Jump to content

Πάμε Στοίχημα


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για σήμερα τί έχετε να προτείνετε; Αν και υπάρχουν 14 φραγμένοι αγώνες εξαιτίας του ότι δεν θα πραγματοποιηθούν, πιστεύω ότι υπάρχουν μερικά παιχνίδια που αξίζει να πάρεις το ρίσκο.

Συγκεκριμένα έχω ξεχωρίσει το ματς Γουεστ Χαμ - Μαντσεστερ Γ. όπου πιστεύω ότι θα δούμε αρκετά γκόλ, αλλά με προβάδισμα της Mαντσεστερ γιατί κατεβαίνει με άγριες διαθέσεις μετά τον αγώνα με Μπλάκμπερν, οπότε 2 ακόμη και Over.

Όσον αφορά τον αγώνα Μπρεστ - Λανς, πρόκειται για δυο ομάδες που σίγουρα θα δυσκολευτούν σήμερα και με μικρή διαφορά θα έρθει η νίκη, πάει για under.

Πάμε και σε κάτι δύσκολο, Τσέλτεναμ-Σάουθεντ, εντός έδρας οι φιλοξενούμενοι τα πάνε καλά, πιστεύω σήμερα να πάρουν την νίκη,1.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χεχε kingbet ε? σωστος ο παιχτης, συγνωμη αν κανω λαθος απλως με τον ιδιο τροπο εξηγει κι ο συντακτης της..

Εχω μαντσεστερ οβερ, αρσεναλ ασο, βελεζ ασο και μπρεστ αντερ..

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Δηστυχώς κολλημένος με την kingbet :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχει κάποια ενδιαφέροντα ματσάκια, αλλά υπάρχουν και πάλι πιθανές παγίδες.

Γιουνγκ Μποις - Στουγγάρδη, η πρώτη καίγεται να μαζέψει βαθμούς, αλλά η Στουγγάρδη είναι αδιάφορη και σκέφτομαι τον επόμενο αγώνα. Πιθανόν να έρθει 1 ή Χ.

Ζενίτ - Άντερλεχτ, πιστεύω ότι θα έχει πολλά γκόλ, Over.

Γάνδη - Λεφσκι, άσσο, γιατί πολύ απλά είναι ανώτερη ομάδα και δεν έχει σημαντικές απώλειες σήμερα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ασχημη μερα σημερα..Το Γιουροπα Λιγκ ειναι ισως απο τους αγαπημενους μου θεσμους στοιχηματικα.

Θα παιξω γιουνγκ μποις ασο, οντενσε γκολ γκολ, μεταλιστ οβερ 2.5, ατλετικο ασο(λυπαμαι αλλα δεν πιστευω οτι ο Αρης θα μπορεσει να παρει κατι απο το παιχνιδι στη Μαδριτη) και ΑΕΚ γκολ γκολ.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ξερετε αν στο περιπτερο εχει καρτες paysafe για να την βαλω στην bwin?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ξερετε αν στο περιπτερο εχει καρτες paysafe για να την βαλω στην bwin?

 

Συνήθως τα μεγάλα περίπτερα έχουν. Ρίξε και μία ματιά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τα μεγάλα περίπτερα έχουν. Ρίξε και μία ματιά εδώ.

 

Ευχαριστω ρε καρντασι βρηκα ενα διπλα στο σπιτι μου να σε καλα...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Προτάσεις για σήμερα:

 

Νιμ - Βαν πάει για 1, από τότε που η Νιμ άλλαξε προπονητή τα πάει πολύ καλά και η Bαν όπως φαίνεται δεν αποτελεί σοβαρό κίνδυνο, αφού εκτός έδρας δεν έχει κάνει και κάτι αξιόλογο.

 

Ντουισμπουργκ - Φσβ Φρανκφούρτης, αν αναλογιστούμε πως η Ντούσιμπουργκ ότι είναι σε φόρμα και θέλει την άνοδο, τότε βάζουμε 1.

 

Μπενφικα - Ολανενσε και οι δυο ομάδες θα παίξουν για το καλύτερο, οπότε X.

 

Λάτσιο - Ίντερ, καλύτερα να μην το αγγίξουμε, αλλά βλέπω αρκετά γκολ σήμερα, μάλλον over.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στουτγκαρδη - Χοφενχαιμ ...Διπλο ημ .. ασο τελικο ανατροπη δηλαδη ..και ο θεος βοηθος..τετοια ανωμαλα παντα στην ανωμαλη Bundesliga και αυτο γιατι και οι δυο ομαδες ειναι με τις μερες τους.Αν και η Στουτγκαρδη δεν εχει πολλα περιθωρια και μεσα στην εδρα της τα παιζει ολα
Link to comment
Share on other sites

ντροπή στον οπαπ http://praktoresopap.ning.com/profiles/blogs/hathlia-symperiphorha-opap-gia έχασα 50 ευρώ πάνε καλά ???Μπορώ να κάνω κάτι?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

εγιναν χτες πολλες εκπληξεις...εχασα τα λεφτα απο τον αγιαξ ειχα βαλει χ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φάνηκε, η Μίλαν δεν πολυενδιαφέρθηκε για το ματς...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εμενα καλα μου βγηκε η χθεσινη ημερα, πηρα 150.

