Jump to content

Πάμε Στοίχημα


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω όταν έπαιζα είχα λίγα χρήματα στην κάθε εταιρεία και ανάλογα την απόδοση έπαιζα και στην ανάλογη εταιρεία.

 

Παίζει κ αυτό που λέει ο φίλος.

Ανάλογα με το τι παίζεις. Πχ η Pinnacle ενώ είναι αρκετά "παλιομοδίτικος" book έχει εξαιρετικές αποδόσεις και είναι κ σοβαρή εταιρία.

Αν θές όμως μία all around θα πρότεινα κ εγώ 365 καθώς είναι σε "overall" η καλύτερη κατά τη γνώμη μου.

 

Βέβαια αφού ξεκίνησες τώρα το ιντερνετικό στοίχημα, θα σου φαίνονται όλες οι εταιρίες ******ς μπροστά στον οπαπ:lol:

Link to comment
Share on other sites

δες και την γουιλιαμ χιλ, λεγεται οτι εχει καλυτερες αποδοσεις απο τις αλλες.

εγω ειναι στη bet και δεν εχω κανενα προβλημα με τις αποδοσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Οκ τελικα ολα οκ με την πληρωμη και την επιβεβαιωση τους εστειλα το διαβατηριο μου φωτο και ολα οκ. Δεν ξερω για την Β365 αλλα οκ η bwin νομιζω και παλι οτι απο τον ΟΠΑΠ χιλιες φορες καλυτερα δεν το συζητω... δεν ξερω επειδη ειδα και αλλες εταιριες γενικα οκ στο ιντερνετ η αποδοσεις δεν εχουν τοσο μεγαλη διαφορα οσο ο οπαπ.
Link to comment
Share on other sites

Οκ τελικα ολα οκ με την πληρωμη και την επιβεβαιωση τους εστειλα το διαβατηριο μου φωτο και ολα οκ. Δεν ξερω για την Β365 αλλα οκ η bwin νομιζω και παλι οτι απο τον ΟΠΑΠ χιλιες φορες καλυτερα δεν το συζητω... δεν ξερω επειδη ειδα και αλλες εταιριες γενικα οκ στο ιντερνετ η αποδοσεις δεν εχουν τοσο μεγαλη διαφορα οσο ο οπαπ.

 

κανεις λαθος φιλε μου...

 

ο ασσος της leyton στον οπαπ εχει 1.65 στην bwin 1.75 στην bet365 1.83 και στην betfair 1.94 ειναι τραστια η διαφορα....και η bwin το τελευταιο καιρο εχει ριξει πολυ τις αποδοσεις συν το οτι δεν εχει πολλα παιχνιδια λαιβ σε σχεση με 365

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Η betfair έχει ίσως τις καλύτερες αποδόσεις αλλά παίρνει προμήθεια στα κέρδη. Και για μένα η bet365 είναι η καλύτερη, αν και θα μπορούσε να βελτιώσει τα γραφικά στο live.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Η betfair εχει τις καλυτερες αποδοσεις για τον λογο οτι ειναι ανταλακτηριο και οχι ακριβως μπουκμεικερ οπως ολα τα αλλα. Στην εταιρια αυτη ουσιαστικα δν παιζεις με τον μπουκ αλλα με αλλου χρηστες.

Εγω παιζω σε μια σχετικα καινουργια εταιρια την Novibet και οι αποδοσεις τους πλησιαζουν κατα πολυ την betfair. Μπορει ακομα να μην προσφερει τοσα πολλα στοιχηματα οπως στην BWIN αλλα απο θεμα αποδοσης ειναι πολυ καλες και μερικες φορες και καλυτερες απο την 365 που επισης εχω ακουσει τα καλυτερα.

Edited by sportguy
Link to comment
Share on other sites

Από sure bets ξέρει κανείς σας;

 

Γενικά τα sure bets είναι ζόρικη φάση.

Στη αρχή όταν πρωτοξεκινήσανε λέγανε πολύ. Πλέον όμως όλες οι εταιρίες τα προσέχουν και είναι ρίσκο.

