Jump to content

BlackBerry App World


hellsangel81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει καποιος πως βλεπουμε ποια εκδοση του app world εχουμε εγκατεστημενη? μπορουμε να επαναφερουμε την παλια ?
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

kalispera epeidi exo dokimasei ola ta ota link gia na katevaso to app world oxi tin update ekdosi tin apli kai kanena den douleuei , mipws exoume kapoio kainourgio link??????

 

eyxaristo

 

[Τα greeklish απαγορεύονται. Επόμενα μηνύματα θα διαγραφούν χωρίς προειδοποίηση.]

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη παιζω αρκετα στοιχημα και χρειαζομαι μια καλη application για livescore, ξερει κανεις εαν υπαρχει καποια αξιοπιστη και με γρηγορη ενημερωση?εχω το storm 2!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

kalispera epeidi exo dokimasei ola ta ota link gia na katevaso to app world oxi tin update ekdosi tin apli kai kanena den douleuei , mipws exoume kapoio kainourgio link??????

 

eyxaristo

 

 

Εμένα το http://rapidshare.com/files/426906671/BlackBerry_App_World_2.0.0.36.zip μου το κατεβάζει κανονικά... Εσένα όχι?

 

παιδια επειδη παιζω αρκετα στοιχημα και χρειαζομαι μια καλη application για livescore, ξερει κανεις εαν υπαρχει καποια αξιοπιστη και με γρηγορη ενημερωση?εχω το storm 2!ευχαριστω

 

Το καλύτερο είναι το http://appworld.blackberry.com/webstore/content/10881

 

Από εδώ http://www2.thescore.com//scoremobile/blackberry.aspx μπορείς να παρακάμψεις το appworld και να σου στείλουν download link

Edited by thief

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Να δω τι θα κάνουμε τώρα εμείς με το προεγκατεστημένο AppWorld στο 9780...

Δυστυχώς δεν μπαίνει με WiFi και κλείσιμο των άλλων συνδέσεων. Ας ελπίσουμε να βρεθεί τρόπος σύντομα...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε και εγκατέστησε κάποια παλιά έκδοση του.. Έτσι θα δουλέψει όταν κλείνεις τη σύνδεση στο δίκτυο!
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βγαλω την έκδοση που έχει από τη "μαμά" του το Bold 9780, (2.0.1) και να βάλω κάποιοα παλαιότερη; Και πως γίνεται απλώς εγκαθιστώ την παλαιότερη έκδοση, ή πρέπει πρώτα να απεγκαταστήσω την original και μετά να βάλω την καινούργια;

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το ψάχνετε άδικα. Πλέον το appworld σε 6άρι os δεν παίζει ούτε από wifi, ούτε από bis όποια έκδοση και να βάλεις.

Αν βάλεις την 236 θα σου δείχνει ότι κάνει εγκατάσταση αλλά δεν θα το βλέπεις πουθενά μέσα στο μενού. Δεν θα υπάρχει.

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Αρα, περιμένουμε μήπως κάποια στιγμή ανοίξει επίσημα το App World και για την Ελλάδα....

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απο σήμερα το πρωί με βάζει στο App World κανονικά χωρίς WiFi και πατέντες. Εχω κατεβάσει ήδη αρκετές εφαρμογές και έκανε update κάποιες που είχα ήδη. Επίσημα λοιπόν το App World και στην Ελλάδα?

 

ΥΓ. Εχω Vodafone, Blackberry 9700 με OS 5

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα το πρωί με βάζει στο App World κανονικά χωρίς WiFi και πατέντες. Εχω κατεβάσει ήδη αρκετές εφαρμογές και έκανε update κάποιες που είχα ήδη. Επίσημα λοιπόν το App World και στην Ελλάδα?

 

ΥΓ. Εχω Vodafone, Blackberry 9700 με OS 5

 

Confirm!!!! Cosmote 9780

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Κάποιος moderator? Πιστεύω πρέπει να μπει στην κεντρική σελίδα, το περίμενε πολύς κόσμος το συγκεκριμένο.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Confirm!!!! Cosmote 9780

 

Confirm και από εμένα, πριν λίγο το δοκίμασα.

Cosmote OS 6 - 9700

 

Αυτά είναι :)

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Κάποιος moderator? Πιστεύω πρέπει να μπει στην κεντρική σελίδα, το περίμενε πολύς κόσμος το συγκεκριμένο.

 

Μήπως περιμένουν κάτι το επίσημο πρώτα?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

όντως παιδιά.:) Δουλεύει και πρόκειται για νέα έκδοση. Το κατέβασα.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως σημερα που δοκιμασα κολλαει στο loading αμεσως μετα το login. 2-3 γνωστοι μου που δοκιμασαν τα ιδια :mad:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα παίζει κανονικά... Δεν κολλάει πουθενά... Μάλλον έχεις άλλο θέμα...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

κανενα θεμα. Εχει γινει δοκιμη σε torch, 9700 και 8520 (καποια σε BIS, καποια BES, καποια σε BES Express).Kαι ολα κολλανε ειτε κατα τη διαρκεια του registration μετα την αποδοχη των ορων ειτε κατα τη διαρκεια του login, για αυτους που εχουν κανει ηδη registration.

Το μονο κοινο των παραπανω ειναι πως ειναι σε δικτυο vodafone.

Edited by CptBill
Link to comment
Share on other sites

Εγώ (9780 cosmote) σήμερα ειδικά το έχω ξεσκίσει και δεν έχει κανένα πρόβλημα... Ίσως φταίει η βοιδαφον...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα κολλάει στο ίδιο στάδιο που περιγράφει ο cptbill. Vodafone και εδώ. Βλέπω κανονικά εφαρμογές κλπ, απλά δε μπορώ να κάνω log-in.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με τη Vodafone στο τμημα Blackberry

 

Μου ειπε ενα τεχνικος εκει οτι ειναι γνωστο το θεμα και κανουν συνεχεις ελεγχους για να ειναι σιγουροι οτι θα παιζει το app world χωρις προβλημα επειδη περιμενουν μεγαλο φορτο κινησης

 

Ειναι θεμα μερικων ημερων για να παιξει απροβληματιστα μου ειπε

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα. Πάλι καλά που το ξέρουν το θέμα. Οπότε απλά περιμένουμε....

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με τη Vodafone στο τμημα Blackberry

 

Μου ειπε ενα τεχνικος εκει οτι ειναι γνωστο το θεμα και κανουν συνεχεις ελεγχους για να ειναι σιγουροι οτι θα παιζει το app world χωρις προβλημα επειδη περιμενουν μεγαλο φορτο κινησης

 

Ειναι θεμα μερικων ημερων για να παιξει απροβληματιστα μου ειπε

 

Καλά μας έπεισαν :) Οι άλλοι δύο δηλαδή πως ήταν έτοιμοι? Ας τα αφήσουν αυτά και ας ανοίξουν το youtube να δεις τι φόρτο θα δούνε :lol::lol:

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

WIND πάντως παίζει μια χαρά. Επιτέλους γιατί από τότε που το κλείσανε είχα πάθει μαι στέρηση. Κι εγώ το έχω σκίσει. Καμιά καλή εφαρμογή τσάμπα να κατεβάσουμε από τους φίλους με Cosmo ή WIND?
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...