Τη Μιλαν την φοβηθηκα γιατι το εχει συνηθεια στην τελευταια αγωνιστικη των ομιλων να τα σκατωνει.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Kαλή μέρα και για μένα η χθεσινή, με Άγιαξ να με στέλνει ταμείο :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ακούγεται έντονα ότι η Άλφα από την Παρασκευή σταμάτησε τις συναλλαγές με στοιχηματικές εταιρείες.

 

Εγώ έπαιζα τόσα χρόνια με χρεωστική της Άλφα. Τώρα ποιος είναι ο πιο γρήγορος τρόπος για να συνεχίσω να παίζω; (Θα ήθελα να αποφύγω τις πιστωτικές). Και στην περιοχή που μένω (επαρχία) έχουμε μόνο Άλφα κι Εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται έντονα ότι η Άλφα από την Παρασκευή σταμάτησε τις συναλλαγές με στοιχηματικές εταιρείες.

 

Εγώ έπαιζα τόσα χρόνια με χρεωστική της Άλφα. Τώρα ποιος είναι ο πιο γρήγορος τρόπος για να συνεχίσω να παίζω; (Θα ήθελα να αποφύγω τις πιστωτικές). Και στην περιοχή που μένω (επαρχία) έχουμε μόνο Άλφα κι Εθνική.

 

pay safe card. ανετα και ωραια χωρις κανενα προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι τις ξέρω, αλλά αν θες να κάνεις ανάληψη μετά;

 

αρκει να εχεις τραπεζικο λογαριασμο στο ονομα σου, εστω και σαν συνδικαιουχος. σου πιστωνονται εκει τα χρηματα μεσω τραπεζικου εμβασματος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πως λειτουργεί το τραπεζικό έμβασμα; Δίνεις π.χ. στην betfair τον τραπεζικό σου λογαριασμό και στα καταθέτει εκεί;

 

EDIT:

OK, το έψαξα λίγο στην betfair και κατάλαβα. Εγώ που έχω λογαριασμό στην ΕΘΝΙΚΗ, το BIC (ζητάει κι αυτό η betfair) είναι αυτό που γράφει στην πρώτη σελίδα του βιβλιαρίου;

Edited by tipota
Link to comment
Share on other sites

Και πως λειτουργεί το τραπεζικό έμβασμα; Δίνεις π.χ. στην betfair τον τραπεζικό σου λογαριασμό και στα καταθέτει εκεί;

 

EDIT:

OK, το έψαξα λίγο στην betfair και κατάλαβα. Εγώ που έχω λογαριασμό στην ΕΘΝΙΚΗ, το BIC (ζητάει κι αυτό η betfair) είναι αυτό που γράφει στην πρώτη σελίδα του βιβλιαρίου;

 

οταν θα ερθει η ωρα της πιστωσης χρηματων, θα ζητησεις απο την τραπεζα να σου δωσει επισημα οτι στοιχειο χρειαζεσε. εινια κατι παρα πολυ απλο, μην σε ανησυχει καθολου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η betfair έχει και την PayPal, την οποία έχω χρησιμοποιήσει σε κάποιες αγορές μέσω ίντερνετ. Το θέμα είναι ότι, εντάξει, πες ότι η Άλφα μπορεί να δώσει σε PayPal κι από εκεί να πάνε στην betfair. Η ανάληψη (από betfair σε PayPal και από εκεί στην Άλφα) έχει κάποια συγκεκριμένη διαδικασία; Σου ζητάνε π.χ. ταυτοποίηση στοιχείων κτλ;
Link to comment
Share on other sites

Η betfair έχει και την PayPal, την οποία έχω χρησιμοποιήσει σε κάποιες αγορές μέσω ίντερνετ. Το θέμα είναι ότι, εντάξει, πες ότι η Άλφα μπορεί να δώσει σε PayPal κι από εκεί να πάνε στην betfair. Η ανάληψη (από betfair σε PayPal και από εκεί στην Άλφα) έχει κάποια συγκεκριμένη διαδικασία; Σου ζητάνε π.χ. ταυτοποίηση στοιχείων κτλ;

 

δεν το εχω χησιμοποιησει ποτε. γιατι να μπλεξεις με paypal? τι πιο απλο απο paysafecard? και με απειροελαχιστη προμηθεια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μην πηγαινοέρχομαι σε περίπτερα κτλ, η paysafe έχει παραπάνω προμήθεια(2.5%) από την PayPal(1.5%) και νομίζω ότι μπορώ να κάνω και ανάληψη μέσω Paypal με μηδενική χρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...