Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μου εβγαλε ενημερωση για kit kat !!! Το εχω μια μερα μου φαινεται τοσο περιεργο που το πηρα με 4.3 jelly και ακομα δεν το χω δουλεψει και μου βγαζει για kit kat! Λεω να μην το κανω ακομα να το χαρω λιγο ετσι! Πρωην χρηστης galaxy s advance ! Εχω παθει πλακα με το κινητο! Το ποσο καλο ειναι!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μενα κουνιεται πολυ φιλε και γω ανησυχησα λιγο αλλα ετσι πρεπει να ειναι! Ελπιζω να μην υπαρξει κανα προβλημα!

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση και εγώ νόμιζα ότι είναι ελαττωματικό το δικό μου. Έχω άλλη μία απορία, όταν ανοίγω και κλείνω τη φωτογραφική μηχανή ακούγεται ένας θόρυβος σαν να κουνιούνται τα μηχανικά μέρη της κάμερας. Αυτό γιατί το κάνει; δε το έχω συναντήσει σε παλιότερα κινητά που είχα.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση και εγώ νόμιζα ότι είναι ελαττωματικό το δικό μου. Έχω άλλη μία απορία, όταν ανοίγω και κλείνω τη φωτογραφική μηχανή ακούγεται ένας θόρυβος σαν να κουνιούνται τα μηχανικά μέρη της κάμερας. Αυτό γιατί το κάνει; δε το έχω συναντήσει σε παλιότερα κινητά που είχα.

 

στο δικό μου κινητό το power button δεν κουνιέται καθόλου, κουνιούνται τα πλήκτρα έντασης. Αυτό με την κάμερα το κάνει σε όλους νομίζω.

Edited by nasos_79
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση και εγώ νόμιζα ότι είναι ελαττωματικό το δικό μου. Έχω άλλη μία απορία, όταν ανοίγω και κλείνω τη φωτογραφική μηχανή ακούγεται ένας θόρυβος σαν να κουνιούνται τα μηχανικά μέρη της κάμερας. Αυτό γιατί το κάνει; δε το έχω συναντήσει σε παλιότερα κινητά που είχα.

 

Και αυτο το χω! Ολοι πρεπει να το εχουμε ! Σαν μικρο bug μου φαινεται! Αλλα κλειν ! Εμενα το power button με απασχολει πιο πολυ...που ειναι τοσο λασκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι και εγώ από σήμερα κάτοχος ενός Motorola Moto G.

 

Επίσης θα εκτιμούσα τις απόψεις σας πάνω σε must have apps (media player, file manager, battery manager, cloud servises, battery widgets, sync) να μαθαίνουμε και εμείς οι καινούργιοι. Όχι λεπτομέρειες, άπλα ονομαστικά.

 

Συμφωνω και επαυξάνω! Μεγάλη βοήθεια για εμας τους νέους στα κινητα αυτά! Ολο και κάποιος θα γνωρίζει και θα μπορεί να μας βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο το χω! Ολοι πρεπει να το εχουμε ! Σαν μικρο bug μου φαινεται! Αλλα κλειν ! Εμενα το power button με απασχολει πιο πολυ...που ειναι τοσο λασκα!

 

Λάσκα δε θα πει τίποτα, αφού σκέφτομαι να το κολλήσω με σελοτέιπ γιατι κάνει σαν κουδουνίστρα! :p

Αλλά ας μην είμαστε και πλεονέκτες, μικρό το κακό για ένα τόσο καλό κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Λάσκα δε θα πει τίποτα, αφού σκέφτομαι να το κολλήσω με σελοτέιπ γιατι κάνει σαν κουδουνίστρα! :p

Αλλά ας μην είμαστε και πλεονέκτες, μικρό το κακό για ένα τόσο καλό κινητό.

 

 

ναι οντως μην ειμαστε πλεονεκτες αλλα ειναι τραγικο ας πουμε να χαλασει το κουμπι μεσα σε τρεις μηνες! αμα γινει κατι τετοιο θα ειναι απλα για καταγγελια η μοτο !!

 

ας ελπισουμε να μην γινει τιποτα τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Απθ χθες το βραδυ που το εκανα αναβαθμιση στην ΚΙΤΚΑΤ με φουλ μπαταρια εχει κολλησει στο 39% εως σημερα και δεν αλλαζει. Εχει συμβει σε καποιον αλλο;
Link to comment
Share on other sites

Απθ χθες το βραδυ που το εκανα αναβαθμιση στην ΚΙΤΚΑΤ με φουλ μπαταρια εχει κολλησει στο 39% εως σημερα και δεν αλλαζει. Εχει συμβει σε καποιον αλλο;

 

μόλις τελείωσε η αναβάθμιση τι ποσοστό έδειξε η μπαταρία;σε μένα είχε κολλήσει στο 40% και μόλις το σύνδεσα στο φορτιστή μετά από 5 λεπτά πήγε 100%.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που χρησιμοποιώ φορτιστή samsung λετε να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα; Η υποδοχή φαίνεται να είναι ίδια αλλά μήπως πρεπει να χρησιμοποιώ το δικό του καλώδιο;
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, και μένα το power button πάει πάνω κάτω. Ειδικά όταν πας να κάνεις κλήση και το βάζεις στο αυτί σου, μου σπάει τα νεύρα να το ακούω... Τώρα ελπίζω να μην εξελιχθεί σε κάτι χειρότερο και μείνουμε με το κουμπί στο χέρι. Νομίζω μια λύση είναι αυτές οι grip shell (όπως της motorola) που ουσιαστικά περικλείουν τα πλήκτρα. Το κινητό το έχω μια εβδομάδα και μέχρι στιγμής είναι το μόνο που βλέπω ως "αρνητικό"...
Link to comment
Share on other sites

μόλις τελείωσε η αναβάθμιση τι ποσοστό έδειξε η μπαταρία;σε μένα είχε κολλήσει στο 40% και μόλις το σύνδεσα στο φορτιστή μετά από 5 λεπτά πήγε 100%.

