Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά δεν μπορώ να συγχρονίσω τις επαφές με το gmail.Παλιά χρησιμοποιούσα τρίτη εφαρμογή και όποια επαφή περνούσα στο κινητό πήγαινε στο gmail.Τώρα με την stock δεν γίνεται ενώ έχω επιλέξει να γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος μεσα στο forum που του αρεσει να φαινεται το λογοτυπο φορεα στην αρχικη οθονη! Πηγα να το βγαλω αλλα ενιωθα οτι κατι ελειπε...! :-Ρ

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος μεσα στο forum που του αρεσει να φαινεται το λογοτυπο φορεα στην αρχικη οθονη! Πηγα να το βγαλω αλλα ενιωθα οτι κατι ελειπε...! :-Ρ

Οχι δεν εισαι φιλε μου! Εγω το εβγαλα μολις εκανα το update και μετα λεω ποσο αδειο ειναι εκει πανω :p και το ξαναβαλα και ολα ειναι κομπλε!!! Χαχα

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειμαι ο μονος στον οποιο ανεβηκε η μπαταρια μετα την αναβαθμιση..Πλησιαζω τις 48 ωρες με 3,30 ωρες οθονη και σχεδον ολες με browsing 3g και δεν εχει κλεισει ακομα
Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειμαι ο μονος στον οποιο ανεβηκε η μπαταρια μετα την αναβαθμιση..Πλησιαζω τις 48 ωρες με 3,30 ωρες οθονη και σχεδον ολες με browsing 3g και δεν εχει κλεισει ακομα

όχι ο μόνος φίλε και γω αυτήν την εντύπωση έχω αυτή τη στιγμή είμαι 1 μέρα 14 ω με μπαταρία με οθόνη 4ω 40 λ και 37% μπαταρία που απ΄ ό,τι θυμάμαι δύσκολα έβγαζα πριν.

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σκέφτομαι και γω να πάω σε motog έχω 4s πιστεύεται αξίζει ο κόπος;

 

όταν λες 4s εννοείς μηλόφωνο 4ς ??? προφανώς και αξίζει τον "κόπο" μολονότι το κινητό σου θα πάρει το νέο φοβερό Ίος. Συνοπτικά, τεράστια αντοχή η μπαταρία, καταπληκτικό performance, παραπάνω απο αξιοπρεπής κάμερα αλλά αυτά τα λέγαμε στην αρχή που βγήκε στην αγορά

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

όταν λες 4s εννοείς μηλόφωνο 4ς ??? προφανώς και αξίζει τον "κόπο" μολονότι το κινητό σου θα πάρει το νέο φοβερό Ίος. Συνοπτικά, τεράστια αντοχή η μπαταρία, καταπληκτικό performance, παραπάνω απο αξιοπρεπής κάμερα αλλά αυτά τα λέγαμε στην αρχή που βγήκε στην αγορά

 

 

 

Με την 4.4.2 τα παει καλα;

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Με την 4.4.2 τα παει καλα;

 

αν διάβασες το μήνυμα μου θα είδες ότι τα πάει καλά με όλες τις εκδόσεις, α, και πλέον έχουμε 4,4,4, μέχρι την επόμενη

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σκέφτομαι και γω να πάω σε motog έχω 4s πιστεύεται αξίζει ο κόπος;

Οχι φιλε μου!αυτο το no lag ui του iphone δεν συγκρινεται! Εγω θα σου προτεινα να μεινεις με το 4s!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό το battery saver που έχει επάνω στα στατιστικά μπαταρίας ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό το battery saver που έχει επάνω στα στατιστικά μπαταρίας ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κάνει.

 

απλά ενεργοποίησέ το, κακό δεν κάνει

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

απλά ενεργοποίησέ το, κακό δεν κάνει

Μόνιμα ON το έχω εδώ και 2-3 μήνες. Αλλά καλό θα ήτανε να ξέραμε κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Κλείνει το data και sync όταν η μπαταρία πέσει στο 15%.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα σκέφτομαι και γω να πάω σε motog έχω 4s πιστεύεται αξίζει ο κόπος;

 

Πλέον οτιδήποτε είναι καλύτερο από 4s, από τη στιγμή που σκέφτεσαι να το αλλάξεις δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μετά το update σε 4,4,4 παρατηρώ μεγαλύτερο lag και λιγότερο ακριβή ανταπόκριση στην αφή ενώ φορτίζει, εσείς?

