Jump to content

Star Tech 5000 HiPhone


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. ψαχνωντας για κλωνο του iphone με wifi και tv βρηκα σε ελληνικο site to Star Tech 5000 HiPhone και ειναι αυτο

http://www.ebw.gr/store/Default.aspx?tabid=144&productid=6717&language=el-GR

Αν υπαρχει καποιος που το εχει θα θελα πληροφοριες για ποιοτητα κατασκευης και λειτουργιας. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους. ψαχνωντας για κλωνο του iphone με wifi και tv βρηκα σε ελληνικο site to Star Tech 5000 HiPhone και ειναι αυτο

http://www.ebw.gr/store/Default.aspx?tabid=144&productid=6717&language=el-GR

Αν υπαρχει καποιος που το εχει θα θελα πληροφοριες για ποιοτητα κατασκευης και λειτουργιας. Ευχαριστω!

 

Είναι πολυυυυ ακριβό δεν αξίζει τον κόπο.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι παρομοιoνα (με tv και wifi) σε καλητερη τιμη. Απο ελληνικο site κατα προτιμηση γιατι θελω το παρω με αντικαταβολη?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι παρομοιoνα (με tv και wifi) σε καλητερη τιμη. Απο ελληνικο site κατα προτιμηση γιατι θελω το παρω με αντικαταβολη?

 

To k599 aλλα δεν ξερω αυτο για καποιο ελληνικο σαιτ.

Τα παιδια που ξερουν θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι παρομοιoνα (με tv και wifi) σε καλητερη τιμη. Απο ελληνικο site κατα προτιμηση γιατι θελω το παρω με αντικαταβολη?

 

Να υποθεσω πως όταν λες με αντικαταβολη εννοείς πως δεν έχεις ή δεν θες να κανείς χρήση κάρτας;

Ναι υπάρχει εδώ http://www.exp-chinashop.com/showproduct.asp?id=189

είναι όπως το κ599

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παντως εγω το πηρα το κινητακι και μου φαινεται πολυ καλο ως τωρα!πριν ειχα για λιγο καιρο το v800(παλι κινεζικο) και μπορω να πω οτι το 5000 ειναι πολυ ανωτερο,ειδικα στο bluetooth που δεν κανει παρασιτα,στην οθονη που ειναι πολυ καλυτερη σε χρωμα και φωτεινοτητα αλλα ειδικα στα μενου που ειναι ποοοολυ καλυτερα,θα ελεγα αψογα!μεγαλοι χαρακτηρες γραμματων και επιλεγεις που θα βαλεις το καθε εικονιδιο.αλλαζουν ακομα και τα 4 κατω,χωρις να χανονται οι ρυθμισεις αν το απενεργοποιησεις..
manaros
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω και γω λοιπον στη συζητηση. Αγορασα και γώ το συγκεκριμένο κινητό( απο παραγγελία μέσω internet) και μου φαίνεται πολύ καλο και βολικό.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω και γω λοιπον στη συζητηση. Αγορασα και γώ το συγκεκριμένο κινητό( απο παραγγελία μέσω internet) και μου φαίνεται πολύ καλο και βολικό.

 

Καλησπέρα και από μένα παιδιά. Από αυτονομία πως τα πάει????

