Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι εχω το Η1 και πανω αριστερα διπλα απο το εικονιδιο για το σημα εχει εμφανιστει η λέξη EDGE ενώ παλια νομίζω εγγραφε gprs αν δεν κανω λαθος. δεν εκανα τιποτα ουτε εχω σκαλισει κατι..εχει συμβει σε κανεναν αυτο γιατι δε το διαβασα καπου..ευχαριστώ πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To EDGE είναι χοντρικά ένα πιο γρήγορο GPRS που χρησιμοποιεί η Voda σε σημεία με αδύναμο 3G και 3G+, ώστε αν σου πέσει από 3G να μη σέρνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι εχω το Η1 και πανω αριστερα διπλα απο το εικονιδιο για το σημα εχει εμφανιστει η λέξη EDGE ενώ παλια νομίζω εγγραφε gprs αν δεν κανω λαθος. δεν εκανα τιποτα ουτε εχω σκαλισει κατι..εχει συμβει σε κανεναν αυτο γιατι δε το διαβασα καπου..ευχαριστώ πολυ

και εμενα μου εχει συμβει αυτο..ξαφνικα οταν ειχα 3G μου εγινε 3G+ χωρις να κανω καμια ρυθμιση...μου εγινε GPRS και μετα EDGE και υστερα ξανα 3G+...απο τοτε δεν ειχα ξανα 3G και μονο 3G+..και γω ειχα παραξενευτει πολυ αλλα ελυσα την απορια μου....

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως και ξέρει κανείς....

 

Έβαλα την custom Η2 look.

 

όπως και με όλες τις custom που δοκίμασα το μόνο ενοχλητικό είναι το εξής:

 

στο people σε 3d view πατώντας πάνω στην μικρογραφία εγώ...ανοιγε η καρτέλα με τα δικάσου στοιχεία και μπορούσες να αλλάξεις την φωτρογραφία και την κατάστασή σου...

ενώ τώρα αυτό δεν είναι εφικτό. βέβαια τρόπος για την status υπάρχει μπαίνοντας στα status updates μπορείς να γράψεις την δική σου... αλλα για φωτό θα σκάσω...

 

αν ξέρει κανείς ας απαντήσει....

 

φιλε Dobroveche σίγουρα θα το έχεις παρατηρήσει....

 

Πάντως το συγκεκριμένο custom firm είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει...

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει δύο H2 Look roms o Moisesfco. Μία παλιά (με ωραία λαμπερά χρώματα στα apps) και μία νέα (με θαμπά). Αυτό που λες δε το έχω παρατηρήσει. Και οι 2 ήταν πολύ γρήγορες και ωραίες αλλά τις έβγαλα και γύρισα σε original C1 γιατί δε μου άνοιγαν τα floatable Apps. Σου ανοίγουν εσένα?

 

:D Ωραία πράγματα!!! αν θυμάσαι ιστό ακρυβός...(εννοώ το σημίο αναφοράς - σελίδα) δώσε μας!! να το Download-ιάσουμε κι εμείς!! :p Όταν το ανεβάσουν βέβαια!!

 

Τα έβαλε και εδώ αλλά και πάλι δε μου ανοίγουν. :(

Edited by Dobroveche
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει δύο H2 Look roms o Moisesfco. Μία παλιά (με ωραία λαμπερά χρώματα στα apps) και μία νέα (με θαμπά). Αυτό που λες δε το έχω παρατηρήσει. Και οι 2 ήταν πολύ γρήγορες και ωραίες αλλά τις έβγαλα και γύρισα σε original C1 γιατί δε μου άνοιγαν τα floatable Apps. Σου ανοίγουν εσένα?

 

 

 

Τα έβαλε και εδώ αλλά και πάλι δε μου ανοίγουν. :(

 

με την πρώτη και με την crystal μου ανοίγουν κανονικά (αυτές που μου είχες στείλει)...

με την τελευταία (που ανεβασαν και στο samsung-firmwares) που έβαλα όχι...

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει δύο H2 Look roms o Moisesfco. Μία παλιά (με ωραία λαμπερά χρώματα στα apps) και μία νέα (με θαμπά). Αυτό που λες δε το έχω παρατηρήσει. Και οι 2 ήταν πολύ γρήγορες και ωραίες αλλά τις έβγαλα και γύρισα σε original C1 γιατί δε μου άνοιγαν τα floatable Apps. Σου ανοίγουν εσένα?

