Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ φιλε μου σευχαριστω...μηπως ξερεις πως μπορω να το κανω φορματ?

 

Αν θελεις να κανεις Format η Hard Reset τοτε γραψε: *2767*3855# και μετα πατα το πληκτρο να κανει κληση....Θα σβησει τα παντα και θα εχει τις αρχικες ρυθμισεις οπως οταν το πηρες απο την Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν θελεις να κανεις Format η Hard Reset τοτε γραψε: *2767*3855# και μετα πατα το πληκτρο να κανει κληση....Θα σβησει τα παντα και θα εχει τις αρχικες ρυθμισεις οπως οταν το πηρες απο την Vodafone.

το ιδιο δεν ειναι να κανεις επαναφορα ρυθμισεων μεσα απο την συσκευη?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο δεν ειναι να κανεις επαναφορα ρυθμισεων μεσα απο την συσκευη?

 

Οχι δεν ειναι το ιδιο,δεν εχει καμια σχεση,Στην Επαναφορα δεν σου σβηνει επαφες,μηνυματα,φωτογραφιες βιντεο και ολα τα σχετικα..

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι το ιδιο,δεν εχει καμια σχεση,Στην Επαναφορα δεν σου σβηνει επαφες,μηνυματα,φωτογραφιες βιντεο και ολα τα σχετικα..

ευχαριστω φιλε μου...ευτιχως γιατι θα μπερδευα και τον φιλο απο πανω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..μπορειτε να κανετε βιντεοκληση γιατι εμενα δεν με αφηνει..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

:!: η αναβαθμιση με τα εικονιδια που ειναι πιο φωτεινα βρισκεται σ'αυτον τον φακελο?(V5 - MOD Cristal) και αν ναι μπορω να βαλω ελληνικα σ'αυτο ή μονο αγγλικα ισπανικα?:blink:
Link to comment
Share on other sites

:!: η αναβαθμιση με τα εικονιδια που ειναι πιο φωτεινα βρισκεται σ'αυτον τον φακελο?(V5 - MOD Cristal) και αν ναι μπορω να βαλω ελληνικα σ'αυτο ή μονο αγγλικα ισπανικα?:blink:

 

Ναι μπορείς κανονικά. Μόλις το έβαλα εγώ, αλλά δεν μου πολύ αρέσει. Προτιμώ το κλασικό. Απλός λένε έχει extra ρυθμίσεις για java.

Link to comment
Share on other sites

εχετε καμια φωτο αυτης τις εκδοσης..?

 

Να εδώ μπορείς να το δεις, εγώ μόλις το έσβησα :)

http://samsung-h1.blogspot.com/2010/07/firmware-look-cristal-h1-de-la-mano-de.html

Link to comment
Share on other sites

Να εδώ μπορείς να το δεις, εγώ μόλις το έσβησα :)

http://samsung-h1.blogspot.com/2010/07/firmware-look-cristal-h1-de-la-mano-de.html

ευχαριστω πολυ φιλε..παντως το μενου μαρεσει πολυ...μονο αυτο δεν αλλαζει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε..παντως το μενου μαρεσει πολυ...μονο αυτο δεν αλλαζει?

 

Αλλάζει και λίγο τα contacts, δεν μπορείς να βάλεις δικιά σου φώτο νομίζω, και στις κλίσεις, δεν μπορείς να βάλεις 3D. Και έχουν βάλει εξτρά ρυθμίσεις για java.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που ειπες για java σημερα εχω αρχισει να περναω καποια παιχνιδια στο κινητο..βλεπω ενα τιτλο που λεει οτι ειναι για αλλο κινητο..αυτα τα παιχνιδια παιζουν κανονικα σε ενα Μ1 χωρις αναβαθμηση οπως ειναι το δικο μου..?απο τις εφαρμογες που μας ειχες δωσει εσυ..;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς κανονικά. Μόλις το έβαλα εγώ, αλλά δεν μου πολύ αρέσει. Προτιμώ το κλασικό. Απλός λένε έχει extra ρυθμίσεις για java.

