Jump to content

Sony Ericsson Z200


maria_21781
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα,

συγγενικό πρόσωπο αγόρασε το εμφανίσιμο σίγουρα Ζ200 και επειδή δεν έχει και πολύ καλή σχέση με τη τεχνολογία μου ζήτησε να ψάξω 2-3 πράγματα και να την ενημερώσω....

 

διάβασα το thread και ζητάω να μου επιβεβαιώσετε 2 πράγματα ...

 

1) Το τηλ. δεν επιτρέπει τα πολλαπλά στοιχεία (Home, Work, Mobile, Email) για ενα contact ?

δλδ. είναι όλα flat της μορφής Όνομα-Τηλέφωνο και θα πρέπει να βάζω πολλαπλές καταχωρήσεις ( π.χ. Γιώργος Σπίτι - Γιώργος Κινητό - Γιώργος Δουλειά ) ???

 

2) Όταν προσθέτω ενα contact αν επιλέξω να το γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες μου επιτρέπει μόνο 8 ?? ενώ αν το γράψω με λατινικούς παραπάνω ??

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως τα λες είναι! Εγώ τώρα το πουλάω το δικό μου, γιατί μου έτυχε μιά καλή ευκαιρία και πήρα ένα σχεδόν καινούριο Siemens SX1.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Και μία πληροφορία για το Z200 και για sync με Outlook.. :cool:

Οπως θα ξέρεται όσοι ψάξατε ΔΕΝ παρέχεται τέτοιο πρόγραμμα επίσημα ουτε αν ψάξεις όλο τον κόσμο (google) θα βρείς τίποτα.. Αντίθετα πολλοί υποστιρίζουν το Z600 αλλά τι να το κάνεις.

 

Τελικά βρέθηκε λύση (από ένα φίλο). :) Το προγραμμα

http://www.mobile-master.com/index.html υποστιρίζει το εν λογω κινητό.

Αν και ΔΕΝ το αναφέρει στις λίστες του, εντουτης αν το δηλώσεται αντί Z200, Z600 τότε το υποστηρίζει και έτσι μπορέιτε να πάρεται Backup το κινητό σας.

 

ΔΕΝ δουλευει με MA620 δυστυχώς (δεν βλέπει IRCOMM) αλλά μόνο με κανονικές COM (από Laptop) ίσως με ένα πρόγραμμα (κανει το IRCOMM -> Visrtual COM) αλλά δεν θυμάμε το όνομά του. Τότε ίσως να γίνεται..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...