Jump to content

Πάμε Στοίχημα


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι διπλο, χ.

 

Χ ηταν το ματς και αν εφευγε απο εκει θα πηγαινε στον ασσο οπως κ εγινε τελικα....το ιδιο εβλεπα και στην ιντερ που κατεβηκε απλα για να παρει το μηδεν

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

- Τβεντε : Πιστευω οτι θα το καθαρισει απο νωρις. Η Στεαουα δεν πιστευω οτι θα αντεξει καθως ειναι για εμενα σαφως κατωτερη της Τβεντε.

- Μαντσεστερ Γιουναιτεντ : Ενταξει τι να πω. Ο Αγιαξ εκτος δεν μπορει να σκοραρει και η Μαν θα το παρει ανετα πιστευω. Το μονο που δεν εχει σηκωσει ο Σερ ειναι το Γιουροπα.

- Μεταλιστ : Μεγαλη διαφορα ποιοτητας και ετοιμοτητας. Φανηκε και σοτ πρωτο ματς. Το μελανο σημειο ειναι οτι εχει ηδη περασει αλλα θελω να πιστευω οτι θα παιξει για τις εντυπωσεις και θα το παρει το ματσακι. Θα τον ηθελα λιγο πιο ψηλα αλλα οκ.

- Over 2,5 στο Σαλκε : Στην εδρα της ειναι πολυ δυνατη και βαζει συνεχεια γκολ. Στην budesliga η καλυτερη εδρα με απολογισμο τερματων 34 - 11 με 3 under και 9 over. Θα λυγισει ευκολα η Πλσεν.

 

Αυτα βλεπω για σημερα σε μια 4αδα με την πολυ καλη αποδοση στο 4,34 στην 365.

 

Σκεφτομουν και τον ΟΣΦΠ στον ασο αλλα ειπα να το αφησω αν και σκεφτομαι μηπως αντικαταστησω καποιο απο τα προηγουμενα με αυτο καθως εχει και καλυτερη αποδοση.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

 

Σκεφτομουν και τον ΟΣΦΠ στον ασο αλλα ειπα να το αφησω αν και σκεφτομαι μηπως αντικαταστησω καποιο απο τα προηγουμενα με αυτο καθως εχει και καλυτερη αποδοση.

 

επεσε πολυ η αποδοση του ολυμπιακου.παραφορτωθηκε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχουμε καμια καλη προταση γι αυτο το σ/κ μπας και πιασουμε τιποτα;;;

Χθες δεν με ήθελε καθόλου... Ας ελπίσουμε σήμερα να είναι λίγο πιο καλές οι προβλέψεις. Νέα μέρα, καλύτερη τύχη!

λοιπόν, όπως κάθε Κυριακή στοιχηματίζουμε σε όλη την Ευρώπη και πρώτα στη γείτονα Ιταλία.

Ρόμα - Λάτσιο Χ πιστεύω θα λήξει στο 1-1 απόδοση 3,20 @interwetten

Στην Μπούντεσλίγκα της Γερμανίας:

Νυεμβέργη - Γλαττμπαχ 2 2,40 @interwetten

Χοφενχάιμ - Κολωνία 2 4,40 @interwetten. Οι Κολωνοί δεν είναι από τις πιο δυνατές ομάδες, αλλά συνηθίζουν να εκπλήσσουν.

Και τέλος στην Ισπανία

Γρανάδαω - Βαλένθια 2 2,20 @interwetten. Νομίζω έχει καλύτερες πιθανότητες, αν και δεν το θεωρώ δεδομένο.

Καλά παιχνίδια!

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα παίξω πάλι μπούντεσλιγκα.

Βερντερ Βρέμης - Αννόβερο Χ 3,30

Σά'κε - Αμβούργο 1 1,80

οι αποδόσεις από interwetten!

***moderated***

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

329. Λας Παλμας - Θέλτα 2

349. Οσερ - Εβιάν 1

355. Φιορεντινα - Γιουβεντους 2

 

Από φόρμουλα, έριξα ένα τριαντάλεπτο τον Ραικόνεν που έχει απόδοση 100:p

ενώ ο Σουμάχερ έχει απόδοση 13 και ξεκινά από την 4 θέση, με πολύ ανταγωνιστική την Μερσέντες φέτος. Συνδυάζονται και με αγώνες ποδοσφαίρου στο ίδιο κουπόνι, αλλά είναι με πολύ ρίσκο. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://img705.imageshack.us/img705/2165/75750369.png

 

καθε ποτε χανει πεναλτι ο μεσσι?????????????

σημερα ομως βρηκε να το χασει γαμ#$!$%#!@%$

 

το ποσο χαρηκα που αποκλειστηκαν δε λεγεται...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Άτυχος ρε φίλε! Πιστεύω ότι μόλις είδες το Messi να ξεκινάει να σουτάρει το penalty, ήσουν έτοιμος να φτάσεις στο ταβάνι για να πανηγυρίσεις έτσι;:p

Πολύς κόσμος πήγε κουβά σήμερα....