 

 

 

Τα έβαλε και εδώ αλλά και πάλι δε μου ανοίγουν. :(

Σε ευχαριστώ ΒΟΥ:D τα λίνκ του... δουλευουν!! 16χ100=1.6GB ! δέν σου ανοίγαν τα floatable Apps? :-S

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν τα κάνατε download αυτά τα 16 αρχεία, μετά πως τα ανοίξατε?

Άν θυμάμαι καλά...το πρότο αρχείο απο αυτά, είναι RAR! αυτό ανοίγεις και βγάζεις τον φάκελο που έχει μέσα! :happy:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ μόλις ανοίξω το πρώτο με winrar

μου λέει ότι είναι corrupted και παρόλο που βλέπω το αρχείο που έχει μέσα

αν πάω να το βγάλω στο desktop με κόβει:(

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ μόλις ανοίξω το πρώτο με winrar

μου λέει ότι είναι corrupted και παρόλο που βλέπω το αρχείο που έχει μέσα

αν πάω να το βγάλω στο desktop με κόβει:(

χμμμ!! τσέκαρε ολα τα κομμάτια που έχεις κατεβάσει...(το μέγεθος τους). κάποιο πρέπει να είναι μισό! και αυτό κατεβασέτο πάλι! :worry:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=WfkWcJrdhS4 το επόμενο version θα είναι πλήρες λειτουργίας.

Νάτα τα καλά νέα!! :shifty: άντε-άντε να το δοκιμάσουμε κι εμείς!! :p:D:D

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι σε android...δεν το φανταζομουν ποτε ετσι το Η1

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσουν οι τελευταίες εξελίξεις.... ελπίζω μόνο να μπορώ να βάλω το 2.2 στο Μ1 :rolleyes:
Samsung Galaxy 3, Nokia 6220 Classic, Samsung 360 M1, Nokia 6263, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson T316, Ericsson T28, Ericsson GH388
Link to comment
Share on other sites

geia sas... mia erotish pou na vrw pexnidia k kanena programma san to shazam k na ta valw sto 360h1????????? plz opoios kserei grapste m plz... exw katevasei tosa pexnidia k ola paizoun mono me java k apo internet apla dn ginete san to asphalt4 p to exei mesa apo thn arxh kati taiteia dn yparxoun??:(:(:(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

geia sas... mia erotish pou na vrw pexnidia k kanena programma san to shazam k na ta valw sto 360h1????????? plz opoios kserei grapste m plz... exw katevasei tosa pexnidia k ola paizoun mono me java k apo internet apla dn ginete san to asphalt4 p to exei mesa apo thn arxh kati taiteia dn yparxoun??:(:(:

φιλε εχουμε αναφερει λινκ για εφαρμογες πιο πανω...:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ναι..αν και εγω που δεν εχω κανει αναβαθμηση στο μ1 μου ξερω οτι μπορεις να κανεις αναβαθμηση..:p..δεν σκοπευω να κανω καμια αναβαθμηση γιατι μια χαρα εχω βολευτει:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ναι..αν και εγω που δεν εχω κανει αναβαθμηση στο μ1 μου ξερω οτι μπορεις να κανεις αναβαθμηση..:p..δεν σκοπευω να κανω καμια αναβαθμηση γιατι μια χαρα εχω βολευτει:p

 

οκ φιλε μου σευχαριστω...μηπως ξερεις πως μπορω να το κανω φορματ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το κινητο η το pc???για το pc δεν ξερω και πολλα αλλα απο οτι ξερω για το κινητο πας ρυθμισεις επαναφορα ρυθμισεων απο οτι ξερω..τωρα μπορει να κανω λαθος..συγνωμη που δεν ειμαι σιγουρος...:(

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το κινητο η το pc???για το pc δεν ξερω και πολλα αλλα απο οτι ξερω για το κινητο πας ρυθμισεις επαναφορα ρυθμισεων απο οτι ξερω..τωρα μπορει να κανω λαθος..συγνωμη που δεν ειμαι σιγουρος...:(

 

ε για το κινητο ρωταω ενοειτε :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω πας επαναφορα ρυθμισεων αν ειναι περιμενε να απαντησει και ενας αλλος να το σιγουρεψουμε..;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...