Jump to content

Samsung E1310B


steliosxls
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Samsung E1310B

 

http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-e1310.jpg

 

Διάσταση - Ύψος (χιλιοστά) 91,5 , Μήκος (χιλιοστά) 44,8 , Πλάτος (χιλιοστά) 19,5

Βάρος (γραμμάρια) 83

Συχνότητα Dual-Band

Μπαταρία - Λιθίου 800mAh

Χρόνος ομιλίας (ώρες) 8,3 / Χρόνος αναμονής (ώρες) 550

Κύρια οθόνη - Χρώματα CSTN, 65.000

Εσωτερική μνήμη 2 MB

Μηνύματα - Ελληνικό Τ9 , Ανοιχτή Ακρόαση , Σιωπηλή ειδοποίηση (δόνηση) , Mp3 Ringtones

 

Ξυπνητήρι ,Organizer,Χρονόμετρο ,Υπολογιστής ,Παιχνίδια ,Μετατροπέας συναλλάγματος

 

WAP ,GPRS

Bluetooth - Μεταφορά φωνής , Μεταφορά δεδομένων

 

Δείκτης SAR:

0.538 W/kg

 

Περιεχόμενα Πακέτου - Φορτιστής , Μπαταρία

MobileType Flip up

Τιμή αγοράς 28 €

-----------------------------------------------------------------------

Μικρό και ελαφρύ κινητό , πλαστική κατασκευή , εύκολο στην χρήση , μεγάλος χρόνος αναμονής και ομιλίας .

Διατίθεται σε μαύρο , κόκκινο και ασημί χρώμα .

Στην έκδοση Ε1310Β η ύπαρξη bluetooth κάνει την αγορά του πολύ ελκυστική.

Ένα απλό και αξιόπιστο τηλέφωνο για απλή καθημερινή χρήση χωρίς φωτογραφική μηχανή και επιλογές multimedia .

 

------------------------------------------------------------------------

Edited by gianpithio
Ενημέρωση πρώτου ποστ θέματος
Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι ιδανικο για ηλικιωμενα ατομα, που σιγουρα δεν εχουν απαιτησεις απο ενα κινητο παρα μονο ομιλια :)

στα + ο χρονος ομιλιας/αναμονης που ειναι λογικο να ειναι τοσο υψηλος λογω μπαταριας, αλλα και λογω μικρης οθονης και ελειψης ενεργοβορων λειτουργιων :happy:

οσο για την τιμη του... τσαμπα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι αρκετα συμπαθητικο. Επειδη σκεφτομαι να το αγορασω για την οικογενεια μου, ξερει κανεις αν υπαρχει ρυθμιση οταν ανοιγει το καπακι, μιας και δεν εχει εξωτερικη οθονη ωστε να δουμε ποιος μας καλει, μετα να αποφασιζουμε αν θα απαντησουμε ή οχι;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει ρυθμιση οταν ανοιγει το καπακι, μιας και δεν εχει εξωτερικη οθονη ωστε να δουμε ποιος μας καλει, μετα να αποφασιζουμε αν θα απαντησουμε ή οχι;

 

Και βέβαια έχει : menu / ρυθμίσεις / εφαρμογή / κλήση / όλες οι κλήσεις / άνοιγμα με όλα τα πλήκτρα ..

 

έτοιμος ...

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχει : menu / ρυθμίσεις / εφαρμογή / κλήση / όλες οι κλήσεις / άνοιγμα με όλα τα πλήκτρα ..

 

έτοιμος ...

Να σαι καλα ρε παλικαρι... Ευχαριστω. ;)

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εμένα μου φαίνεται εξαιρετικό για τα λεφτά του, το πήρα για το στρατό, παρουσιάζομαι τη Δευτέρα που έρχεται……

 

Έστειλα όλες τις επαφές μου από το ΝΟΚΙΑ 5530 , όσες επαφές είχαν εικόνα το κινητό δεν μπορούσε να τις δεχτεί και έκανε restart, όσες δεν είχαν photo τις έπαιρνε με τη μια !!! Δοκίμασα και txt αρχείο, το αποθηκεύει στα «άλλα αρχεία» , δεν με αφήνει να το ανοίξω, έχω όμως δυνατότητα αποστολής με Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το πήρα προχθές για δώρο παιδιά και νομιζω ότί είναι πολύ καλό για τα λευτά του.Το κυριότερο είναι ότι είναι όμορφο και κραταει πολύ η μπαταρία του.Εχω αρχίσει να το χρησημοποιώ περισσότερο απο το ομνια μου
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα και μου άρεσε ! μάλλον θα το πάρω για δεύτερο κινητό, γιατί το s500 μου ετοιμάζεται να παραδώσει πνεύμα ! :lol:

 

 

Μήπως υπάρχει περίπτωση να το βρω χωρίς vodafone live menu ?

 

(το VF menu το κάνει αργό μήπως;)

 

Ευχαριστώ :)

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εγώ σήμερα το πήρα αυτό το κινητό και πραγματικά μου άρεσε παρα πολύ. Θα το χω για δευτερο κινητό και είναι το ακριβώς κατάλληλο χωρίς να σημαίνει οτι δεν μπορεί να είναι η κύρια συσκευή για κάποιον χωρίς απαιτήσεις
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παίδες κάτι έκανα,και έβαλα έναν αριθμό στην απόρυψη..και δεν μπορώ να το βγάλω.Ξέρεις κανείς να μου πει.Ευχαριστώ.

 

Άκυρο το βρήκα.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπερα,στα μελη του φορουμ. μου κλεψανε το κινητο σαμσουγκ -ε1310β

και το ειχα κλειδωμενο ως προς τα μυνηματα και τις επαφες με δικο μου κωδικο διαφορετικο απο οτι εδινε το τηλεφωνο . Υπαρχει περιπτωση να ξεκλειδωσει με καποιο τρόπο ? πχ καλώδιο ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπερα,στα μελη του φορουμ. μου κλεψανε το κινητο σαμσουγκ -ε1310β

και το ειχα κλειδωμενο ως προς τα μυνηματα και τις επαφες με δικο μου κωδικο διαφορετικο απο οτι εδινε το τηλεφωνο . Υπαρχει περιπτωση να ξεκλειδωσει με καποιο τρόπο ? πχ καλώδιο ?

 

(η απάντηση που άργησε 2 χρόνια)

Δεν νομίζω να υπάρχει καν καλώδιο για να το συνδέσεις στον υπολογιστή.

Και ποιος καμένος έκλεψε το Ε1310? έλεος...

 

μπαταρία για τη συσκευή που θα βρω;

ebay δεν υπάρχει

 

Πως δεν υπάρχει! Ψάξε χωρίς το Β στο τέλος και θα την βρεις

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=e1310&_sacat=0&_odkw=e1310b&_osacat=0&_from=R40

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung E1310B

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...