Link to comment
Share on other sites

Άτυχος ρε φίλε! Πιστεύω ότι μόλις είδες το Messi να ξεκινάει να σουτάρει το penalty, ήσουν έτοιμος να φτάσεις στο ταβάνι για να πανηγυρίσεις έτσι;:p

Πολύς κόσμος πήγε κουβά σήμερα....

 

αυτο δε λεγεται ατυχος...αυτο λεγεται "ο μητσοτακης σου ευχηθηκε καλη τυχη?"

βασικά ολος ο κόσμος πρέπει να πήγε κουβά... ελάχιστοι έπαιξαν στη κόντρα...και δεν θέλω να φανταστώ τι ποσά παίχτηκαν

στο live στην πρόκριση για barca και στο next goal μετά το 2-1

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

http://img705.imageshack.us/img705/2165/75750369.png

 

καθε ποτε χανει πεναλτι ο μεσσι?????????????

σημερα ομως βρηκε να το χασει γαμ#$!$%#!@%$

 

το ποσο χαρηκα που αποκλειστηκαν δε λεγεται...

 

επαιρνες πολλα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επαιρνες πολλα?

 

ενα iphone 4s 32gb περιπου....

πιο πολυ με πειραξε ο τροπος που χαθηκε...καλυτερα να μην εδινε πεναλτι...τωρα να το στελνει στο δοκαρι ο μεσσι

που χανει 1 στα 50 οσο να πεις ποναει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

αυτο δε λεγεται ατυχος...αυτο λεγεται "ο μητσοτακης σου ευχηθηκε καλη τυχη?"

βασικά ολος ο κόσμος πρέπει να πήγε κουβά... ελάχιστοι έπαιξαν στη κόντρα...

 

 

Εγω έχασα την Λούτον και έπιασα:

Χ ημίχρονο την Α. Βίλα (1.8)

και στο ντέρμπι,

να μπει το πρώτο γκολ στο 31-45 (5)

να γίνουν 11-12 κόρνερ (5,5)

 

πάλι καλά που έπιασα το σύστημα 3/4 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

http://img152.imageshack.us/img152/7333/89235740.png

 

και η καντεμια συνεχιζετε αβερτα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

δευτερη συνεχομενη που τους παιρνω και τα σωβρακα :p

 

http://img819.imageshack.us/img819/7918/99849409.png

 

 

http://img839.imageshack.us/img839/4135/27333432.png

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως το βλεπω το σημερινο προγραμα λεω να παιξω μονο με γκολ κι εναν ασσο.

Φορτουνα - Χερτα over 2.5. Θα ηθελα ασσο αλλα το φοβαμαι. η Χερτα πρεπει να κυνηγησει το γκολ οποτε το βλεπω να κυλαει προς τα εκει το παιχνιδι.

Τορινο - Σασσουολο κι αυτο θα το ηθελα στον ασσο που δινει και καλη σχετικα αποδοση(2,00 στην 365) αλλα πηγα στο under 2.5. Κρισιμο παιχνιδι και οι αμυνες και των δυο ειναι σφιχτες.

Χαντερσφιλντ - ΜΚΝ επισης over 2.5.

Ντ. Γουαδαχαρα - Θελτα Μου φανηκε πολυ φτωχο το διπλο, ειδικα απο τη στιγμη που η Γουαδαχαρα δεν εχει σωθει και μαθηματικα απο τον υποβιβασμο κι ετσι προτιμησα το over 2.5

Χιουστον - Πορτλαντ πηγα με τον ασσο λογω εδρας.

 

Χαλαρα θα παιξω, κατι λιγα \, μπορει παρολι μπορει σε συστημα μιας και ειναι 5αδα, γιατι αυριο το κουπονι το ειδα φορτωμενο.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Όχι επειδή είναι μπατζανάκης μου απλά ασχολείται σοβαρά-επαγγελματικά με το στοίχημα, οπότε ρίχνετε του καμιά ματιά..