 

Τελικα ξεκολλησε και το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι το Light Manager-LED Settings λειτουργεί πολύ ωραία στο Moto G (και στο ξαδελφάκι του το Nexus 4).

 

τα εχω δοκιμασει ολα και αυτο που λες αλλα παντα ασπρο ειναι το λαμπακι στα τεστ ,τι δεν κανω καλα ?

για βοηθα αν μπορεις για τις ρυθμισεις.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Απο λαγκ πως τα παει η συσκευη?

 

Λαθος ερωτηση! Δεν υπαρχει lag! Θα λαβεις απαντηση φιλε μου σε κανα μηνα που θα το φορτωσω!

Link to comment
Share on other sites

Απο λαγκ πως τα παει η συσκευη?

 

Μπορώ να σου πω με βεβαιότητα ότι το GS4 που είχα πριν λάγκαρε αρκετά συχνά! Με αυτό έχω εμπειρία iphone, πιο smooth δε γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Οι Ιταλοί κρατάνε τη συσκευή για τεστ?:mad::mad:

 

Τοποθεσία Ημερομηνία Τοπική ώρα Δραστηριότητα

Milano, Italy 15.01.2014 21:30 Σάρωση αναχώρησης

15.01.2014 12:00 Σάρωση άφιξης

Barking, United Kingdom 14.01.2014 3:45 Σάρωση αναχώρησης

14.01.2014 0:06 Σάρωση άφιξης

Luton, United Kingdom 13.01.2014 23:00 Σάρωση αναχώρησης

13.01.2014 18:06 Σάρωση προέλευσης

United Kingdom 13.01.2014 10:47 Έγινε επεξεργασία της παραγγελίας: Έτοιμη για την UPS

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

Αα το κανει και σε σενα? Νταξει ειναι λιγο περιεργο! Δεν το χω στο φουλ την ενταση και ακουγεται παλι παρανορφωνενο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια ποιον browser εχετε? Πειτε μου οτι δεν μεινατε με τον τραγικο και απιστευτα βαρυ chrome!

 

 

Opera Mini :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για όσους δεν θέλουν να ασχολούνται με το power button για να κλειδώνουν/ξεκλειδώνουν και ΔΕΝ θέλουν να αγοράσουν το εξαιρετικό flip case της Motorola, ας τσεκάρουν αυτή την εφαρμογή:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree

 

Απλά, το app ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Οι Ιταλοί κρατάνε τη συσκευή για τεστ?:mad::mad:

 

ΤοποθεσίαΗμερομηνίαΤοπική ώραΔραστηριότητα

Milano, Italy 15.01.2014 21:30Σάρωση αναχώρησης

15.01.2014 12:00Σάρωση άφιξης

Barking, United Kingdom 14.01.2014 3:45Σάρωση αναχώρησης

14.01.2014 0:06Σάρωση άφιξης

Luton, United Kingdom 13.01.2014 23:00Σάρωση αναχώρησης

13.01.2014 18:06Σάρωση προέλευσης

United Kingdom 13.01.2014 10:47Έγινε επεξεργασία της παραγγελίας: Έτοιμη για την UPS

 

Ερχεται μεσω Ιταλιας με φορτηγο της UPS. Μετα θα το αναλαβει η ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ στην Ελλαδα. Θα το παρεις την προγραμματισμενη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται μεσω Ιταλιας με φορτηγο της UPS. Μετα θα το αναλαβει η ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ στην Ελλαδα. Θα το παρεις την προγραμματισμενη μερα.

 

 

Τα δικά μου δεν ήρθαν με φορτηγό από Ιταλία, Αθήνα μου το παρέδωσε η UPS

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου δεν ήρθαν με φορτηγό από Ιταλία, Αθήνα μου το παρέδωσε η UPS

 

Αθήνα και Θεσσαλονίκη όπου έχει δικά της καταστήματα η UPS λογικά τα φέρνει η ίδια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σος!!!!!

 

 

χθες μου εβγαλε για την ενημερωση σε κιτ κατ και πατησα να αναβληθει και να με ξαναρωτησει σε 17 ωρες! και τωρα με το που ανοιγω ιντερνετ την κατεβαζει μονο του χωρις να πατησω κατι!!

ΠΩΣ μπορω να το σταματησω δεν θελω να την βαλω ακομα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη??να την βαλω οποτε θελω?

 

help me xd :ninja:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σος!!!!!

 

 

χθες μου εβγαλε για την ενημερωση σε κιτ κατ και πατησα να αναβληθει και να με ξαναρωτησει σε 17 ωρες! και τωρα με το που ανοιγω ιντερνετ την κατεβαζει μονο του χωρις να πατησω κατι!!

ΠΩΣ μπορω να το σταματησω δεν θελω να την βαλω ακομα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη??να την βαλω οποτε θελω?

 

help me xd :ninja:

Και σε μένα το ίδιο έκανε. Νομίζω όταν κατέβει σε ρωτάει αν θες να την εγκαταστήσεις τώρα ή αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο έκανε. Νομίζω όταν κατέβει σε ρωτάει αν θες να την εγκαταστήσεις τώρα ή αργότερα.

 

beowulf εισαι σιγουρος φιλε? γιατι δεν θελω να την βαλω ακομα και ειδα πριν λιγο κατι μικρα θεματακια lag στην κιτ κατ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...