Γενικώς για να ρίχνεις sure bets και να αξίζει τον κόπο, πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο κεφαλαιο, μοιρασμένο σε αρκετές εταιρίες.

Όμως όπως είπα κ πρίν, οι εταιρίες τα προσέχουν αυτά. Μπορούν να κάνουν διάφορα, από το να σου παγώσουν το στοίχημα αν σε υποψιαστούν, μέχρι να σου βάλουν όριο στο ποντάρισμα, οπότε μετά δεν έχει κ πολύ μεγάλη αξία.Αυτά από "inside info" από έμπιστο άτομο που έπαιζε πολύ καιρό στοίχημα με κέρδη και τελικά τον προσλάβανε σε καλή θέση σε μεγάλο μπούκ.

Και σκέψου ότι από τη στιγμή που παίζεις μεγάλα ποσά, αν σου παγώσουν ένα στοίχημα σε μία εταιρία(πχ 300 ευρώ) και τελικα έρθει το σημείο που έπαιξες σε εκείνη την εταιρία, τότε χάνεις καλά φράγκα(300 και ότι άλλο ακούμπησες στα υπόλοιπα σημεία).

Γενικώς είναι μπελαλίδικη φάση. εκτός του ότι πρέπει να μετακινείς συχνά λεφτά από τον ένα μπούκ στον άλλο κ θέλει κ μεγάλο κεφαλαιο, πρέπει να προσέχεις μήπως κατά τη διάρκεια του πονταρίσματος αλλάξει η απόδοση.

Εν τέλει θεωρώ προσωπικά ότι δεν αξίζει τον κόπο, ειδικά από τη στιγμή που προσωπικά δεν έχω το κεφάλαιο για να παίξω sure bet με αξιώσεις.

Από την άλλη αν το πάρεις απόφαση, κυκλοφορούν εργαλεία στο νέτ που βοηθάνε αρκετά. Δηλαδή έχουν έτοιμους αγώνες sure bet με τις εταιρίες κ τις αποδόσεις τους και υπάρχουν κ ειδικά εργαλεία που σου λένε πόσο πρέπει να ποντάρεις σε κάθε σημείο για να κερδίσεις.

Αυτά:)

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος φιλε μου...

 

ο ασσος της leyton στον οπαπ εχει 1.65 στην bwin 1.75 στην bet365 1.83 και στην betfair 1.94 ειναι τραστια η διαφορα....και η bwin το τελευταιο καιρο εχει ριξει πολυ τις αποδοσεις συν το οτι δεν εχει πολλα παιχνιδια λαιβ σε σχεση με 365

 

οκ καποια παιχνιδια δινει καλυτερη αποδοση η μια εταιρεια σε καποια δινει η αλλη.. ..

παντως απο τον ΟΠΑΠ ειναι καλυτερες οπως και να εχει...

ασε που εχω δεν παιζω ασσους εγω παιζω διαφορετικα ..Χ και ανατροπες ...

απλα στο ιντερνετ μου ειναι ποιο ευκολο απο το να τρεχω στα πρακτορεια... ειδικα με σε γκαντεμηδες πρακτορες ...

Link to comment
Share on other sites

να ξερετε πως ο οπαπ ετοιμάζει πολλές αλλαγές....οπου νανε θα φτιαξει επιτελους live internet bet...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Και live internet bet να φτιαξει,αν συνεχισει να μην εχει ολους τους αγωνες μονους αποδεκτους,δεν προκειται να κανει τιποτα
-
Link to comment
Share on other sites

Και live internet bet να φτιαξει,αν συνεχισει να μην εχει ολους τους αγωνες μονους αποδεκτους,δεν προκειται να κανει τιποτα

 