http://prismanews.gr/beto%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BB%CF%89%CE%B8%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι? Πιλοτικά, και μετά από αρκετούς κουβάδες στο τελευταίο 4μηνο, πριν περίπου 1 μήνα ξεκίνησα ένα συστηματάκι σε γνωστή ιντερνετική εταιρία στοιχημάτων. Εβαλα λοιπόν 25 ευρώ (και με το bonus εγγραφής που έδινε πήγα στα 50). Ε, άρχισα δειλά δειλά να παίζω τους πρώτους αγώνες, μια κρύο μια ζέστη:lol:. Οταν έπαιζα πάνω από 3-4 ομάδες, ή κανά σύστημα, έβλεπα ότι δεν μου καθόταν τίποτα. Εντωμεταξύ τα 50 ευρώ είχαν γίνει με τα σκαμπανεβάσματα κοντά 25 μέσα σε λίγες μέρες. Τότε κάπου διάβασα ένα σύστημα του Γεωργίου με τα χ. Που λέει ότι παίζεις ισοδύναμες ομάδες, χωρίς οπαδιλίκη, να έρθει χι, και αν χάσεις διπλασιάζεις το ποσό σου ώσπου να κερδίσεις. Και έπειτα ξαναγυρίζεις στο αρχικό σου ποντάρισμα. Εγώ έκανα παραλαγή δικιά μου με τα goal/goal, δηλαδή διάλεγα 2 αγώνες με ομάδες που βάζουν ευκολα γκολ - τρώνε ευκολα και σιγά σιγά μέσα σε 1 μήνα τα 25 τα έχω κάνει 100!!! Το θέμα μου ειναι ότι το σύστημα αυτό είναι νόμιμο ή παράνομο? Δλδ θα με πετάξει έξω η εταιρία? Και γεικά το σύστημα του Γεωργίου είναι νόμιμο για τις ιντερνετικές εταιρίες?:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι? Πιλοτικά, και μετά από αρκετούς κουβάδες στο τελευταίο 4μηνο, πριν περίπου 1 μήνα ξεκίνησα ένα συστηματάκι σε γνωστή ιντερνετική εταιρία στοιχημάτων. Εβαλα λοιπόν 25 ευρώ (και με το bonus εγγραφής που έδινε πήγα στα 50). Ε, άρχισα δειλά δειλά να παίζω τους πρώτους αγώνες, μια κρύο μια ζέστη:lol:. Οταν έπαιζα πάνω από 3-4 ομάδες, ή κανά σύστημα, έβλεπα ότι δεν μου καθόταν τίποτα. Εντωμεταξύ τα 50 ευρώ είχαν γίνει με τα σκαμπανεβάσματα κοντά 25 μέσα σε λίγες μέρες. Τότε κάπου διάβασα ένα σύστημα του Γεωργίου με τα χ. Που λέει ότι παίζεις ισοδύναμες ομάδες, χωρίς οπαδιλίκη, να έρθει χι, και αν χάσεις διπλασιάζεις το ποσό σου ώσπου να κερδίσεις. Και έπειτα ξαναγυρίζεις στο αρχικό σου ποντάρισμα. Εγώ έκανα παραλαγή δικιά μου με τα goal/goal, δηλαδή διάλεγα 2 αγώνες με ομάδες που βάζουν ευκολα γκολ - τρώνε ευκολα και σιγά σιγά μέσα σε 1 μήνα τα 25 τα έχω κάνει 100!!! Το θέμα μου ειναι ότι το σύστημα αυτό είναι νόμιμο ή παράνομο? Δλδ θα με πετάξει έξω η εταιρία? Και γεικά το σύστημα του Γεωργίου είναι νόμιμο για τις ιντερνετικές εταιρίες?:X

 

καμια σχεση αδερφε...εφοσον σου δινει την επιλογη η εταιρια τοτε δεν υπαρχει προβλημα... το ιδιο συστημα ακολουθω κ εγω με γκολ στα 15λεπτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση αδερφε...εφοσον σου δινει την επιλογη η εταιρια τοτε δεν υπαρχει προβλημα... το ιδιο συστημα ακολουθω κ εγω με γκολ στα 15λεπτα

 

αυτό ακόμα καλύτερο γιατί δεν χρειάζεται να περιμένεις το 90λεπτο...

Link to comment
Share on other sites

για ενα ποντο και ενα γκολ δεν πηρα 1250 ευρω περιπου...και αν σκεφτεις οτι ο αντιτς εχασε τις δυο τελευταιες βολες με πιανει μια πικρα

γιατι αν εβαζε εστω τη μια και επιανα το μπασκετ μετα θα μπορουσα να καλυψω το οβερ απο το mls(που ηρθε 2-0) οποτε θα ημουν ενα 600αρι κερδισμενος

 

http://img72.imageshack.us/img72/8979/30946611.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

για ενα ποντο και ενα γκολ δεν πηρα 1250 ευρω περιπου...και αν σκεφτεις οτι ο αντιτς εχασε τις δυο τελευταιες βολες με πιανει μια πικρα

γιατι αν εβαζε εστω τη μια και επιανα το μπασκετ μετα θα μπορουσα να καλυψω το οβερ απο το mls(που ηρθε 2-0) οποτε θα ημουν ενα 600αρι κερδισμενος

 

http://img72.imageshack.us/img72/8979/30946611.png

 

Κι εγω μαζι σου φιλε. Κι εγω θα επερνα περιπου οσα κι εσυ κι εχασα το over του σικαγο. Δεν το πιστευα. Εν τω μεταξυ οταν πηκαν τα γκολ στο 70 και 73 ήλπιζα αλλα εν τελει τιποτα. Κριμα. Ετσι ειναι ομως το στοιχημα.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...