Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε μου εσύ που έχεις Μ1 για πες μου λίγο τι γράφει το τεστ mode σου γτ προφανώς πιστεύω ότι έχω πιο παλιά έκδοση: εμένα γράφει

phone : i6410BUIJC

PDA ; i6410BUIJD

CSC: i6410VGRIJD

 

θα ξερεις αυριο. Το κινητό το ξέχασα στη δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν σε αμφισβητώ φίλε μου,

αλλά αυτό το γράφει ένα site άγνωστης αντικειμενικά προέλευσης,

ούτε το επίσημο site της Vodafone, ούτε το επίσημο site της Samsung.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο....κι εγώ κρατώ τις επιφυλάξεις μου! ίδομεν....:shifty:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Με το NPS δε σβήνει τίποτα πάντως.

Τώρα το τί βλέπει το service δεν το ξέρω. Αν όντως είναι τα ολόιδια firmware της Samsung ίσως και να μη φαίνεται.

Λογικό μου ακούγεται.

Πράγματι.

Πάντως δεν αντέχεται! Είναι εριστικό:chair::chair::rocket:

Έχω προσπαθησει συνολικά καμιά 70νταριά φορές χοντρικά. Θα φύγει για τοίχο καμιά ώρα!!!:dash:

Link to comment
Share on other sites

Ρε Silicon είσαι Θεός πραγματικά. :lol:

Είχα σκεφτεί και γω να μπω να τα πειράξω και διαρκώς βαριόμουνα.

Τώρα μου άναψες φωτιές. Τρέχω να δοκιμάσω! :respect:

 

Δέν έχω ανεβάσει ακόμα παιχνίδι.....(κόλησα στο 2ο):lol: μόλις μαζευτούν αρκετά...θα το μάθετε ;)

 

Πράγματι.

Πάντως δεν αντέχεται! Είναι εριστικό:chair:

Έχω προσπαθησει συνολικά καμιά 70νταριά φορές χοντρικά. Θα φύγει για τοίχο καμιά ώρα!!!:dash:

 

Πατριοτάκι.....ψυχρεμία!! :p:lol:

Edited by nervous
Μάθε να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση και την Πολλαπλή Παράθεση !!

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Πατριοτάκι.....ψυχρεμία!! :p:p:lol:

 

Ναι μωρέ κρατιέμαι, αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα...

ΥΓ: Γιατί πατριωτάκι?

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αυτά τα sms :mad: με την έκδοση JB2 τελικά...όντος στέλνει ασταμάτητά?? Η μιά απο τα ίδια??

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αυτά τα sms :mad: με την έκδοση JB2 τελικά...όντος στέλνει ασταμάτητά?? Η μιά απο τα ίδια??

 

Τι εννοείς φίλε?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακόμα κρασάρει το web, άνοιξα σήμερα το πρωί facebook και youtube και γονάτισε... μετά ούτε google δεν μπορούσε να ανοίξει... :(
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν και στο δικό μου (με JC01) μόνο στο web έχω βρει προβλήματα... μπήκα contra.gr και πατώντας κάποιο link με πέταξε έξω.... ευτυχώς ακόμη δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα στα sms (έχω ενεργή την αναφορά)..
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε?

Νομίζω πως....κάπιος ανέφερε πως με την έκδοση B2, στέλνει sms χορίς πρόβλημα :confused:

 

Προς το παρόν και στο δικό μου (με JC01) μόνο στο web έχω βρει προβλήματα... μπήκα contra.gr και πατώντας κάποιο link με πέταξε έξω.... ευτυχώς ακόμη δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα στα sms (έχω ενεργή την αναφορά)..

Τελικά, μύπως τα προβλήματα με τα SMS είναι θέμα Sim?? :worry:

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως....κάπιος ανέφερε πως με την έκδοση B2, στέλνει sms χορίς πρόβλημα :confused:

 

Το B2 νομίζω είναι custom firmware όταν το είχα βάλει, δεν μπορούσα να κάνω update. Το γύρισα στο K5 και μετά κατάφερα να κάνω update στο C1.

Και πάλι, πότε δεν είχα πρόβλημα με τα sms...

Link to comment
Share on other sites

Το B2 νομίζω είναι custom firmware όταν το είχα βάλει, δεν μπορούσα να κάνω update. Το γύρισα στο K5 και μετά κατάφερα να κάνω update στο C1.

Και πάλι, πότε δεν είχα πρόβλημα με τα sms...

Τυχερέεεεε:p Εχω δεί κάρτες που γράφουν επάνω οτι είναι 3G και άλλες ΟΧΙ....μήπως εκεί είναι το θέμα??:confused:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Τον διακομιστή μου μέσα...δεν είναι δυνατόν να προχωρήσει η αναβάθμιση! Τι του λες τώρα? οεο? εμένα πάντως μόνο στα εισερχόμενα καθυστερεί...π.χ. χθες μου ήρ8αν μαζεμένα 2-3 αργά το βράδυ! ας ελπίσουμε να φτιάξουν γρήγορα τα firmwares και τα updates να γίνονται επιτέλους από το Nps
Link to comment
Share on other sites

Τυχερέεεεε:p Εχω δεί κάρτες που γράφουν επάνω οτι είναι 3G και άλλες ΟΧΙ....μήπως εκεί είναι το θέμα??:confused:

 

Εμένα γράφει 3G :D δεν ξέρω αν είναι όντος από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει 3G :D δεν ξέρω αν είναι όντος από αυτό.