Link to comment
Share on other sites

εμενα ως τωρα(ειμαι στην 3η φορτιση της μπαταριας) ειμαι στις 2 γεματες μερες με ανοιχτο το κινητο το βραδυ και περιπου 3 τεταρτα ομιλια την ημερα + λιγο χαζεμα του κινητου.για την οθονη του μια χαρα ειναι.μονο που εχω ενεργοποιημενη μονο την μια σιμ απο τις 2.την αλλη την ανοιγω κατα διαστηματα.
manaros
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μενα,είμαι και εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου κλόνου και μπορώ να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ειχα διαβασει διαφορα για τους εν λογω κλονους..το συγκεκριμενο μοντελο ομως ειναι πολυ ανωτερο απο τα υπολοιπα της κατηγοριας του καθως δεν εχει σχεδον κανενα απο τα μειωνεκτηματα των αλλων...το αγορασα πιο πολυ επειδη ειμαι φανταρος και θελω κατι για να περναει η ωρα ευχαριστα.η καθε μπαταρια βγαζει περιπου 3 μιση ωρες με τηλεοραση(περιεχει 2 μπαταριες)!! τι αλλο να ζητησει κανεις για την σκοπια???:lol::lol: επισης πιανει ολα τα ελληνικα καναλια..αναλογα με την περιοχη παντα...και η ποιοτητα ειναι αψογη. :D:D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι γι αυτους που το εχουν το κινητο.εχει 3 σελιδες μενου αλλα μπορεις να το κανεις μεχρι 5!!αν μεταφερεις ενα εικονιδιο απο την 3η σελιδα προς μια τεταρτη,τοτε την δημιουργει αυτοματα!!
manaros
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειμαι και εγω κατοχος του κινητου...εχει καταφερει κανεις να το συνδεσει με τον υπολογιστη??οταν το συνδεω μετα απο πολυ προσπαθεια με ολες τις θυρες USB στις 6 απο τις 8 το εμφανιζει σαν αγνωστη συσκευη..στις αλλες 2 το εμφανιζει σαν 2 αφαιρουμενους σκληρους αλλα μονο σαν image δλδ 0 μεγεθος και δεν μπορω να κανω copy paste. εννοειτε οτι κανω install to usb drive που δινει το cd. καμια λυση?? σε vista 64bit και σε χp sp3 που το εχω δοκιμασει κανει τα ιδια!βεβεα σε χp ενος φιλου μου λειτουργησε κανονικα!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το βγαζει σαν αφαιρουμενος δισκος που διαβαζει καανονικα τα αρχεια του....vista εχω 32 bit ..οταν το συνδεεις σου βγαζει επιλογες στην οθονη του κινητου;
manaros
Link to comment
Share on other sites

μια λύση είναι να πάρετε card reader ωστε να βγάζετε την καρτα μνημης και να περνάτε ετσι τα αρχεια σας
Link to comment
Share on other sites

οκ λυθυκε το προβλημα με card reader παει σφαιρα...2 ακομα ερωτησεις..ξερουμε με πιο τροπο μπορουμε να μεταφερουμε εικονιδια απο την μια σελιδα στην αλλη και αν ειπαρχουν παραπανω απο 3 σελιδες? και 2ον εφαρμογες java και παιχνιδια εχει βρει κανεις συμβατα με αυτο το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

οκ λυθυκε το προβλημα με card reader παει σφαιρα...2 ακομα ερωτησεις..ξερουμε με πιο τροπο μπορουμε να μεταφερουμε εικονιδια απο την μια σελιδα στην αλλη και αν ειπαρχουν παραπανω απο 3 σελιδες? και 2ον εφαρμογες java και παιχνιδια εχει βρει κανεις συμβατα με αυτο το κινητο?

 

πατα σταθερα πανω σε καποιο εικονιδιο και μετα απο 2-3 δευτερολεπτα θα αρχισουν να τρεμουν!τωρα κρατωντας και πατωντας σε οποιο εκονιδιο θες το μετακινεις εκει που θες.μπορεις να αλλαξεις και τα 4 βασικα,τα κατω..αν πας στην 3η σελιδα και πας να μετακινησεις ενα εικονιδιο,αντι να το μετακινησεις απλα,προσπαθησε να το πεταξεις προς την τεταρτη σελιδα,σαν να θες να αλλαξεις σελιδα με γρηγορη κινηση.θα δημιουργηθει 4η σελιδα που θα το ριξει εκει!!

 

για την java κατεβαζε παιχνιδια και εφαρμογες καταλληλες για τη αναλυση της οθονης μας και να ειναι για touch κινητα..λογικα θα παιζουν!

manaros
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια απο wifi τι λεει το κινιτο λειτουργει ι κολαει?ι opera mini λειτουργει και γενικος οι java εφαρμογες?οι κολανε
Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό κινέζικο κινητό που έχει περάσει από τα χέρια μου και δεν έχει το θέμα με το μικρό π είναι το t518i και αυτό μόνο αν γράψεις το μήνυμα με το hardware πληκτρολόγιο,οπότε τότε βγαίνει κεφαλαίο.Αν το γράψεις με το πληκτρολόγιο στην touch screen τότε βγαίνει με μικρό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...