Το προβλημα ειναι οτι θα κοψει τις ηδη ξενες εταιριες που παιζουμε τωρα και θα τις αναγκασει να κανουν το σαιτ τους απο .com σε .gr και ταυτοχρονα να πληρωνουν φορο στο ελληνικο κρατος με ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει κατι τετοιο...οσο για το λαιβ του οπαπ δεν θα εχει καμια σχεση με το τωρινο κουπονι....απο θεμα επιλογων τουλαχιστον....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι οτι θα κοψει τις ηδη ξενες εταιριες που παιζουμε τωρα και θα τις αναγκασει να κανουν το σαιτ τους απο .com σε .gr και ταυτοχρονα να πληρωνουν φορο στο ελληνικο κρατος με ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει κατι τετοιο...οσο για το λαιβ του οπαπ δεν θα εχει καμια σχεση με το τωρινο κουπονι....απο θεμα επιλογων τουλαχιστον....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες..

Link to comment
Share on other sites

http://img821.imageshack.us/img821/9663/57471157.png

 

 

 

χθεσινοσημερινο ταμειακι με 8.7 αποδοση.... τη καταλληλη στιγμη ηρθε μιας και βγηκε το ipad2 :):)

 

soublaki τι ακριβως θελεις να μαθεις?

μεχρι στιγμης αυτο που σκεφτοντε στον οπαπ ειναι να μπορεσουν να φορολογησουν τις εταιριες που παρεχουν live internet bet στην ελλαδα...bwin,betfair,bet365 κτλ....

και ενοειτε οτι ετοιμαζετε ιντερνετ μπετ και απο τον οπαπ που ενοειτε δεν θα εχει σχεση με το τωρινο κουπονι οσον αφορα το θεμα τον επιλογων στοιχηματος....

και επισης για να παιξεις ιντερνετ θα αγοραζεις προπληρωμενες καρτες μονο απο τα

πρακτορεια....

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι αδύνατο να τις φορολογήσουν, γιατί έχουν όλες σχεδόν έδρα σε Λιχτενστάιν και σία...Το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να απαγορεύσουν την πρόσβαση σε ελληνικές IP...που και πάλι υπάρχουν οι proxy...
Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι αδύνατο να τις φορολογήσουν, γιατί έχουν όλες σχεδόν έδρα σε Λιχτενστάιν και σία...Το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να απαγορεύσουν την πρόσβαση σε ελληνικές IP...που και πάλι υπάρχουν οι proxy...

 

αυτο ακριβως θα κανουν.....αν δεν γινουν ολες οι εταιριες απο .com σε .gr δεν θα μπορεις να μπεις να παιξεις....και θα υπαρξει συμφωνια και με τους providers..connx forthnet κτλ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Θα μπαίνεις μέσω proxy...Σιγά το πράγμα...Και οι πάροχοι γιατι να δεχθούν να κόψουν τη σύνδεση;

 

ουτε με proxy θα μπορεις...θα τα μπλοκαρουν ολα....εδω σιγα σιγα αρχιζουν οι τραπεζες και μπλοκαρουν τις συνναλαγες με στοιχηματικες εταιριες....λες να τους ρωτησουν τους providers αν δεχοντε η οχι???:rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

http://i53.tinypic.com/2qtdd2v.jpg

 

Koυπονι για σημερα.Ελπιζω να το πιασω γιατι τωρα τελευταια πολυ κουβας επεσε.:down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://i53.tinypic.com/2qtdd2v.jpg

 

Koυπονι για σημερα.Ελπιζω να το πιασω γιατι τωρα τελευταια πολυ κουβας επεσε.:down:

 

Μη μου πεις;;;υπαρχει κ αλλος που παιζει ανωμαλα οπως εγω;;; :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πεις;;;υπαρχει κ αλλος που παιζει ανωμαλα οπως εγω;;; :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nαι αλλα εσυ κατι κανεις.Εγω παλι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλα εσυ κατι κανεις.Εγω παλι....

 

Ετοιμαζω blog με προγνωστικα...θα δειτε κ εσεις χαρα... :pppp

parafronsbet.blogspot.com

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζω blog με προγνωστικα...θα δειτε κ εσεις χαρα... :pppp

parafronsbet.blogspot.com

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εισαι καλος εσυ:):)

με σενα παμε καλα..μπραβοο:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...