χμμμμ εμένα δεν το γράφει:mad:....αλλά έχω μια στο άλλο κιν. που το γράφει...θα τεστάρω!!:shifty:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα sms/web μου φαινεται πολύ περίεργο. Εμένα Πάντοτε δουλεύαν σωστά και δεν νομίζω να έχει η συσκεύη μου κάτι διαφορετικό απο τους υπόλοιπους. Δοκιμάστε αλλαγή σε δίκτυο κτλ, να κάνει ένα reset, δώστε το δίκτυο χειροκίνητα , αλλάξτε οτιδήποτε υπάρχει γιατί σίγουρα δεν φταίει η συσκεύη. Το θέμα του web-opera , πρίν το update κρασάριζε σε ορισμένες σελίδες αλλα πλέον είναι ακλόνητο και τεσταρισμένο σε πολλα flash sites που κυρίως εκεί κολλούσε.

Υ.Γ.: Η κάρτα μου γράφει 3G επάνω.. (μπας και έχει σχέση με τα μηνύματα

Link to comment
Share on other sites

Έχω τιν υποψύα οτι τελικά η κάρτα 3G παιζει ρόλο στο (να το γράφει στην ούγια):lol::lol::lol: θα τεστάρω!!

Όσον αφορά το Web-opera και σε εμένα πρίν την αναβ. έκληνε απρόσμενα!! Πλέον, ποτέ ξανα =)

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Και η δική μου κάρτα 3G και με τα sms κανένα πρόβλημα... Πάντως με το web κάτι παίζει ακόμη.... έκλεισα το κιν....το ξανάνοιξα...μπήκα contra.gr... 1ο κύριο θέμα που έχει...και με πετάει έξω στα apps...
Link to comment
Share on other sites

Και η δική μου κάρτα 3G και με τα sms κανένα πρόβλημα... Πάντως με το web κάτι παίζει ακόμη.... έκλεισα το κιν....το ξανάνοιξα...μπήκα contra.gr... 1ο κύριο θέμα που έχει...και με πετάει έξω στα apps...

Τελικά φένετε πως κάτι λύπει απο τις SIM που δέν είναι 3G (να το γράφουν στην ούγια) και δεν δουλέβουν τα SMS:confused: (αναρωτιέμαι άν μπορώ να αγοράσω μια με 3G με τον ίδιο αρηθμό)

Τέσταρα τώρα το Contra.gr στο 1ο θέμα (αύγουστος) ανοίγη χορίς πρόβλημα...(μέσω wifi)

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στο H1 μου έχω 2G sim

και τα sms μου είναι κομπλέ από τη μέρα που το πήρα. :O

 

:blink::worry::lost::dash:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Αν γράψετε στην διεύθυνση "opera:config" θα μπείτε στις ρυθμίσεις. Όποιος γνωρίζει από αυτά, ας κάνει ένα κόπο :)

 

Ποοο μπήκα τάρα στο contra.gr και έσβησα μετά την οθόνη, δεν ξανά άνοιξε... :( έπρεπε να αφερέσω την μπαταριά...

 

Από ότι διαπίστωσα, το κινητό θέλει επανεκκινήσεις συνέχεια...

Edited by tntslack
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ωραίο αν προσθέταν στην επόμενη αναβ. να παρέχετε η δυνατότιτα προσθήκης Video σε μια εισερχόμενη κλήση!!! (είδα το ARENA μου και το θυμηθηκα) αλλά ας λυθούνε όλλα τα αλλα πριν....:lol::lol::lol::(

 

Αν γράψετε στην διεύθυνση "opera:config" θα μπείτε στις ρυθμίσεις. Όποιος γνωρίζει από αυτά, ας κάνει ένα κόπο :)

 

Ποοο μπήκα τάρα στο contra.gr και έσβησα μετά την οθόνη, δεν ξανά άνοιξε... :( έπρεπε να αφερέσω την μπαταριά...

 

Από ότι διαπίστωσα, το κινητό θέλει επανεκκινήσεις συνέχεια...

εμένα (οχι να σε πλυγόσω:p) το ανοίγει το contra αν και είναι βαρύ σαιτ!!

Θες τις ρυθμ. απο το opera; (opera:config)

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα

εγω παντως απ ολα οσα αναφερονται δεν εχω κανενα προβλημα και μαλιστα μετα την τελευταια αναβαθμιση παει βολιδα στο ιντερνετ πολυ πιο γρηγορα απο πριν μεσω wi fi και στα μηνυματα κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Τυχερέεεεε:p Εχω δεί κάρτες που γράφουν επάνω οτι είναι 3G και άλλες ΟΧΙ....μήπως εκεί είναι το θέμα??:confused:

 

Εγώ το δοκίμασα και με των δύο ειδών κάρτες. Με την παλιά που έχω που δε γράφει 3G και με μια άλλη που έχω πάλι Vodafone απο μια δέυτερη σύνδεση που έχω η οποία είναι 3G και αρκετά καινούρια. Και με τις δύο τα ίδια προβλήματα είχα με τα SMS. Και στο τηλέφωνο που ρώτησα στην τεχνική υποστήριξη της VODAFONE να παίζει ρόλο η κάρτα SIM μου είπε οτι δεν υπάρχει περίπτωση τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...