Jump to content

BlackBerry Storm 9500/9530


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλέον κι εγώ .141. Φορτίζω σήμερα κι από αύριο εντυπώσεις.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

με την .141 σας εχει τυχει να πατατε το κουμπί του μενου (οχι παρατεταμένα)και να εμφανίζονται τα ανοιχτά προγράμματα (αυτά που τρέχουν) και οχι αριστερά η μπάρα του μενού?
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Software Download for Vodafone UK

 

Downloading BlackBerry Handheld Software v4.7.0.195 (Multilangauge)

 

 

Download Details

 

Software Name: BlackBerry Handheld Software v4.7.0.195 (Multilangauge)

 

File Name: 9500_omadrmEuropean_PBr4.7.0_rel195_PL4.0.0.174_A4.7.0.141_Vodafone_UK.exe

 

Download Size: 114.633 MB

 

Language: English

 

Published Date: 05/06/2009

Link to comment
Share on other sites

με την .141 σας εχει τυχει να πατατε το κουμπί του μενου (οχι παρατεταμένα)και να εμφανίζονται τα ανοιχτά προγράμματα (αυτά που τρέχουν) και οχι αριστερά η μπάρα του μενού?

 

εμενα ναι..και νομιζα οτι κατι επαιζε με το κουμπι...

Link to comment
Share on other sites

με την .141 σας εχει τυχει να πατατε το κουμπί του μενου (οχι παρατεταμένα)και να εμφανίζονται τα ανοιχτά προγράμματα (αυτά που τρέχουν) και οχι αριστερά η μπάρα του μενού?

Κανένα πρόβλημα. Βάλε και βγάλε μπαταρία.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Software Download for Vodafone UK

 

Downloading BlackBerry Handheld Software v4.7.0.195 (Multilangauge)

 

 

Download Details

 

Software Name: BlackBerry Handheld Software v4.7.0.195 (Multilangauge)

 

File Name: 9500_omadrmEuropean_PBr4.7.0_rel195_PL4.0.0.174_A4.7.0.141_Vodafone_UK.exe

 

Download Size: 114.633 MB

 

Language: English

 

Published Date: 05/06/2009

είναι η 141.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η 141 δεν έχει καμια σχέση απο πλευράς διαχείρισης ενέργειας και σταθερότητας σε σχέσ με προηγούμενες εκδόσεις.......
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το εξης προβλημα! Οταν κανω lock τα πληκτρα, και πατησω την οθονη ΟΛΑ ΟΚ, αλλα αμα πατησω ενα απο τα κουμπια κανει unlock!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα καλό μου ακούγεται αυτό...Να ξεφορτωθώ και το πάνω κουμπί..

Το λινκ όντως δέν "παίζει"...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το εξης προβλημα! Οταν κανω lock τα πληκτρα, και πατησω την οθονη ΟΛΑ ΟΚ, αλλα αμα πατησω ενα απο τα κουμπια κανει unlock!!

όντως έτσι είναι.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτό παιζει...:mad:

Κατεβάζει τώρα μετα την 14η προσπάθεια, ιδωμεν..

Δεν κατεβαίνει....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σίγουρα θα σας έχουν ξαναρωτήσει την γνώμη σας για το Storm μιας κ είναι το τηλέφωνό σας.

Διάβασα αρκετές σελίδες κ απο ότι κατάλαβα με κάθε firmware update φτιάχνουν τα πράγματα. Η αλήθεια είναι οτι σε κάτι παρουσιάσεις στο youtube που μάλλον ήταν πριν καλά καλά βγει, η απόκριση του τηλεφώνου ήταν εξαιρετικά αργή σαν κάτι τηλέφωνα touchscreen που κυκλοφορούν με 170 ευρώ.

Διάβασα πολύ καλα σχόλια απο όλους σας εδω μέσα κ δεν έχω προλάβει ακόμη να το πιάσω στα χέρια μου σε κανα κατάστημα.Κ το iphone μου αρέσει αλλά είναι αρκετά ακριβότερο. Θα θελα να μου πείτε την άποψή σας. Για την ιστορία αυτή τη στιγμή έχω ένα n78 το οποίο έχει αρκετες λειτουργείες

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τί θές..ανάτρεξε πίσω να δείς απαντήσεις που έχουμε δώσει σε παρόμοια ερωτήματα, θα σε βοηθήσουν. Με τις νέες αναβαθμίσεις εχει γίνει αρκετά γρήγορο, γενικά εγώ που αλλάζω κινητά σχετικά γρήγορα, αυτό δέν το σκέφτομαι κάν να το αλλάξω, για μένα πλέον τα standards εχουν παει πολύ ψηλά με το storm όσον αφορά τα touch phones..
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε gmt...Μήπως επειδη πιθανόν να την κατεβάζουν όλοι στο UK που έχουν Storm?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κάτι? σε ενα sms πως μπορω να δώ τι ώρα ακριβώς μου το εστειλαν?δηλ υπάρχουν properties ενος sms?μου σκανε κατι μυνηματα που ο αποστολέας το εχει στείλει απο χτες ,προχθες και βλέπω μόνο την ώρα που το λαμβάνω.:confused:
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα σχετικα γρηγορα το Link = https://www.blackberry.com/Downloads...05D7C424EBAE5F

Αλλα οταν δοκιμασα να το ανοιξω / εγκαταστησω μου εβγαλε error... Γιατι ''αραγες'' ??? που λεει και η γιαγια μου ?

smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...