ευτυχώς το φορτίζω κάθε 2+ μέρες και φορτίζει γρήγορα :lol:

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδια μου συνεβει το εξης περιεργο: αφησα το κινητο να κλεισει απο μπαταρια και το εβαλα να φορτισει κλειστο. Μετα απο 4,5 ωρες ειχε φτασει στο 78% μολις. Ο φορτιστης που χρησιμοποιω ειναι του galaxy mini 2 και μου φορτιζε το κινητο(προ 4.4.4.) σε 2,5 με 3 ωρες...!! Edited by atillas24

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδια μου συνεβει το εξης περιεργο: αφησα το κινητο να κλεισει απο μπαταρια και το εβαλα να φορτισει κλειστο. Μετα απο 4,5 ωρες ειχε φτασει στο 78% μολις. Ο φορτιστεις που χρησιμοποιω ειναι του galaxy mini 2 και μου φορτιζε το κινητο(προ 4.4.4.) σε 2,5 με 3 ωρες...!!

 

Φορτίζω από την πρώτη στιγμή το moto g με ότι φορτιστή βρω, απο πολύ παλιό LG ακόμα και παλιό σαμσουνγκ και έχω εντυπωσιαστεί με την ταχύτητα που φορτίζει το κινητό, είτε σε 4,4,2 είτε σε 4,4,4. Βέβαια όταν το φορτίζω είναι όλα κλειστά και δεν το αγγίζω, ούτε καν απαντάω σε όλες τις κλήσεις, μόνο τις σημαντικές.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Φορτίζω από την πρώτη στιγμή το moto g με ότι φορτιστή βρω, απο πολύ παλιό LG ακόμα και παλιό σαμσουνγκ και έχω εντυπωσιαστεί με την ταχύτητα που φορτίζει το κινητό, είτε σε 4,4,2 είτε σε 4,4,4. Βέβαια όταν το φορτίζω είναι όλα κλειστά και δεν το αγγίζω, ούτε καν απαντάω σε όλες τις κλήσεις, μόνο τις σημαντικές.

 

Μα και γω ετσι το κανω. Απλα με προβληματισε το γεγονος οτι εκανε 4,5 ωρες να φτασει στο 78%... Αναρωτιεμαι μηπως ειναι καποιο προβλημα...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Μα και γω ετσι το κανω. Απλα με προβληματισε το γεγονος οτι εκανε 4,5 ωρες να φτασει στο 78%... Αναρωτιεμαι μηπως ειναι καποιο προβλημα...

 

μπας και έχεις αλλάξει κέρνελ? μήπως ο κάστομ κέρνελ είχε κουκουρούκου ρυθμίσεις ή εσύ του έκανες λάθος ρυθμίσεις?

έχεις δοκιμάσει και άλλους φορτιστές?

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

μπας και έχεις αλλάξει κέρνελ? μήπως ο κάστομ κέρνελ είχε κουκουρούκου ρυθμίσεις ή εσύ του έκανες λάθος ρυθμίσεις?

έχεις δοκιμάσει και άλλους φορτιστές?

 

Δεν ασχολουμε με root, custom rom και τετοια... Ειναι του διαβολου αυτα! :lol::p

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τραβα μια επανεκκινηση και θα δειξει 100% , το κινητο σε 2 ωρες ειναι φουλ , μπορεις να το δεις εαν πιασεις το φορτηστη που ειναι κρυος

 

Το εβγαλα απο τη φορτιση, το ανοιξα και το εβαλα να φορτιζει κανονικα. Συνεχισε απο το 78% αλλα ανεβαινε κανονικα πλεον το ποσοστο... Μαλλον καποιο κολλημα θα εφαγε που το αφησα να κλεισει απο μπαταρια...:confused:

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολουμε με root, custom rom και τετοια... Ειναι του διαβολου αυτα! :lol::p

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το εβγαλα απο τη φορτιση, το ανοιξα και το εβαλα να φορτιζει κανονικα. Συνεχισε απο το 78% αλλα ανεβαινε κανονικα πλεον το ποσοστο... Μαλλον καποιο κολλημα θα εφαγε που το αφησα να κλεισει απο μπαταρια...:confused:

Γενικά καλό θα ήταν να μην το αφήνεις να κλείνει από μπαταρία.

Αντιθέτως, μικρές φορτίσεις κατά τη διάρκεια της ημέρας κάθε άλλο παρά κακό κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος οι καινούριες μπαταρίες καλό είναι να φορτίζονται πριν πέσουν κάτω από 15%
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση χρησιμοποιώ την δωρεάν έκδοση του nova launcher. Αξιζει η αγορά της prime έκδοσης?
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...