βιντεο μετριο τηλεοραση καμπανα ραδιο καμπανα αυτονομια με την πρωτη φορτιση 50 ωρεσ με αρκετη χρηση ραδιο κλησεις μυνηματα κ.λ.π αρκετα γρηγορο ιντερνετ με wi fi {απιστευτο?}πολυ καλη ακουστικη και μικροφωνο οθονη 2.8 με γραφιδα αλλα και με το νυχακι αν συνιθισεις δουλευεται ανετα και αρκετα καλη αποκριση εχει αναφορα στα μυνηματα το φλασ ειναι και φακος με καλη αποδοση στο παχυ σκοτος.:O ντρεπομαι που το λεω αλλα εκτος το ντιζαιν του εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης και δεν εχω προβλημα να πω οτι υποσκελιζει πολλα και επωνυμα κινητα στην κατηγορια του και ειναι το πρωτο κινεζικο που δεν μου εβγαλε προβλημα απο την πρωτη μερα.{φτου φτου.}ΧΩΡΙΣ να θελω να επηρεασω θα το προτεινα ως αγορα για οποιον σκεφτεται την τσεπη του ειμαστε και σε κριση μην ξεχνιομαστε.:D:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

:ΠΡΙΝ 3 μερες περιπου το απεκτησα και μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα κινεζικα {εχω αλλαξει 4 στα 2 ετη.}μεχρι στιγμης πρωτα πρωτα εχει καμπανα σημα και οι δυο γραμμες χαμηλο SAR καλη φωτο σε ημερα την νυχτα τσα και τσα το βιντεο μετριο τηλεοραση καμπανα ραδιο καμπανα αυτονομια με την πρωτη φορτιση 50 ωρεσ με αρκετη χρηση ραδιο κλησεις μυνηματα κ.λ.π αρκετα γρηγορο ιντερνετ με wi fi {απιστευτο?}πολυ καλη ακουστικη και μικροφωνο οθονη 2.8 με γραφιδα αλλα και με το νυχακι αν συνιθισεις δουλευεται ανετα και αρκετα καλη αποκριση εχει αναφορα στα μυνηματα το φλασ ειναι και φακος με καλη αποδοση στο παχυ σκοτος.:O ντρεπομαι που το λεω αλλα εκτος το ντιζαιν του εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης και δεν εχω προβλημα να πω οτι υποσκελιζει πολλα και επωνυμα κινητα στην κατηγορια του και ειναι το πρωτο κινεζικο που δεν μου εβγαλε προβλημα απο την πρωτη μερα.{φτου φτου.}ΧΩΡΙΣ να θελω να επηρεασω θα το προτεινα ως αγορα για οποιον σκεφτεται την τσεπη του ειμαστε και σε κριση μην ξεχνιομαστε.:D:)

 

Το δοκιμασες με καποιο bluetooth handsfree;Αν ναι θα μπορουσες να μου πεις εντυπωσεις γιατι σε δυο αλλα κινεζικα που δοκιμασα ακουγεται χαλια μεσω bluetooth και αποσσυνδεεται το ακουστικο μολις απομακρυνθεις λιγο.

Link to comment
Share on other sites

To εχω κι εγω παιδια και μου εχει βγει πολυ καλο, οντως βαζει κατω παρα πολλα επωνυμα. και για το φιλο που ρωταει το bluetooth εχει πολυ καλη εμβελεια και προπαντων πολυ καθαρη ομιλια..
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν δοκιμασα το μπλε δοντι αυριο τωρα προσπαθω να μαθω τροπο να ενργοποιησω μμες εχω κοσμοτε.:cry:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

To εχω κι εγω παιδια και μου εχει βγει πολυ καλο, οντως βαζει κατω παρα πολλα επωνυμα. και για το φιλο που ρωταει το bluetooth εχει πολυ καλη εμβελεια και προπαντων πολυ καθαρη ομιλια..

 

στο bluetooth ολα κανουν καποια παρασιτα αλλα ειναι λειτουργικα.

 

Ευχαριστω, το αγορασα και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δεν εχω βρει ομως πως ενεργοποιειται χειροκινητα το κλειδωμα της οθονης, μηπως γνωριζει καποιος;

Link to comment
Share on other sites

Το πατησα αλλα δεν κλειδωσε η οθονη.

 

δε μπορει στην κατασταση αναμονης οταν το πατας στιγμιαια δεν μαυριζει η οθονη?

Link to comment
Share on other sites

δε μπορει στην κατασταση αναμονης οταν το πατας στιγμιαια δεν μαυριζει η οθονη?

 

Αν η οθονη ειναι σβηστη τοτε την αναβει ενω αν ειναι αναμμενη δεν κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΟΝΙΚΑ πρεπει να σβηνει αλλα μη σκας ρυθμισε το χρονο διακοπτη στισ ρυθμισεισ να σβηνει στα 5 δευτερα.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις.Το τηλεφωνο τελικα ειναι ελαττωματικο, ο φωτισμος των τριων πληκτρων παραμενει αναμμενος ακομα και οταν το τηλ ειναι σβηστο.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σχεδον ετοιμος να προχωρησω σε αγορα JAGA απλα δεν ξερω αν πρεπει να προτιμησω το V 30 J DREAM ή το V 30 X.

 

http://jagamobile.com/index.php?target=products&product_id=29792

 

http://jagamobile.com/index.php?target=products&product_id=29788

 

Λεω να το αγορασω απο την αντιπροσωπεια στα Κατω Πατησια. Τα εχει εκει ανοιχτα να τα δω γιατι απο κοντα ισως αλλαξω γνωμη και ξαναπαρω SE.

(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σχεδον ετοιμος να προχωρησω σε αγορα JAGA απλα δεν ξερω αν πρεπει να προτιμησω το V 30 J DREAM ή το V 30 X.

 

http://jagamobile.com/index.php?target=products&product_id=29792

 

http://jagamobile.com/index.php?target=products&product_id=29788

 

Λεω να το αγορασω απο την αντιπροσωπεια στα Κατω Πατησια. Τα εχει εκει ανοιχτα να τα δω γιατι απο κοντα ισως αλλαξω γνωμη και ξαναπαρω SE.

θα σου πρωτεινα να μην παρεις ουτε το ενα ουτε το αλλο,αλλα να αγορασεις αντιστοιχο κινητο μεσω ιντερνετ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντελως noname κινητο δηλαδη? Δεν εχουν βγει καλα αυτα τα Jaga?
(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Εντελως noname κινητο δηλαδη? Δεν εχουν βγει καλα αυτα τα Jaga?

η jaga ειναι μια ελληνικη εταιρια που παραγγελνει κινητα απο κινα (αυτα που αποκαλεις noname) και απλα χτυπαει την επωνια της. και φυσικα κοστιζουν πολυ περισσοτερο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...