 

ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς κανονικά. Μόλις το έβαλα εγώ, αλλά δεν μου πολύ αρέσει. Προτιμώ το κλασικό. Απλός λένε έχει extra ρυθμίσεις για java.

Αυτά τα εικονάκια.. που ακριβώς τα βρίσκουμε ρε παιδιά?:confused: (το έχασα λίγο):lol: στο πακέτο τον 1.5GB απο το GMspain?:shifty:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..μπορειτε να κανετε βιντεοκληση γιατι εμενα δεν με αφηνει..

 

ναι κανονικότατα, έχω κάνει και μάλιστα πολλές φορές και με πάρα πολύ καλή ποιότητα!

Πιστεύω πως εκεί που προσπάθησες έπιανες 3g ε;

Link to comment
Share on other sites

ναι κανονικότατα, έχω κάνει και μάλιστα πολλές φορές και με πάρα πολύ καλή ποιότητα!

Πιστεύω πως εκεί που προσπάθησες έπιανες 3g ε;

ναι...εχω προσπαθησει πολλες φορες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ναι...εχω προσπαθησει πολλες φορες

 

τότε μήπως το άτομο που προσπάθησες να καλέσεις δεν είχα 3g κάλυψη; μπορεί να συμβεί και αυτό !!!

Link to comment
Share on other sites

τότε μήπως το άτομο που προσπάθησες να καλέσεις δεν είχα 3g κάλυψη; μπορεί να συμβεί και αυτό !!!

δεν ξερω μαλλον..αμα ειναι θα προσπαθησουμε ξανα :p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα εικονάκια.. που ακριβώς τα βρίσκουμε ρε παιδιά?:confused: (το έχασα λίγο):lol: στο πακέτο τον 1.5GB απο το GMspain?:shifty:

 

Εδώ θα το βρεις http://samsung-h1.blogspot.com/2010/07/firmware-look-cristal-h1-de-la-mano-de.html

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μου το είχες ξαναπεί... μόλις πήγα να το κατεβάσω, είδα ότι το είχα είδη!:lol: (πρέπει να βάλω μια τάξη στον δίσκο μου):p Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! :happy:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μου το είχες ξαναπεί... μόλις πήγα να το κατεβάσω, είδα ότι το είχα είδη!:lol: (πρέπει να βάλω μια τάξη στον δίσκο μου):p Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! :happy:

 

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου το μενού, πολύ παιδικό φαίνεται... Θα ήθελα με τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά με κανονικό μενού. Θα μιλήσω με τον Μοισενκο μπας και το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου το μενού, πολύ παιδικό φαίνεται... Θα ήθελα με τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά με κανονικό μενού. Θα μιλήσω με τον Μοισενκο μπας και το κάνει.

εισαι μελος στο gsmspain??καταλαβενεις απο τα ισπανικα...?;)...παιδικο πιστευω δεν ειναι..αν και φαινεται λιγο απο τα χρωματα..:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Το Η1 360 δεν μπορεί να σώσει τις φωτογραφίες , έχω μόνο την μνήμη του τηλεφώνου όχι extra memory.

Είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει την πρώτη πήγε Samsung Αθήνα για να το φτιάξουν, το μύνημα που βγάζει είναι Failed to create file '/mnt/ums/images/P100805_012800.jpg.06DLGV':read-only file system {code:0x8

Phone:i8320BUJA2 PDA:i8320BUJC1 CSC:i8320GRIJ6

Ευχαριστώ

ΥΓ.Έχω κάνει όλα τα απαραίτητα αναβαθμίσεις reset, full reset. Η τελευταία αναβάθμιση έγινε πριν 5 μέρες δωρεάν απο το δύκτιο της VF και το πρόβλημα συνεχίζει.

Edited by fondas
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου το μενού, πολύ παιδικό φαίνεται... Θα ήθελα με τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά με κανονικό μενού. Θα μιλήσω με τον Μοισενκο μπας και το κάνει.

 

Χμμμ! ναι! αν έχεις κονέ... μας σώνεις!! :D μπάς και δούμε κι εμείς στο ελλαδιστάν μια άσπρη μέρα!:lol:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...